FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Fudo
Postovi: 5340
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 10 dec 2017, 14:32

Toooo radnik
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 dec 2017, 14:32

SiouxLukavac je napisao/la:Castim vas sve ako dobijemo a Radnik uzme bod.
Spremi se :thumbup:
1946~

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 14:33

ThrillerHz je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Castim vas sve ako dobijemo a Radnik uzme bod.
Spremi se :thumbup:
Hoću, još kad bi ovako ostali rezultati do kraja, auuuuuuuuu :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 10 dec 2017, 14:33

VODI RADNIK BRAVO TRPAJ CIGANEEEEEEEEEEEEEE :tokralju: :tokralju: :tokralju:
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

hrn
Postovi: 735
Pridružen/a: 07 dec 2016, 22:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hrn » 10 dec 2017, 14:36

Bolji ljudi za klasu

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 14:37

Stanojević igra zaista fantastično po praktički nemogućim uslovima u Vitezu.
:opaopa: :opaopa:

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 dec 2017, 14:40

SiouxLukavac je napisao/la:Stanojević igra zaista fantastično po praktički nemogućim uslovima u Vitezu.
:opaopa: :opaopa:
Iz utakmice u utakmicu sve bolji, extra pojacanje :opaopa:

Avatar
Derdiyok
Postovi: 18386
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 10 dec 2017, 14:41

ThrillerHz je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Castim vas sve ako dobijemo a Radnik uzme bod.
Spremi se [emoji106]
Nije reko ako uzmu tri :urnebes:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
ronaldo99
Postovi: 18878
Pridružen/a: 05 okt 2010, 20:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ronaldo99 » 10 dec 2017, 14:43

Za sada rezultati kao da smo ih mi izrezirali :)

I da ovo treba biti opomena savezu, nasi tereni sunuzasni i na proljece a kamoli.u decembru,liga treba prestati pocetkom novembra ili jednoatavno da svi pocnu ulagati u terene da ih savez natjera, svi mogu.to,svaki.grad moze izdvojito sredstva za to ako ih se natjera na to

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 14:43

OKIĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆĆ TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
:ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota: :ljepota:

Svaka čast Radniku na ovoj igri, pojeli su ih u ovom poluvremenu
Zadnja izmjena: SiouxLukavac, dana/u 10 dec 2017, 14:44, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bodi123
Moderator
Postovi: 15721
Pridružen/a: 25 mar 2013, 20:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la bodi123 » 10 dec 2017, 14:44

pa šta je ovo :rol: :rol: :rol: :rol: :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:

ŠEVKOOOOOOOOO
„Neću više dolazit' na Grbavicu, pucat ću vam – s Vratnika!“ - Asim Ferhatović Hase

Avatar
Fudo
Postovi: 5340
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 10 dec 2017, 14:44

2-0 za radnik derii
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 dec 2017, 14:45

SiouxLukavac je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Castim vas sve ako dobijemo a Radnik uzme bod.
Spremi se :thumbup:
Hoću, još kad bi ovako ostali rezultati do kraja, auuuuuuuuu :ljepota: :ljepota: :ljepota:
Bgm vadi novcanik :rol:
1946~

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 53068
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 10 dec 2017, 14:45

Tako **** im **** **** mrtvog **** :tokralju: :tokralju: :tokralju:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3576
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la f0rest1946 » 10 dec 2017, 14:45

Besic na aparatima, oni ti ga puse Sevkooooo :bale:

Avatar
emir79
Postovi: 8915
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la emir79 » 10 dec 2017, 14:47

emir79 je napisao/la:Okicu oko nase zabij ga malima.
Sta da vam kazem. :mrgreen:
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

Avatar
begiii
Postovi: 193
Pridružen/a: 12 feb 2015, 13:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la begiii » 10 dec 2017, 14:48

Eee narode sad sam se tek uključio, kakva je bila parola Hordi???
Vazduh treperi kao da nebo gori,sprema se BORDO oluja

Avatar
ThrillerHz
Postovi: 3269
Pridružen/a: 06 jan 2016, 23:40
Kontakt:

Re: RE: Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ThrillerHz » 10 dec 2017, 14:48

Derdiyok je napisao/la:
ThrillerHz je napisao/la:
SiouxLukavac je napisao/la:Castim vas sve ako dobijemo a Radnik uzme bod.
Spremi se [emoji106]
Nije reko ako uzmu tri :urnebes:

Poslano sa mog SM-T211 koristeći Tapatalk
:plac: :rol:
1946~

SiouxLukavac
Postovi: 4201
Pridružen/a: 18 nov 2011, 20:53
Lokacija: Kambodža
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SiouxLukavac » 10 dec 2017, 14:48

Odlično, častim vas, samo da se ne desi čudo u drugom poluvremenu.
Joj kad bi ovako ostalo, bilo bi perfektno, fašisti bi nam bježali bod, komšinice 3 boda dok bi svinjski bio na 5 bodova, kako je bilo, ovo je ravno jesenjoj tituli. Joj jest mi godra, samo da se ne desi čudo.

Avatar
AlfredNobel
Postovi: 9426
Pridružen/a: 22 jun 2017, 01:10
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la AlfredNobel » 10 dec 2017, 14:48

Sunce ti poljubim kakva je zvjerina ovaj Stanojević. Ne pamtim kad smo imali boljeg veznjaka. Kapa dole, kao i za sve druge.

Strašno igraju, još je Ahmetović mogao dva dati.
Edin Džeko - gromada bosanskohercegovačka

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.

DEBUG SSO: [] | STATUS: []