A nemos to reci, al nikako...irfo je napisao/la:Ma ulazak Elsnera je samo da se jos dodatno ponizi vec utucen protivnik, haj sto su izgubili nego igro protiv njih lik koji nije fudbaler
Od svih postova i ovdje i na PL i na prepucavanjima, ovaj mi je ubjedljivo najjaci.
Cestitke irfo!






