U ekipi koja više napada a manje se brani Vukotić bi flop samo takav. Pred nama je.Sandokan87 je napisao/la:Ma Kemica jeste nas, i dobar je al ne kontam nikako kako svoju visinu ne koristi u situaciji kad moze i mora. Danas je bilo par "svijeca" koje je Baraban pokupio ispred njega, a Baraban koliki je moze Kemi stojeci pusiti ****.Neandertalac je napisao/la:Vukotić je za Kemu smijesan igrač.
Moramo biti strpljivi glede Keme i ostalih mladih koji kucaju na vrata prvog tima. Ne možeš njih posmatrati isto kao nekog igrača sa strane koji košta pet puta više a nije ni u snu pet puta bolji. Naravno da će grijesiti pa prve im ozbiljnije utakmice, prevelika očekivanja imamo. Na mnogim primjerima se vidi kako se i koliko isplati vjerovati u njih.










