Hvala ti puno. Nisam nasao link danas, budi na temi.oko 7staragarda je napisao/la:Sretan rođendan Hordasi....vama se ima STA cestitat za razliku od onih babuna
FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
- MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Re: FK Sarajevo
Nadam se da ce biti linl za nas koji nismo biti u mogucnosti biti dio spektala. Samo hrabro do sigurne pobjede uz punu podrsku s tribina!
Re: FK Sarajevo
Sarajevo: Pavlović, Hebibović, Mihojević, Adukor, Ivetić, Radovac, Rahmanović, Kuzmanović, Lelić, Velkoski, Ahmetović.
Na klupi su ostali: Adilović, Stanojević, Novaković, Herić, Mujakić, Hadžić i Husejinović.
Na klupi su ostali: Adilović, Stanojević, Novaković, Herić, Mujakić, Hadžić i Husejinović.
Re: RE: Re: FK Sarajevo
O tom sam govorio, ja sam ispred stadiona u autu, opasno padaMortemHz je napisao/la:Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!
Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- Sarajlijica1946
- Postovi: 7851
- Pridružen/a: 21 jan 2016, 11:37
- Lokacija: https://www.fksarajevo.ba/bs/
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Kakav je ovo sastav

Re: RE: Re: FK Sarajevo
Malo je reći da je ledena kiša... jbg steta zbog vremenaskoroalen je napisao/la:O tom sam govorio, ja sam ispred stadiona u autu, opasno padaMortemHz je napisao/la:Prepolovite posjetu slobodno, **** kisa!neće ni dvije milje bit ako ovako bude.
Poslano sa mog SM-J200H koristeći Tapatalk
You are someone else I am still right here
Ismire odlazi!!!
Ismire odlazi!!!
Re: FK Sarajevo
Ne moze covjek grah bacati , ali da ste danas stavili tekmu 3 sata odlicno bi bilo. Nedeljno popodne , sunce , sve ekstra al eto jbg
IZ KRVAVE ZEMLJE BOSANSKE CVATU ZLATNI LJILJANI , GRBAVICE MAJKO NASA BRANIT CETE SINOVI!
THE MANIACS 1987 SARAJEVO
THE MANIACS 1987 SARAJEVO
Re: FK Sarajevo
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97
Re: FK Sarajevo
Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...
Re: FK Sarajevo
http://www.mojatv.ba/pay-per-view.htmlAmca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
niko ne spominje da smo poveli iz penala, znači iz penala
Re: FK Sarajevo
Ljudi su iz mobilne telefonije, milion nekih stvari imaju da se plati putem kredita, samo ovo ovdje nisu uveli, kao da sami protiv sebe rade.Esport je napisao/la:http://www.mojatv.ba/pay-per-view.htmlAmca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..
Re: FK Sarajevo
Najjači smo.

Re: FK Sarajevo
Ma nista preko kartice. Sve im ebem nesposobno diktatorsko..BelminM23 je napisao/la:Esport je napisao/la:Ljudi su iz mobilne telefonije, milion nekih stvari imaju da se plati putem kredita, samo ovo ovdje nisu uveli, kao da sami protiv sebe rade.Amca007 je napisao/la:Jeli se moze uplatit preko mobitela putem kredita, da se gleda utakmica ili tako nesto..[/quođte]
http://www.mojatv.ba/pay-per-view.html
Oj djevojko điđo moja, điđala te majka tvoja...
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Pericaaaaaaa 
Re: FK Sarajevo
Gledam kvote na kladionicama, čim je poćela utakmica 1,01, nakon gola nema kvote na 1, a na X i 2 je 51
Ko ono danas reće, stavi kuću na hendikep, pametan
Herndikep bio 1,50
Ko ono danas reće, stavi kuću na hendikep, pametan
Herndikep bio 1,50
Online
Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 4 gosta.



