SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Pa zato nikad ne brinu, jer znaju da u tami, dokle god da postoje neće hodati sami!
"Kako se lopta nije odbila u zemlju ako ga je pogodila u ruku!?"
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Lulić-------------Pjanić----------Louis Vuitton
--------------Bešić--Jajalo-----------------
Kolašinac----Jozo----Bičakčić----Vranješ
Svaka druga kombinacija nama znači smrt. Višću na klupu, ovu formaciju, bez lažne desetke i opet molit Boga da nam progleda kroz prste.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Safet stručnjakemir79 je napisao/la:Osim postavio taktiku protiv Grcke![]()
![]()
![]()
Protiv Egipta i Slovacke isto tako?![]()
Ne znaju kako da operu Mesu pa sad valjaju gluposti.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Da nam je formu od prije par godina , pa bi i mogli nešto ... a oni su jaki , koga god izvedu na teren , biće opasno ...
Ne pamtim kad smo igrali dobro zadnji put , za pobjedu nam treba puno trke , i smislene igre , jak vezni red ..
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
elem reflektori trebaju tek u drugom poluvremenu
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
U 20:45 igramo.jestamaji je napisao/la:igramo protiv belgije u 6
elem reflektori trebaju tek u drugom poluvremenu
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Jajalo nema mjesto u pocetnoj postavi.JonSnow je napisao/la:-------------------Džeko--------------------
Lulić-------------Pjanić----------Louis Vuitton
--------------Bešić--Jajalo-----------------
Kolašinac----Jozo----Bičakčić----Vranješ
Svaka druga kombinacija nama znači smrt. Višću na klupu, ovu formaciju, bez lažne desetke i opet molit Boga da nam progleda kroz prste.
- Unofficialpage
- Moderator
- Postovi: 21916
- Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
- Lokacija: Niđe
- Kontakt:
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Rokoko87 je napisao/la:Jok, u 20:45.

Damir Dzumhur!!!!
Roger Federer the Best!!!!!!!
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Begovic
Vranjes-Simunovic-Spahic-Kolasinac
Besic-Medunjanin
Hajrovic-Pjanic-Lulic
Dzeko
Nazvat ovih 11 vec sad i reci da se spreme za veliku utakmicu!
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Da Spahić zabije autogo?KenoRob je napisao/la:Jedina sansa:
Begovic
Vranjes-Simunovic-Spahic-Kolasinac
Besic-Medunjanin
Hajrovic-Pjanic-Lulic
Dzeko
Nazvat ovih 11 vec sad i reci da se spreme za veliku utakmicu!
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Moze jer ce biti 3-1Rokoko87 je napisao/la:Da Spahić zabije autogo?KenoRob je napisao/la:Jedina sansa:
Begovic
Vranjes-Simunovic-Spahic-Kolasinac
Besic-Medunjanin
Hajrovic-Pjanic-Lulic
Dzeko
Nazvat ovih 11 vec sad i reci da se spreme za veliku utakmicu!
-
konjicanin01
- Postovi: 667
- Pridružen/a: 15 jul 2011, 18:16
- Kontakt:
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Nema to veze, Kiprani svakako moraju Grcima pokloniti pobjedu, a opet su im sanse za baraz minimalne.konjicanin01 je napisao/la:Termin 18h..hmm ,ovo su nam i 2003 godine uradili u antologijskoj utakmici s Danskom.I tada Bilino Polje je bilo suspendovano..Nas savez bi trebao traziti da i Cipar-Grcka ,takodje igraju u istom terminu..sve drugo je ne regularno.
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
zapelo je kod reflektora, nigdje blizu nemamo trafo stanicu koja može dati punu snagu reflektorima a koju traže iz UEFA-e
Re: SP2018 / BiH - Belgija / Estonija - BiH
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, adrenaline323, AndreWilliams, antetokounmpo, atomac123, AzRimiRzA, Blizzard, Bordo10, Brazzzoo123, CAGarfia, CHR, dariolovrinovic00, DeeWa, Drum, DzaniMehmet, Elddar, enobarca, Faraon iz Visokog, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, Goalgetter, goonmo, GrbavicaHrammm, Hajdeee, harko35, Imamkarbarum, Iniesta12, J1897, jasmin10, JimmyPage, Kljukusar, kouadio, kovac, Micron, MundijalVibes26, Nah1ddd, Napapijri, NEZALAGANJE, Pensioner26, RaZuti, Rule_hz, SanaBosna, Shevko, Sveti, SWOT, trunks1946, Vanja8, VensanKasel, Wisey, Wolffire, Zglavkar i 478 gostiju.


