NK Široki Brijeg

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 07 mar 2018, 17:29

Boze nam pomozi kad Luka ode... On sam nas drzi iznad vode...
Gol nam je visio u zraku citavo drugo pol.

Formacijski isto, neznam, Ćorluka ko kokos bez glave u sredini, uskace u dzep Dini ili Dino njemu... Moj Loncar, da imas realizaciju, ikakvu, gdje bi ti bio kraj...

Ma, totalni podbačaj, nema se sta drugo reci, a kakvu smo priliku imali zadnja dva kola, ccc...

Volim Široki, nemam ja vise zdravlja ovo gledat... Majke mi..
NK Široki Brijeg

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 07 mar 2018, 17:39

Kiksa li i sljedeću mogla bi se Sabliću po prvi put podobro zaklimati stolica.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 07 mar 2018, 17:47

PERO1234 je napisao/la:Kiksa li i sljedeću mogla bi se Sabliću po prvi put podobro zaklimati stolica.
Ovdje nije do Sabljica nista,nisi mi jasan po cemu?
Prvo poluvrijeme odlicno,promasili smo masu sansi,lopta isla brzo ali nista nismo iskoristili. Nemoguce je promasivao Stipe..zadnjih pola sata smo igrali bez zelje,bez trke..i kazna nam je dosla na sve to.
Uvijek je to naše godinama,kiksas "male" utakmice i osvojio bi nesto,ali sto me bode u oci to je katastrofalna igra stopera nasih. Kada oni nisu na nivou,cijela momcad nema sigurnost..trgnit se izravni okrsaj vec u nedjelju,pobjeda imperativ.
Samo jedno ime

Avatar
PERO1234
Postovi: 1138
Pridružen/a: 03 apr 2016, 20:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la PERO1234 » 07 mar 2018, 17:54

penke je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Kiksa li i sljedeću mogla bi se Sabliću po prvi put podobro zaklimati stolica.
Ovdje nije do Sabljica nista,nisi mi jasan po cemu?
Prvo poluvrijeme odlicno,promasili smo masu sansi,lopta isla brzo ali nista nismo iskoristili. Nemoguce je promasivao Stipe..zadnjih pola sata smo igrali bez zelje,bez trke..i kazna nam je dosla na sve to.
Uvijek je to naše godinama,kiksas "male" utakmice i osvojio bi nesto,ali sto me bode u oci to je katastrofalna igra stopera nasih. Kada oni nisu na nivou,cijela momcad nema sigurnost..trgnit se izravni okrsaj vec u nedjelju,pobjeda imperativ.
Mjenjaj nešto. Do koga je ako nije do trenera prvenstvo, a poslije njega igrača. Nadigrali nas Radnik i Krupa u 4 dana. Da se razumijemo bili su pet puta bolji u drugom poluvremenu. Ako ne ide mjenjaj formaciju, igrače.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost.

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 07 mar 2018, 17:57

PERO1234 je napisao/la:
penke je napisao/la:
PERO1234 je napisao/la:Kiksa li i sljedeću mogla bi se Sabliću po prvi put podobro zaklimati stolica.
Ovdje nije do Sabljica nista,nisi mi jasan po cemu?
Prvo poluvrijeme odlicno,promasili smo masu sansi,lopta isla brzo ali nista nismo iskoristili. Nemoguce je promasivao Stipe..zadnjih pola sata smo igrali bez zelje,bez trke..i kazna nam je dosla na sve to.
Uvijek je to naše godinama,kiksas "male" utakmice i osvojio bi nesto,ali sto me bode u oci to je katastrofalna igra stopera nasih. Kada oni nisu na nivou,cijela momcad nema sigurnost..trgnit se izravni okrsaj vec u nedjelju,pobjeda imperativ.
Mjenjaj nešto. Do koga je ako nije do trenera prvenstvo, a poslije njega igrača. Nadigrali nas Radnik i Krupa u 4 dana. Da se razumijemo bili su pet puta bolji u drugom poluvremenu. Ako ne ide mjenjaj formaciju, igrače.
Uveo je u 70. zadnje dvije izmjene u isto vrijeme ali nije palilo.. igraci su u glavamq vec zavrsili utakmicu.
Samo jedno ime

york
Postovi: 917
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 07 mar 2018, 18:06

Vidjelo se da su igraci olako shvatili utakmicu pogotovo od kad su poveli....nije isti pristup u derbijima i u ovakvim utakmicama (krupa, radnik), sto nije nikako dobro...

A krupa i radnik ce mnogima na ovu foru uzimat bodove

Avatar
LoveSB96
Postovi: 801
Pridružen/a: 21 jul 2016, 13:55
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la LoveSB96 » 07 mar 2018, 18:32

Zna li se sta je s Menalom? Oce moc igrat protiv sarajeva?
Bandic mi se cini nesiguran dosta, iako nas je cak i spasio poraza kad je obranio onu zadnju Krupinu priliku
Perkovic se cini ok, imao je dobrih reakcija
Kvesic imao par prodora, po meni dobar
Dino los
Joja li la
Vezni red nista posebno, Loncar stalno u prilikama, nista zabio nije i po meni nas je to kostalo pobjede, Zloma kad je usao, nista, treba mu dat istu ulogu ko prosle godine.
Baraban bez prilika, uvijek se trudi i vrsi pritisak, al protiv Vukotica koji je veci od njega za glavu ipo nije mogao nista
Menalo standardno dobar
Corluka se gubio na momente, imao onaj dobar sut iskosa kad je zamalo dao gol, mislim da mu ne pase pozicija krila i da se on i Dino trebaju zamijenit za pozicije kako je i prije bilo
Bagaric nista, al tada je i nasa igra losa bila pa ne moze mu se nista rec, iako mi se svidio zato sto je 2 puta primio loptu u sesnestercu i odma iz okreta probao pucat, treba nama takav igrac.
"Borak, Lištica, Pecara svetinje.. "

since1948
Postovi: 1249
Pridružen/a: 21 feb 2018, 22:49
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la since1948 » 07 mar 2018, 18:56

Opet ista stara boljka. Nema nama pomoci dok se Dejo ne vrati. Olako smo shvatili utakmicu kao da nam Orašje dolazi,a ne neugodna Krupa.
A ovo što je netko rekao da će se Sabliću mrdati stolica..mogu samo poručit ne se*i.
SAMO ŠIROKI!

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 07 mar 2018, 19:14

Bandiću majke ti se najebem mostarske,mrs u 3 pm,idi odakle si i dosao.
Igraj Široki ti si najbolji!

jozo121
Postovi: 650
Pridružen/a: 07 sep 2015, 09:35
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la jozo121 » 07 mar 2018, 19:21

Nije Bandić danas kriv, ako je i kriv za gol, spasio je poslije čist gol, krivi su nam promašaji Stipe Lončara, da je bar jedan od onih nekoliko zicera zabio sve bi već bilo gotovo nakon prvog pol.
Ja umrijet ću. Brijeg se neće maći, ta plava skamenjena vječnost. (A.B.ŠIMIĆ)

Avatar
UstanikSBII
Postovi: 2339
Pridružen/a: 04 apr 2017, 14:11
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la UstanikSBII » 07 mar 2018, 19:33

Realizacija nasa standarna boljka. Pa nemas sta pricati Dino prode citavu stranu ubaci Loncaru on samo mora skrenuti loptu u gol i uspije se spetljati Boze moj pomozi. Umjesto da tu odmah na otvaranju prelomis ti se mucis da ne nabrajam jos milion prilik i logicno kazn dode pred kraj tekme jbg
DOĐOH VICE UGASIH!?!?!?

Zadnja klupa SS.ba liga!

Dulce et decorum est pro patria mori.

HKK Široki
Prvenstva: 10 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
Kup 9 x 🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆

NK Široki Brijeg
Prvenstva 2 x 🏆🏆
Kup 3 x 🏆🏆🏆

york
Postovi: 917
Pridružen/a: 20 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la york » 07 mar 2018, 19:40

U koliko je u nedjelju utakmica?

Avatar
KingJamesMVP
Postovi: 14038
Pridružen/a: 30 mar 2016, 17:25
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la KingJamesMVP » 07 mar 2018, 19:42

york je napisao/la:U koliko je u nedjelju utakmica?
kada kaže moja tv
LeBron James
3x NBA Champion 2012, 2013,2016; 3x NBA Finals MVP 2012, 2013,2016; 4x NBA MVP 2009, 2010, 2012, 2013; Rookie of the year 2004; NBA scoring champion 2008; 14x NBA All-star; 3x NBA All-star MVP

DINAMO ZAGREB - Iznad svih

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 07 mar 2018, 20:02

Menalo potres mozga (laksi) nadam se da ce se oporaviti do nedjelje,nazalost s Bilobrkom je stvar ozbiljna i necemo ga imati duze vrijeme..
Samo jedno ime

Avatar
Android
Postovi: 6315
Pridružen/a: 22 jun 2012, 18:06
Lokacija: Široki Brig, HRHB
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Android » 07 mar 2018, 20:07

penke je napisao/la:Menalo potres mozga (laksi) nadam se da ce se oporaviti do nedjelje,nazalost s Bilobrkom je stvar ozbiljna i necemo ga imati duze vrijeme..
Tesko da ce onda Menalo igrati, nije znao gdje je nakon udarca, bolje mu je da odmara

Sarajevo bez Hebibovica i Ahmetovica za vikend
...da Široki vječno ostane ponos naše Hercegovine...

HRHB

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 07 mar 2018, 20:11

:crazy: :facepalm: Ja jos ne vjerujem kakav gol je primio,Bilobrk bi uhvatio zivu loptu.U nedjelju Zlomislića na gol.
Igraj Široki ti si najbolji!

sretan123
Postovi: 444
Pridružen/a: 20 apr 2017, 18:07
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la sretan123 » 07 mar 2018, 20:29

Zlomislića na gol, mogao komotno obraniti ovo.
Lončar klupa, Begonja-Zlomislic- Coric
Sta je s Maticem? Dosta fali u ovom konceptu.
Poceti s Bagaricem, ako ne ide onda Wagija uvest u zadnjih pola sata.
Nema predavanja, steta za ova 2 boda, ali pichkastom igrom se ne postaje prvak, gazi dalje.

Avatar
Evolve
Postovi: 4370
Pridružen/a: 01 jul 2015, 10:11
Lokacija: http://www.nk-sirokibrijeg.com/
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la Evolve » 07 mar 2018, 21:41

Neznam baš, ja nebi krivio golmana za ovaj gol, vrlo jak udarac i precizan, jbga uletilo... Imamo par igrača van forme, bitnih igrača. Danas da smo dobili, uz kiks današnji Sarajeva i našu pobjedu u Ned, praktički bi zacementirali to treće mjesto... U ned neću na utakmicu, iz privatnih razloga, i mogu reć da sam u neku ruku dosta mirniji. Neznam ni šta očekivati od igrača, kakav sastav od Sablića, ako Menalo nebude igrao, jako teško će biti. Inače, ono što sam vidio u drugom, Perković ima + od mene, manji je od drugih naših stopera ali je agilniji i brži, nešto kao Katanec u Zrinjskom, još da nam je Jakovljevića ehh...
NK Široki Brijeg

Avatar
96BadBoy
Postovi: 3448
Pridružen/a: 27 sep 2016, 14:43
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la 96BadBoy » 07 mar 2018, 21:44

Tko je kriv za gol ako nije golman?Kroz usi mu lopta prolazi,ovo je 100% njegova krivica.Ovakav gol se ne smije ni na terminu primiti.
Igraj Široki ti si najbolji!

penke
Postovi: 1249
Pridružen/a: 23 jan 2017, 01:47
Kontakt:

Re: NK Široki Brijeg

Post Postao/la penke » 07 mar 2018, 22:05

Jedino što zamjeram je Sablicu je to sto forsira Corluku na krilo,a po prikazanom puno je bolji na beku. A kao drugo, prerano je otpisao Wagnera. To je covjek koji ne mora ni trcat posebno,ali ima potez i ono sto nam fali realizacija. Kapetan po meni zasluzuje barem 20min,to sigurno moze odraditi.
Samo jedno ime

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”