FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
moj uzor-S.G
Postovi: 6246
Pridružen/a: 03 avg 2011, 12:54
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la moj uzor-S.G » 20 avg 2017, 10:38

ReufHerco je napisao/la:
moj uzor-S.G je napisao/la:Hoce li neko konacno reci sta je sa crnkicem kakva smijurija
Ma nema ko sta ni reci. Trebao je uplatiti pare da otkupi ugovor, medjutim nije, i sad niko ne zna gdje je nit se kome javlja.
HAHAHAHAH
Zauvijek u svojim srcima
brata cuva bordo armija

Istina za Vedrana!

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 avg 2017, 10:39

Svaka čast Bojanu al' je najgori golman za penale kojeg sam u životu vidio. Doslovno se baci 2 sekunde prije šuta, nikad onako penala neće odbranit. U Lištici ga je pogodila lopta, slučajno je skinuo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
kupus army
Postovi: 1577
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 20 avg 2017, 10:44

skoroalen je napisao/la:Ma kakve veze sad Koševo ima, čuj baksuzno. Nije bilo baksuzno lani kad smo pukli Želju na njemu a 3 boda nam samo Metalci odnijeli. Il' u šampionskoj sezoni kad nismo nijednu domaću izgubili. Jok, hrđavom qrcu i dlaka smeta, džaba ti da Old Trafford prijaviš kad su u ekipi neznalci. Kad je na stadionu 6 milja, vade se na pritisak. Kad je bojkot, fali publika. Ne znaš penala opucat pa Koševo ukleto. Kako nije bilo ukleto kad smo Helsinborga izbacili na penale? Opet ponavljam, što Ahmetović nije puc'o penal, čovjek koji ima stopostotni učinak prošle sezone. Što nam ljevaci izvode penale iako svaki ljevak na svijetu, od Messija, preko Robbena do Juana Mate gađa u 95% situacija istu stranu? Nađite na internetu promašene penale tih fudbalera, golmani ih čitaju k'o knjigu. Što su juče kornere izvodili Hebibović, Sarić i kasnije Velkoski iako je u prošlom kolu Stanojević izveo korner iz udžbenika? Takve sitnice dobijaju utakmicu, mi te osnovne stvari nemamo uvježbane, i logično da nećeš pobijedit. Svakom je penal 90% gol a korner barem opasna šansa, kod nas penal 25% a iz kornera ne možemo zabit iako u petercu imamo Ahmetovića, Novakovića, Rahmanovića i Mihojevića. Četiri odlična skakača, to ni Manchester nema jbt.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Zamisli idiota brate,Stanojevic asistirao u Kaknju iz kornera sa odlicnim centarsutem,sinoc momak nije izveo ni jedan prekid,gdje prestaje logika nastaje Repuh.
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 avg 2017, 10:46

Gorcina.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
kenanbrajic
Postovi: 488
Pridružen/a: 03 sep 2013, 17:45
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kenanbrajic » 20 avg 2017, 10:48

Nešto čitam po netu, ovaj Thomas Brdarić je meščini Ješić 2...daj Bože da griješim.

bordobijeli
Postovi: 14305
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bordobijeli » 20 avg 2017, 10:49

Zao mi je sto nasi ljudi ispastaju . s ovom upravom i vlasnikom ,klupa Sarajeva je mina . trosimo nase ljude Calu,Ziju,Kodru,Dzenu,Repuha ,Husrefa a nista se u sustini ne mjenja .

Avatar
Napoli
Postovi: 789
Pridružen/a: 21 avg 2009, 00:13
Lokacija: West
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Napoli » 20 avg 2017, 10:51

Ljudi,ja ne znam koji je nama qurac. Sta vise cekamo i ocekujemo od ove struke,Ihtijarevica,Kakntardzica i co.
Ne smijemo dozvoliti da gasenje vatre bude samo na smjeni ss. Pada li ikome napamet da odemo vise ispred kluba da se skupimo i zatrazimo smjene ove stoke jer vidimo da drugog nacina da ovaj klub krene naprijed.nema. Dokle cemo vise trpiti ovo ponizavanje,sta jos treba da nam naprave da se navijaci vise dignu
Do zadnjeg dana života mog' samo Sarajevo
🇵🇸

sasistika
Postovi: 864
Pridružen/a: 03 jul 2014, 22:39
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sasistika » 20 avg 2017, 10:52

Sarajlijica1946 je napisao/la:



:kafa:
:clap: :clap: :clap: :plac:
Sarajevo bordo boja prva ljubav ti si moja

Avatar
Osttribine
Postovi: 2818
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 20 avg 2017, 10:53

Ma pustite se te suplje i ukletost Koseva satro, pa vec su momci pisali kako nam to Kosevo nije bilo ukleto kad smo jace protivnike tukli, ovde je problem od Uprave do igraca, cujem u svlacionici niko ni skim, svadjaju se, a ne tako davno je bilo i tuca, manje vise sve se zna, ali eto suti se. Problem je nezainteresovani ulagac prije svega, ali i ovi uhljupi u Upravi kao sto napisa ovaj na ss.ba koji su mozda u nekim drugim sferama dobri, ali u fudbal su zalutali. Cisto sumnjam da moze nesto i ovaj Brdaric koji ce nas eto kao preuzeti, nazalost ove sezone nam ne gine LzO.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 20 avg 2017, 10:58

Propuh jedini trener u historiji koji nije donio pozitivni sok hahahhaa


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sabinho » 20 avg 2017, 11:09

kenanbrajic je napisao/la:Nešto čitam po netu, ovaj Thomas Brdarić je meščini Ješić 2...daj Bože da griješim.
Ne moze biti Jesic 2.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 20 avg 2017, 11:09

Svjetski a naše ili evropski a naše.

Imal' ko onakvu trening opremu i onakve uslove za treniranje?? :tralala:

PAPE1
Postovi: 187
Pridružen/a: 05 jan 2016, 11:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la PAPE1 » 20 avg 2017, 11:15

Bolje ništa ne pisati ali...Ovaj nas vojnik je trebao poslije goska otići,vidiš da ne ide,nema rezultata ni igre,logično je trener da ide,nećeš mijenjati čitavu ekipu,on čeka još jednu platu da zaradi ili čeka baklju sa istoka kao Jesic,kaže ljubav prema Sarajevu,ebo li te onaj ko te postavi tu...Sinoć je utakmica loše krenula,sok na otvaranju,možda ja griješim ali nas je sinoć pobijedila lošija ekipa,posebno bih pozdravio sve one kojima je Bekić jedini problem u ovoj ekip,prije njega Rustem,Okić itd,a Ivetic kao Maldini iz najboljih dana...

Gomis99
Postovi: 605
Pridružen/a: 18 dec 2014, 11:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Gomis99 » 20 avg 2017, 11:19

A gledaj ovog majmuna Škorića novinara ili kako vec citavo jutro i vece spinuje fasista samo pise o startu Kadusica . Saznat cu ko si majmuncino raspala. O dva penala i crvenom za Graovca, sumnjive situacije kod penala u drugoj minuti nema da li je bio offside ili ne. Nigdje nista na naslovnoj. Da bi se dobio utisak da su oni osteceni. Majmune ko ti diplomu dade smradu

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 20 avg 2017, 11:29

Bolje LZO da nam bude šamar i da se nešta promijeni iz korijena, nego 5. ili 6. mjesto u LZP, da nas svi šamaraju i da prosimo za koji bod.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 20 avg 2017, 11:36

:puke:
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

fera
Postovi: 12871
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 20 avg 2017, 11:38

skoroalen je napisao/la:Svaka čast Bojanu al' je najgori golman za penale kojeg sam u životu vidio. Doslovno se baci 2 sekunde prije šuta, nikad onako penala neće odbranit. U Lištici ga je pogodila lopta, slučajno je skinuo.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Bolji je od jan oblaka ako nista hahahah
You are someone else I am still right here

Avatar
BTX
Postovi: 1079
Pridružen/a: 14 okt 2015, 01:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BTX » 20 avg 2017, 11:40

:puke: :puke: :puke: :puke: :puke: odlazite
Članovi kluba u 1985. godini

Sarajevo 8.372
Velež 5.500
Čelik 2.000
Željezničar 1.892

Članovi kluba u 2015. godini

Sarajevo 7.000
Željezničar 2.500

SiouxLukavac
Postovi: 4390
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 20 avg 2017, 11:41

Sve ove u upravi, pa čak ove i ženske treba dobro izmarisati.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9476
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 20 avg 2017, 11:47

Šta fali ovom Brdariću? Perfektno igračko, a jako dobro i trenersko iskustvo. Koliko vidim na prvi neki pogled, baš dobar trener. Čovjek jako dobro iskustvo ima, vidim radio je po Wolfsburgu, a isto i kao sportski direktor, tako da mu ni to nije strano.

Vidim neki debili naši na nekom portalu su već ocijenili čovjeka uz razne psovke.. Ima stvarno retardiranih likova u mozgu, a isto tako i dosta njih koji blage veze o lopti nemaju, a nađu da komentarišu. Oni bi Husrefa nazad, zašto se opet na staro vraćati? Nikada ne bih Husa izabrao, kada bih mogao npr. Brdarića ovog dovesti.

Ali, milioniti put ponavljam, nama bez nekih drugih rezova i stvari ništa ne može pomoći, osim što ćemo dobiti taj neki instant uspjeh. Ali, ovaj čovjek je prije svega moderan, ima licencu (to je kod nas wow, da opet ne bude morao Samer Naser ulijetati), ima iskustvo a mlad trener, još Švabinjo.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.