FC Barcelona - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,BoixosNois1899

Povratak Neymara???

Anketa je završila: 07 avg 2019, 22:24.

1. Da
59
57%
2. Ne
44
43%
 
Ukupno glasova: 103

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 16 avg 2017, 23:52

Valverde gomnaru daj Deulofeua, nemoj se brukati sa Mesijem i Suarezom samima napred i svima ostalima pozadi.....nije ti ovo Bilbao seronjo

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 16 avg 2017, 23:52

parangal je napisao/la:Ali kad neko tamo napisa "parangalova postava"??? Pa gde ste vi kod parangala videli Albu? Rakitića? Gomeza? Busa?.....pa ja ta gomna u "svoj" tim ne bi stavio pa makar igrao sa 7 igrača :lol:
:mrgreen: :mrgreen:

Ne mogu da vjerujem s kakvom sredinom igramo na Bernabeu, pa bolje da je stavio dvojicu iz Barce B, bilo bi to agilnije.

Petarda je ovdje danas- mislim svakako je 5:1 ukupan rezultat. Ali kup i ova utakmica mi je svakako nebitna- bitno je da konacno dodje svjeza krv, nova pojacanja, ne mogu da gledam ova 3 drveta na sredini, povraca mi se.
27.10.2020

JoeBleck
Postovi: 5984
Pridružen/a: 13 maj 2015, 00:12
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la JoeBleck » 16 avg 2017, 23:53

Vrati se Tata Martino sve ti je oprosteno !
Losiju Barcelonu nisam gledao zadnjih 15 godina.
Ovo je kao da gledam Barcu prije 8 godina kada igra protiv Osasune na sred Camp Noua.
Ovo je cas fudbala , rasturanje , ljudi su jednostavno za 2 klase bolji tim.Brzi,agilniji , agresivniji , tehnicki i fizicki za klasu bolji.
Ova Barcelona je sramota za ostavstinu kakvu je imala.
Mrtvi prosjek od igraca , pogledam sa kojom snagom i odlucnoscu ulaze Varane i Ramos u duele.Onda pogledam ove olupine Piquea,Marscerana i Umtitija.Kvazi igrace koji duela ne mogu uzeti.Yebeni Benzema djeluje kao debeli Ronaldo kada primi loptu pored njih.Vasquez Albi i Umtitiju je enigma kao da je rijec o Robbenu.Asensio je Messi iz najboljih dana.
Vezni red necu komentarisati jer je to daleko najlosiji dio tima, Busquets je gotov igrac vec godinu i jace , a ostali stucnjaci su svakako kalibar Seville,Valencije...
Suarez ? Najlosiji igrac Barcelone zadnjih 8 mjeseci.

Sreca pa je Real u sarenom sastavu izasao , Ronaldo bi 4 gola za poluvrijeme zabio.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 16 avg 2017, 23:53

Kada je Sergio rekao da klubu trebaju pojacanja odmah, da li je mislio da se dovede neki zadnji vezni koji je u stanju potrcati i koji ce ga zamjeniti ?
ser del barça es el millor que hi ha !

let3
Postovi: 29296
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 16 avg 2017, 23:54

Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Zadnja izmjena: let3, dana/u 16 avg 2017, 23:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 16 avg 2017, 23:54

leorey je napisao/la:Zao mi Valverdea samo, gdje je dosao. Nit ima podrsku uprave u transferima nit ista.

I kad kaze nemoj dat 100 M za Dembelea i Coutinha. :tokralju: sve pare istresti i dovesti ih.

Paulinho ce biti pravo osvjezenje u vezi, bar je pokretljiviji od ovog trojca danas.

I kad kaze Neymar ne vrijedi 222M :rol: slazem se, niko ne vrijedi...medjutim kad vidim s kim je igrao ( izuzev 3 igraca), vrijedi on 500.
Allaha mi, sve potpisujem. Žao mi je Valverdea i Messija najviše. Naredno ljeto bih odmah prodao Albu i Piquea, ili bih ih ostavio na klupi da budu drugi izbor. I zaprijetio bi Busquetsu da se uozbilji ako hoće prvu da igra. Alex Sandro bi bio beton na lijevoj strani.

Žao mi je Valverdea jer znam kakva je trenerčina, ali čovjek je bukvalno došao u najgore moguće vrijeme gdje je izgubio Neymara, gdje mu se niko ne dovodi, već mora da krpi i stavlja na krilo neke budale ove. To mi je jedino žao, a isto tako i Messija. Na hajr na dobro sve ovo. Yebem onom Bartomeu i ostalima majke u pola phicke, jer imati 300 milki i ne dovesti nikoga, to ne bi mogao ni najgori levat.

Ja baš kao da sam peh s ovim klubovima. Najdraži klubovi mi FKS i Barca, a u oba kluba ne mogu biti gore uprave i ublehe u klubu. Ljut sam strašno i razočaran.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

parangal
Postovi: 3079
Pridružen/a: 09 apr 2014, 22:45
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la parangal » 16 avg 2017, 23:56

leorey je napisao/la:
parangal je napisao/la:Ali kad neko tamo napisa "parangalova postava"??? Pa gde ste vi kod parangala videli Albu? Rakitića? Gomeza? Busa?.....pa ja ta gomna u "svoj" tim ne bi stavio pa makar igrao sa 7 igrača :lol:
:mrgreen: :mrgreen:

Ne mogu da vjerujem s kakvom sredinom igramo na Bernabeu, pa bolje da je stavio dvojicu iz Barce B, bilo bi to agilnije.

Petarda je ovdje danas- mislim svakako je 5:1 ukupan rezultat. Ali kup i ova utakmica mi je svakako nebitna- bitno je da konacno dodje svjeza krv, nova pojacanja, ne mogu da gledam ova 3 drveta na sredini, povraca mi se.
Ma nije bitan rezultat, kao ni ova utakmica....ali je dobar pokazatelj gde najviše smrdi i zašto sam govorio da cela sredina mora OUT....nažalost ovde ni dolazak Couthinha i Dembelea ništa promeniti neće jer i dalje sredine terena biti neće

Avatar
suhi
Postovi: 3339
Pridružen/a: 22 dec 2013, 12:40
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la suhi » 16 avg 2017, 23:57

Scof1eld je napisao/la:Prihvatio bih zamjenu Fabian Delph za Busquetsa
I avdija bi vam bio pojacanje :mrgreen:
Ozil is unique, there is no copy of him – not even a bad one. He is the best number 10 in the world. He makes things very easy for me and for his team-mates with his football vision and the decisions he makes. (c) José Mourinho

Avatar
messilla
Postovi: 31164
Pridružen/a: 05 jul 2011, 13:30
Lokacija: Times Square, NYC
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la messilla » 16 avg 2017, 23:57

let3 je napisao/la:Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Nemoj covjeka u ovaj cirkus da mu ubijaju samopouzdanje. :mrgreen:
Now the old king is dead! Long live the king!

2nd#Tripl3t

London! Paris! Rome! London! Berlin!
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
LEO10
Postovi: 1290
Pridružen/a: 03 dec 2013, 19:13
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la LEO10 » 16 avg 2017, 23:57

let3 je napisao/la:Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Mora se prvo uklopiti, danas igraju ovi sto su se vec uklopili :kafa:
☆Leo Messi☆
☆Roger Federer☆

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la insider » 16 avg 2017, 23:58

Strašno kako je Barca nazadovala i kako izgleda demotivisano. Pa ovo je nalik ekipi Levanea ili Girone. Ni za ni proiv Barce, ali s neutralne strane gledano - niša im ne funkcioniše. Ko zna šta nas čeka u sezoni, ali bez Coutinha ili bar još jednog pravog pojačanja nema se čemu nadati.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

let3
Postovi: 29296
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la let3 » 16 avg 2017, 23:59

messilla je napisao/la:
let3 je napisao/la:Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Nemoj covjeka u ovaj cirkus da mu ubijaju samopouzdanje. :mrgreen:
:mrgreen:

Doduše, na klupi ce nabildati samopouzdanje, ima da leti po terenu ako kad uđe :mrgreen:

Avatar
leorey
Postovi: 17860
Pridružen/a: 23 maj 2010, 16:20
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la leorey » 17 avg 2017, 00:01

messilla je napisao/la:
let3 je napisao/la:Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Nemoj covjeka u ovaj cirkus da mu ubijaju samopouzdanje. :mrgreen:
Ma nema smisla uvoditi momka da se i on osramoti, jer ovdje danas se ne zna sta ko igra. Takve utakmice mogu na poceku odluciti dalje napredovanje, pa i karijeru. Dakle, nema smisla da ga uvodimo.
27.10.2020

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3980
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Scof1eld » 17 avg 2017, 00:01

let3 je napisao/la:Šta je sa Semedom??

Covjek dođe za 30 miliona i zaduži klupu :clap: :mrgreen:
Momak je jedini napravio nesto pozitivno u klubu ove sezone a jos ni minute nije odigrao.
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la AlfredNobel » 17 avg 2017, 00:01

Ono što sam još primjetio je to što Barca ne djeluje nimalo motivisano i hitro kao u predsezonskim mečevima. Isto kao da bojkotuju, dobijam takav dojam. Kao da se, i mislim da jeste, sve ovo poljulalo od sapunjice zvane Neymar.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Avatar
Furymaker
Postovi: 4632
Pridružen/a: 23 jun 2009, 09:59
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Furymaker » 17 avg 2017, 00:02

ma ovo je problem manjak motivacije, najvise, oni su sposobni da igraju 3 levela iznad ovog, Real je opet bolji jer tu pola ekipe treba mijenjati, nego ovo je ociti manjak motivacije za igru, bio to protest igraca protiv uprave ili sto ih je dotukao odlazak Neymara, ne znam, al od ovih na terenu pola treba otici, radije bi da gubimo i razvijamo djecu nego da se brukamo protiv najjacih ekipa jer nas Messi vuce za kosu do tih utakmica.
Bjezi, iskreno se nadam da ce se Barto potjerati, da ce doci nova uprava, da ce nova uprava dovesti Sarrija iz Napolija il dati drugu sansu Valverdeu i da ce izgraditi novu ekipu krenuvsi od Ter Stegena koji moze ostati pa do napada gdje i Suarez moze komotno ici.

Avatar
Romariooo
Postovi: 6932
Pridružen/a: 21 sep 2009, 23:31
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Romariooo » 17 avg 2017, 00:02

Djeca nam se smiju moj reufe
NE DAJTE MI LAGAT' !!!

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36516
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Donnie Darko » 17 avg 2017, 00:02

insider je napisao/la:Strašno kako je Barca nazadovala i kako izgleda demotivisano. Pa ovo je nalik ekipi Levanea ili Girone. Ni za ni proiv Barce, ali s neutralne strane gledano - niša im ne funkcioniše. Ko zna šta nas čeka u sezoni, ali bez Coutinha ili bar još jednog pravog pojačanja nema se čemu nadati.
Neće pojedinci ništa značajno promijeniti, Coutinho i Dembele će pomoći ali neće biti gamechangeri, kao što ne bi bio ni Neymarov ostanak. Problemi u ovoj ekipi su mnogo dublji, i trebat će mnogo više posla od toga.

Avatar
bestija
Postovi: 281
Pridružen/a: 23 feb 2014, 00:38
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la bestija » 17 avg 2017, 00:04

Ovi šta kažu da ova utakmica nije bitna neka se ubiju.
Samo čekam Messija da ih sve pošalje u ****.
Zadnja izmjena: bestija, dana/u 17 avg 2017, 00:05, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Lillard
Postovi: 26341
Pridružen/a: 28 mar 2013, 23:46
Kontakt:

Re: FC Barcelona

Post Postao/la Lillard » 17 avg 2017, 00:05

bestija je napisao/la:Ovi šta kažu da ova utakmica nije bitna neka se ubiju.
Bitna je sada kad pušimo. Nebitna bi bila da smo osvojili. Ovako barem ljudi vide kakva je ovo ekipa tj vezni red.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Zaključano

Natrag na “FC Barcelona”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.