AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Igrač utakmice U.Craiova-Milan po vama je ?

Anketa je završila: 02 avg 2017, 11:50.

1. Franck Kessie
12
39%
2. Mateo Musacchio
4
13%
3. Ricardo Rodriguez
10
32%
4. Gigi Donnarumma
2
6%
5. Patrick Cutrone
1
3%
6. Fabio Borini
2
6%
 
Ukupno glasova: 31

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 10 sep 2017, 18:19

Montolivo -3
Calabria -2
Borini -1

Al' ima tu još materijala poput Kessija ili Susa koji su također bili katastrofa.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
rope11
Postovi: 18188
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 10 sep 2017, 18:19

ne treba sad dizati dramu radi jednog poraza, treba pustiti montelu do januara pa ćemo onda vidjeti šta i kako.


šta bi dobili da ga sad smjeniš, uopšte nema nikakve opcije na tržištu. :roll:



opet kažem, nerealno je sa skoro čitavom izmjenjenom postavom očekivati neka čuda prvih par mjeseci, treba malo istrpiti taj period pa tek onda donositi neke zaključke, do januara će se dosta toga iskristalisati.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Chinaglia
Postovi: 28946
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Chinaglia » 10 sep 2017, 18:20

budite zahvalni dragom bogu jer nisu igrali Nani i Felipe Anderson :kafa:

Avatar
meskalin
Postovi: 2560
Pridružen/a: 18 okt 2010, 14:26
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la meskalin » 10 sep 2017, 18:21

Ne znam kakav je problem igrati ovakvu formaciju i imati , Susa, Bonaventuru na klupi, znaci ovisno o ozljedama igraca.
slika

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14207
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 sep 2017, 18:25

Ima Don Mancini uvijek kao opcija. :mrgreen:

Lani sam baš sa društvom sjedio nakon one utakmice Arsenala i Chelsea, i svi smo se složili da je Conte osuđen na neuspjeh u Engleskoj i da nema šanse da Chelsea bude u top 4.I na kraju smo svi kvalitetno pojeli svoje riječi. Tako da neću ni sad u afektu napisati nešto zbog čega ću možda za par sedmica morati ovdje pisati kako nisam bio u pravu.

Ako i dalje bude ovako i za mjesec-dva, onda je vrijeme za rastanak sa Montellom.Ali i dalje sam uvjeren da je bitno da igraju najbolji igrači koje imamo i to u drugoj formaciji naravno, i da će to puno olakšati i sami proces uigravanja.Jer Bonucci bi se vratio u svoje prirodno okruženje sa još dva čovjeka pored njega.Dalje, Conti i RR su idealni igrači za LWB pozicije. Zatim sredinu zatvori sa Bigliom i Kessiem te ispred njih malo postavi Hakana i to je to. U napadu neka se rotiraju Silva, Kalinić, Cutrone i Suso, ovisno o protivniku. Silva je ubjedljivo najtalentovaniji napadač u ekipi, ali evo već dva meča nije igrao niti minut.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
koraj
Postovi: 1552
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la koraj » 10 sep 2017, 18:36

Ljudi moji treba vam biti jasna jedna stvar: mi njih pogledamo jednom sedmicno i svi smo pametni i najbolji strucnjaci a trener ih gleda svaki dan. Milion faktora je u igri. Ko to od nas zna kako se koji igrac zalaze na treningu? Ko je zasluzio radom i trudom da starta utakmicu? Malo ste nerealni.
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14207
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 10 sep 2017, 18:42

Pa sve je to okej.Ali ne moram svaki dan gledati neke igrače koji uporno pokazuju da nemaju kvalitet. Hajde da to jednom, dvaput pa i triput odigra loše, pa okej.Desi se, oscilacije u igri su neminovnost.Ali kad svaki meč mu dadneš šansu, a on te svaki meče razočara, koja je onda logika guranja takvog igrača u prvih 11? Jer to što on gine na treningu nikako da pokaže na samom meču.

Ne mogu kritikovati jednog Kessiea, jer momak je strašno talentovan i ako ima svojih mana.Ali njemu je 20 godina i varirat' će od fantastičnih do blijedih izdanja.I još nekim igračima kao što je on, ne mogu zamjeriti.Ali mogu kritikovati Borinija koji još ništa nije konkretno odigrao a stalno igra, kao i Montolivo koji ne zna dodati loptu kako treba igraču koji je 5m od njega. Da ne brojim dalje, ima još njih takvih.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
rope11
Postovi: 18188
Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
Lokacija: Ze
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la rope11 » 10 sep 2017, 18:46

ne treba mi vala ni minut gledanja da znam ko su montolivo i borini i da znam koliko mogu, tj. koliko ne mogu. :zzz:


ne mogu ni u kakvim okolnostima oni imati prednost ispred romagnolija, hakana, jacka, silve, kalinića itd., pogotovo ne kad igraš protiv lazija na olimpicu.

s tim da nemam ništa protiv njih, ali u nekim lakšim utakmicama bez velikog rezultatskog značaja, ali staviti ih danas u prvu postavu je ludost i glupost montele.

Montella admits to @SkySport that the objective is to play 3 at the back, but time is needed.
haj dobro je :zzz:
iako ne znam kad će doći to vrijeme za isprobavanje ekipe, ako ne sad za vrijeme igranja utakmica.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.


FORZA MILAN !

Avatar
Maestro^^
Postovi: 6439
Pridružen/a: 18 apr 2011, 21:54
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Maestro^^ » 10 sep 2017, 19:15

Borini -3
Calabria -2
Monto -1
VELEŽ MOSTAR 1922 !
AC MILAN !
Kapiten FK Kockara !
Miami Heat !

celikmilan
Postovi: 3241
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 10 sep 2017, 19:16

Bonucci -3
Kessie -2
Montolivo -1

Po riječima Montelle ako je prevod dobar Biglia i Montolivo su odigrali dobro. Ako je to za Montoliva zaključio na osnovu gola gdje se dobro snašao ne valja a ako je to zaključio na osnovu njegove igre onda ga treba poslati i kod psihijatra i kod očnog doktora.

Avatar
UrbyEmanuelson
Postovi: 4720
Pridružen/a: 14 avg 2012, 13:52
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la UrbyEmanuelson » 10 sep 2017, 19:29

Borini -3
Kessie -2
Bonucci -1

Jedno pitanje. Jel' kad izgube mozemo samo davati minuse ili sta?

Avatar
nextterrain
Postovi: 2418
Pridružen/a: 13 jan 2014, 23:39
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la nextterrain » 10 sep 2017, 19:42

Poraz ko poraz. Nek nas je malo spustio na zemlju, pogrešna taktika i odabir igrača i još se sve to treba uigrati i postepeno uvoditi u tim.

Ne prestajem gubiti povjerenje u Montellu iako mi je malo se poljuljalo, ali i Guardiola, Klopp i Conte žestoko izgube pa nikom ništa. Ako ne izvuče pouke iz ovog poraza onda već imamo problem. Igrat će se 4-3-3 ali na okupu imaš minimalno 7-8 igrača koji nikad u životu nisu igrali tu formaciju, a koji bi igrali u prvih 11 ili u užoj rotaciji. Trebat će vremena , znanja i truda samo se moramo istrpiti malo i shvatiti da se uči na greškama.

Jer smo izgubili, dajemo negativne poene:


Calabria- -3

Kessie- -2

Borini- -1

Avatar
koraj
Postovi: 1552
Pridružen/a: 28 jan 2009, 12:48
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la koraj » 10 sep 2017, 20:04

rope11 je napisao/la:ne treba mi vala ni minut gledanja da znam ko su montolivo i borini i da znam koliko mogu, tj. koliko ne mogu. :zzz:


ne mogu ni u kakvim okolnostima oni imati prednost ispred romagnolija, hakana, jacka, silve, kalinića itd., pogotovo ne kad igraš protiv lazija na olimpicu.

s tim da nemam ništa protiv njih, ali u nekim lakšim utakmicama bez velikog rezultatskog značaja, ali staviti ih danas u prvu postavu je ludost i glupost montele.

Montella admits to @SkySport that the objective is to play 3 at the back, but time is needed.
haj dobro je :zzz:
iako ne znam kad će doći to vrijeme za isprobavanje ekipe, ako ne sad za vrijeme igranja utakmica.
Borinija i Montoliva pljujes cijelo vrijeme.. Borini je dao makar 1 gol do sad, Montolivo 3. Statistika ne laze. Samo kazem...
Kad cinis zulum nad nemocnim sjeti se Bozije moci nad tobom!!!!
free Palestine!!!

celikmilan
Postovi: 3241
Pridružen/a: 25 nov 2012, 00:47
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la celikmilan » 10 sep 2017, 22:35

Montolivo i jeste odigrao na svom nivou a to je kantonalnog trećeligaša iz BiH a ako je nivo Biglie da ništa ne doprinosi timu onda smo nayebali. Dok se Biglia može opravdati neigranjem u timu, povredom i dalekim nastupima za reprezentaciju šta će Montoliva opravdati to da je sve što je uradio uradio loše osim tog nevažnog gola.

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 18:00

slika

Konačno najjača moguća sredina terena (ne računajući bokove) i napad :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14207
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 sep 2017, 18:11

RR, Conti i Musacchio fale da bi to bio najjči mogući sastav koji Milan ima.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18850
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la ronaldo99 » 14 sep 2017, 18:20

Pa sad u ovoj formaciji ispasta Suso,ali ako cemo gledati bbolje i da ispasta jer msm da cemo sa ovom formacijom puno bolje igrati i ostvarivati puno bolje rez,ja sam uvijek za opciju sa dva napadaca, jer mi nemamo krila koja mogu igrati u 4-3-3 formaciji

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 18:21

Vakat je da Silva zabije bar jedan :D
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Romagnoli13
Postovi: 14207
Pridružen/a: 20 avg 2015, 10:27
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Romagnoli13 » 14 sep 2017, 18:26

ronaldo99 je napisao/la:Pa sad u ovoj formaciji ispasta Suso,ali ako cemo gledati bbolje i da ispasta jer msm da cemo sa ovom formacijom puno bolje igrati i ostvarivati puno bolje rez,ja sam uvijek za opciju sa dva napadaca, jer mi nemamo krila koja mogu igrati u 4-3-3 formaciji
Ne ispašta nužno, jer cesto bi ga mogli gledati na njegovoj SS poziciji, jer je on upravo to( second striker), a ne klasicni krilni igrac.
'Namaz moj, i obredi moji, i život moj, i smrt moja doista su posvećeni Allahu, Gospodaru svjetova.''' (El-En'am)

Avatar
Raonffa
Postovi: 25961
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: AC Milan: Utakmice i glasanje - sezona 2017./18.

Post Postao/la Raonffa » 14 sep 2017, 18:42

Ma nije to tako ni loše, yebiga kad skontaš da na klupi imaš ofanzivne opcije poput Susa i Bonaventure, to je opet vrlo dobro, ta širina u ekipi.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Odgovori

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []