HŠK Zrinjski - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,Pasha

crozla
Postovi: 911
Pridružen/a: 25 jan 2016, 11:15
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la crozla » 15 jul 2017, 10:22

tutankamon1905 je napisao/la:Nogomet se ne moze igrat bez napadaca. Mislim moze ako imas igrace ko barcelona i real pa mozes kemijat kako hoces. Kajkut je meni drama drag i nek je osto tu, ali za klupe. To je sad igrac za onakve situacije ko u Bijeljini...nikako za prve postave. Bojim se samo da mozda ne postoji neki dogovor da ce bit prvi napadac, a ne klupiran ko prosle sezone... jer mi je bilo cudno kako to da igrac koji je skoro sto posto otiso odjednom ostaje...ovo baljezgam, ali ide ka tome

Ordagica bi bilo steta propustit, al bi u ovom trenutku vise volio napadaca..ali provjerenog. Lagano vec osip dobijam od prinova
Davno je Joza Kuze pokojni rekao, jos u ono vrijeme dok je vodio Dinamo, bez spice od milion nemas se nadati. One Slepicke, Mikulenase, Andersone. Takvi su Dinamo mnostvo puta unazadili. Pojavi se Mandzo pa klepi sam Ajaxa, ak' se sjecas?
Sve, sve što era sazdala je ova,
Sve rušit, palit, sjeći treba;
A gradit bolje opet s nova!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 15 jul 2017, 11:06

york je napisao/la:Pardon na upadu...
Je li igrate domace utakmice nedjeljom ili subotom?
Mislim iskljucivo na drugo kolo...
Protiv Srajeva prva utakmica u Nedelju, protiv Širokog 2.kolo ta sad je Subota, mada nije nemoguće da se i ta utakmica odgodi za Nedelju.

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 15 jul 2017, 20:22

Stvarno mediji su nam stvarno preloše organizirani oko Zrinjskog. Sama uređenje web stranice, fb stranice, i ostalog. Prije bi barem nekoliko youtube kanala postavilo video navijanja Ultrasa. Evo vec 3-4 dana nakon utakmice nema ni jednog, jedinog videa o našem navijanju. Doduše **** je objavila video "Slavlje nakon gola" u trajanju od 1min, a Klix.ba je cak izbacio video našeg navijanja u dužini od čak 24 sekunde. Gledam Manijake možeš naći 5-6 videozapisa u trajanju od 5-10 minuta. Znali smo i mi prije izbacit barem jedan video od 10minute, ali ove godine im ni to očito nije namjera. O gostovanjima da ne govorim ode jako velik broj ljudi u Warsavu i Maribor snime video od 1 i po minute, odnosno u Poljskoj nikako. Hajduk čitav dokumentarac napravio o gostovanju u Milanu. Nije nemoguće, **** me je pozitivno iznenadila kad je postavila 2 videa navijanja Ultrasa ukupno 20-ak minuta, i to je dokaz da se može. Kakva bi šteta bila da se ono nije snimalo...

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 15 jul 2017, 20:42

UltrasMostar94 je napisao/la:Stvarno mediji su nam stvarno preloše organizirani oko Zrinjskog. Sama uređenje web stranice, fb stranice, i ostalog. Prije bi barem nekoliko youtube kanala postavilo video navijanja Ultrasa. Evo vec 3-4 dana nakon utakmice nema ni jednog, jedinog videa o našem navijanju. Doduše **** je objavila video "Slavlje nakon gola" u trajanju od 1min, a Klix.ba je cak izbacio video našeg navijanja u dužini od čak 24 sekunde. Gledam Manijake možeš naći 5-6 videozapisa u trajanju od 5-10 minuta. Znali smo i mi prije izbacit barem jedan video od 10minute, ali ove godine im ni to očito nije namjera. O gostovanjima da ne govorim ode jako velik broj ljudi u Warsavu i Maribor snime video od 1 i po minute, odnosno u Poljskoj nikako. Hajduk čitav dokumentarac napravio o gostovanju u Milanu. Nije nemoguće, **** me je pozitivno iznenadila kad je postavila 2 videa navijanja Ultrasa ukupno 20-ak minuta, i to je dokaz da se može. Kakva bi šteta bila da se ono nije snimalo...
navijači sami sebe sniimaju, neće ih klub snimati haha, torcida radi sama za sebe video zapise i kači na ih na svoj vlastiti kanal na youtubeu, hajduk nema ništa s tim.. logično da je tako i kod nas, da ultrasi vode svog čovjeka koji ih snima i slika..
HŠKZ!

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 15 jul 2017, 22:59

mara1905 je napisao/la:
UltrasMostar94 je napisao/la:Stvarno mediji su nam stvarno preloše organizirani oko Zrinjskog. Sama uređenje web stranice, fb stranice, i ostalog. Prije bi barem nekoliko youtube kanala postavilo video navijanja Ultrasa. Evo vec 3-4 dana nakon utakmice nema ni jednog, jedinog videa o našem navijanju. Doduše **** je objavila video "Slavlje nakon gola" u trajanju od 1min, a Klix.ba je cak izbacio video našeg navijanja u dužini od čak 24 sekunde. Gledam Manijake možeš naći 5-6 videozapisa u trajanju od 5-10 minuta. Znali smo i mi prije izbacit barem jedan video od 10minute, ali ove godine im ni to očito nije namjera. O gostovanjima da ne govorim ode jako velik broj ljudi u Warsavu i Maribor snime video od 1 i po minute, odnosno u Poljskoj nikako. Hajduk čitav dokumentarac napravio o gostovanju u Milanu. Nije nemoguće, **** me je pozitivno iznenadila kad je postavila 2 videa navijanja Ultrasa ukupno 20-ak minuta, i to je dokaz da se može. Kakva bi šteta bila da se ono nije snimalo...
navijači sami sebe sniimaju, neće ih klub snimati haha, torcida radi sama za sebe video zapise i kači na ih na svoj vlastiti kanal na youtubeu, hajduk nema ništa s tim.. logično da je tako i kod nas, da ultrasi vode svog čovjeka koji ih snima i slika..
Znam to normalno, zato sam napiso kako su nam mediji losi "oko" Zrinjskog, znaci niko se ne organizira i ne trudi nesto napravit u vezi toga, znao sam jenom momka koji je to redovito snimo i postavljo na yt, i kad bi snimo npr. na kosevu, tu bi ga vec pustili da ode malo nize na tribinu i snima, ali kad snimas sa stadiona moras imat odredjene dozvole, ne mozes ti banut u Maribor dovest nekog lika uzet kameru iz 91 i reci organizatorima moze li on sa travnjaka snimat, za tako nesto trebas imat status novinara i trebas podrsku od kluba. To tvoje Ultras moze snimati samo sa tribine ali to nece biti kvalutetan snimak. Ipak za to postoje profesionalci. Malo je se i KN jedno vrijeme organiziro oko toga, ali iz istog razloga se gase, nisu imali podrsku...

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3757
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 17 jul 2017, 00:37

Jutros team building u piramidi uz bingo i kladaru. Jamak, Filipovic, Pezer, Perisic, Pirke i Keta...Keta nespreman skroz, ne igra bingo i ne zna koje je boje koji broj...zato i ne brani :D

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 jul 2017, 00:47

Ma nek bingaju, troše svoje pare
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3757
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 17 jul 2017, 00:49

Ne smeta mi...dapace, pridruzio sam im se

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 09:46

tutankamon1905 je napisao/la:Jutros team building u piramidi uz bingo i kladaru. Jamak, Filipovic, Pezer, Perisic, Pirke i Keta...Keta nespreman skroz, ne igra bingo i ne zna koje je boje koji broj...zato i ne brani :D
Ma to Pirke Ketu priprema da preuzme njegovu poziciju pošto on odlazi nakon Maribora.Ne može nespreman na gol:D
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 13:44

Hvala Takmicarskoj komisiji NS BiH sto je pomjerila susret prvog kola nove sezone PL protiv FK Sarajevo na AFH, sa nedelje u subotu...
Tako ce nasi igraci imati dan vise odmora pred prvu utakmicu 3.pretkola LP...
Hvala savezu! :bih:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 14:02

PiazzaGrande je napisao/la:Hvala Takmicarskoj komisiji NS BiH sto je pomjerila susret prvog kola nove sezone PL protiv FK Sarajevo na AFH, sa nedelje u subotu...
Tako ce nasi igraci imati dan vise odmora pred prvu utakmicu 3.pretkola LP...
Hvala savezu! :bih:
Ozbiljno,prebacili na subotu?Jao hinjavaca.A koje je objašnjenje?
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: Odg: RE: Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 14:08

ALOBOLA je napisao/la:
PiazzaGrande je napisao/la:Hvala Takmicarskoj komisiji NS BiH sto je pomjerila susret prvog kola nove sezone PL protiv FK Sarajevo na AFH, sa nedelje u subotu...
Tako ce nasi igraci imati dan vise odmora pred prvu utakmicu 3.pretkola LP...
Hvala savezu! :bih:
Ozbiljno,prebacili na subotu?Jao hinjavaca.A koje je objašnjenje?
Pa da nam omoguce dan vise odmora pred prvu tekmu sa Hafnafjordurom...
Milostiv je savez! :D
Zamjeram im jedino sto nisu utakmicu stavili u neki posljepodnevni termin da nasi momci imaju jos koji sat vise odmora, ali nitko nije savrsen...Bez obzira na to: Savez je velik!
Zadnja izmjena: PiazzaGrande, dana/u 17 jul 2017, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

ALOBOLA
Postovi: 574
Pridružen/a: 28 feb 2016, 00:08
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la ALOBOLA » 17 jul 2017, 14:16

Ha yebiga ,oni se boje da će mo i trecu titulu uzeti za redom pa nas odmah na početku. pokusavaju zayebat
P 27.3 "Nek' se vojska protiv mene utabori, srce se moje ne boji; nek' i rat plane protiv mene, i tada pun sam pouzdanja"

UltrasMostar94
Postovi: 138
Pridružen/a: 22 jun 2017, 13:26
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la UltrasMostar94 » 17 jul 2017, 14:37

Trebaju se bojat, imamo odličnu ekipu. U obrani ako nam ode Katanec imamo opet dvi klase kao što su Laštro i Barišić, veza nam je dosta jaka i široka, imamo i mlado i staro, defanzivno i ofanzivno, da se još pojačat u napadu to bi bila bombona i sigurna titula (ako ne i 2), al i bez špica da se neka tika-taka ukombinirat :D

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 14:41

UltrasMostar94 je napisao/la:Trebaju se bojat, imamo odličnu ekipu. U obrani ako nam ode Katanec imamo opet dvi klase kao što su Laštro i Barišić, veza nam je dosta jaka i široka, imamo i mlado i staro, defanzivno i ofanzivno, da se još pojačat u napadu to bi bila bombona i sigurna titula (ako ne i 2), al i bez špica da se neka tika-taka ukombinirat :D
Hocemo golove
Hocemo pobjede
Hocemo titulu i ove godine!
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

PiazzaGrande
Postovi: 2457
Pridružen/a: 08 jan 2015, 16:28

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la PiazzaGrande » 17 jul 2017, 18:14

Sta je ovo, opet promjenjen termin?!?!
Zovn'o ih Beus i rek'o im da se ne zayebayu!! :lol:
HŠKZ - Made in Mostar
Mi smo obitelj!

mara1905
Postovi: 350
Pridružen/a: 24 jul 2015, 17:58
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la mara1905 » 17 jul 2017, 19:16

PiazzaGrande je napisao/la:Sta je ovo, opet promjenjen termin?!?!
Zovn'o ih Beus i rek'o im da se ne zayebayu!! :lol:
da je ostala subota trebalo je bojkotirat i utakmicu i ligu i sve..
HŠKZ!

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la KingJamesMVP » 17 jul 2017, 19:19

Vidite da ne znaju šta rade
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

Avatar
tutankamon1905
Postovi: 3757
Pridružen/a: 16 jun 2017, 14:21
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la tutankamon1905 » 18 jul 2017, 16:07

Dal su jovicu i jazvinu primarne pozicije krilo ili su napadaci koji kod nas igraju krila?

I ovo s kajkutom bi nadam se trebalo natjerat upravu da se dovede napadac. Vezni red sto vise gledam sve vise imam vjere da cemo dobit novog petraka ili tomica. Ni cirjaka ne bi otpiso pogotovo sad ako je ostalo ono za 6 stranaca. Samo jedan napadac sad i idemo jako po treću u nizu.

Izbacivanje Maribora je bonus koji bi sa sobom doveo jos po jednog igraca u svakoj liniji :D

GradKamena1
Postovi: 566
Pridružen/a: 12 apr 2016, 10:28
Kontakt:

Re: HŠK Zrinjski

Post Postao/la GradKamena1 » 18 jul 2017, 16:46

Haris Handzic novi igrac !

Zaključano

Natrag na “HŠK Zrinjski”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.