AC Milan - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: AC Milan
Perverznooo
kakav prelazni rok za Milan
ouuu sto volim sto ste sa Realom u grupi bit ce zigu zigu Moua 
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: AC Milan
Moguće je da će Milan isplatiti dio plate Ibri.Scof1eld je napisao/la:cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
FK Pjetlovi
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
hehe ova se buraz ne plaća, barsi ide 0 maraka, eura, dinara, dolara, samo zlaji plata,Scof1eld je napisao/la:cuj za ibru ove godine nista ? mislis da se posudbe ne placaju ? koliko je milan platio posudbu boatenga ? koliko je juve platio posudbu quagliariele ? onda sam skontaj koliko je samo milan platio posudbu za zlatana..
zato i kažem da je ovaj mercato iz snova, da je i pola od ovoga svi milanisti bi bili prezadovoljni jer znaju šta je bilo zadnjih par godina
sad je sve na alegriju da nađe pravu formaciju, uigra tim i motivie igrača, ja vjerujem da on to može dobro uraditi
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
ne kontam kako je moguce da nisu nista isplatili za posudbu
onda milan minimalno placa 75 % plate 
ser del barça es el millor que hi ha !
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
pa to i mene čudi, odradili su taj posao raiola i galiani perfektno, jbg barsi svakako nebi koristio jer ne računa pep na nnjega, a ovako su barem platu ušparali, bolje išta neko ništa, a mislim da milanu nije problem plaćati ga jer ipak je došao jako jeftinoScof1eld je napisao/la:ne kontam kako je moguce da nisu nista isplatili za posudbuonda milan minimalno placa 75 % plate
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...
Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...
Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
Re: AC Milan
kako ste krenuli konto sam propadate, Yepes taj grk na pocetku ne bi vam trebali ulijevati neku nadu, posebno u odbrani koja je klimavaA_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...
Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
http://www.youtube.com/watch?v=zVnS_KIWW8w
http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg
--------------TO BE CONTINUED--------------
DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD
“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou
http://www.youtube.com/watch?v=7T8sBJluRtg
--------------TO BE CONTINUED--------------
DOMINACIJA JE NEMINOVNOST xD
“Nevjerojatno, Benitez izgubio? Ne mogu vjerovati, no, kasni samo devet bodova” - Mou
- senad_flamin
- Postovi: 2419
- Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
- Lokacija: Srebrenik
- Kontakt:
Re: AC Milan
ma Sokratis je glavni 22 god... a odlican stoper !!!!vuvu_zzz je napisao/la:kako ste krenuli konto sam propadate, Yepes taj grk na pocetku ne bi vam trebali ulijevati neku nadu, posebno u odbrani koja je klimavaA_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...
Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
-RIVALDO-
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
pa yepes je došao džaba i odma mu je rečeno da je tek 4 opcija, čovjek se slaže, a i što nebi vjerovatno nikad nije imao bolju platu, grk je 1988. godište (znači dogodine 31.
) i reprezentativac je grčke, vrlo dobar stoper može i na beka, a i još će napredovati, ali u pravu si samo s njima i nebi bio neki posao, ali oni + ibra, robinjo i boateng =fantastičan posao
joj nervira me nemogu otvoriti službenu stranicu, a ni par ostalih, svi serveri izgleda pali, navala pa ja
joj nervira me nemogu otvoriti službenu stranicu, a ni par ostalih, svi serveri izgleda pali, navala pa ja
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
- senad_flamin
- Postovi: 2419
- Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
- Lokacija: Srebrenik
- Kontakt:
Re: AC Milan
hehe ne mogu ni ja da otvorim stranicu milana !!!!tony-mortale je napisao/la:pa yepes je došao džaba i odma mu je rečeno da je tek 4 opcija, čovjek se slaže, a i što nebi vjerovatno nikad nije imao bolju platu, grk je 1988. godište (znači dogodine 31.) i reprezentativac je grčke, vrlo dobar stoper može i na beka, a i još će napredovati, ali u pravu si samo s njima i nebi bio neki posao, ali oni + ibra, robinjo i boateng =fantastičan posao
joj nervira me nemogu otvoriti službenu stranicu, a ni par ostalih, svi serveri izgleda pali, navala pa ja
-RIVALDO-
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
nemogu na stranicu al tu je zato fb, e sad sam tek 100% siguran kad vidim sliku


Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Gdje su otišla ova 2 Favalli i Dida ? Možda i najbolje iskorišten prijelazni rok u EU s obzirom na ove igrače koji su napustili Milan i za kakve novceA_d_0 je napisao/la:IN:Ibracadabra,Robinho,Boateng,Grk,Amelia,Monte-nesto
OUT:Boriello,Huntelaar,Kaladze,Dida,Favalli...
Moze li bolje? Kako je krenulo ispast ce da smo i profitirali. Volim vas celavi ljudiiii!!!!
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security
Re: AC Milan
Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM!
Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
Real Madrid , Olympique de Marseille, Željezničar
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
didi i favaliju istekli ugovori i napokon da s nekim nisu produženi, favali je je mislim završio karijeru a sad za didu neznam možda je i on, a možda i brani negdje u brazilu
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Tek me sad strah ovog Milana...
Ibraka i Robinho u napadu
Bgm mogli bi vi daleko dogurati
Ibraka i Robinho u napadu
Bgm mogli bi vi daleko dogurati
Urbanovo = Prknovčići
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Pravda za Prknovčiće!
Red Army prestati neće nikada!
Re: AC Milan
evo taze:
Milan have officially signed Robinho from Manchester City in a permanent move, as Marco Borriello reportedly agrees terms with Roma.
The Brazilian has already undergone his medical and a statement on the Rossoneri website confirmed the permanent move.
Robinho has signed a four-year contract with the San Siro side, who only completed the capture of Zlatan Ibrahimovic from Barcelona at the weekend.
The news of Borriello’s switch to Roma is not yet official, but all reports suggest Roma are waiting until the stock market has closed before announcing the deal.
This too ought to be a permanent switch after the striker refused a loan to Juventus because he wanted more certainty in his career.
It is believed Borriello will join Roma for €13m, although at one stage Philippe Mexes was offered in part-exchange.
Roma have also loaned midfielder Ahmed Barusso to Serie B outfit Livorno. He spent last season at Brescia and Torino.
In other transfer shorts, Palermo striker Igor Budan has joined Cesena on loan.
Lazio have sold Emilson Sanchez Cribari to Napoli for €0.5m.
Sampdoria full-back Marius Stankevicius has moved to Valencia on loan with an option to buy.
Milan have officially signed Robinho from Manchester City in a permanent move, as Marco Borriello reportedly agrees terms with Roma.
The Brazilian has already undergone his medical and a statement on the Rossoneri website confirmed the permanent move.
Robinho has signed a four-year contract with the San Siro side, who only completed the capture of Zlatan Ibrahimovic from Barcelona at the weekend.
The news of Borriello’s switch to Roma is not yet official, but all reports suggest Roma are waiting until the stock market has closed before announcing the deal.
This too ought to be a permanent switch after the striker refused a loan to Juventus because he wanted more certainty in his career.
It is believed Borriello will join Roma for €13m, although at one stage Philippe Mexes was offered in part-exchange.
Roma have also loaned midfielder Ahmed Barusso to Serie B outfit Livorno. He spent last season at Brescia and Torino.
In other transfer shorts, Palermo striker Igor Budan has joined Cesena on loan.
Lazio have sold Emilson Sanchez Cribari to Napoli for €0.5m.
Sampdoria full-back Marius Stankevicius has moved to Valencia on loan with an option to buy.
- blueman-TM87
- Postovi: 465
- Pridružen/a: 06 jul 2009, 13:24
- Lokacija: Država ŽELJO
- Kontakt:
Re: AC Milan
3 brazlica+1 svedScof1eld je napisao/la:napad -> 3 brazilca + 1 bosanac![]()
ŽELJEZNIČAR ZA ŽIVOT CIJELI-тнє ' ❶❾❽❼
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
mali off.Scof1eld je napisao/la:napad -> 3 brazilca + 1 bosanac![]()
otkud ti robijaš a da ne navijaš za milan, jednom sam bio kod druga u ze. i otišli na tekmu čelika, pa ja konto milan igra toliko je bilo sevchenkovih i kakinih dresova
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
- OTNYS_YNWA
- Postovi: 7414
- Pridružen/a: 19 jun 2009, 08:16
- Lokacija: Head smashed in Buffalo jump Interpretive Center
- Kontakt:
Re: AC Milan
Milan pravo jak. 'Ajde napokon da vidimo velikana u pravom svjetlu ; Nadam se da će i nama napokon krenuti na bolje... Pa da nekada ponovimo 2005.u godinu

Online
Trenutno korisnika/ca: Google Adsense [Bot] i 1 gost.




