Serie A - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Willer
Postovi: 206
Pridružen/a: 06 dec 2016, 19:42
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Willer » 31 maj 2017, 16:29

dinoo je napisao/la:Kazu ako lopta ne može odskociit metar,utakmica se prekida...

Kazu isto da ako das regularan gol onda je gol a ne izmisljeni faul u napadu.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 31 maj 2017, 16:39

Eto milmannums najpouzdaniji i najobjektivniji medij.

Avatar
ramiral
Postovi: 6323
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 31 maj 2017, 16:44

Pe' -šes godina manje više.. igrač je zvijer..
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Avatar
chi3llo
Postovi: 1283
Pridružen/a: 03 jun 2012, 13:40
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la chi3llo » 31 maj 2017, 20:10

SiamoNoi je napisao/la:Eto milmannums najpouzdaniji i najobjektivniji medij.
Jesu zato tvoji azijati sa twittera :urnebes:
38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★★★

Avatar
Biscione
Postovi: 5745
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 31 maj 2017, 20:18

Tako su i nama Obafemija svojevremeno podvalili, čovjek igrao najbolji fudbal od 17-22 godine a sa "29" god završio u SAD-u. Ali s pozitivne strane gledajte, barem vam dolazi u najboljim godinama. Pola ovih 20-godišnjaka ionako neće dosegnut puni potencijal.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
nextterrain
Postovi: 2418
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la nextterrain » 31 maj 2017, 20:26

Mah bila je greška na tom serveru gdje su prikazali godište i datum rođenja. Nešto je slično se desilo i sa Sanchezom, ali jednostavno i jedan i drugi su previše razvijeni tako da :kafa:

Mislim da su sad to spriječili nekim novim metodama, valjda se uzme uzorak krvi ili šta već, to mi je nekako kroz maglu tako da me nemojte uzimati kao relevantan izvor :hmmmmm:

Avatar
Denno
Postovi: 4960
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 31 maj 2017, 20:31

Onaj Minala što je bio u laziu, sad je u Salernu, 96to godište i dalje :hmmmmm:
embrace the chaos

Avatar
dinoo
Postovi: 6183
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 31 maj 2017, 20:45

Romagnoli13 je napisao/la:
Jericho je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:Milannews kao najpouzdaniji medij kad je u pitanju Milan je lijepo objasnio šta se tu zapravo desilo.I Kessie će sutra sa nepunih 21 godinu potpisati za Milan.Jer danas su sve dodatne pretrage prošle bez problema i ništa neobično nije pronađeno.Znam da je mnogima krivo što jedan od najtalentovanijih igrača u Serie A prelazi u Milan, ali Bože moj.. :kafa:
Hahaha ma boli me briga za lika i za Milan samo prenosim vijest..
Vijest koja nikakvo uporište nema a kamoli neki naučni dokaz, neki nalaz ili ljekarsku potvrdu.Dok s druge strane pretrage koje su uradili u Milanu potvrđuju da momak ima samo minorne probleme sa koljenom izgleda i to je sve.Od sutra će 99% postati novi igrač Milana, a onda čekamo Rodrigueza i Biglia-u u narednim danima.
Jel odmah najavljujete titulu ili u augustu kao i ostali?

Avatar
Biscione
Postovi: 5745
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 31 maj 2017, 20:49

Juventus definitivno ima najveći procenat djece među fanovima ovdje na ss.ba forumu. Onih par njihovih ozbiljnih forumaša ne mogu doći do izražaja od ovih čoporaša.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Denno
Postovi: 4960
Pridružen/a: 20 nov 2012, 18:35
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Denno » 31 maj 2017, 20:54

IlCapitano je napisao/la:Denno ne odustaje od Szczesnog :mrgreen:
Šta ovo treba da znači?
embrace the chaos

Avatar
muxa
Postovi: 12553
Pridružen/a: 01 nov 2011, 10:09
Kontakt:

Re: RE: Re: Serie A

Post Postao/la muxa » 31 maj 2017, 20:56

dinoo je napisao/la:
Romagnoli13 je napisao/la:
Jericho je napisao/la: Hahaha ma boli me briga za lika i za Milan samo prenosim vijest..
Vijest koja nikakvo uporište nema a kamoli neki naučni dokaz, neki nalaz ili ljekarsku potvrdu.Dok s druge strane pretrage koje su uradili u Milanu potvrđuju da momak ima samo minorne probleme sa koljenom izgleda i to je sve.Od sutra će 99% postati novi igrač Milana, a onda čekamo Rodrigueza i Biglia-u u narednim danima.
Jel odmah najavljujete titulu ili u augustu kao i ostali?
A ovo bi kao trebalo biti duhovito

Sent from my x600 using Tapatalk
Il Club più titolato al mondo!

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 31 maj 2017, 21:04

chi3llo je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Eto milmannums najpouzdaniji i najobjektivniji medij.
Jesu zato tvoji azijati sa twittera :urnebes:
Kakvi azijati sa twittera?

Avatar
dinoo
Postovi: 6183
Pridružen/a: 31 okt 2011, 15:50
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la dinoo » 31 maj 2017, 21:17

Biscione je napisao/la:Juventus definitivno ima najveći procenat djece među fanovima ovdje na ss.ba forumu. Onih par njihovih ozbiljnih forumaša ne mogu doći do izražaja od ovih čoporaša.
De ciko moraju i djeca za nekoga navijati :D

Svjestan sam sta nas ceka prvi put kad Juventus ne uzme titulu. Pa razapinjete nas ovdje za svaki ofsajd,aut i od skora za losu koreografiju...al do tad se morate jos "malo" strpiti i uzivati u duhovitim dosjetkama :hmmmm:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 33570
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la tuzlak1987 » 31 maj 2017, 21:33

Sta je ovo danas Interovci "navrli" na fanove veceg Milanskog kluba jer su im ovu uzeli igraca ispred nosa?

Sutra ide prica da Kessie ima losu frizuru :kafa:

Avatar
jelle
Postovi: 5799
Pridružen/a: 28 feb 2010, 23:25
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la jelle » 31 maj 2017, 21:34

Djeca su buducnosit...ne znam sta vi stari jos prdite po forumima... kuknjava

Avatar
Mago
Postovi: 6741
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 31 maj 2017, 21:49

Tuzlak@ komsija

Kojeg igraca su nam uzeli ispred nosa? :shifty:
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.

Avatar
Biscione
Postovi: 5745
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Zavidovići
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Biscione » 31 maj 2017, 21:50

tuzlak1987 je napisao/la:Sta je ovo danas Interovci "navrli" na fanove veceg Milanskog kluba jer su im ovu uzeli igraca ispred nosa?

Sutra ide prica da Kessie ima losu frizuru :kafa:
Milan nam je uzeo jedino Rodrigueza ispred nosa, i to samo zato što nismo imali trenera iako smo imali predugovor sa igračem. A što se tiče Kesija, mi smo već kupili Gagliardinija i s Kesijem se nismo ni povezivali.

P.S. Cijenim to što nas i ovakve posrnule još uvijek smatrate svojim najvećim rivalima. Iako to je razumljivo obzirom da je većina vas Juventina sa ovog foruma počela ozbiljnije pratit fudbal od 2005-te kad smo mi dominrali. Ovi stariji Juventini vjerovatno više respektuju Milan.
Zadnja izmjena: Biscione, dana/u 31 maj 2017, 21:59, ukupno mijenjano 2 puta.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Mago
Postovi: 6741
Pridružen/a: 28 jan 2013, 23:41
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la Mago » 31 maj 2017, 21:54

Od Rodrigueza se odustalo jos u februaru,martu kad Vukovi nisu htjeli pristat na manje para. Valjda skontali da su se zajbali sa Ivanom pa nisu htjeli da ponove gresku sa Ricardom...
Ognuno ha la propria storia, noi abbiamo la nostra e ne siamo orgogliosi.
L'arbitro e l'alibi dei perdenti.

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 24546
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la SiamoNoi » 31 maj 2017, 22:05

Kessie je odličan,ali Inter ima Kondogbiu koji se s tim Kessiem poigravao u međusobnoj.Što ne znači da Kessie neće bit bolji od Francuza nego da Interu uz ovakvog Kondogbiu još jedan takav igrač ne treba.Prvi sam htio Kessia i jos na pocetku sezone govorio da bi trebao odličan igrač bit,ali trenutno je stvarno nepotreban.

A zanimljivo kako je Wolfsburg od Intera trazio preko 20m za Rodrigueza dok ga sad Milanu prodaju za 15ak i bonuse s kojima se neće ić ni do tih 20.Dijelom ga se propustilo zbog toga što su bildali cijenu,a dijelom zbog nesređene situacije s trenerom pa se potpuno obustavilo te pregovore i tu je Milan uletio.Vrhunsko pojačanje za njih.Ista stvar za Schickom koji je praktički bio Interov pa se obustavilo sve jer nije trener dogovoren.Iako,prema Di Marziu Inter je uz neke strane klubove još uvijek u igri za Čeha.
FIGC President Carlo Tavecchio has chosen Paolo Maldini as his first choice to replace Lele Oriali as Team Manager for the Italian National Team. According to Sky Sport's Alessandro Alciato, Tavecchio believes Maldini fits the profile of a top class appointment. The FIGC are still waiting for a response, but this could be Maldini's first important position following his retirement from his playing career.

Avatar
ramiral
Postovi: 6323
Pridružen/a: 11 avg 2011, 23:48
Kontakt:

Re: Serie A

Post Postao/la ramiral » 31 maj 2017, 22:12

Chini jarane ode vam Biglia kod rossonera... :o
:beba:
29 ... a do maja 2012 - 30 ...

38 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO

Zaključano

Natrag na “Serie A”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []