FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 okt 2017, 18:23

staragarda je napisao/la:Sretan rođendan Hordasi....vama se ima STA cestitat za razliku od onih babuna
Hvala ti puno. Nisam nasao link danas, budi na temi.oko 7
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 29 okt 2017, 18:25

Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

haffe77
Postovi: 125
Pridružen/a: 24 avg 2014, 16:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la haffe77 » 29 okt 2017, 18:28

Nadam se da ce biti linl za nas koji nismo biti u mogucnosti biti dio spektala. Samo hrabro do sigurne pobjede uz punu podrsku s tribina!

Avatar
Esport
Postovi: 4256
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 29 okt 2017, 18:29

Sarajevo: Pavlović, Hebibović, Mihojević, Adukor, Ivetić, Radovac, Rahmanović, Kuzmanović, Lelić, Velkoski, Ahmetović.
Na klupi su ostali: Adilović, Stanojević, Novaković, Herić, Mujakić, Hadžić i Husejinović.

Avatar
skoroalen
Postovi: 12505
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 29 okt 2017, 18:30

MortemHz je napisao/la:Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!
O tom sam govorio, ja sam ispred stadiona u autu, opasno pada :( neće ni dvije milje bit ako ovako bude.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Sarajlijica1946
Postovi: 7851
Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Sarajlijica1946 » 29 okt 2017, 18:34

Kakav je ovo sastav :twisted: :crazy:

fera
Postovi: 6770
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fera » 29 okt 2017, 18:45

skoroalen je napisao/la:
MortemHz je napisao/la:Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!
O tom sam govorio, ja sam ispred stadiona u autu, opasno pada :( neće ni dvije milje bit ako ovako bude.

Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Malo je reći da je ledena kiša... jbg steta zbog vremena
You are someone else I am still right here

Ismire odlazi!!!

Avatar
Merhaba
Postovi: 1512
Pridružen/a: 14 feb 2015, 16:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Merhaba » 29 okt 2017, 18:48

Ne moze covjek grah bacati , ali da ste danas stavili tekmu 3 sata odlicno bi bilo. Nedeljno popodne , sunce , sve ekstra al eto jbg
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!

THE MANIACS 1987 SARAJEVO

Avatar
Amca007
Postovi: 1989
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 29 okt 2017, 18:54

Stream za ove bez kišobrana?
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Amca007
Postovi: 1989
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 29 okt 2017, 19:07

Gooooooooooooooooooo
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

DdIiNnOo
Postovi: 319
Pridružen/a: 31 mar 2009, 20:31
Lokacija: 25/05/2011
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DdIiNnOo » 29 okt 2017, 19:11

daj mate li link kakav ?

A ti belmine te nabiyemo svi na onu stvar :puke:
Čelik do bagro

Avatar
emir79
Postovi: 8908
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 29 okt 2017, 19:14

:mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
Amca007
Postovi: 1989
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 29 okt 2017, 19:14

Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

Avatar
Esport
Postovi: 4256
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 29 okt 2017, 19:18

Amca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html

Avatar
QUARESMA 18<<<
Postovi: 7436
Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
Lokacija: Beograd
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la QUARESMA 18<<< » 29 okt 2017, 19:19

niko ne spominje da smo poveli iz penala, znači iz penala

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 29 okt 2017, 19:20

Esport je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html
Ljudi su iz mobilne telefonije, milion nekih stvari imaju da se plati putem kredita, samo ovo ovdje nisu uveli, kao da sami protiv sebe rade.

Unknown33
Postovi: 8708
Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Unknown33 » 29 okt 2017, 19:22

Najjači smo. :opaopa: :opaopa: :opaopa:

Avatar
Amca007
Postovi: 1989
Pridružen/a: 19 apr 2012, 17:11

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Amca007 » 29 okt 2017, 19:24

BelminM23 je napisao/la:
Esport je napisao/la:
Amca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..[/quođte]
http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html
Ljudi su iz mobilne telefonije, milion nekih stvari imaju da se plati putem kredita, samo ovo ovdje nisu uveli, kao da sami protiv sebe rade.
Ma nista preko kartice. Sve im ebem nesposobno diktatorsko..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...

ajdohordas
Postovi: 4428
Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ajdohordas » 29 okt 2017, 19:28

Pericaaaaaaa :opaopa:

Avatar
Esport
Postovi: 4256
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esport » 29 okt 2017, 19:29

Gledam kvote na kladionicama, čim je poćela utakmica 1,01, nakon gola nema kvote na 1, a na X i 2 je 51
Ko ono danas reće, stavi kuću na hendikep, pametan
Herndikep bio 1,50 :crazy:

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 4 gosta.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []