


Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,geronimo,hammers









dabogda. Kako ce pored Schurllea, Gintera, Gotzea, Lena ...? Znas da se vrlo tesko ulazi a jos teze ispada sa popisa.schickeria je napisao/la:halstenberg solidan jucer,zanimljiva opcija za sp


Šta kažeš na ovo što se tata Kroos i Khedira vraćaju u prvu postavu sutra protiv Francuza? Imaju li šanse protiv potentnih Griezzmanna, Martia,Mbappe i Lacazzeta?Kawhi je napisao/la:.
BILD readers vote | Germany line-up for the World Cup:
NEUER (88%)
HUMMELS (24%)
BOATENG (23%)
HECTOR (12%)
KIMMICH (24%)
KROOS (16%)
GORETZKA (8%)
SANE (10%)
DRAXLER (7%)
MÜLLER (12%)
WERNER (13%)
Protiv Khedire i Kroosa niko nema šanse.Besic je napisao/la:Šta kažeš na ovo što se tata Kroos i Khedira vraćaju u prvu postavu sutra protiv Francuza? Imaju li šanse protiv potentnih Griezzmanna, Martia,Mbappe i Lacazzeta?Kawhi je napisao/la:.
Kakvi idioti.sljivo je napisao/la:
Pa čovjek nikad nije ni volio Minhen. Dijete DDRa. Samo je iskoristio Bayern da napreduje u karijeri.Besic je napisao/la:Kaže Kroos danas da mu je drago što je utakmica u Kolnu i da ga preferira u odnosu na Munich, šta učini od čovjeka par miliona ne dobijenih u ugovoru.
Jednom je ne temi Bayerna neko napisao da je Leipzig postojao u doba kada je Kroos odlučivao gdje će nastaviti karijeru,izabrao bi njih , ne bi išao na jugKawhi je napisao/la:Pa čovjek nikad nije ni volio Minhen. Dijete DDRa. Samo je iskoristio Bayern da napreduje u karijeri.
Pa sigurno da bi bilo tako.Besic je napisao/la:Jednom je ne temi Bayerna neko napisao da je Leipzig postojao u doba kada je Kroos odlučivao gdje će nastaviti karijeru,izabrao bi njih , ne bi išao na jugKawhi je napisao/la:Pa čovjek nikad nije ni volio Minhen. Dijete DDRa. Samo je iskoristio Bayern da napreduje u karijeri.![]()
ubili momka postovima.
Nije da nismo navikli da levatina plače kuknjava kuknjavaSaurman je napisao/la:Kroos i dalje pjeni što nije dobio novi ugovor u Bayernu.
Je, baš ste ga zajebali.Bundesliga je napisao/la:Nije da nismo navikli da levatina plače kuknjava kuknjavaSaurman je napisao/la:Kroos i dalje pjeni što nije dobio novi ugovor u Bayernu.
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.