Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
- Romagnoli13
- Postovi: 14208
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Zaboravio si Negreda sto grize.Virtu4l je napisao/la:Da se prisjetimo bisera iz prošlosti.
Bony je bolji igrač, crna mamba
Re: Edin Džeko
Jedno znam, da je Nijemac ili Spanac njegova cijena trenutno bi bila 100 miliona eura.
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
Re: Edin Džeko
Bolji je od Donera Benzeme.avenija je napisao/la:Ako neke ublehe kostaju po 75 miliona tipa Stirling i Marsijal koliko Dzeko vrijedi ?
Jedno znam, da je Nijemac ili Spanac njegova cijena trenutno bi bila 100 miliona eura.
Re: Edin Džeko
Steta sto njegova briljantna partija danas ode u drugi plan zbog Tottijevog oprostaja.
Dzeko je direktni krivac sto je Roma izborila grupnu fazu LP (gol i dvije odlicne asistencije).
Dzeko je za Romu ono sto je i za reprezentaciju...i tamo imas njega i Radju, ovamo u repki Dzeku i Pjanica i to je to.
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Da je 10 god mladji, ovo ljeto bi u realu zavrsioavenija je napisao/la:Ako neke ublehe kostaju po 75 miliona tipa Stirling i Marsijal koliko Dzeko vrijedi ?
Jedno znam, da je Nijemac ili Spanac njegova cijena trenutno bi bila 100 miliona eura.
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
- BoixosNois1899
- Postovi: 12612
- Pridružen/a: 29 maj 2016, 14:38
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
FC Grizzlies
- bordo_Sarajevo
- Postovi: 1889
- Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!
nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..
Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!
-
MiiisssskeeBh
- Postovi: 280
- Pridružen/a: 19 dec 2015, 22:15
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Ova sezona se nece tako lako zaboraviti.
Dzeko sto stariji to bolji.
Ocekujem da ce na najvisem nivou igrati jos barem 4 sezone, nesto slicno kao Zlatan Ibrahimovic.
Nakon ove sezone, ocekujem da mu cijena skoci na nekih 60 miliona eura, s obzirom na godine (31 godinu ima).
Veliki problem ce biti kada zavrsi reprezentativnu karijeru. Tesko ce ga iko naslijediti kao i Pjanica.
Re: Edin Džeko
- AndreWilliams
- Postovi: 658
- Pridružen/a: 22 avg 2014, 13:33
- Lokacija: Guinea-Bissau
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Može Džeko uz ovaj ciklus odraditi još dva, a Pjanić bar još 4.AlemC85 je napisao/la:Cestitke Edinu na fenomenalnoj sezoni.![]()
Ova sezona se nece tako lako zaboraviti.
Dzeko sto stariji to bolji.![]()
Ocekujem da ce na najvisem nivou igrati jos barem 4 sezone, nesto slicno kao Zlatan Ibrahimovic.
Nakon ove sezone, ocekujem da mu cijena skoci na nekih 60 miliona eura, s obzirom na godine (31 godinu ima).
Veliki problem ce biti kada zavrsi reprezentativnu karijeru. Tesko ce ga iko naslijediti kao i Pjanica.
Re: Edin Džeko
Samo ako ga zdravlje posluzi.HankMoody je napisao/la:Može Džeko uz ovaj ciklus odraditi još dva, a Pjanić bar još 4.AlemC85 je napisao/la:Cestitke Edinu na fenomenalnoj sezoni.![]()
Ova sezona se nece tako lako zaboraviti.
Dzeko sto stariji to bolji.![]()
Ocekujem da ce na najvisem nivou igrati jos barem 4 sezone, nesto slicno kao Zlatan Ibrahimovic.
Nakon ove sezone, ocekujem da mu cijena skoci na nekih 60 miliona eura, s obzirom na godine (31 godinu ima).
Veliki problem ce biti kada zavrsi reprezentativnu karijeru. Tesko ce ga iko naslijediti kao i Pjanica.
To je jedini uslov.
Mene brine njegov nasljednik?
Re: Edin Džeko
Bajić je po građi i stilu igre najbliži. Eh sad, koliko će uspješan biti, to je na njemu. Talenat nesporno ima, ako bi otišao ovo ljeto u neku od liga petice, to bi bilo super.AlemC85 je napisao/la:Samo ako ga zdravlje posluzi.HankMoody je napisao/la:Može Džeko uz ovaj ciklus odraditi još dva, a Pjanić bar još 4.AlemC85 je napisao/la:Cestitke Edinu na fenomenalnoj sezoni.![]()
Ova sezona se nece tako lako zaboraviti.
Dzeko sto stariji to bolji.![]()
Ocekujem da ce na najvisem nivou igrati jos barem 4 sezone, nesto slicno kao Zlatan Ibrahimovic.
Nakon ove sezone, ocekujem da mu cijena skoci na nekih 60 miliona eura, s obzirom na godine (31 godinu ima).
Veliki problem ce biti kada zavrsi reprezentativnu karijeru. Tesko ce ga iko naslijediti kao i Pjanica.![]()
To je jedini uslov.
Mene brine njegov nasljednik?
Re: Edin Džeko
Daj Boze.
Jedan je Dzeko.
Edin je uspio jer je bio uporan. Borio se s vjetrenjacama.
Riada treba vec sada forsirati, kako bi mogao napredovati uz Edina, dok je Edib jos u fizickoj snazi i u repki, i na kraju, da ga Riad naslijedi.
Re: Edin Džeko
Za mladju raju sjecam se kad je Brazzo okoncao karijeru, kontali smo svi dugo, dugo cemo cekat igacinu poput njega, ali evo danas imamo i Pjanica i Dzeksona koji spadaju u sami creme de la creme svjetskog nogometa, nastavi li Kolasinac kao zadnjih mjeseci, i on ce biti blizu iste kategorije sa njima.
Nadam se da ce Roma kupiti kakvu igracinu da zamjeni Tottija (iako ovaj nije igrao), valjalo bi Edinu
Re: Edin Džeko
Online
Trenutno korisnika/ca: Alucard, Atlanta, AzRimiRzA, bordobijeli, CHR, Confiance, DanijelTZ, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, denza, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, Elddar, ELDIABLO20, farenhajt, FCB1986, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, Hajdeee, HariTz, Hazre, InatSilniBosanski, Iniesta12, invincible1921, J1897, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, LeCoq, Majstorinho, marlostanf1eld, Matterhorn22, mercurial, Micron, omanovski, Pensioner26, PeppermintSA, RaZuti, rossonero85, sagitarius, SanaBosna, seha77, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Soba, soccerfan, StevieG8, tobaccos, Venom, VensanKasel, Wilshere10, Wisey, Xaniesta, xinxee i 586 gostiju.







