Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
ronaldo99
- Postovi: 18857
- Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
-
Kontakt:
Post
Postao/la ronaldo99 » 06 nov 2017, 09:47
Nista cudno sto je dobio najvecu ocjenu, bilo ga je svuhdje na terenu,sto je na kraju i Di Francesco rekao, da je Edin bio najbolji igrac utakmice,vracao se pomagao odbrani kad je bilo najpotrebnije. Golovi ce doci samo nek.njega zdravlje posluzi treba on nama jos dugo u najdrazem dresu

-
Esport
- Postovi: 4256
- Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la Esport » 06 nov 2017, 10:36
ronaldo99 je napisao/la:Nista cudno sto je dobio najvecu ocjenu, bilo ga je svuhdje na terenu,sto je na kraju i Di Francesco rekao, da je Edin bio najbolji igrac utakmice,vracao se pomagao odbrani kad je bilo najpotrebnije. Golovi ce doci samo nek.njega zdravlje posluzi treba on nama jos dugo u najdrazem dresu

Kad odvuće dva-tri igrača, ostalima je lakše da daju golove

-
BuffonGigi
- Postovi: 4505
- Pridružen/a: 11 jun 2016, 19:52
-
Kontakt:
Post
Postao/la BuffonGigi » 06 nov 2017, 10:38
Najbolji igrac BiH u historiji, igraca ovog kalibra nismo imali i necemo imati dugo dugo.
Allegri mozda nema igru, ali zato ima uzasne rezultate ;)
-
hurem
- Postovi: 10144
- Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la hurem » 15 nov 2017, 19:04
E jes mu drago sto nismo igrali baraz, a pogotovo prijateljske

Salu na stranu, nadam se da se dobro odmorio i da ce potpuno fit docekati nastavak sezone u jako vaznim utakmicama protiv Lazia i Atletica.
Ove reprezentativne pauze su nekad bas bezveze

-
MuhamedTM
- Postovi: 3122
- Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03
Post
Postao/la MuhamedTM » 17 nov 2017, 21:58
On je lud, on je jak

davi desnom i lijevom.
MocMahale444
1921 BLEED BLUE
-
Unknown33
- Postovi: 8708
- Pridružen/a: 17 maj 2012, 17:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown33 » 18 nov 2017, 00:06
Zaželio sam se, jedva čekam danas derbi.
Vazda uz bordo momke.

-
Pivopija
- Postovi: 3342
- Pridružen/a: 06 maj 2014, 17:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Pivopija » 18 nov 2017, 17:29
Veceras daje dva gola.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfin
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 18 nov 2017, 17:36
Tesko ima onaj jedan dobro ga cuva uvjek.
-
BadrHari
- Postovi: 2800
- Pridružen/a: 22 maj 2013, 23:54
- Lokacija: Bilino Polje
-
Kontakt:
Post
Postao/la BadrHari » 18 nov 2017, 17:48
Alipasino je napisao/la:Tesko ima onaj jedan dobro ga cuva uvjek.
baš to kreno napisat, onaj inzaghi takticki nadmudri Romu uvijek, Dzeko bude odsjecen.
ali eto ne moramo vise strahovat ko kod Mancinija hoce li igrat

Two-time champion of Central European Cup, triple champion of Bosnia and Hercegovina, two-time cup winners, and one time winner of the international Intertoto cup.
-
MuhamedTM
- Postovi: 3122
- Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03
Post
Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 18:02
2 komada

MocMahale444
1921 BLEED BLUE
-
cole-ch
- Postovi: 2187
- Pridružen/a: 12 sep 2008, 03:46
- Lokacija: Iran
-
Kontakt:
Post
Postao/la cole-ch » 18 nov 2017, 18:13
MuhamedTM je napisao/la:2 komada

vec... svaka cast.
moze link? hvala.
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 18 nov 2017, 18:17
Nece imat ni 2 sanse a ne 2 gola.
-
zenica159
- Postovi: 502
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la zenica159 » 18 nov 2017, 18:17
Bas agresivno idu na njega.
-
MuhamedTM
- Postovi: 3122
- Pridružen/a: 11 apr 2011, 00:03
Post
Postao/la MuhamedTM » 18 nov 2017, 18:57
Kako nece imati dvije sanse, kad je vec imao.
MocMahale444
1921 BLEED BLUE
-
zenica159
- Postovi: 502
- Pridružen/a: 06 jan 2016, 21:41
-
Kontakt:
Post
Postao/la zenica159 » 18 nov 2017, 19:12
Kako su osporavali Di Franceska, strasno igraju !
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 18 nov 2017, 19:13
Ubise ih

-
sajo10
- Postovi: 8958
- Pridružen/a: 27 jan 2010, 23:37
- Lokacija: Landskrona, Swe
-
Kontakt:
Post
Postao/la sajo10 » 18 nov 2017, 19:20
Covjece, samo Dzekin presens na igralistu stvara tolike probleme za odbranu jer ga stalno moraju dvojica cuvati. Nevjerovatno kakvog igraca imamo.

Visca el Barça! /// Volim te Željo!
-
jasmin10
- Postovi: 14943
- Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
- Lokacija: Jablanica
-
Kontakt:
Post
Postao/la jasmin10 » 18 nov 2017, 19:29
Glupi Grk.
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 18 nov 2017, 19:32
A Manolasa idiota

Trenutno korisnika/ca: 0oo0, 19vendetta87, adrenaline323, AmorVincitOmnia, ANamelessGhoul, ArtemisFowl, damir_82, dariolovrinovic00, DeeWa, denza, DjaniTarik, farenhajt, Fudo, Goalgetter, haklamas, HariTz, harko35, JayCatwright, JimmyPage, kovac, Lekqqq1921, Lynx, Majstorinho, Makanaky, Maverick, MokraKifla, Napapijri, omanovski, resko1, rossonero85, Shevko, Sheyi, signalidunapark, Slobodanpad1945, soccerfan, torbica, tutankamon1905, Wisey, Wolffire, Zgemboo89 i 401 gost.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []