FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 07 avg 2017, 13:39

Najnovija; više ne pišem Ja nego sam prodao acc. :lol:

Uprava napolje!

Idući put nema više smjena trenera, igrača, rotacija, Ćenana i ostalih, nego fino pokupite svoje stvari i pa pa.

I da, naučite kako se nositi sa pritiskom. Nemojte svaki put kmečati kako vas "napadaju". Niko nikada nije imao podršku kao Vi. Samo je vama teško, kmeee.

Pošto vas ne mrzim i ne želim zlo, nadajmo se svi zajedno da će Adžem napraviti čudo i da će se igre popraviti. Za početak mu pomozite kakvim igračem, pojačanjem, ako niste primijetili igramo bez dva ponajbolja igrača lige prošle godine.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 avg 2017, 14:03

Kako je tuzno procitati da neko ima misljenje da bi svaka iole ozbiljna ekipa mogla zaustaviti Zeljeznicar. Na sta smo spali Allahu dragi.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

zlatandr
Postovi: 942
Pridružen/a: 25 apr 2009, 10:43
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zlatandr » 07 avg 2017, 14:14

Zna li neko nešto više o ovome: http://balkanski-navija*i.com/izasao-snimak-obracuna-lesinara-i-manijaka-kod-donjeg-vakufa/
Volim te Zeljo!!!

Avatar
Jaozinho22
Postovi: 1594
Pridružen/a: 15 jun 2015, 22:10
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Jaozinho22 » 07 avg 2017, 15:26

cruz40 je napisao/la:
Jaozinho22 je napisao/la:
irfo je napisao/la:A yebote nikad slabija liga nije bila a mi cemo se mucit za evropu :lol:
Nikad se mi s djecom nismo mučili, izbaci još ova dva tri polovnjaka što su ostala i malci u vatru. U jednu ruku mi je i žao što će opet spašavat dupe Fm stručnjacima koji će proćerdat njihove pare i zamijenit ih preplaćenim polovnjacima prvom prilikom
Što bi Dejo Nikolić rekao, pregovaralo se s Nestorovskim i Ebueom :zviz: :rol:
Joj nemoj Ribu spominjati taj nema 2 osnovne kako treba zavrseno , otjeran gdje god je bio i sta god je radio u zivotu i uhljebi se kod nas.
Ma Dejo je nebitan tu kao i Čenan. Produžene ruke glavnog i odgovornog !
Opet kažem, žao mi ove djece što će sad da spašavaju dupe a prvom prilikom će da ih mijenjaju za preplaćene polovnjake raznih menadžera.
Dobro Zuban reče sinoć u emisiji.
Mali smo mi da uvozimo, OSNOV našeg fudbala treba da bude izvoz. Kulturno, otmjeno bez da ikog uvrijedi..
Više titula nego pojedini klubovi lopti ! FKŽ !
Budite navijači FK Željezničara a ne navijači Misimović Senada !

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 07 avg 2017, 15:41

fibonacci je napisao/la:Ne mogu da vjerujem da se odigra onakva utakmica protiv GOŠK-a i sada protiv Viteza ovako. Doslovno od sjaja do očaja. Samo sam govorio ranije zbog ovo kasne smjene da ne bude alibi što je Adžem kasno preuzeo ekipu. Očekivao sam 12 bodova do derbija. Sada se mora taj Borac dobiti. Da se hoce ponoviti igra kao protiv GOŠK-a...
Da ti nisu usla ona dva dalekometna suta protiv Goska imao bi istu situaciju ko sto je imalo Sarajevo sinoc. Nema kod nas discipline u odbrani i ostavlja se ogroman prostor protivnickim ekipama. Imao je to i Gosk, pa samo pukom srecom nisu na vrijeme iskoristili, ali zato jeste Mladost koja je sa par individualno jakih igraca znala sta hoce i doslovno su nam mogli ogaditi fudbal. Adzem puno eksperimentise sto ne valja i to nas kosta neke dopadljive napadacke igre. On ce sad na silu gurat Kemu u startnih 11 jer ga je on kroz juniore promovisao i na ustrb drugih pokusavati da dokaze sto se dokazati ne moze. Ne mozes preko noci napraviti Ramosa.
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

MocMahale444
Postovi: 19445
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 avg 2017, 16:18

Niste normalni sekunde :urnebes:

josmenijeproslo
Postovi: 41
Pridružen/a: 15 jul 2017, 18:42
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la josmenijeproslo » 07 avg 2017, 16:51

imamo najbolji start u zadnje 4 sezone, prvo kolo bilo je igre i svega, u kaknju totalno zbunjeni, protiv viteza losa igra bez ideje, al bitna tri boda,
nemamo igrackog kadra, u prvom dijelu sto vise bodova skupit pa na zimu dovest ciljana i kvalitetna pojacanj, ovi bodovi na pocetku su najbitniji, sjetite se prosle sezone kiks protiv viteza i zrinje pa smo se opet borili za titulu do zadnjeg kola, netreba buku stvarat, ja vjerujem da poslije 4-5 kola biti i igre, sad za sad je ovo ok.

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 avg 2017, 17:23

Besirevic, Sabanadzovic i Velic pozvani u juniorsku reprezentaciju za neki prijateljski mec koji ce biti odigran 9. augusta.

Sutra je i prijateljska na Grbavici izmedju Slavije i nase B ekipe.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
maldini3
Postovi: 1691
Pridružen/a: 31 jan 2017, 18:27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la maldini3 » 07 avg 2017, 18:13

LjoZee je napisao/la:Besirevic, Sabanadzovic i Velic pozvani u juniorsku reprezentaciju za neki prijateljski mec koji ce biti odigran 9. augusta.

Sutra je i prijateljska na Grbavici izmedju Slavije i nase B ekipe.
U koliko je utakmica?
Željezničar za život cijeli
Forza Milan
Pivopije

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 avg 2017, 18:14

maldini3 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Besirevic, Sabanadzovic i Velic pozvani u juniorsku reprezentaciju za neki prijateljski mec koji ce biti odigran 9. augusta.

Sutra je i prijateljska na Grbavici izmedju Slavije i nase B ekipe.
U koliko je utakmica?
9:30 na pomocnom.

Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1342
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 07 avg 2017, 20:56

Sve dok trener ili tzv.šef stručnog štaba u trenutku potrebe zatraži pojačanje na nekoj poziciji a ne aminuje za takvo pojačanje tj.sam se uvjeri u njegove kvalitete ili nekvalitete, a dovede mu ga kitar Ćenan, ne može Murinjo sastaviti ozbiljnu ekipu tako, a ne Adžem trenutno ili neko drugi.

Pa između ostalog zbog toga ne pada na pamet Amaru da se i vraća na klupu.
Nije snifo smrdljive čarape, haja!
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

MocMahale444
Postovi: 19445
Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47

Re: FK Željezničar

Post Postao/la MocMahale444 » 07 avg 2017, 21:00

Mnogo navijaca prizeljkuje da se Amar vrati, samo koliko je to realno sad trenutno.

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1342
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la grbavicka1921 » 07 avg 2017, 21:02

Ma drug, nerealno 100 %.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Virtu4l » 07 avg 2017, 21:04

josmenijeproslo je napisao/la:imamo najbolji start u zadnje 4 sezone
Nemamo. Imaćemo ako pobijedimo Borca.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 avg 2017, 21:09

Mi u ova zadnja dva kola smo losije izgledali nego kad nas je vodio Petrovic. To iskreno nisam ocekivao jer sam mislio da gore od onog ne moze, ali izgleda da je moguce.
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
Doktor1921
Postovi: 120
Pridružen/a: 22 jul 2017, 21:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Doktor1921 » 07 avg 2017, 21:10

Virtu4l je napisao/la:
josmenijeproslo je napisao/la:imamo najbolji start u zadnje 4 sezone
Nemamo. Imaćemo ako pobijedimo Borca.
I najgoru igru jos od poslije rata... :hmmmmm:

Avatar
Sandokan87
Postovi: 1172
Pridružen/a: 31 jan 2017, 19:26
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Sandokan87 » 07 avg 2017, 21:32

LjoZee je napisao/la:Mi u ova zadnja dva kola smo losije izgledali nego kad nas je vodio Petrovic. To iskreno nisam ocekivao jer sam mislio da gore od onog ne moze, ali izgleda da je moguce.
Mi smo sa Petrovicem izgledali ko Barcelona u odnosu na ovo sra nje od igre kojim se Adzem puše! Gace mi se tresu Borac samo sto nije stigao, haj derbi ko derbi losi mi losi oni a onda Siroki... LUDILO POCINJE
Željo je religija i život! Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja!!!

Avatar
LjoZee
Interni moderator
Postovi: 31007
Pridružen/a: 03 okt 2016, 22:06
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Željezničar

Post Postao/la LjoZee » 07 avg 2017, 21:37

Sandokan87 je napisao/la:
LjoZee je napisao/la:Mi u ova zadnja dva kola smo losije izgledali nego kad nas je vodio Petrovic. To iskreno nisam ocekivao jer sam mislio da gore od onog ne moze, ali izgleda da je moguce.
Mi smo sa Petrovicem izgledali ko Barcelona u odnosu na ovo sra nje od igre kojim se Adzem puše! Gace mi se tresu Borac samo sto nije stigao, haj derbi ko derbi losi mi losi oni a onda Siroki... LUDILO POCINJE
U naredna 3 kola je bukvalno sve moguce. Ne zna covjek tacno sta da ocekuje od ovih nasih pulena. Ako se ponovi "igra" iz zadnja dva kola moze se samo ono najgore desiti vec protiv Borca ( pu pu pu ).
"Slavit ćemo tvoje ime, dok u nama srce bije..."

Avatar
kyrieirving
Postovi: 538
Pridružen/a: 21 jul 2017, 16:06
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la kyrieirving » 07 avg 2017, 21:51

Sledeca 3 kola hocu 7 bodova.Kraj price
Zeljeznicar iznad svega !

KING JAMES G.O.A.T

Avatar
Neandertalac
Postovi: 8185
Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Neandertalac » 07 avg 2017, 22:02

Nije Adžemu lako sekunde jedne, treba malo i strpljenja. Nike da ga branim ali sve sagledati pa davati ocjenu.

Još jedna stvar, momak napisa malo ranije i u pravu je. Ne dovode se igrači svaki put gdje škripi, nekada treba pojačavati tim, djelovati ranije kao recimo u slučaju Lendrića i Mire gdje smo ispali totalno neozbiljni i amateri. Dva ponajbolja igrača lige za koje smo znali da idu nismo čak ni pokušali nadomjestiti. Možemo Zeca nazvati "prinovom", pojačanjem nikako, njegovi limiti u odnosu na Miru su vidljivi svakom laiku. Kažem u odnosu na Miru da ne bih bio pogrešno shvaćen.
Željezničar za život cijeli !

UPRAVA NAPOLJE!

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.