Post
Postao/la Zagor » 06 jul 2017, 00:10
High je napisao/la:
Bolji je od Nedima Hiroša. Ovom se zamjera što je promašio penal. To ga ne čini najgorim. Ako je iko kriv za to, onda je to Husref. Igraš utakmicu u EL, a nemaš predstavu da može biti svega, pa i penal, pa tako ne odrediš nikog da šuta.
Dobro, upravu si i za njega, Al recimo u zadnjih 5-6 godina je definitvno Melunovic nas najgori napadac. On je brate u svojih 20ak tekmi za nas postigao mizernih 5-6 golova. Taj penal je samo šlag na kraju, što se slažem da nije njegova krivica. To stoji.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"
"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""
kompleks zvani *Sarajevo*