RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 15:25

JASMIN BUREK ??????

AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pa yebem ti zeno majku, mi jednim potezom korak naprijed, a onda drugim nazad dva

mogao bi da se desi fijasko

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11306
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Probisvjet » 28 sep 2017, 15:43

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:Yebo combeta brnju umro Hugh Hefner :cry:
Dobar igrac je bio i imao bas dugu karijeru. :salut:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

castro
Postovi: 174
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 28 sep 2017, 17:22

josipmusa je napisao/la:JASMIN BUREK ??????

AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pa yebem ti zeno majku, mi jednim potezom korak naprijed, a onda drugim nazad dva

mogao bi da se desi fijasko
zar je bitno *?

ako si mislio doci samo zbog enesa, nemoj ni dolazit
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

castro
Postovi: 174
Pridružen/a: 27 maj 2013, 15:46
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la castro » 28 sep 2017, 17:40

gledam ovaj finansijski izvjestaj za 8 mjesec, a čovječe zaklaše nas ovi sporazumi. Bola, svaka šuga koje je ikad bila u klubu sada ga tuži.

Zaimovic, Mahinic, Serdarević, Cemalovic, Zolj, Voloder i molim vas lijepo ŠUNJE ENES

Dzafic Asmir i Bratic Edhem nam uzese 135 000 maraka. JEBOTE

dobro je kako smo uopste opstali do sada, trebat ce 5 godina da dodjemo na nulu. ****.ga svi bi rezultat preko noci, pa i ja sam :D ali tesko kad imas breme dugova iza sebe
OJ SUZANA OBJESI SE TI, NEK LOZA TEČE NERETVOM DA PIJU ROĐENI !

1922VFC1981
Postovi: 1626
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 28 sep 2017, 17:48

castro je napisao/la:gledam ovaj finansijski izvjestaj za 8 mjesec, a čovječe zaklaše nas ovi sporazumi. Bola, svaka šuga koje je ikad bila u klubu sada ga tuži.

Zaimovic, Mahinic, Serdarević, Cemalovic, Zolj, Voloder i molim vas lijepo ŠUNJE ENES

Dzafic Asmir i Bratic Edhem nam uzese 135 000 maraka. JEBOTE

dobro je kako smo uopste opstali do sada, trebat ce 5 godina da dodjemo na nulu. ****.ga svi bi rezultat preko noci, pa i ja sam :D ali tesko kad imas breme dugova iza sebe
Sve "nasa djeca",hvala im na svemu mi idemo daljei nastavljamo borbu za Velež.
#musvdg

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 20:48

castro je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:JASMIN BUREK ??????

AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pa yebem ti zeno majku, mi jednim potezom korak naprijed, a onda drugim nazad dva

mogao bi da se desi fijasko
zar je bitno *?

ako si mislio doci samo zbog enesa, nemoj ni dolazit
naravno da je bitno, jedan Zelja pjeva u Dalekoj bez problema. Cuj burek, seoski pjevac po svadbama za 200 maraka. Veca je ovo sramota od Kaknja 20 puta

Avatar
Babatunde
Postovi: 313
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 28 sep 2017, 20:55

Nista druze ti u Daleku a nas pusti na miru.
Čuj ide zbog Željka a ne zbog Veleža i provoda :tokralju: :tokralju:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 21:06

Mozda ja ne, ali vise od 50 posto ljudi je uzelo karte radi dobre muzike. IMao sam priliku tog bureka slusat...... nazalost

Eto ovaj put necu kad bi crko, neki su se izgleda osilili nakon najveceg uspjeha u nasoj istoriji, ostanka u jehbenoj druhgoj lihzi

Tek sam danas saznao za ovo jer sam bio u frci danima i jos jedna u nizu pleski podno Veleža

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 sep 2017, 21:25

Zelja nije samovoljno odustao. Liku se prijetilo . Mozda su prijetnje samo onako ali yebiga nece da rizikuje da ga neko palicom skrsi poslje nekog nastupa. Zvijezda Crvene noci je Velez i samo je on bitan. Fino se para skupilo u preprodaji karata a tek pravo se ocekuje od poslovnih i utjecajnih ljudi koji ce biti direktno na Crvenoj noci. Kako god navijaci Veleza ce napraviti krov i kupiti stolice svom klubu
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 21:32

jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 sep 2017, 21:42

josipmusa je napisao/la:jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem
Babe nije koncert nego crvena noc. Izvodjac je nebitan. Sto se mene tice mozemo i remija bacit samo da skupimo za krov i stolice. Plitko razmisljas
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 28 sep 2017, 21:47

NeretvanskaPastrmka je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:jašta bola, covjek srbin hoda kud hoce uzdignuta cela i neko ce g a ucmekat radi Crvene veceri. jašta jašta

nek pozovu i teu tairovic, moze s burekom komotno

radije bi Macu zovno da prica gluposti, barems e zna da je nas navijac i podigo bi atmosferu, nego jok, de seljackog pjevaca nekog bureka krvtiyebem
Babe nije koncert nego crvena noc. Izvodjac je nebitan. Sto se mene tice mozemo i remija bacit samo da skupimo za krov i stolice. Plitko razmisljas
sto se mene tice nek pustaju Veležove pjesme i super: ne treba ništa više. Nije plitko razmisljanje, ovo je svoreno ko event. Koji su trebali brojni ljudi uveličati pa i izvodjaci.

Avatar
Stone Island
Postovi: 1915
Pridružen/a: 24 feb 2009, 19:14
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Stone Island » 28 sep 2017, 21:58

Hajde bola nemoj moriti više.

Avatar
Babatunde
Postovi: 313
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 28 sep 2017, 22:28

josipmusa je napisao/la:Mozda ja ne, ali vise od 50 posto ljudi je uzelo karte radi dobre muzike. IMao sam priliku tog bureka slusat...... nazalost

Eto ovaj put necu kad bi crko, neki su se izgleda osilili nakon najveceg uspjeha u nasoj istoriji, ostanka u jehbenoj druhgoj lihzi

Tek sam danas saznao za ovo jer sam bio u frci danima i jos jedna u nizu pleski podno Veleža
Ma ne moras bola ko te J**+ jesi bitan neki lik ti :lol: :lol:
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 28 sep 2017, 22:35

Kad mu za 20 godina dijete bude na utakmici sa kolegom i taj drugi malac kaze moj stari je ucestvovao u kupovini stolica i krova kad se pravio stadion ponosan sam na njega rahmet mu dusi a njegov ce odgovorit ma moj nije ucestvovao. Razocarao se kad je Zelja Samardzic otkazao :urnebes: :urnebes: :rol:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
rodjak
Postovi: 2246
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjak » 29 sep 2017, 04:03

josipmusa je napisao/la:
castro je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:JASMIN BUREK ??????

AHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHA

pa yebem ti zeno majku, mi jednim potezom korak naprijed, a onda drugim nazad dva

mogao bi da se desi fijasko
zar je bitno *?

ako si mislio doci samo zbog enesa, nemoj ni dolazit
naravno da je bitno, jedan Zelja pjeva u Dalekoj bez problema. Cuj burek, seoski pjevac po svadbama za 200 maraka. Veca je ovo sramota od Kaknja 20 puta
Nisi mi jasan Jole nikako,ili si se ovdje prijavio ko lafo navijac Veleza da bi mogo provocirati podmuklim postovima,ili ako ipak jesi pravi navijac Veleza onda ovi tvoji postovi su u najmanju ruku cudni i neshvatljivi. :crazy:
Koga boli qrac ko ce pjevati,bit ce nekoliko pjevaca,bitno je da se raja malo skupe,druze i da skupe potrebnu lovu u sto ne sumnjam.Po ovim tvojim postovima vidim da tebi nije ni na kraj pameti da podrzis "voljeni" klub,tebi je pitanje svih pitanja ko ce nastupiti na priredbi .Ja bi najvise volio da Lokice nastupaju ali posto ih nema valja i Burek i ostali,bice i tako i tako dobro.Bitno je podrzati klub
FORZA DO BAGRO
P.S.Ne trazi razloge zbog kojih sebe opravdavas zbog tvog ne ucestvovanja u akciji,vec trazi nacin na koji se i ti mozes pridruziti masi ljudi koja je vec podrzala klub,to pravi navijac radi a ne vazda neke suplje prosipati. :roll:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 04:58

Tako je rodjak. A brato necu jest 10 dana kupit cu kartu za crvenu noc i biti ponosan sutra kad vidim taj krov a ne da razbijam glavu ko ce pjevat. Bilo bi fino da je Zelja. Proradile bi emocije i sve to ali liku se prijetilo i postujemo njegovu odluku. Nebitno jer je zvijezda veceri nas mostarski Velez. Simbol otpora inata i fudbalskog šarma. Volim ga i u 5 ujutro i u 5 popodne i kad me zakopaju. Ljubav zesca :ljepota: :ljepota: :ljepota:
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
josipmusa
Postovi: 566
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la josipmusa » 29 sep 2017, 08:18

Roki, razumi da ja u zivotu nisam dao da me neko zigu i pravi budalom pa necu ni sad i necu iz principa ici. To je moj stav. Pa jbt kako zive i egzistiraaju ostali klubovi. U nas vazda neke akcije, pa evo nas ismijavaju listicani i cimljani. Ako ces iskreno, moje prvo sjecanje za Velež je rodjeni rodjeni i to sam htio otic cut iz njegovih usta i nalit se ko vinta. Eto sad nek burek to pjeva, ja necu, hvala.

Za onog drugog klauna me nije ni briga, st a bi pjevao, ponosno kazem da sam bosanac, ja kazem ponosno da nisam bosanac. ljudi smo, nismo bosanci

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 7371
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 29 sep 2017, 08:39

josipmusa je napisao/la:Roki, razumi da ja u zivotu nisam dao da me neko zigu i pravi budalom pa necu ni sad i necu iz principa ici. To je moj stav. Pa jbt kako zive i egzistiraaju ostali klubovi. U nas vazda neke akcije, pa evo nas ismijavaju listicani i cimljani. Ako ces iskreno, moje prvo sjecanje za Velež je rodjeni rodjeni i to sam htio otic cut iz njegovih usta i nalit se ko vinta. Eto sad nek burek to pjeva, ja necu, hvala.

Za onog drugog klauna me nije ni briga, st a bi pjevao, ponosno kazem da sam bosanac, ja kazem ponosno da nisam bosanac. ljudi smo, nismo bosanci
Brato ne moras ici. Necu ni ja ali sam kupio dvi karte po 50€ meni i zeni . Za Velez idu pare,za krov. Ono sto nas cini ponosnim i izdvaja od drugih. Samo Velez i nista vise. Papci i dusmani nikad to nece moci jer navijaju za smjesne klubove . Njima samo neki milioner ili stranacka direktiva moze nesto izgradit. Nece oni gurnut ruku u dzep jer nije to ljubav kao naša prema Velezu. Mi smo Rođeni brato i vasiona za njih. Zato 50 eura i u cernicu po kartu. **** Želju Samardzica. I nemoj mi te podjele bosanci i hercegovci. Nije Velez mahalski klub. Ima nas od Sarajeva Zenice Tuzle Doboja Gracanice Gorazda i svih dijelova BiH. Ja bi za mog crvenog brata iz Sarajeva pogino odmah i zivotom garantujem da voli Velez vise nego ti i 95 posto nasih mostaraca. Samo jedan primjer. Stipu Jole nego u cernicu po kartu
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Babatunde
Postovi: 313
Pridružen/a: 22 maj 2016, 20:11
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Babatunde » 29 sep 2017, 12:16

Ma traži opravdanje da ne kupi kartu, kao i pola Mostaraca a puna im usta Veleža. Ja sam siguran da nema ni člansku. Neki debil koji se prijavio na forum da ispoljava frustracije, propali fudbaler, lik koji je ostao bez lopova u upravi a dobro mu tad bilo, ili neki moron kojeg je neko parama kupio od strane prijatelja kluba. Ako nije ovo ništa onda je retard i ne zamjeram mu na ovim glupostima. Čuj neće da ide što Željko ne pjeva :lol: :lol: Navija čovjek za Željka a ne za Velež :tokralju: :tokralju:
Ignorirajte ga molim vas
Samo igraj ti i ne predaj se, pjesmom cu te bodriti...
FORZA VELEŽ!

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 1 gost.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []