al sada vi nemate vise napadaca koji mogu mjenjat Ibru ak se povrijedi il nesto.. Hunter u Schalkeu, Ovaj kod nastony-mortale je napisao/la:izgleda da je ipak tako prvo je bilo 13 miliona otkup ugovora, al svejedno opet je to dobar posao, dobili 2 m, + preko 3 miliona za njegovu platu, a svakako nebi igrao jer pored ibre pata i sad robinja teško bi se on izborio za minutažu, neznam ni hoće li u romi biti u prvom timu pored tptija i vučinićaManijac18 je napisao/la:nisu oni Borriella uvalili, Borriello im je najbolji strijelac prosle sezone.. dosao je na posudbu za 2mil, s mogucnoscu otkupa iduce godine..Raul7 je napisao/la:Znaci ne mogu da vjerujem kako je Milan poslovao. Pratio sam ih cijelu predsezonu kada su igrali, gledao sam utakmice na Emirates Kupu i jednsotavno sam mislio da vam nema spasa, da cete se ove godine boriti za mjesto koje vodi u LP ali onda zadnjih dana BUM!![]()
Prvo Ibra pa sad Robinho, postajete apsolutno prvi kandidati za Scudeto. Jos vam otisao Boriello ufff. Nego ok Ibra je ogromno pojacanje, Robinho ce vjerovatno biti zamjena jer mislim da je nemoguce da igraju zajedno Ibra,Ronaldinho,Pato,Ibra - pa ko ce tu trcati ljudi moji, ko ce se u odbranu vracati. Mislim da bi Robinhu najbolje odgovaralo da bude Joker sa klupe. Zaista sjajan posao Galijanija i Berluskonija. Prvo Ibra za sitnis, pa Robinho za samo 15 miliona a onda uvale Hunta i Boriela za nesto manje od 30 miliona ukupno. Da ne povjerujes. Jedva cekam tekmu Real-Milan , to ce bez sumnje obiljeziti grupnu fazu Lige Prvaka pa nek pobjedi bolji. Nadam se da ce oba otici dalje u sta ne sumnjam
AC Milan - Arhiva postova
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma
Re: AC Milan
Re: AC Milan
A Robinho je bek jel de?
Re: AC Milan
nece bit najbolji strijelac ali je napadac koji moze dat 15+ golova u sezoniA_d_0 je napisao/la:@Manijac Hajd uredu. Lijepo se tjesit. Bice najbolji strijelac Serije A i odvest ce vas do Scudetta garant.
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
@Manijac
baš nemamo imamo ih samo 4, pato, pipo inzaghi, odumadi robinjo
a ja kažem da je borielo ok igrač, očekujem cca 15 golova u sezoni u romi, jednostavno se od njega u milanu više očekivalo, nije se snašao, preslab je tehničar da bi se uklopio u igru sa dinjom i patom, dobar posao rome, mada mislim da mu je plata veće nego u 90% vaših igrača, a nije baš da imate na bacanje
baš nemamo imamo ih samo 4, pato, pipo inzaghi, odumadi robinjo
a ja kažem da je borielo ok igrač, očekujem cca 15 golova u sezoni u romi, jednostavno se od njega u milanu više očekivalo, nije se snašao, preslab je tehničar da bi se uklopio u igru sa dinjom i patom, dobar posao rome, mada mislim da mu je plata veće nego u 90% vaših igrača, a nije baš da imate na bacanje
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Robinho napadac koji moze mjenjati Ibru? Robinho nije nit ce kad bit igrac 16-terca..A_d_0 je napisao/la:A Robinho je bek jel de?
btw. Official: Free loan with an option to buy next year for 10 mil.
Re: AC Milan
ma Pato i Robinho nisu ta vrsta napadaca.. Inzaghi jeste ali za zadnjih 10-15min..tony-mortale je napisao/la:@Manijac
baš nemamo imamo ih samo 4, pato, pipo inzaghi, odumadi robinjo
a ja kažem da je borielo ok igrač, očekujem cca 15 golova u sezoni u romi, jednostavno se od njega u milanu više očekivalo, nije se snašao, preslab je tehničar da bi se uklopio u igru sa dinjom i patom, dobar posao rome, mada mislim da mu je plata veće nego u 90% vaših igrača, a nije baš da imate na bacanje
ma kad Adriano ima platu 5mil, moze i ovaj 3,5..
kako god ove godine Serija A ce da bude paklena
- senad_flamin
- Postovi: 2419
- Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
- Lokacija: Srebrenik
- Kontakt:
Re: AC Milan
daj boze da borrielo odigra u citavoj sezoni 90 min.... ako me pamcenje ne vara roma igra 4-2-3-1 a mozda i grijesim nisam dugu gledao romini tekmu... a ako bude ovako tu ima Vucinic i Adriano !!!
Zadnja izmjena: senad_flamin, dana/u 31 avg 2010, 20:20, ukupno mijenjano 1 put.
-RIVALDO-
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
greška što se tiče pata, on je zapravo pravi CF, ali u nedostatku brzih igrača je stavljen više na krilo,
u nedelju jedan gol dao sa krila a drugi kad je ušao u sredinu tako da se on itekako dobro snalazi u samom špicu napada, tako da ako nebude ibre on ide umjesto njega a robinjo na patovo mjesto, sad ima kombinacija koliko hoćeš, vrhunski mercato
u nedelju jedan gol dao sa krila a drugi kad je ušao u sredinu tako da se on itekako dobro snalazi u samom špicu napada, tako da ako nebude ibre on ide umjesto njega a robinjo na patovo mjesto, sad ima kombinacija koliko hoćeš, vrhunski mercato
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Robinjo moze igrati sve pozicije u napadu. Inace u Santosu je igrao klasicnog napadaca.Manijac18 je napisao/la:Robinho napadac koji moze mjenjati Ibru? Robinho nije nit ce kad bit igrac 16-terca..A_d_0 je napisao/la:A Robinho je bek jel de?
btw. Official: Free loan with an option to buy next year for 10 mil.
- senad_flamin
- Postovi: 2419
- Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
- Lokacija: Srebrenik
- Kontakt:
Re: AC Milan
Mirko igra lijevog wingera, a Menez desnog. Adriano i Borielo ce se garant boriti za mjesto u napadu, a tu je i Totti koji sad kao igraca napadaca, a najmanje je u napadu.senad_flamin je napisao/la:daj boze da borrielo odigra u citavoj sezoni 90 min.... ako me pamcenje ne vara roma igra 4-2-3-1 a mozda i grijesim nisam dugu gledao romini tekmu... a ako bude ovako tu ima Vucinic i Adriano !!!
Bolje da smo doveli beka ili krilo, nego Boriela. Al glupa uprava do bola
nema potpisa
-
EMIR DIJAMANT HEHE
- Postovi: 102
- Pridružen/a: 02 jun 2010, 19:48
- Kontakt:
Re: AC Milan
Svaka cas milanu kakv posao ee moj marotta ,da sad bez veze ne pcujem ,svaka cas galliani vidi se da je veliki majstor kao sto je moggi bio dovesti zlatana za 24 pri tome smanjiti mu platu sa 12.5 na 8 mil a onda dovesti robihna koji ima samo 26 god za 14.5 + bonusi a plata mu upola smanjena na 4.5 mil potom uvalio kaladzea genovi a taj ima platu preko 4 mil huntelara hehe salkeu za 14.5 mil i boriela roma 2 mil sad u junu jos 13 e kakv posao svak cast ,nije ni cudo sto nas chielini ovo govori vidi covjek da nemozes cuvati pata ronaldina ibru i robihna hehe.
Chiellini: 'Milan are stronger than us'
http://www.football-italia.net/aug31v.html
Chiellini: 'Milan are stronger than us'
http://www.football-italia.net/aug31v.html
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
dobro, inače ne volim te velike "nba" brojeve al kad su svi normalni zauzeti mora nešto,senad_flamin je napisao/la:evoo brojevii
Robinho ce imati 70
Ibrahimovic 11 !!
galiani potvrdio
a ibrahimović 11 sam vidio na slici kod jednog navijača još u subotu čim je ibra sletio, garant su već znali nešto
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Prva stvar - trebat ce Ibri, Ronaldinhu, Robinhu i Patu minimum 3 lopte...
Druga stvar - neko mora na klupu od ove cetvorke...
Treca stvar - ko ce trcat za ovu cetvoricu
Cetvrta stvar - koga smije stavit na klupu tako mlad i nedorastao trener kao sto je Alegri
Peta stvar - trebali ste i trenera dovest koji moze poslozit ove zvijezde
Druga stvar - neko mora na klupu od ove cetvorke...
Treca stvar - ko ce trcat za ovu cetvoricu
Cetvrta stvar - koga smije stavit na klupu tako mlad i nedorastao trener kao sto je Alegri
Peta stvar - trebali ste i trenera dovest koji moze poslozit ove zvijezde
Re: AC Milan
Sta si se usro? Poslozit ce se to nije tvoje da brines.
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
E sad kad je mercato i službeno završen da vidimo šta je Milan zapravio uradio u odnosu na prošlu sezonu, dakle u timu više nisu:
dida - 36 god.-istekao ugovor
favalli - 38 god.-istekao ugovor
kaladze - 32 god.-prešao u genou(još se neznaju detalji o tom transferu, ali nema više njegove 4 M eura plate)
huntelar - 27 god.-schalke 04 -14 M eura
boriello -28 god.-roma-posudba 2 M,
a došli su:
amelia - 28 god.- posudba iz genoe uz mogućnost otkupa pola ugovora
papastadopulos - 22 god. iz genoe za 8 m
yepes - 34 god. besplatno iz chieva
Ibrahimović - 28 god. besplatna posudba, uz mogućnost otkupa za 24 m
robinjo - 26 god. iz citiya na 4 godine za cca 15 m
Bruno Montelongo- 22 god. posudba iz river plate
Boateng-23 god - posudba iz genoe uz mogućnost otkupa
+ kupljena 3 juniora iz intera, 1 iz barse i 2 iz niželigaških talijanskih klubova, i promovisana 2 igrača primavere u prvi tim-straser 20 i oduamadi 20
Znači osim što su se doveli vrhunski igrači, riješili su se igrača koji su ili slabo igrali ili nisu igrali uopšte, i još iz to sve se itekako pomladio tim, šta reći osim da su mercato razvalili, idemo sad isto uraditi i na terenima serije a i LP, a ostala smješna natjecanja nisu bitna,
FORZA MILAN, CAMPIONE D'EUROPA 7 VOLTE!
dida - 36 god.-istekao ugovor
favalli - 38 god.-istekao ugovor
kaladze - 32 god.-prešao u genou(još se neznaju detalji o tom transferu, ali nema više njegove 4 M eura plate)
huntelar - 27 god.-schalke 04 -14 M eura
boriello -28 god.-roma-posudba 2 M,
a došli su:
amelia - 28 god.- posudba iz genoe uz mogućnost otkupa pola ugovora
papastadopulos - 22 god. iz genoe za 8 m
yepes - 34 god. besplatno iz chieva
Ibrahimović - 28 god. besplatna posudba, uz mogućnost otkupa za 24 m
robinjo - 26 god. iz citiya na 4 godine za cca 15 m
Bruno Montelongo- 22 god. posudba iz river plate
Boateng-23 god - posudba iz genoe uz mogućnost otkupa
+ kupljena 3 juniora iz intera, 1 iz barse i 2 iz niželigaških talijanskih klubova, i promovisana 2 igrača primavere u prvi tim-straser 20 i oduamadi 20
Znači osim što su se doveli vrhunski igrači, riješili su se igrača koji su ili slabo igrali ili nisu igrali uopšte, i još iz to sve se itekako pomladio tim, šta reći osim da su mercato razvalili, idemo sad isto uraditi i na terenima serije a i LP, a ostala smješna natjecanja nisu bitna,
FORZA MILAN, CAMPIONE D'EUROPA 7 VOLTE!
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
Je li i Robinho posuđen?
P.S. Odlični transferi, Milan će opet u sami vrh evropskog fudbala.
P.S. Odlični transferi, Milan će opet u sami vrh evropskog fudbala.
- tony-mortale
- Postovi: 3436
- Pridružen/a: 24 nov 2009, 23:15
- Lokacija: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena
- Kontakt:
Re: AC Milan
ne kupljen na 4 godineZdena04 je napisao/la:Je li i Robinho posuđen?
P.S. Odlični transferi, Milan će opet u sami vrh evropskog fudbala.
Pato: Siamo una squadra fatta non di compagni, ma di fratelli.
Re: AC Milan
tony-mortale je napisao/la:E sad kad je mercato i službeno završen da vidimo šta je Milan zapravio uradio u odnosu na prošlu sezonu, dakle u timu više nisu:
dida - 36 god.-istekao ugovor
favalli - 38 god.-istekao ugovor
kaladze - 32 god.-prešao u genou(još se neznaju detalji o tom transferu, ali nema više njegove 4 M eura plate)
huntelar - 27 god.-schalke 04 -14 M eura
boriello -28 god.-roma-posudba 2 M,
a došli su:
amelia - 28 god.- posudba iz genoe uz mogućnost otkupa pola ugovora
papastadopulos - 22 god. iz genoe za 8 m
yepes - 34 god. besplatno iz chieva
Ibrahimović - 28 god. besplatna posudba, uz mogućnost otkupa za 24 m
robinjo - 26 god. iz citiya na 4 godine za cca 15 m
Bruno Montelongo- 22 god. posudba iz river plate
Boateng-23 god - posudba iz genoe uz mogućnost otkupa
+ kupljena 3 juniora iz intera, 1 iz barse i 2 iz niželigaških talijanskih klubova, i promovisana 2 igrača primavere u prvi tim-straser 20 i oduamadi 20
Znači osim što su se doveli vrhunski igrači, riješili su se igrača koji su ili slabo igrali ili nisu igrali uopšte, i još iz to sve se itekako pomladio tim, šta reći osim da su mercato razvalili, idemo sad isto uraditi i na terenima serije a i LP, a ostala smješna natjecanja nisu bitna,
FORZA MILAN, CAMPIONE D'EUROPA 7 VOLTE!
Odličan posao za Milan. Nadati se da će se što prije uigrati, jer ova imena, zajedno sa Seedorfom i Pirlom djeluju zastrašujuće..
LUHG!
Re: AC Milan
prava smjena generacije (ustvari ona vec pocela), nisam siguran koliko ce vam biti potrebno vremena da se sve to poslozi, sve u svemu dobar posao ovog ljeta... dobro je to sto ce Inter dobiti konkurenta za naslovR.J.W.G. je napisao/la:tony-mortale je napisao/la:E sad kad je mercato i službeno završen da vidimo šta je Milan zapravio uradio u odnosu na prošlu sezonu, dakle u timu više nisu:
dida - 36 god.-istekao ugovor
favalli - 38 god.-istekao ugovor
kaladze - 32 god.-prešao u genou(još se neznaju detalji o tom transferu, ali nema više njegove 4 M eura plate)
huntelar - 27 god.-schalke 04 -14 M eura
boriello -28 god.-roma-posudba 2 M,
a došli su:
amelia - 28 god.- posudba iz genoe uz mogućnost otkupa pola ugovora
papastadopulos - 22 god. iz genoe za 8 m
yepes - 34 god. besplatno iz chieva
Ibrahimović - 28 god. besplatna posudba, uz mogućnost otkupa za 24 m
robinjo - 26 god. iz citiya na 4 godine za cca 15 m
Bruno Montelongo- 22 god. posudba iz river plate
Boateng-23 god - posudba iz genoe uz mogućnost otkupa
+ kupljena 3 juniora iz intera, 1 iz barse i 2 iz niželigaških talijanskih klubova, i promovisana 2 igrača primavere u prvi tim-straser 20 i oduamadi 20
Znači osim što su se doveli vrhunski igrači, riješili su se igrača koji su ili slabo igrali ili nisu igrali uopšte, i još iz to sve se itekako pomladio tim, šta reći osim da su mercato razvalili, idemo sad isto uraditi i na terenima serije a i LP, a ostala smješna natjecanja nisu bitna,
FORZA MILAN, CAMPIONE D'EUROPA 7 VOLTE!
Odličan posao za Milan. Nadati se da će se što prije uigrati, jer ova imena, zajedno sa Seedorfom i Pirlom djeluju zastrašujuće..![]()
FC Manchester United
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.

