Novi selektor reprezentacije BiH
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
- samoposteno
- Postovi: 3702
- Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
- Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Prije nego su ispali iz lige.Probisvjet je napisao/la:Drzava nam je takva da babo moze srediti sinu selektorsko radno mjesto. Ja drzave jbt.
Probisvjet je napisao/la:Jbg ako bi ikoga volio vidjeti nakon Papeta onda je to Amar Osim! Ma on je vec legenda trenerska!
Sinoc gledam kako komentarise, ma legenda!
Probisvjet je napisao/la:Pohvale, karakteristike, zamjerke, prednosti, nedostatci, titule, pobjede, porazi, skandiranja...
Mislim da je Osim Amar trenutno daleko ispred svih!
I poslije.Probisvjet je napisao/la: Postujem ono sto kaze Ivica i to je 100% tacno. Postujem sto kaze Amar i to je 90% tacno!
Mrznja i nije prava rijec, gadjenje je bolja i prihvatljivija. Meni se licno gade, amar, zeljeznicar i sve oko tog kluba, legende i klocevi, treneri i oruzari, bas sve!
UPRAVA NAPOLJE!
- samoposteno
- Postovi: 3702
- Pridružen/a: 12 nov 2012, 19:03
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
- Probisvjet
- Postovi: 11306
- Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
- Lokacija: Kazan mahala
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Neandertalac je napisao/la:Probisvjet je napisao/la:Drzava nam je takva da babo moze srediti sinu selektorsko radno mjesto. Ja drzave jbt.Probisvjet je napisao/la:Jbg ako bi ikoga volio vidjeti nakon Papeta onda je to Amar Osim! Ma on je vec legenda trenerska!
Sinoc gledam kako komentarise, ma legenda!To je ironija, to je kada nam se otela kontrola nad reprezentacijom.Mislio sam na provokatora.Probisvjet je napisao/la:Pohvale, karakteristike, zamjerke, prednosti, nedostatci, titule, pobjede, porazi, skandiranja...
Mislim da je Osim Amar trenutno daleko ispred svih!Probisvjet je napisao/la: Postujem ono sto kaze Ivica i to je 100% tacno. Postujem sto kaze Amar i to je 90% tacno!Svaka ti čast!Ovo je bilo nesto oko kuhanja i alkohola i vina.
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Ma ne zele oni ni dobro ni lose, oni samo zele da babinog uhljebe po svaku cijenu i da ga maknu sa biroa.Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
Drugog cilja osim da Amara ustolice, oni nemaju, niti razmisljaju o tome.
Da se umjesto Amara postavi Uscuplic ili Anceloti, oni bi bili podjenako razocarani.
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
ELVEDIN BEGANOVIC I BORIS PAVIC !Alipasino je napisao/la:Dajte Odovica SA trenera,eto svi CE bit zadovoljni,hocemo Odovica,iskusan,strog,igraci BI ga postovali,ostali ga tolko ne mrze.
02.10.2016 KASUMOVIĆ POSTAO GRADONAČELNIK ZENICE
21.10.1697 EUGEN SAVOJSKI SPALIO ZENICU DO TEMELJA
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Navijac sam Sarajeva, pardon simpatizer tog kluba. Ali sta bi sada trebalo da navijam za Husrefa Musemica? Da umjesto Bajica u napadu navijam za Ahmetovica? Da prizeljkujem ovo ili ono. Odvojite klub od reprezentacije. Nije rjesenje ni Osim, ni Kodro, ni ovaj ni onaj. U najmanju ruku ovdje pojedinci navijaju za Osima kao da je Ferguson.
I sad ce se na ovaj post nakačiti neko kome u nicku stoji TM, 87, drzava zeljo, kome je avatar grb Zelje, Osima jednog il idrugog, u potpisu mu stoje pjesme navijacke sa Grbavice i reci suprotno.
Kakve vi koristi imate od toga sto je brko biti selektor? Kome ce t obiti dobro, reprezentaciji sigurno nece. Vama pogotovo. Bit ce dobro samo njemu
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osimasamoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Cek, to ti hoces da kazes da je Bazdarevic radio odlican posao i da ga je Ivica s pravom branio? Koji djavo frajeru?Janjicar je napisao/la:Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osimasamoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Sent from my D6603 using Tapatalk
Papac Papac,
The Best Left Back In Scotland Sing,
Papac Papac,
He Doesnt Score A Lot Of Goals But When He Does You'll Hear Us Roar,
Sasa Papac Rangers Number Five!
- Neandertalac
- Postovi: 7989
- Pridružen/a: 07 sep 2011, 11:21
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Odlazite neznalice! Prodali ste klub a sada bi i reprezentaciju da uništite!?
UPRAVA NAPOLJE!
- DevilsAdvocate
- Postovi: 1568
- Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Ja iskreno zelim ovoj reprezentaciji bolje nego samom sebi, navijacki sam neutralan sto se tice ovih prepucavanja, pa sam opet misljenja da Amar Osim moze biti dobro rjesenje, ali nikako nije najbolje ali i nikako nije katastrofa ako ga izaberu s obzirom da nas svi zaobilaze u sirokom krugu pocevsi od Prosineckog, Kataneca, Djurkovskog recimo, Muslina,Antica itd da ne nabrajam sve ostale koji su sluzbeno u novinama na upit o BiH blago receno ismijali tu opciju tako da treba bit realan, ja sam vise bio za Kodru licno ali govoriti da je izbor Amara lose rjesenje kada se sagleda sve nabrojano, pa i ne bash...Vucevich je napisao/la:Jedino ljudi koji zele lose BiH reprezentaciji prizeljkuju Osima na klupi iste.
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
A mi trazimo bolje ili gore rjesenje?Virtu4l je napisao/la:A inače je reprezentaciji bilo dobro, ma šta dobro odlično
Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Amar je bolje rješenje, to nije jasno samo kompleksašima, ako si jedan od njih, žao mi je.JavierBosnia je napisao/la:A mi trazimo bolje ili gore rjesenje?Virtu4l je napisao/la:A inače je reprezentaciji bilo dobro, ma šta dobro odlično
- DevilsAdvocate
- Postovi: 1568
- Pridružen/a: 28 jan 2015, 17:31
- Kontakt:
Re: RE: Re: Novi selektor reprezentacije BiH
Pa i sam Miralem Pjanic je izjavio prije nekoliko dana u interview20 da je zaostanak Bazdarevica, da BiH nikad nije imala ozbiljnijeg i posvecenijeg trenera, ali da nismo imali srece i da su igraci krivi, ne branim ja Mesu da se razumijemo i misljenja sam da je katastrofalan selektor, ali veliki broj igraca i sportskih radnika ima pozitivno misljenje o njemu i veliki dio tereta stavlja na karakter naseg tima i nedostakak vodje i lidera na terenu...Rimes87 je napisao/la:Cek, to ti hoces da kazes da je Bazdarevic radio odlican posao i da ga je Ivica s pravom branio? Koji djavo frajeru?Janjicar je napisao/la:Tipično Bosnjo, pametniji sad i od Ivice Osimasamoposteno je napisao/la:Ovaj gore pise Ivica mu najstrucniji u BiH a taj veliki strucnjak branio Bazdarevica i predlago da mu se produzi saradnja e pa ako je to strucnost poserem mu se na struku
Sent from my D6603 using Tapatalk
Online
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ajaca, Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, BarbareZeljin, bavariapivo, Beli98, bh22, boki86, bordobijeli, Bosnjo22, CAGarfia, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Cwirek, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, delko, DjaniTarik, Drum, eaglebvb09, ELDIABLO20, Enigmaa, enobarca, farenhajt, feniksptica, FerdinandF, Frankie, Fudo, GG3, GIBRA, Goalgetter, GokuSSJG, GrbavicaHrammm, greenwood, guillermo, haklamas, HariTz, Hazre, IgmanskiVukovi, InatSilniBosanski, Iniesta12, James1987, jasmin10, Jet2Holiday, JimmyPage, Kaunas, Kljukusar, komax, Kylian, lakilone, Lavcina, legendarnadruga, MacArsla, Majstorinho, marlostanf1eld, MaroonBjelave, Marsal, Micron, Mocvara1991, MokraKifla, MostarNeretva, Napapijri, nebeskasila, Obdunsmen, Paromlinac, PeppermintSA, RajvoSa89, Rio12345, rishovski, s4mke, safun79, sagitarius, SanaBosna, seha77, Sheyi, Soba, soccerfan, StevieG8, TETRAPAK, tobaccos, unavita, Venom, VensanKasel, visarionovich, Wilshere10, Wisey, Zgemboo89, ZmajOdBosne33 i 861 gost.



