Igrali smo europu protiv nekih rumuna, sad im se imena nemogu sijetiti a nemogu nigdje naci, ali igrala se na Grbavici. Ja mislim da su u napadu bili Hadzic i Rascic...anonimni je napisao/la:Podsjeti me molim te na taj poraz, ja ga se ne sjećam, a googlao sam i nije ga bilo te sezone, jedino što smo mi Zrinjskog tamo uzeli 5:1samoposmatram je napisao/la:Najjaci su mi bili Osimu brkovi, kad ga je zamjenio. Jest se sprdo sa njim. A prije toga koja komedija od glavnog sponzora Liqui Moly. Prvi put kad je otjeran Osim, poce prica o stvaranju velikog Zelje i onda onaj poraz na Grbavici od 1-7 ili 1-5 nemogu se tacno sijetiti rezultata. Bilo je stvarno svacega.anonimni je napisao/la: Helem, DH fkt spada u red najvećih ubleha u Želji u zadnjih desetak godina, iako je konkurencija velika, al' gledaj Šeha, Coca, Sablja, Bekrić, Bučan kladioničar, Bešlija se vratio, Pelak i opet ništa... Stana jedini i danas tu![]()
Liqui Moly tad ulazio na naše tržište, došli očito u nevakat, pa 5 zvjezdica na dresu koje su označavale broj titula, navodno gladan Dialiba i makazice na derbiju... Svega je tih godina bilo, samo što se ovi Željovci od 2015. ne sjećaju, a i kako bi
FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
- ratobornagljiva
- Postovi: 133
- Pridružen/a: 05 apr 2017, 00:44
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Čuj Rumuni
Litex ba, nadimak našeg bivšeg napadača. 1-2 i 0-7
Golman nas sjebo u prvoj utakmici, ispala mu lopta ko zadnjem levatu - mislim da je branio Becirevic, a u drugoj tekmi branio Hasanspahic koji je bio visok metar i andol, sve opucano je ušlo + priča o famoznom bojkotu
Litex ba, nadimak našeg bivšeg napadača. 1-2 i 0-7
Golman nas sjebo u prvoj utakmici, ispala mu lopta ko zadnjem levatu - mislim da je branio Becirevic, a u drugoj tekmi branio Hasanspahic koji je bio visok metar i andol, sve opucano je ušlo + priča o famoznom bojkotu
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jeste! Bio na rijeci citav dan, izgorio medju prstima. A izgleda i malo po glavi. 
Re: FK Željezničar
To su ove pripreme sa slike i iz članka, drugi dio sezone 2008./2009., po 10 eura igračima i poraz od Wormatie Worms koju jedino možeš vidjeti na kladioničarskoj ponudiMocMahale444 je napisao/la:DH je bio jedan od najvecih seljobera koji je vodio fkŽ.anonimni je napisao/la:Trebali potpisati ugovor s Pumom, htio ih Demir dovući ovdje, makar je tako govorio, a evo kako su pripreme te polusezone počele što se opreme tiče:
a evo i tog članka o Pumi:
Helem, DH fkt spada u red najvećih ubleha u Želji u zadnjih desetak godina, iako je konkurencija velika, al' gledaj Šeha, Coca, Sablja, Bekrić, Bučan kladioničar, Bešlija se vratio, Pelak i opet ništa... Stana jedini i danas tu
2008 godine kad su igraci gurali autobus na pripremama zbog toga sto su ostali bez goriva a nisu imali marke.
Stalno neka opravdanja imao sto gubimo tekme.
On nas je obrukao kao niko.
Eto reče ti @gljiva u međuvremenu šta bi, ja sam mislio da misliš na ligu... Nas je Litex obrukao pošteno, je li bilo bojkota nije li ko zna, al' eto priča ostala i do dana današnjeg... Lijepo se vratiti u prošlost, samo da se nikad više ne ponovisamoposmatram je napisao/la:Igrali smo europu protiv nekih rumuna, sad im se imena nemogu sijetiti a nemogu nigdje naci, ali igrala se na Grbavici. Ja mislim da su u napadu bili Hadzic i Rascic...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!
Kapiten Blue Traina
Kapiten Blue Traina
Re: FK Željezničar
Kod nas se vjecito spominju nekakvi bojkoti. U zadnjih godinu dana cak dva puta. [emoji38]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Jeli istina ovo za Radinovica, da je kaznjen da igra u B-timu?
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
Tako je to kad igraci umisle da su veci od kluba.
Bojkot se pominjao dosta puta u zadnjih 20 godina. Hajde znaj kad je pravi a kad fejk bojkot.
Bojkot se pominjao dosta puta u zadnjih 20 godina. Hajde znaj kad je pravi a kad fejk bojkot.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
-
samoposmatram
- Postovi: 5737
- Pridružen/a: 20 nov 2013, 15:11
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Kad danas se to sve sagleda, neizgleda toliko katastrofalno, jer klub jos uvijek postoji. Meni valjda sto sam stariji sve vise smeta ovo uzdizanje kao kod komsija. Najveci, Najbolji, Najduzi itd.anonimni je napisao/la: Nas je Litex obrukao pošteno, je li bilo bojkota nije li ko zna, al' eto priča ostala i do dana današnjeg... Lijepo se vratiti u prošlost, samo da se nikad više ne ponovi
Valjda je to u modi sada. Meni vise lezi Osimov stil. Red, rad pa sta dragi Bog nam da.
Re: FK Željezničar
Bojkot je sto su nam igraci glupi Limitirani da dovedes Fergusona sa ovom ekipom nebi napravio nesto, jedino su miroo i lendra igrali dobro , izdvajajli su se od ostalih pa cak i Veca... Drago mi je ovo zbog ugljese sto je Ado uradio treba i ostale umisljene zvjezde poslat u Btimm , nez kolko ima istine al sinisa bi mogo na zimu otic..MocMahale444 je napisao/la:Tako je to kad igraci umisle da su veci od kluba.
Bojkot se pominjao dosta puta u zadnjih 20 godina. Hajde znaj kad je pravi a kad fejk bojkot.
"Mi u Želji smo ratnici, a ne svileni akademci, i to nek vam je jasno dok igrate ovdje!" - Milan Ribar
Re: FK Željezničar
@samoposmatram
Slažem se u potpunosti, samo što je ipak drugačiji vakat pa se teže istaći, nažalost ne zbog kvaliteta nego baš obrnuto, svi smo u pet deka i eto to nam je lani umalo donijelo titulu, pa nas koštalo toga na kraju, šta će biti dalje Bog zna, al' nadati je se najboljem...
Slažem se u potpunosti, samo što je ipak drugačiji vakat pa se teže istaći, nažalost ne zbog kvaliteta nego baš obrnuto, svi smo u pet deka i eto to nam je lani umalo donijelo titulu, pa nas koštalo toga na kraju, šta će biti dalje Bog zna, al' nadati je se najboljem...
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!
Kapiten Blue Traina
Kapiten Blue Traina
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
Nisam direktno mislio na trenutne igrace, nego inace.Neymar11 je napisao/la:Bojkot je sto su nam igraci glupi Limitirani da dovedes Fergusona sa ovom ekipom nebi napravio nesto, jedino su miroo i lendra igrali dobro , izdvajajli su se od ostalih pa cak i Veca... Drago mi je ovo zbog ugljese sto je Ado uradio treba i ostale umisljene zvjezde poslat u Btimm , nez kolko ima istine al sinisa bi mogo na zimu otic..MocMahale444 je napisao/la:Tako je to kad igraci umisle da su veci od kluba.
Bojkot se pominjao dosta puta u zadnjih 20 godina. Hajde znaj kad je pravi a kad fejk bojkot.
A slazem se da su ograniceni.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
Re: FK Željezničar
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Markovic igrao za B tim.
Ko je ovaj Selak ?
Ko je ovaj Selak ?
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
Re: FK Željezničar
Klasa


31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: FK Željezničar
Sad gazimo Vitez sa istim rezultatom. [emoji41]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
Re: FK Željezničar
Čuj Rumuni, čuj Osim tada, čuj 1:7 na Grbavici.
Pa ovaj je sve fulio braco moja draga.
Pa ovaj je sve fulio braco moja draga.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]
Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
Izgorio kaze mozda je to problem.
Nego mi smo svi eksperti ovdje u odnosu na ove sto pisu preko fb ili yt. Psuju sve nista ne ostaje zato sto je najbolji igrac Radinovic prebacen u B-tim.
Ovaj drugi pise **** ih istok neka s njega gledaju kako gubimo
vikendice popravljaju od Lendricevih para 
Nego mi smo svi eksperti ovdje u odnosu na ove sto pisu preko fb ili yt. Psuju sve nista ne ostaje zato sto je najbolji igrac Radinovic prebacen u B-tim.
Ovaj drugi pise **** ih istok neka s njega gledaju kako gubimo
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
Re: FK Željezničar
Jedan brat napisao : " Je li oni primaju platu da placu ili da igraju ? " kad je Adzem rekao da je bilo suza u svlacionici nakon utakmice.[emoji38]
Ali su mi ubjedljivo najjaci komentari prijatelja nasih pulena. Neki dan citam neki prijatelj Blagojevica ubjedjuje ljude na zvanicnoj da je ovaj najbolji vezni igrac lige. Prije toga neki prijatelj Ugljese napisao kako se Ugi jedini trudi na terenu. [emoji23]
Ali su mi ubjedljivo najjaci komentari prijatelja nasih pulena. Neki dan citam neki prijatelj Blagojevica ubjedjuje ljude na zvanicnoj da je ovaj najbolji vezni igrac lige. Prije toga neki prijatelj Ugljese napisao kako se Ugi jedini trudi na terenu. [emoji23]
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: FK Željezničar
U zadnje vrijeme su se okomili na upravu a brane se igraci.
Neki tako lijepo pisu da mi treba pola sata da desifrujem sta pisu. Vecina tih sto sad pisu gluposti su dok se pravila Istocna tribina mlatarali praznu slamu i uzdizali se u nebesa.
@Ljoze ima i ovdje na temi prijatelja igraca (mozda fejk prijatelji ili sami sebi umislili) sto brane pojedine igrace.
Neki tako lijepo pisu da mi treba pola sata da desifrujem sta pisu. Vecina tih sto sad pisu gluposti su dok se pravila Istocna tribina mlatarali praznu slamu i uzdizali se u nebesa.
@Ljoze ima i ovdje na temi prijatelja igraca (mozda fejk prijatelji ili sami sebi umislili) sto brane pojedine igrace.
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
- plavousrcu
- Postovi: 3601
- Pridružen/a: 12 feb 2016, 20:49
- Kontakt:
Re: FK Željezničar
Nije stvar u napadanju igraca ili Uprave. Treba to posmatrati kao jedno tkivo. Mi dvije godine napadamo igrace, nema sta im ne radimo po forumima i drustvenim mrezama, a ovi sto su doveli te igrace, nisu sami dosli i obukli sveti dres, zasticeni ko medvjedi u Titino vrijeme. Radinovica je neko skautirao, neko je odobrio pare da se dovede, a nije on. Najlakse je igracima **** majku i tako svaki mjesec tako nakon svakog poraza. Niko se ne pita mogu li ti igraci vise i bolje. Moze li Bekric igrati kao prije pet godina. Vidimo da ne moze. Ko mu je onda koji **** dao visegodisnji ugovor i velika primanja. Ko je kriv? Bekric ili neznalica koja mu he omogucila povratak?MocMahale444 je napisao/la:U zadnje vrijeme su se okomili na upravu a brane se igraci.
Neki tako lijepo pisu da mi treba pola sata da desifrujem sta pisu. Vecina tih sto sad pisu gluposti su dok se pravila Istocna tribina mlatarali praznu slamu i uzdizali se u nebesa.
@Ljoze ima i ovdje na temi prijatelja igraca (mozda fejk prijatelji ili sami sebi umislili) sto brane pojedine igrace.
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.









