FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Evolution87
Postovi: 14243
Pridružen/a: 21 jan 2012, 00:16
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Evolution87 » 06 apr 2018, 19:14

Svi skupa, druge nam nema!
Zauvijek sam tu ja da ginem za tebe,
i onda kada ti budes red'o poraze!
Opet cemo mi do zore slavit' zajedno,
kad postanes ti prvak ponovo!

Avatar
Zagor
Postovi: 5520
Pridružen/a: 27 jul 2008, 14:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Zagor » 06 apr 2018, 19:21

benko21 je napisao/la:Jednog' dana će doći i vaš kraj....

Trideset i kusur godina na Horde Zla su atakovale razne struje, koje su nas htjele uništiti na ovaj ili onaj način. Raznoraznih plaćenika je bilo, ljudi koji su htjeli iskoristiti naše ime, ideju, masu i mentalitet, ali nisu uspjeli - niti će! Javna je tajna da je u FKS godinama bilo kriminalaca koji su ga iskorištavali, iz njega izvlačili novac zarad svojih privatnih interesa. Jednostavno u klubu je uvijek bilo mahalaca koji su gurali neke svoje ljude, "ograđivali" se na transferima polovnih igrača, iskorištavali sve pozitivno u FKS i evo srozali ga na niske grane. Jedini koji su se uvijek i iskreno protivili kriminalu u FKS su Horde Zla, koje su svoju borbu protiv agenture i kriminalaca u FKS vodili grlima, dlanovima, bakljama i parolama. Iskorijenili smo loše na našoj tribini, naša omladina ide na treninge borilačkih vještina, imamo generaciju mladih i zdravih umova sa mentalitetom, onim navijačkim, ne mafijaškim. Kriminal nas ne zanima, mi smo navijači - ne kriminalci. Kao takvi ne odgovaramo nekome u FKS. Znamo mi kome, znaju i oni (on). Javna je tajna da i sada u FKS vlada mafija koja nam "prodaje" priču u velikom klubu a pozadina je potpuno drugačija. Malo se šminka klub, prodaje marketing, plasira "šuplja" priča da bi se sakrila prava istina. Isti ti ljudi su među naše redove ubacili, odnosno pokušali ubaciti ljude koji nemaju apsolutno nikakve veze sa navijačkim svijetom, ljude kojima je u interesu da unište trenutnu strukturu Hordi Zla kako bi se izvlačenje novca i uništavanje kluba komotno moglo nastaviti. Ti ljudi su opasni, ne zato što su momci sa srcem i hrabrošću nego zato što su nadrogirani plaćenici sa pištoljima. Ljudi ispranog mozga i bez trunke navijačkog mentaliteta. Mi sa takvima ne želimo da imamo posla. Da ne dodje do zabune i da neko ne pomisli da su se Horde Zla prepale nekoga i nečega, nismo i nećemo, niti ćemo Vam prepustiti FKS, ali ovaj put ćemo mnogo pametnije. Nismo se plašili metaka od 92.-95. nećemo ni sada. Ali jedan zalutali metak je ubio našeg Vedrana za kojeg nikada nismo dočekali pravdu. Momci su izgubili živote prateći FKS, nećemo više da nam se to dešava. Ne želimo da padaju mrtve glave dok u pozadini svega neko trlja ruke i gomila dobru lovu. Naši životi, životi naših porodica i naše drugarstvo nam je preće od vaših privatnih interesa. Naša bitka ovdje nije stala, nego tek počinje, ali mnogo pametnije i zrelije... od današnjeg dana, pa sve dok se zvanično ne oglasimo, Horde Zla se neće pojavljivati na utakmicama FKS te svako ko se pojavi na utakmicama Sarajeva kući ili na strani nije Horde Zla i ne predstavlja nas. Neuništiva smo grupa što iz betona snagu čupa, tolike godine u sranju koje proveli smo skupa!
Ovo je meni jos jace sto se desilo pred derbi.
"Dobar dan, mi smo FK Sarajevo, izvolite se branit"

"OOOooOOO Šta se desilo, pa te ludo volim Saraj"vo
AAAaaaAAA Niko nikada neće znati šta se dešava""""

kompleks zvani *Sarajevo*

Avatar
ledesma
Postovi: 5043
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 06 apr 2018, 19:25

Majku im yebem da im yebem, djecu sveeee, nedo Allah dragi da nekog od uprave sretnem, 3 hirurška odjela ih nece sastaviti!!! Jednom sam zbog njih završio na 3. internoj (zbog yebenih rezultata) a ovaj put će onni!!!
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la High » 06 apr 2018, 19:26

Sad svi, htjeli ili ne htjeli, postadoše streamdžije i pljuvači. :kafa:
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 06 apr 2018, 19:37

Evander je napisao/la:Bilo ko ko navija za Sarajevo a ode na derbi, neprijatelj je kluba.
Mamu im lopovski, mafijase su angazovali da bi ostali u svojim foteljama.
Upravo tako. Bio sam za druga rješenja, ne baš za bojkot, to sam i pisao, ali sada se ovo mora podržati. BOJKOT I TAČKA!!!

Avatar
Kipembe
Postovi: 38
Pridružen/a: 03 feb 2018, 00:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kipembe » 06 apr 2018, 19:45

Bravo za HZ. Konacno bojkot. Dok sve ne Sarajlije ne odu iz kluba nema povratka. Daj prave momke u upravu pa ces vidjet moze li ili ne..

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 06 apr 2018, 19:45

Laznjak je napisao/la:Napisano je sto je za javnost, sto nije i ne treba biti. Interni problemi sa stokom. Dobre jarane para kupit ne moze.
Bilo ih je i prije par godina kad sam se povukao,sto su drugove prodavali zbog svojih talova i dilanja sva sreca bilo ih je manje al nisu na vrijeme iskorjenjeni pa se dosta dobre raje povuklo zbog takvih

mma_hz
Postovi: 10761
Pridružen/a: 05 nov 2010, 23:18
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mma_hz » 06 apr 2018, 20:07

Ugl ko izda pizda.Samo Horde Zla.!!
FK SARAJEVO.

FROM THE RIVER TO THE SEA PALESTINE WILL BE FREE.

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8303
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 06 apr 2018, 20:17

Samo jako! UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
maltahz
Postovi: 62
Pridružen/a: 29 jan 2018, 19:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la maltahz » 06 apr 2018, 20:28

UPRAVA NAPOLJE!

nukleusmember
Postovi: 1991
Pridružen/a: 09 sep 2009, 02:31
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la nukleusmember » 06 apr 2018, 20:32

podržavam bojkot def ali ću ići na derbi


VVVBK

Avatar
Kipembe
Postovi: 38
Pridružen/a: 03 feb 2018, 00:25
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Kipembe » 06 apr 2018, 20:44

Jeli se ikad moze izaci sa imenima te mafije. Uvijek se pise kao "ti ljudi" pa koji ljudi. Dajte imena 10 krvnika kluba da ih otjeramo iz grada a ne iz kluba. Dajte ba prave Sarajlije, ljude koji vole klub, pametne, patriote, ljude pune energije i zelje za uspjehom, a ne one koji ce doci samo da platu primaju. Ja ne vidim izlaz nikako. Ovakvo je stanje bilo isto od 2000te pa sve do danas
Punih 18 godina se brate nista nije promjenilo, ali nista. Dajte imena, pa neka ti ljudi izacu pred javnost, objasne situaciju i daju ostavke..

fks74
Postovi: 9460
Pridružen/a: 14 jul 2016, 20:57
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la fks74 » 06 apr 2018, 20:50

Ima dosta starije raje sto ce ici na derbi, bez obzira na bojkot Hz. Iako sam protiv trenutne uprave, sumnjam da ce bojkot nesto promijeniti.

Avatar
sarajevo46
Postovi: 1079
Pridružen/a: 26 jul 2015, 13:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la sarajevo46 » 06 apr 2018, 20:52

fks74 je napisao/la:Ima dosta starije raje sto ce ici na derbi, bez obzira na bojkot Hz. Iako sam protiv trenutne uprave, sumnjam da ce bojkot nesto promijeniti.
Maloprije napisah treba se ispoštovati ovo bez obzira na sve. Zna se koga podržava onaj ko bude išao na tekme. Hajde da mlađi idu ne mogu razumiti mozda, ali stariji bi trebali da skontaju o cemu se rade vala.

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ElCartel11 » 06 apr 2018, 21:00

Neka idu stariji i vjerovatno ce jih 90% ici, jer to je tako tvrdoglava generacija da se jim nista ne da dokazati. Ali ce sjever biti sad prazan, niko nece povesti navijanje, izgubili su i ovih 2-3k bolesnika sto su bili uvijek tu, derbi sa konama ce privuci tu stariju raju, dok na ostalim tekmama ce posjeta biti u rangu Krupe, Goska...

UPRAVA NAPOLJE!
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Avatar
ledesma
Postovi: 5043
Pridružen/a: 28 feb 2016, 14:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ledesma » 06 apr 2018, 21:22

Samo imena mafije
"Znaš kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijaš za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Želju. Hvala Bogu ja nisam među njima". Dino Merlin

zagorski
Postovi: 7785
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 06 apr 2018, 21:28

Ono sto sam primjetio u posljednje vrijeme,a sto je po meni dobro,je to da se sve vise priblizavaju u stavovima oni forumasi koji su do neki dan bili totalno na razlicitim stajalistima. Sve se vise uvida gdje je srz problema ovog kluba,a i ovaj bojkot Hz je dokaz tome.

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la joker90 » 06 apr 2018, 21:30

zagorski je napisao/la:Ono sto sam primjetio u posljednje vrijeme,a sto je po meni dobro,je to da se sve vise priblizavaju u stavovima oni forumasi koji su do neki dan bili totalno na razlicitim stajalistima. Sve se vise uvida gdje je srz problema ovog kluba,a i ovaj bojkot Hz je dokaz tome.
Ma vidjela ih je većina odavno kako stvari stoje, nego im ego, ponos i slične stvari nisu dopuštale da pojedu vnago koja su izasrali. Sad kad je očigledno ko je bio u pravu, ne može se više ni taj vještački inat forsirati.
Bahati, bahati Željkan!
1946

zagorski
Postovi: 7785
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 06 apr 2018, 21:33

joker90 je napisao/la:
zagorski je napisao/la:Ono sto sam primjetio u posljednje vrijeme,a sto je po meni dobro,je to da se sve vise priblizavaju u stavovima oni forumasi koji su do neki dan bili totalno na razlicitim stajalistima. Sve se vise uvida gdje je srz problema ovog kluba,a i ovaj bojkot Hz je dokaz tome.
Ma vidjela ih je većina odavno kako stvari stoje, nego im ego, ponos i slične stvari nisu dopuštale da pojedu vnago koja su izasrali. Sad kad je očigledno ko je bio u pravu, ne može se više ni taj vještački inat forsirati.
Naravno,bas tako.

Avatar
Osttribine
Postovi: 2812
Pridružen/a: 13 avg 2015, 13:08
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Osttribine » 06 apr 2018, 21:35

ElCartel11 je napisao/la:Neka idu stariji i vjerovatno ce jih 90% ici, jer to je tako tvrdoglava generacija da se jim nista ne da dokazati. Ali ce sjever biti sad prazan, niko nece povesti navijanje, izgubili su i ovih 2-3k bolesnika sto su bili uvijek tu, derbi sa konama ce privuci tu stariju raju, dok na ostalim tekmama ce posjeta biti u rangu Krupe, Goska...

UPRAVA NAPOLJE!
Ne treba nama niko nista dokazivati, sve znamo i vidimo, pa evo i zadnju kao i prethodne utakmice smo svi sa Istoka, ali i Zapada skandirali UPRAVA NAPOLJE, ali jednostavno ne mislim da ce momci sa sjevera uspjeti nesto postici tim bojkotom, pogotovo sto je grupa u velikom padu nazalost, bar sto se brojnosti tice. Krucijalna greska je bilo prodavanje kluba odnosno upravljackih prava onom nezainteresovanom pasojedu, jer da mu je u cilju sta uciniti sa nasim klubom sam bi on rastjerao te kocnicare i taldzije.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: bosnas_, Evander, GradKamena2, propoklopac, ventilateur i 84 gosta.