Arsenal - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Monolog,_dreamer_,ribery,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Artetitis

Gdje će Arsenal završiti iduće sezone?

Anketa je završila: 08 avg 2019, 14:38.

Šampioni (sami se prijavite nadležnom doktoru ako izaberete ovu opciju)
1
6%
Od drugog do četvrtog mjesta
3
19%
Peto ili šesto mjesto
7
44%
Od sedmog do desetog mjesta, pad u mediokritetstvo, Everton II FC
2
13%
Od jedanaestog do sedamnaestog mjesta, katastrofa, dobro da ne ispadnemo
0
Nema glasova.
Od osamnaestog do dvadesetog mjesta (vidjeti tekst iz zagrade kod prve opcije)
0
Nema glasova.
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman u Top 4
1
6%
Uzimamo EL/neki domaći kup uz plasman van Top 4
2
13%
 
Ukupno glasova: 16

Avatar
Brokula
Postovi: 31445
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 25 mar 2018, 20:45

Proziva se Wenger za luzerstvo u Evropi, a priziva se Simeone :bow: :bow:
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 25 mar 2018, 21:54

Brokula je napisao/la:Proziva se Wenger za luzerstvo u Evropi, a priziva se Simeone :bow: :bow:
Simeone je trener Atletica od...2011? Osvojio Ligu UEFA što je tačno jedan evropski trofej više od majstora kojem su evropske trofeje u finalu, pored Barcelone, uzeli Werder i Gala-fuckin-tasaray. Uzeo i evropski Superkup. Unazad 4 sezone izbacivao Barcelonu (x2) i Bayern u nokaut-fazi, popišao Mourinha na Bridgeu i, uz to sve, uzeo Primeru kraj Barce i Reala. Sve to sa klubom koji je odvajkada sinonim za luzerštinu i koji je između dvije titule Chola-igrača i Chola-menadžera stigao i ispasti iz lige.

1.Simeone,
2.Jardim,
3.Allegri,
4.Löw,
5.S.Inzaghi.

Avatar
Brokula
Postovi: 31445
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 25 mar 2018, 21:57

Luzer, činjenica. Bolji od Wengera, isto činjenica.
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

Avatar
Marsal
Postovi: 22815
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 26 mar 2018, 17:15

To francuska spodobo, uhljebi ga dok nisi otišao :puke:

https://www.arsenal.com/news/mo-elneny- ... -extension
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Avatar
Ramsey8
Postovi: 880
Pridružen/a: 27 dec 2017, 23:11
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Ramsey8 » 26 mar 2018, 17:18

Jedini koji zasluzuje produzenje od veznih igraca :salut:
Miljenik admina i ostale moderacije

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 26 mar 2018, 17:36

hahaha u moru nebuloza izrecefnih na ovom pdfu genijalni brokula je zakucao, Simeone luzer :lol: :lol:


Znaci trener koji je uspio nesto sto su svi mislili da je nemoguce, u najuspjesnijoj eri Barcelone i Rela u eri Messija i Ronalda, lik je sa siromasnim (u poredjenju sa ova dva kluba) Atleticom uzeo titulu prvaka Spanije i dodje delegat i nazove tog trenera luzerom :crazy: :crazy: zeno yebem ti majku...A argument su mu dva finala LP izgubljena na penale i produzetke



:lol: :lol: :lol:

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 26 mar 2018, 17:38

Nesto kao Leicester?

Ranieri>Simeone

Avatar
Brokula
Postovi: 31445
Pridružen/a: 13 feb 2014, 18:32
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Brokula » 26 mar 2018, 17:41

Izbacivooo Barselonu u ligi prvaka hur dur izbacivo bayeern hur dur
7 - Tottenham Hotspur are the first English side to concede seven goals in any European competition since Tottenham Hotspur themselves lost 0-8 to FC Koln in the UEFA Intertoto Cup in July 1995. Spursy.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 26 mar 2018, 18:32

Rosicky je napisao/la:Nesto kao Leicester?

Ranieri>Simeone
Pored voajerovog Arsenala i Totenhema kao glavnih konkurenata i FK Sarajevo bi imalo realne sanse da bude prvak EPLa.

Avatar
Rosicky
Postovi: 8439
Pridružen/a: 11 feb 2012, 02:01
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Rosicky » 26 mar 2018, 18:37

ManCitya,chelsea,utda,liverpoola...to oni nisu igrali tu sezonu?

Avatar
AA23
Postovi: 16156
Pridružen/a: 27 okt 2012, 12:55
Lokacija: Where the legends are born.
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la AA23 » 26 mar 2018, 21:40

Ja najviše priželjkujem Jardima, imam osjećaj da tom čovjeku ne treba puno da napravi rezultat, i da bi bio mnogo konstantniji trener od npr. Lowa, pa i Anćelotija iako sam za njega da bude naš novi trener.

Čolo sumnjam da će doći ovdje, mi jednostavno ne gajimo tu filozofiju koju Čolo uzgaja, prije da će Allegri biti ovdje, pa i Tuchel nego Čolo.

Moj izbor :
1. Jardim
2. Allegri
3. Anćeloti
4. Čolo
5. Sarri

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 26 mar 2018, 21:52

Sa ElNenyem cemo pokoriti Evropu, bravo za novi ugovor. Jos Ramsey i to je to :salut:
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 26 mar 2018, 23:21

Rosicky je napisao/la:ManCitya,chelsea,utda,liverpoola...to oni nisu igrali tu sezonu?
Nauci citati, nijedan od njih nije bio konkurent svi su bili u kanalu dok su konkrenti Atletica u ligi prvaka igrali zavrsnicu polufinale i finale. U takvim okolnostima sada kada se iz ove perspektive gleda titula Lestera i nije toliko kolosalno cudo ipak su im konurencija bili dva sjevernolondonska luzera, pored njih za konkurente se kao sto sam rekao i FKS moze nadati tituli prvaka.



Cuj onog ne gajimo fillozofiju Cholovu :lol: :lol: a koju to Arsenal filozofiju gaji? :rol:

Avatar
Seaman
Postovi: 4295
Pridružen/a: 07 mar 2013, 06:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Seaman » 26 mar 2018, 23:56

a koju je to filozofiju Arsenal gajio za vrijeme Grahama :rol: baš takav trener nam treba :kafa: da ubije sve mrtvo u ovim pizdama od igrača kao što je Graham radio u svome mandatu :kafa: vidim da neki spominju ovog sarrija :rol: lik je običan luzer na kvadrat :kafa:




Rosicky je napisao/la:ManCitya,chelsea,utda,liverpoola...to oni nisu igrali tu sezonu?


bili su svi u velikom kanalu i kolko je vojaer sposoban tad smo svi vidjeli :rol: tu mogu dodati i onu nosatu panjinju kojem je okać složio hrpu šansi a ovaj kloc tad dokazao klasu :rol:











Marsal je napisao/la: A ima i dosta špekulacija koje govore da neće moći da dođe, eto Seaman je kopirao jednu od njih. Meni je svejedno, samo nek Wenger ode... što kaže Paja lako će bit sa trenerima poslije.


Paja i Seamen, hajd mi vas dvojica napišite vaših prvih 5 pickova za nasljednika francuske spodobe :mrgreen: Poredajte od 1 do 5 da vidimo koga najviše želite, a s kim bi se zadovoljili i budite realni, bez Murinja i sličnih...


za mene svatko tko želi najbolje ovom klubu će htjeti dva najbolja rješenja a to su u ovom trenutku graham 2 aka cholo i allegri :kafa: iza njih ovaj možda jardim ali on mi je rizičan :kafa: ja sam uvjeren da nema šanse da ova dvojica dođu i da će doći neki bezveznjak na kvadrat,a tad je vrlo realno očekivati da nećemo vidjeti naslov daljnih 5-10 godina u optimističnoj verziji :rol: u onoj drugoj i do 15 godina suše :kafa: prema mojoj SWOT analizi :kafa:



voajer već sprema priču da će dobiti otkaz zbog godina :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la japa » 27 mar 2018, 13:34

Joj koje je ono ljudsko smece i nula od karaktera, kaze diskriminisan zbog godina :lol: :lol: Nista ocajni rezultati, nista to sto je zadnju titulu osvojio prije 14 godina :rol: :rol: njega samo zbog godina diskriminisu :urnebes:


Ma i ja sumnjam da ce neka klasa tipa Simeone ili Allegri naslijediti voajera, bice to neki sarlatan ala Tuchel ili luzercina De Boer...mi smo definitivno novi Liverpool doguracemo i mi preko dvije decenije bez titule a ni trii nije nerealno.

Avatar
Marsal
Postovi: 22815
Pridružen/a: 10 jun 2012, 00:13
Lokacija: Na klupi za rezervne igrače
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Marsal » 28 mar 2018, 13:47

Evo dobrih vijesti za Paju i Seamena, a i nas ostale.
Le Grove
@LeGrove
27 Mar
Depressing that @honigstein says Arsenal unlikely to pull trigger on Wenger this summer.


Raphael Honigstein

@honigstein
That’s the status quo today.
:njanjanja:
Heroji Grada Zenice = NGG Za Čelik i UG Robijaši 1988

Artetitis
Moderator
Postovi: 5569
Pridružen/a: 18 jun 2013, 12:30
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Artetitis » 28 mar 2018, 14:19

Wenger će na klupi Arsenala doživjeti i Bakirovog sina kao člana Predsjedništva.

tmirko3
Postovi: 34
Pridružen/a: 27 dec 2017, 15:06
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la tmirko3 » 28 mar 2018, 14:25

Po meni je veći problem u igračima nego treneru, ne može on ništa kad su loši igrači

Avatar
VGS
Postovi: 8874
Pridružen/a: 16 jan 2013, 13:31
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la VGS » 28 mar 2018, 14:38

tmirko3 je napisao/la:Po meni je veći problem u igračima nego treneru, ne može on ništa kad su loši igrači
Konacno neko pametan na temi. :tokralju:

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Arsenal

Post Postao/la Jack » 28 mar 2018, 15:53

Samo da poselamim Anela i Marsala inace moje dobre prijatelje,

nemoj da Bakira iko spominje ovde da ga ne bi mrak progutao,

Wenger In, ju ar deluded
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

Zaključano

Natrag na “Arsenal”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.