Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: Edin Džeko
irfo je napisao/la:Nece sutra sigurno biti, nema tog twitta uopste a i ne ide mu tako handle na twitteru, nemojte izmisljat gluposti

pardon ne obratih paznju na onaj znak
Re: Edin Džeko
Moggi je napisao/la:irfo je napisao/la:Nece sutra sigurno biti, nema tog twitta uopste a i ne ide mu tako handle na twitteru, nemojte izmisljat gluposti
pardon ne obratih paznju na onaj znak

Gdje ga nadje sa citavih 5 followera?
Ovo je pravi acc:
https://twitter.com/dimarzio
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: Edin Džeko
Podržavam šta god odluči, bilo bi ga fino još jednom vidjeti u engleskoj na visokom nivou, ali transfer može biti mač sa dvije oštrice jer u romi igra dobro i redovno se nalazi u prvoj postavi dok bi se u čelziju rotirao sa moratom, još kad uzmeš u obzir da u svakom novom klubu katastrofalno odigra prvu sezonu, mogao bi sebi sjebati karijeru jer abramovich neće dugo čekati da proradi nego će uzeti drugu igračkicu.
sve u svemu sad je njegova riječ zadnja pa ćemo vidjeti, mada nešto sumnjam da se njemu ide iz rima.
FORZA MILAN !
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ne ide se njemu nikako sigurno.rope11 je napisao/la:Ovo je win-win situacija za romu, džeko ubrzo puni 32 godine, imaju već shicka kao zamjenu, dobijaju minimum 50 miliona u džep koje su im potrebne radi kupovine prioritetnijih igrača... pa bili bi idioti da ovo odbiju.![]()
Podržavam šta god odluči, bilo bi ga fino još jednom vidjeti u engleskoj na visokom nivou, ali transfer može biti mač sa dvije oštrice jer u romi igra dobro i redovno se nalazi u prvoj postavi dok bi se u čelziju rotirao sa moratom, još kad uzmeš u obzir da u svakom novom klubu katastrofalno odigra prvu sezonu, mogao bi sebi sjebati karijeru jer abramovich neće dugo čekati da proradi nego će uzeti drugu igračkicu.
sve u svemu sad je njegova riječ zadnja pa ćemo vidjeti, mada nešto sumnjam da se njemu ide iz rima.
Ima sigurno mjesto u prvoj postavi, igra jos ligu prvaka, ko zna mozda i zadnju knockout fazu, ima priliku da prodje i dalje tu
Snasao se u Rimu, porodica mu je tu
Ima odlicnu platu
Ima postovanje trenera i navijaca, povjerenje svih u klubu.
I dalje mi je tesko povjerovati da bi otisao. I mislim fa bi Conte radije drzao mrtvog moratu, nego prosjecno dzeku, bar zbog godina i napretka
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: Edin Džeko
Ne budite djeca.
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: Edin Džeko
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Zamislite Livepool, Dzeko+Salah
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Re: Edin Džeko
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, atomac123, AzRimiRzA, b00t, Bobadilla, Bosanac90, Bosnjo22, brig, Brokula, CHR, Confiance, CrvenoCrnaArmija, Daduli, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, eaglebvb09, Elddar, enobarca, farenhajt, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, haklamas, HalaMadrid, HariTz, harko35, Hazre, Helemnejse, Iniesta12, karajlo, Kaunas, Kljukusar, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, Lynx, Majstorinho, marlostanf1eld, mercurial, Mocvara1991, MostarNeretva, Muumii, NeRi_K, pama, Paromlinac, PeppermintSA, Principatus, RajvoSa89, RaZuti, rossonero85, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, Shategabri, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, Smaja, Soba, StevieG8, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Wlad55, worchester i 463 gosta.







