AC Milan - Arhiva postova

Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
miky_hz
Postovi: 22532
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la miky_hz » 31 avg 2010, 18:14

Perverznooo :oops: kakav prelazni rok za Milan :oops: ouuu sto volim sto ste sa Realom u grupi bit ce zigu zigu Moua :P
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Avatar
reds
Postovi: 3454
Pridružen/a: 20 jan 2009, 12:10
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la reds » 31 avg 2010, 18:15

Scof1eld je napisao/la:cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
Moguće je da će Milan isplatiti dio plate Ibri.
FK Pjetlovi

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:18

Scof1eld je napisao/la:cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
hehe ova se buraz ne plaća, barsi ide 0 maraka, eura, dinara, dolara, samo zlaji plata,
zato i kažem da je ovaj mercato iz snova, da je i pola od ovoga svi milanisti bi bili prezadovoljni jer znaju šta je bilo zadnjih par godina
sad je sve na alegriju da nađe pravu formaciju, uigra tim i motivie igrača, ja vjerujem da on to može dobro uraditi
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3202
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Scof1eld » 31 avg 2010, 18:18

ne kontam kako je moguce da nisu nista isplatili za posudbu :? onda milan minimalno placa 75 % plate ;)
ser del barça es el millor que hi ha !

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:20

Scof1eld je napisao/la:ne kontam kako je moguce da nisu nista isplatili za posudbu :? onda milan minimalno placa 75 % plate ;)
pa to i mene čudi, odradili su taj posao raiola i galiani perfektno, jbg barsi svakako nebi koristio jer ne računa pep na nnjega, a ovako su barem platu ušparali, bolje išta neko ništa, a mislim da milanu nije problem plaćati ga jer ipak je došao jako jeftino
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
A_d_0
Postovi: 2988
Pridružen/a: 19 dec 2008, 14:03
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la A_d_0 » 31 avg 2010, 18:28

IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...

Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!

Avatar
vuvu_zzz
Postovi: 610
Pridružen/a: 03 jul 2010, 22:40
Lokacija: Zemlja-Mjesec-Mars
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la vuvu_zzz » 31 avg 2010, 18:32

A_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...

Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
kako ste krenuli konto sam propadate, Yepes taj grk na pocetku ne bi vam trebali ulijevati neku nadu, posebno u odbrani koja je klimava :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w

http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg

--------------TO BE CONTINUED--------------

DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD

“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 18:34

vuvu_zzz je napisao/la:
A_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...

Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
kako ste krenuli konto sam propadate, Yepes taj grk na pocetku ne bi vam trebali ulijevati neku nadu, posebno u odbrani koja je klimava :lol:
ma Sokratis je glavni 22 god... a odlican stoper !!!!
-RIVALDO-

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:35

pa yepes je došao džaba i odma mu je rečeno da je tek 4 opcija, čovjek se slaže, a i što nebi vjerovatno nikad nije imao bolju platu, grk je 1988. godište (znači dogodine 31. :D ) i reprezentativac je grčke, vrlo dobar stoper može i na beka, a i još će napredovati, ali u pravu si samo s njima i nebi bio neki posao, ali oni + ibra, robinjo i boateng =fantastičan posao

joj nervira me nemogu otvoriti službenu stranicu, a ni par ostalih, svi serveri izgleda pali, navala pa ja :D
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2419
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la senad_flamin » 31 avg 2010, 18:36

tony-mortale je napisao/la:pa yepes je došao džaba i odma mu je rečeno da je tek 4 opcija, čovjek se slaže, a i što nebi vjerovatno nikad nije imao bolju platu, grk je 1988. godište (znači dogodine 31. :D ) i reprezentativac je grčke, vrlo dobar stoper može i na beka, a i još će napredovati, ali u pravu si samo s njima i nebi bio neki posao, ali oni + ibra, robinjo i boateng =fantastičan posao

joj nervira me nemogu otvoriti službenu stranicu, a ni par ostalih, svi serveri izgleda pali, navala pa ja :D
hehe ne mogu ni ja da otvorim stranicu milana !!!!
-RIVALDO-

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:41

nemogu na stranicu al tu je zato fb, e sad sam tek 100% siguran kad vidim sliku


slika
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
brazzo
Postovi: 3557
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la brazzo » 31 avg 2010, 18:41

A_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...

Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
Gdje su otišla ova 2 Favalli i Dida ? Možda i najbolje iskorišten prijelazni rok u EU s obzirom na ove igrače koji su napustili Milan i za kakve novce ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Raul7
Postovi: 941
Pridružen/a: 04 avg 2010, 14:09
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Raul7 » 31 avg 2010, 18:43

Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM! :o :shock: Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:43

didi i favaliju istekli ugovori i napokon da s nekim nisu produženi, favali je je mislim završio karijeru a sad za didu neznam možda je i on, a možda i brani negdje u brazilu
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
*p!p!t@*
Postovi: 7689
Pridružen/a: 29 apr 2010, 21:11
Lokacija: Mostar
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la *p!p!t@* » 31 avg 2010, 18:47

Tek me sad strah ovog Milana...

Ibraka i Robinho u napadu :D

Bgm mogli bi vi daleko dogurati
Urbanovo = Prknovčići


Pravda za Prknovčiće!



Red Army prestati neće nikada!

Avatar
Scof1eld
Postovi: 3202
Pridružen/a: 20 okt 2009, 21:42
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Scof1eld » 31 avg 2010, 18:48

napad -> 3 brazilca + 1 bosanac :lol: :lol:
ser del barça es el millor que hi ha !

Tuzla-BiH
Postovi: 16
Pridružen/a: 20 avg 2010, 19:57
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la Tuzla-BiH » 31 avg 2010, 18:49

evo taze:
Milan have officially signed Robinho from Manchester City in a permanent move, as Marco Borriello reportedly agrees terms with Roma.

The Brazilian has already undergone his medical and a statement on the Rossoneri website confirmed the permanent move.

Robinho has signed a four-year contract with the San Siro side, who only completed the capture of Zlatan Ibrahimovic from Barcelona at the weekend.

The news of Borriello’s switch to Roma is not yet official, but all reports suggest Roma are waiting until the stock market has closed before announcing the deal.

This too ought to be a permanent switch after the striker refused a loan to Juventus because he wanted more certainty in his career.

It is believed Borriello will join Roma for €13m, although at one stage Philippe Mexes was offered in part-exchange.

Roma have also loaned midfielder Ahmed Barusso to Serie B outfit Livorno. He spent last season at Brescia and Torino.

In other transfer shorts, Palermo striker Igor Budan has joined Cesena on loan.

Lazio have sold Emilson Sanchez Cribari to Napoli for €0.5m.

Sampdoria full-back Marius Stankevicius has moved to Valencia on loan with an option to buy.

Avatar
blueman-TM87
Postovi: 465
Pridružen/a: 06 jul 2009, 13:24
Lokacija: Država ŽELJO
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la blueman-TM87 » 31 avg 2010, 18:50

Scof1eld je napisao/la:napad -> 3 brazilca + 1 bosanac :lol: :lol:
3 brazlica+1 sved ;)
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI-тнє ' ❶❾❽❼

Avatar
tony-mortale
Postovi: 3436
Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la tony-mortale » 31 avg 2010, 18:50

Scof1eld je napisao/la:napad -> 3 brazilca + 1 bosanac :lol: :lol:
mali off.
otkud ti robijaš a da ne navijaš za milan, jednom sam bio kod druga u ze. i otišli na tekmu čelika, pa ja konto milan igra toliko je bilo sevchenkovih i kakinih dresova
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.

Avatar
OTNYS_YNWA
Postovi: 7414
Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
Kontakt:

Re: AC Milan

Post Postao/la OTNYS_YNWA » 31 avg 2010, 18:53

Milan pravo jak. 'Ajde napokon da vidimo velikana u pravom svjetlu ; Nadam se da će i nama napokon krenuti na bolje... Pa da nekada ponovimo 2005.u godinu ;)

:mrgreen:

Zaključano

Natrag na “AC Milan”

Online

Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []