Real Madrid CF (oficijelna tema)
Moderatori/ce: Monolog,ribery,hammers,geronimo,Donnie Darko
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Ako će kup uefa uozbiljiti sve u klubu po pitanju lige nemam ništa protiv toga.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Vrijeme za smjenu generacija.
Imamo dva takva, Isca i Asensia. Postaviti ih kako treba.
Previse je ocito. Samo Zidane gura mrtve konje.
Imamo dva takva, Isca i Asensia. Postaviti ih kako treba.
Previse je ocito. Samo Zidane gura mrtve konje.
Remember, remember the 5th of November.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
Corruptio optimi cuiusque pessima.
"On je nogometni Christoph Waltz – savršeni glumac za ulogu lošeg momka kojeg je lako voljeti i kad na terenu radi odvratne stvari."
Corruptio optimi cuiusque pessima.
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Oci mmi krvare. Koliko centarsuteva. Isco i Asensi sjede na klupi. 
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Bale na jendoj nozi bolji od vecine ekipe
Cuj Isco i Asensio na klupi
Cuj Isco i Asensio na klupi
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
To nesto novo?MElloo je napisao/la: Cuj Isco i Asensio na klupi
Yebo majku dobar ovaj Bale
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Ne znaju dajvat i ne slaviti golove ko Ronaldo pa ne mogu igrati. Zizu trosi Garethov talenat na krilu umjesto sa igra devetku. Zamisli samo Isco i Asensio iza njega.MElloo je napisao/la:Bale na jendoj nozi bolji od vecine ekipe
Cuj Isco i Asensio na klupi
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Kad se ovaj Bale ne bi povrijedjivao, otjerat Ronalda i dat njemu kljuceve ekipe
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Kakve ba kljuceve ekipe
2 gola protiv ekipe sa dna tabele i ljudi ce zazmiriti na cinjenicu da ovaj i kad je zdrav uopste nije nikakav generacijski igrac. Jos mu dati kljuceve ekipe pored mladjih i boljih igraca u ekipi.
Spoji mu sve utakmice kad je zdrav i imas 1 dobru i to samo dobru sezonu u klubu s tim da je ona jedna, jedna od najgorih sezona jednog igraca otkako pratim klub. Al to ce Ronaldo ugroziti kako je krenuo.
2 gola protiv ekipe sa dna tabele i ljudi ce zazmiriti na cinjenicu da ovaj i kad je zdrav uopste nije nikakav generacijski igrac. Jos mu dati kljuceve ekipe pored mladjih i boljih igraca u ekipi.
Spoji mu sve utakmice kad je zdrav i imas 1 dobru i to samo dobru sezonu u klubu s tim da je ona jedna, jedna od najgorih sezona jednog igraca otkako pratim klub. Al to ce Ronaldo ugroziti kako je krenuo.
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
GOAT zatrpava 
Bejla se mora sutnit makar ponovio Cristianov kraj iz prosle sezone (a nece puno izvjesnije je da ce se ozljedit).
Moze dobiti jedino kljuceve od Sanitasa.
Bejla se mora sutnit makar ponovio Cristianov kraj iz prosle sezone (a nece puno izvjesnije je da ce se ozljedit).
geoxx je napisao/la:Kakve ba kljuceve ekipe![]()
Moze dobiti jedino kljuceve od Sanitasa.
Zadnja izmjena: andro234, dana/u 21 jan 2018, 18:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Dobar razlog da bbc igra do kraja sezone
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Pariz u nevjerici. Emery dobio proljev. Neymar postao diler u faveli. Charlie Hebdo izbacio crnu naslovnicu. BBC is back.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Njusim 4/5

Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Ja amialim da zidan cvjeta sad.Dobio razlog da klupira Isca i Asensia svakuKawhi je napisao/la:Pariz u nevjerici. Emery dobio proljev. Neymar postao diler u faveli. Charlie Hebdo izbacio crnu naslovnicu. BBC is back.
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Još Lucas asistencija. Pa neće ih ni uvoditi.MElloo je napisao/la:Ja amialim da zidan cvjeta sad.Dobio razlog da klupira Isca i Asensia svakuKawhi je napisao/la:Pariz u nevjerici. Emery dobio proljev. Neymar postao diler u faveli. Charlie Hebdo izbacio crnu naslovnicu. BBC is back.
Vjerovatno misli da je razlog pobjede što je više napadača stavio.
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin
- anonymousHD
- Postovi: 7943
- Pridružen/a: 05 nov 2010, 09:56
- Lokacija: 72000, Bistua Nova, BiH
- Kontakt:
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Reče Zidane u februaru ćete vidjeti pravi Real Madrid... Hmm, ovo sigurno zagrijavanje.
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
aj dobro je da dobijete koju tekmu, dosadan je ovaj forum bez vas, u rupe se povukli mnogi, nema komentara na nasem subu, nema prepucavanja, tuga..
Zidaneu zelim da udje u LP, sta radi Iscu i Asensiu je za kazne, jucer sam gledao tekmu i Bale je odlicno izgledao, sad treba samobzdrav ostati
Zidaneu zelim da udje u LP, sta radi Iscu i Asensiu je za kazne, jucer sam gledao tekmu i Bale je odlicno izgledao, sad treba samobzdrav ostati
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Pozdrav raja.
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???
Moram priznati nikad nisam bio previse aktivan na ovoj temi. Vise sam ulazio ovdje da procitam sta, nove informacije, stavove drugih navijaca. Ali u zadnje vrijeme nekako je ova tema otisla u zaborav.
I ako je nas voljeni klub u 2017 toj osvojio mnogo trofeja, bilo je dosta lijepih trenutaka. Ali eto opet mi se cini da raja koja dolazi na ovaj forum bas i ne preferira Real. U glavnom, volio bih da saznam razloge zbog cega je ova tema izgubila popularnost???
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Migrilali madridisti na rmb forum. Ovo malo sto je ostalo pazimo ko oci u glavi 
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Kepa produzio ugovor klauzula 80 miliona
Kakve mi idiote imamo u klubu to nije normalno
Kakve mi idiote imamo u klubu to nije normalno
Re: Real Madrid CF (oficijelna tema)
Pa valjda ce se ici po Donnarummu kojem ce biti klauzula 50m ako Milan ne udje u LP.MElloo je napisao/la:Kepa produzio ugovor klauzula 80 miliona
Kakve mi idiote imamo u klubu to nije normalno
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.



