Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 25 jan 2018, 19:54
Moggi je napisao/la:klikker79 je napisao/la:Pa zna li se koji je tim u pitanju???
F.C. Vereinslos

Odmah me podsjeti na ovaj gaf

-
Sveti
- Postovi: 10098
- Pridružen/a: 01 sep 2012, 21:25
- Lokacija: Silent Hill
-
Kontakt:
Post
Postao/la Sveti » 25 jan 2018, 21:22
Goalgetter je napisao/la:Moggi je napisao/la:klikker79 je napisao/la:Pa zna li se koji je tim u pitanju???
F.C. Vereinslos

Odmah me podsjeti na ovaj gaf

Hahahahahahahahaha
naprijed rejal
-
DrFilgud
- Postovi: 7821
- Pridružen/a: 17 apr 2017, 13:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la DrFilgud » 26 jan 2018, 12:10
Goalgetter je napisao/la:Moggi je napisao/la:klikker79 je napisao/la:Pa zna li se koji je tim u pitanju???
F.C. Vereinslos

Odmah me podsjeti na ovaj gaf


Ko nekad Baho - u igru ulazi Cambio.
-
JackTheStripper
- Postovi: 2220
- Pridružen/a: 18 okt 2013, 13:00
- Lokacija: Kod kmeta na sijelu
-
Kontakt:
Post
Postao/la JackTheStripper » 26 jan 2018, 19:43
Je li bar nasukao neku nasu i udao se za papire? Sulejman.
Tvrd je Bošnjak, voćka čudnovata,
ne slomi ga, al zube polomi.
-
Moggi
- Postovi: 4618
- Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
- Lokacija: Site Admin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Moggi » 27 jan 2018, 00:51
kad vidis da utakmicu herta - werder najavljuju kao duel hajrovica i ibisevica

Zarathustra
-
Maestro
- Postovi: 5705
- Pridružen/a: 26 okt 2008, 03:54
-
Kontakt:
Post
Postao/la Maestro » 27 jan 2018, 18:24
Vucevich je napisao/la:Ni na klupi

Pa Werder i neracuna vise na njega. Spominjao voditelj malo prije na sky-u.
Trazice novi klub i to je to. Prosjecan igrac. Da nije Slovackoj tada zabio nebi ni u pol ga dizalo u vele igraca.
Može Petev ostati sto godina, ali to više nema smisla. Ne znam možemo li više potonuti – jasan je Topić.
Tuta Petrov
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 27 jan 2018, 18:59
Goalgetter je napisao/la:Moggi je napisao/la:klikker79 je napisao/la:Pa zna li se koji je tim u pitanju???
F.C. Vereinslos

Odmah me podsjeti na ovaj gaf

staje tu smjesno
menstrual
-
Moggi
- Postovi: 4618
- Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
- Lokacija: Site Admin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Moggi » 27 jan 2018, 19:24
vereinslos na njemackom znaci '' bez kluba ", novinru je bilo mrsko da prebaci transfermarkt na engleski iako mu njemacki ocigledno ne ide
Zarathustra
-
caffetin
- Postovi: 920
- Pridružen/a: 01 jun 2016, 01:37
-
Kontakt:
Post
Postao/la caffetin » 27 jan 2018, 19:27
falati neznam egleski
menstrual
-
HPCompaq
- Postovi: 2640
- Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
-
Kontakt:
Post
Postao/la HPCompaq » 30 jan 2018, 00:29
Hoćel Izet opet biti vereinslos ?

Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
-
Lakoste
- Postovi: 7398
- Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
- Lokacija: London
-
Kontakt:
Post
Postao/la Lakoste » 30 jan 2018, 09:21
Danas na ljekarskim u Zagrebu.
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 30 jan 2018, 09:33
Hoće li to fakat u Dinamo?

-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 30 jan 2018, 09:41
dragi izete:-)
sad ide izjava u fazonu dosao sam tu 6 mjeseci, znam da je ispod mog nivoa a na ljeto cu traziti veci klub:-)
galata - bremen - dinamo - bhpl..
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 30 jan 2018, 09:42
Kako on rece kad je dosao u Werder, korak nazad u njegovoj karijeri
Nije ni los izbor Dinamo, on treba igrati, u zadnjih 4 godine takmicarska forma mu je 0, jer ne pamtim da je igrao ikad nekoliko tekmi na komadu.
Sretno kako god.
-
Karambeu
- Postovi: 395
- Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la Karambeu » 30 jan 2018, 10:06
Vucevich je napisao/la:Hoće li to fakat u Dinamo?

Je li to sad ne valja ni Dinamo?
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 30 jan 2018, 10:11
Karambeu je napisao/la:Vucevich je napisao/la:Hoće li to fakat u Dinamo?

Je li to sad ne valja ni Dinamo?
Za igrača koji je igrao u Bundesligi, da.
-
Karambeu
- Postovi: 395
- Pridružen/a: 11 dec 2017, 23:32
-
Kontakt:
Post
Postao/la Karambeu » 30 jan 2018, 10:15
Vucevich je napisao/la:Karambeu je napisao/la:Vucevich je napisao/la:Hoće li to fakat u Dinamo?

Je li to sad ne valja ni Dinamo?
Za igrača koji je igrao u Bundesligi, da.
Ma da, bolje je kad selektor objavi spisak da u zagradi pored njegovog imena pise (Werder), odmah smo 30% jaci i protivnicima se gace od straha tresu
A to sto ne igra, to nema veze. Kad Vida dodje iz Leverkusena u Dinamo i na osnovu konstantnih igara bude standardan u reprezentaciji koja ucestvuje na velikim takmicenjima, to je ok. Ali sta znaju Hrvati, trebali bi ih mi poduciti kako se to radi.
-
Vucevich
- Postovi: 11552
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 30 jan 2018, 10:22
Pa ti misliš da je Marko Mihojević bolji od Bicakcica, dobro je.
Trenutno korisnika/ca: adrenaline323, ANamelessGhoul, boki86, Bosnjo22, CAGarfia, exampLe., feniksptica, Hazre, jasmin10, KockarVicin007, kontra, Majestic-12 [Bot], Marokanci58, Maverick, onajlikk, Paromlinac, RaZuti, Rio12345, rukometubih23, s4mke, SanaBosna, soccerfan, StevieG8, TefalTava, Wisey i 247 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []