AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Keane_Roy
Postovi: 115
Pridružen/a: 18 maj 2010, 23:36
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Keane_Roy » 31 avg 2010, 15:17

Ako dodje Robinho onda ste sastavili sjajnu ekipu i mozda glavni kanditi za titulu. Naravno stari majstori Pirlo, Seedorf vam moraju pomoci. Oni su i dalje glavni igraci tima i pored dolaska ovih tzv. zvijezda

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 15:46

šta sad juventus kao hoće neku zamjenu flamini-marchisio, ma nema od toga ništa, jedan jako precjenjen igrač je taj marcisio, nema mjesta u milanu ni na klupi
http://juvemania.it/clamoroso-scambio-m ... s-e-milan/

izgleda ništa od razmjene kaladze-grosso, ma neka levatu gruzijski doće i juni, uzećeš još 4 miliona eura plate(koja budala mu je toliko dala) i razgulićeš iz kluba, a sve ono što si uradio dobro će se zaboraviti zbog tvog nekaraktera i što 2-3 godine samo nanosiš štetu klubu
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 16:04

Sta ce nam Marchisio truba zesca.

EDIT: Evo pojavila se informacija na Milannews da Roma nudi Mexesa za Boriella posto mu istice ugovor. Koja patka jbt.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 16:08

A_d_0 je napisao/la:Sta ce nam Marchisio truba zesca.
ma to niko u milanu ni ne spominje vidiš da je neki juventusov link, prvo se svi kunu u marcisia kao budućnost italije i juventusa i sl. a onda bi ga rado uvalili nekome,
ako već misle dati flaminija(a valjda neće) onda samo za keš šta će nam ti poluproizvodi
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 16:14

fakat lud dan, čuj sad i mexesa daju + nešto para za boriela kao, al šta će on milanu, kao da ovih 5,6 stopera nije dosta, ma ja ga sad nebi ni prodavao, neka ga za klupe extra ili ga prodati ali samo za keš, roma ni juve nemaju nijednog interesantnog igrača trenutno za milan, eventualno tog grosa dovesti kao zamjenu antoniniju, ostali ništa
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 16:15

Nemoj se zajebavat tony Mexes je prejak igrac ali nazalost ovo nije istina.

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 16:17

A_d_0 je napisao/la:Nemoj se zajebavat tony Mexes je prejak igrac ali nazalost ovo nije istina.
ma kakav mexes, kiks igrač, nesta silva prva opcija, zamjene papa, onjewu, yepes više nego pristojno, šta sad treba tog manekena dovesti da se buni što ne igra, da valja nebi ga davala roma, svakako imaju samo 2 stopera
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 17:41

Robinho bi do 18:00 trebao staviti svoj potpis na ugovor,Boriello po svemu sudeci ode za 13 miliona u Romu a Kaladze nakon 10 godina napusta Milan i odlazi u Genou. Mercato FENOMENALAN!!!

Avatar
Evil Genius
Postovi: 875
Pridružen/a: 20 jul 2009, 13:23
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Evil Genius » 31 avg 2010, 17:44

savrseno ste poslovali ovo ljeto, svaka cast - ljubomoran sam :mrgreen:
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 610
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la vuvu_zzz » 31 avg 2010, 17:49

A_d_0 je napisao/la:Robinho bi do 18:00 trebao staviti svoj potpis na ugovor,Boriello po svemu sudeci ode za 13 miliona u Romu a Kaladze nakon 10 godina napusta Milan i odlazi u Genou. Mercato FENOMENALAN!!!
cuj Boriello kosta 13 miliona :roll: svasta, ali i vi znate uvaliti to je za nepovjerovati
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 17:54

SLUZBENO:ROBINHO POTPISAO!!!!!!!!!
-RIVALDO-

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 17:58

vuvu_zzz je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:Robinho bi do 18:00 trebao staviti svoj potpis na ugovor,Boriello po svemu sudeci ode za 13 miliona u Romu a Kaladze nakon 10 godina napusta Milan i odlazi u Genou. Mercato FENOMENALAN!!!
cuj Boriello kosta 13 miliona :roll: svasta, ali i vi znate uvaliti to je za nepovjerovati
ghehe a za huntelara 14 dobili, za robinja dali 15, ibra ove godine ništa a onda tri godine po 8, stvarno su doktori za transfere, ćelo se bio umirio 2-3 godine, al sad je odradio najjači mercato u zadnjih neznam ni sam koliko godina, svaka čast, i na dovedenim igračima, a bogami i na ovim škartovima što ih se riješio
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
reds
Postovi: 3455
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la reds » 31 avg 2010, 18:00

senad_flamin je napisao/la:SLUZBENO:ROBINHO POTPISAO!!!!!!!!!
Odlično za Milan svaka čast !

Ove sezone prava rekonstrukcija ekipe.Napad je sada strašan sa Patom,Ibrom,Robinhom i Ronaldinhom.
Koliko je visina transfera i koju poziciju bi Robinho mogao igrati ?
FK Pjetlovi

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 18:01

reds je napisao/la:
senad_flamin je napisao/la:SLUZBENO:ROBINHO POTPISAO!!!!!!!!!
Odlično za Milan svaka čast !

Ove sezone prava rekonstrukcija ekipe.Napad je sada strašan sa Patom,Ibrom,Robinhom i Ronaldinhom.
Koliko je visina transfera i koju poziciju bi Robinho mogao igrati ?
15 mil je robinho kostao!!!! 4-godisnji ugovor po 5 mil plata !!!! vjerovatno kao zamjena za DINHA i PATA :D :D
-RIVALDO-

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:06

napad je sad beton i to za duži niz godina, robinjo može mjenjati i pata i dinja pa čak i ibru, a može igrati sa dinjom u veznom redu a pato-ibra napad, jednostavno je dao alegriju više opcija i mogućnost mjenjanja formacije po potrebi, znači dogodine o napadu ne razmišljamo, valjda se pojavi kakav dobar bek i eventualno vezni igrač ostalo sve super

čudi me kako nema oni nekih :oops: da kažu šta će im robinjo dali su čak 15 miliona za njega a dogodine će uzeti 31. godinu :D

uh nisam od silnih vjesti ni uparatio da je ipak šampion kaladze otišao u genovu, grezie genoa :D
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 18:10

FORZA MILAN :D :D :D :D
-RIVALDO-

Avatar
reds
Postovi: 3455
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la reds » 31 avg 2010, 18:11

Očigledno da se politika dovođenja igrača promijenila odlaskom Ancelottia.Ne dovode se više stariji igrači,a dolaskom Ibre i Robinha sigurno da Milan postaje itekako ozbiljan kandidat za titulu.
FK Pjetlovi

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3202
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Scof1eld » 31 avg 2010, 18:12

cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
Unforgotten
Postovi: 559
Pridružen/a: 09 avg 2010, 15:16
Lokacija: Rotterdam
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Unforgotten » 31 avg 2010, 18:13

Scof1eld je napisao/la:cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
Nista, vjeruj svima. Tako se dogovorili, mada je to cudno, ali je bolje po Milaneze ;)
Prvak prve sezone PES6 sportsport.ba lige.

Kurt Cobain: "I'd rather be hated for who I am, than loved for who I am not."

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 18:13

Marco Borriello je igrač Rome. Ukratko, službeno :D :D :D
-RIVALDO-

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []