PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mma_hz » 30 okt 2017, 00:30

Ddado je napisao/la:Ne kontam, sta i? Kazem da je glupo spoticat nekome o ovakvim i onakvim ljudima na tribini (sto je lose naravno) kad je i kod vas u 5 deka sto se toga tice.
Ne mozemo se porediti sto se tice toga,al ajde nbt.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Inijesta » 30 okt 2017, 00:32

Ddado je napisao/la:Ne kontam, sta i? Kazem da je glupo spoticat nekome o ovakvim i onakvim ljudima na tribini (sto je lose naravno) kad je i kod vas u 5 deka sto se toga tice.
Ja ti brate kazem da kod bas nije ni nlizu tako niti ce biti
A imam bruku raje koja je na sjeveru grbavice sad ili nikako ne idu zbog klosara vam na jugu
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 19279
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bodi123 » 30 okt 2017, 00:33

Ddado je napisao/la:Ne kontam, sta i? Kazem da je glupo spoticat nekome o ovakvim i onakvim ljudima na tribini (sto je lose naravno) kad je i kod vas u 5 deka sto se toga tice.
Nije u 5 deka, ni blizu. Zna se vrlo dobro kakvi su vaši problemi i zašto vam je jug u ovakvom stanju kakvom jeste. Za foruma ovakve priče i nisu, pa treba stati na ovome.
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Ddado
Postovi: 676
Pridružen/a: 13 nov 2014, 18:53
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Ddado » 30 okt 2017, 00:37

Ima tu svega ali OK, bolje da stanemo o ovome. Nije ni vazno ionako. Meni je recimo pozitivno kad vidim Calu na tekmi nasih juniora kako skace od srece kao dijete. To su vec gospodske stvari, neki maniri iz proslog vremena kojih danas nazalost slabo ima. Da ne idem sad u patetiku, ali eto.
1921

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 30 okt 2017, 08:02

cuj ove ublehe stadion se gradi hahahabah pa uporedi posjetu nasu i vasu. Sta ste se digli lo da vas je bilo 12.000 juce...ko nas sa Slobodom. Niste sjever napunili godinama!!!! Maticnu tribinu napunili 2x... Sa Borusijom i Besiktasom. Za stoti derbi vas bude dva sektora i nesto pricate. Poklopite se i pusite nam u guzove. Dominacija divova :urnebes: :urnebes:
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la RichmanBiH » 30 okt 2017, 08:18

Horde opet zadale zadacu i pokazale zasto su broj 1 od prije rata pa naovamo. Sta ce manijaci podgrupa Hz bili prije rata.
UPRAVA NAPOLJE!

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mma_hz » 30 okt 2017, 09:08

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:cuj ove ublehe stadion se gradi hahahabah pa uporedi posjetu nasu i vasu. Sta ste se digli lo da vas je bilo 12.000 juce...ko nas sa Slobodom. Niste sjever napunili godinama!!!! Maticnu tribinu napunili 2x... Sa Borusijom i Besiktasom. Za stoti derbi vas bude dva sektora i nesto pricate. Poklopite se i pusite nam u guzove. Dominacija divova :urnebes: :urnebes:
Jbg prijatelju,malo je **** kad "maticna" tribina prima kao vase dvije"maticne" tribine i opet ste u subotu samo popunili one stepenice ispod semafora.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 30 okt 2017, 09:25

mma_hz je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:cuj ove ublehe stadion se gradi hahahabah pa uporedi posjetu nasu i vasu. Sta ste se digli lo da vas je bilo 12.000 juce...ko nas sa Slobodom. Niste sjever napunili godinama!!!! Maticnu tribinu napunili 2x... Sa Borusijom i Besiktasom. Za stoti derbi vas bude dva sektora i nesto pricate. Poklopite se i pusite nam u guzove. Dominacija divova :urnebes: :urnebes:
Jbg prijatelju,malo je **** kad "maticna" tribina prima kao vase dvije"maticne" tribine i opet ste u subotu samo popunili one stepenice ispod semafora.
to nama ,prijatelju, nije problem da nas bude i ispod tribine pa je nakrcamo ako ces biti realan ali eto...jel napunimo jug na Kosevu skoro svaki derbi i ako je razlika u 500 mjesta izmedju sjevera i juga???



slika



slika
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Lakoste » 30 okt 2017, 09:33

menijaci na kosevu :lol:

slika

Avatar
Evander
Postovi: 14606
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 30 okt 2017, 09:41

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
HajdeZeljozabiGol je napisao/la:cuj ove ublehe stadion se gradi hahahabah pa uporedi posjetu nasu i vasu. Sta ste se digli lo da vas je bilo 12.000 juce...ko nas sa Slobodom. Niste sjever napunili godinama!!!! Maticnu tribinu napunili 2x... Sa Borusijom i Besiktasom. Za stoti derbi vas bude dva sektora i nesto pricate. Poklopite se i pusite nam u guzove. Dominacija divova :urnebes: :urnebes:
Jbg prijatelju,malo je **** kad "maticna" tribina prima kao vase dvije"maticne" tribine i opet ste u subotu samo popunili one stepenice ispod semafora.
to nama ,prijatelju, nije problem da nas bude i ispod tribine pa je nakrcamo ako ces biti realan ali eto...jel napunimo jug na Kosevu skoro svaki derbi i ako je razlika u 500 mjesta izmedju sjevera i juga???



slika



slika

Vas jug nije ultra tribina (mene prvog zaboli za te ultra fazone) i to je cinjenica. Na Grbavici, pola juga su penzioneri koji tu dolaze jer je jeftinija karta. Na Kosevo na jug dolaze oni koji su inace na sjeveru kod vas. Ako gledas taj ultra fazon (za koji ti opet kazem da mene ne intresuje i zaboli me za to) Manijaci su daleko daleko od HZ.

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Penaltiky » 30 okt 2017, 10:02

Kako Manjejaci nisu ultra? Imal ista vise ultra od bacanja bombe na djecije igraliste.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

RichmanBiH
Postovi: 1123
Pridružen/a: 19 jul 2016, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la RichmanBiH » 30 okt 2017, 10:03

Ma kakvi ultrasi kod nas.
UPRAVA NAPOLJE!

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la mma_hz » 30 okt 2017, 10:13

Dajte i nama sjever na Grbavici citav ko mi vama jug na derbiju pa cemo ga napuniti.
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evolution87 » 30 okt 2017, 10:17

manijaci ne postoje vec duzi period, postoje samo zula boysi.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Vratnik10
Postovi: 426
Pridružen/a: 14 maj 2017, 18:56
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Vratnik10 » 30 okt 2017, 10:28

Lakoste je napisao/la:
The Game je napisao/la:Vise bi ih bilo da nisu kruzili po gradu sinoc.
Izgubili se sinoc u centru i starom gradu pa nisu znali naci Grbavicu. :urnebes:
Hahaha :thumbup:

Avatar
Evander
Postovi: 14606
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 30 okt 2017, 10:33

RichmanBiH je napisao/la:Ma kakvi ultrasi kod nas.
Ovo se mogu sloziti :)

Avatar
HajdeZeljozabiGol
Postovi: 737
Pridružen/a: 30 sep 2016, 09:42
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la HajdeZeljozabiGol » 30 okt 2017, 11:11

kakvo okretanje teme hahah cuj ultra... Hajd nema veze, nek vam prodje okretanje teme..Nadam se da ce mi neko postaviti sliku pune maticne tribine u narednih 5 godina. A koji ste nivo vidjet ce te kad vam dodje Mladost DK za dva kola kad vas bude 600 u kopu ;) :shock:
Zadnja izmjena: HajdeZeljozabiGol, dana/u 30 okt 2017, 11:36, ukupno mijenjano 1 put.
Željo1921
Prije 95 godine rođen je Željo, najtrofejniji bh. klub!!!!

Tesko je biti pitar ;) ;)

Avatar
Evander
Postovi: 14606
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Evander » 30 okt 2017, 11:28

HajdeZeljozabiGol je napisao/la:kakvo okretanje teme hahah cuj ultra... Hajd nema veze, nek vam prodje okretanje teme..Nadam se da ce mi neko postaviti sliku pune maticne tribine u narednih 5 godina. A kojo ste nivo vidjet ce te kad vam dodje Mladost DK za dva kola kad vas bude 600 u kopu ;) :shock:
Kakvo okretanje teme?
Pricamo o tome, ako je se neka ultra tribina zeli nazvati takvom, onda na njoj trebaju i biti samo takvi. Tako je svugdje, osim kod vas.
Vi namete tribinu na koju iskljucivo idu ti "ultra" naviaci. Vasa "ultra" tribina je mejsto i gdje penzioneri dolaze, jer je jeftinije. Recimo, na Kosevu takav slucaj nije. Ko ode na sjever, dosao je iz razloga jer zeli biti dio tog navijackog nekog pokreta (ja nisam tamo bio do 1999).
Kao takvi, vas jus i sjever HZ su neuporedivi.
Dajte nama sjever na Grbavici, naputnit cemo ga kao vi jug na Kosevu, ali to se ne moze nazvati da su HZ jer bi doslo dosta raje koja nisu dio tog navijackog svijeta.

P.S. 600 u kopu vas tesko da moze biti i na derbiju, tako da to protiv Mladosti nije tako ni lose ;)

Avatar
grbavicka1921
Postovi: 1342
Pridružen/a: 10 feb 2017, 12:47
Lokacija: Sindikat profi fudbalera BiH
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la grbavicka1921 » 30 okt 2017, 11:36

Baka, pokakimo ti se mi iz Sarajeva i iz Bosne svi skupa u usta nacionalistička il' kako bi on to razumio bolje: Aj tinks jor maut iz open tu pup ju direktli in it BlažENO.
*"Nije to bolest rijetka, nisu posljedice rata, al' ja sam prvo rek'o ŽELJO pa sam poslije rek'o tata."

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Lakoste » 30 okt 2017, 11:40

grbavicka1921 je napisao/la:Baka, pokakimo ti se mi iz Sarajeva i iz Bosne svi skupa u usta nacionalistička il' kako bi on to razumio bolje: Aj tinks jor maut iz open tu pup ju direktli in it BlažENO.
:rol:

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.