Post
Postao/la DenchiNL » 27 jun 2017, 19:37
Evander je napisao/la:DenchiNL je napisao/la:Evander je napisao/la:Nisam pobornik vracanja bivsih igraca, a jos manje da sam neko ko gotivi Velkoskog, ali on je svemirski brod za Ahmetovica ili recimo Obradovica koji se pominjao. Bar je bio, vidjet cemo na sta sad lici.
Drugi napadac mora biti Hadzic. Semso tek treca opcija.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
apsurd
momak bez tekmi i krste van forme da budu prvi izbor prije Ahmeta?
čisto sumnjam da ćete taj film gledati od Mehmeda
Da jer je mehmed ubleha i ckapi.
Sent from my HUAWEI GRA-UL00 using Tapatalk
niko ne može bit veća ubleha i čkapi od tebe, to je tvoja titula
zna Čala šta ti hoćeš, neće ti dozvolit satisfakciju da ga pljuješ jer je neki stoper završio Nedimovu karijeru ili da kad Krsti duša na usta izađe da pljuješ po našem kondicionom

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače