Zanimljivo... Dzeko imao brzi sprint od Ronaldahurem je napisao/la:UEFA je odabrala Edina Džeku (32), Cristiana Ronalda (33), Roberta Lewandowskog (29) i Mohameda Salaha (25) kao prve četiri zvijezde polufinala Lige Šampiona.
Među nizom usporedbi zanimljiva je ona koja je mjerila najbrže istrčan sprint u tekućoj sezoni Lige Šampiona.
Salah je najbrže trčao 33 km/h, Džeko 32 km/h, Ronaldo 31 km/h, a Lewandowski 29 km/h.
Ronaldo je zabio 15, Salah 8, Džeko 6, a Lewandowski 5 golova.
Ukupno je bh. kapiten šutirao 28 puta, Ronaldo 65, Lewandowski 36, a Salah 34.
Džekina preciznost u dodavanju je 70%, Ronaldova i Lewandowskog 81%, a Salaha 74%.
Zanimljivo je da je Džeko od svojih šest golova tri zabio LIJEVOM nogom, dva desnom, a jedan glavom.
UEFA je spremna za polufinalne utakmice Lige Šampiona između Liverpoola i Rome i Bayerna i Real Madrida.
Liverpool i Roma svoju utakmicu igraju u utorak 24. aprila.
Edin Džeko - Arhiva postova
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
Re: Edin Džeko
🔵⚪
Re: Edin Džeko
Sutra ako ga Dzeko ne uvede Liverpulovom golmanu makar 5 minuta ja ne znamMoggi je napisao/la:sutra ako ga ne uvede makar pola sata ja ne znam
Re: Edin Džeko
Povedi nas Edine. 
- Goalgetter
- Postovi: 24475
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Zadnje 3 gostujuce tekme u LP su izgubili - plivaju dosta u tim gostujucim. Racunam i danas na nekih knap 3:2 ili 2:1 za Liverpool, uz naravno gol Dzeke
Ali bi valjalo bi da danas izvucu remi.
Hajmo Edine
Ali bi valjalo bi da danas izvucu remi.
Hajmo Edine
Re: Edin Džeko
Vidim evo da i zvanicna stranica UEFE pise "The Bosnian Diamond", engleske medije vec davno. I na danasnji dan, kad je na internetu mali million clanaka o Dzeki, "cieco", price iz Wolfsburga, iz Cityia, o Magathu, o ovom i onom...nekako se zaboravilo skroz, ko je dao taj nadimak...
Covjek koji je navodno sad negdje konobar u svicarskoj, koji ce veceras poslje posla (ako uopste bude mogao) gledat tu utakmicu, cut taj nadimak "Bosnian Diamond" na nekom malom ekranu... i niko pored njega nece znat, odakle taj nadimak.
Zivot prica cudne price.
Covjek koji je navodno sad negdje konobar u svicarskoj, koji ce veceras poslje posla (ako uopste bude mogao) gledat tu utakmicu, cut taj nadimak "Bosnian Diamond" na nekom malom ekranu... i niko pored njega nece znat, odakle taj nadimak.
Zivot prica cudne price.
Re: Edin Džeko
Dao je i nadimak "Zmajevi".Amarinho je napisao/la:Vidim evo da i zvanicna stranica UEFE pise "The Bosnian Diamond", engleske medije vec davno. I na danasnji dan, kad je na internetu mali million clanaka o Dzeki, "cieco", price iz Wolfsburga, iz Cityia, o Magathu, o ovom i onom...nekako se zaboravilo skroz, ko je dao taj nadimak...
Covjek koji je navodno sad negdje konobar u svicarskoj, koji ce veceras poslje posla (ako uopste bude mogao) gledat tu utakmicu, cut taj nadimak "Bosnian Diamond" na nekom malom ekranu... i niko pored njega nece znat, odakle taj nadimak.
Zivot prica cudne price.
Toliko jednostavno i logicno, ipak je trebao neko sa strane da nam pokaze.
Stvarno steta za Marjana, ali da ga je ponijelo, jeste.
- JavierBosnia
- Postovi: 6657
- Pridružen/a: 12 jul 2015, 14:18
- Lokacija: Sarajevo
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Jedva cekam tekmu
, uvijek odigra dobro ovakve tekme , nadati se samo da ce mu saigraci biti kolegijalniji ovaj put , inace nece imati sanse protiv Liverpoola , Romina najveca nada i sansa veceras su Edin i Alison

Re: Edin Džeko
Klupa
Re: Edin Džeko
Vala bi volio da ga zabije veceras ,al ono bas!!!!!
- Goalgetter
- Postovi: 24475
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
- Kontakt:
Re: Edin Džeko
Ocekivano, isto kao protiv Barce, samo Cengiz umjesto Ceha!
Re: Edin Džeko
Naprijed Dzeksone,pokori i Enfild.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.
Re: Edin Džeko
Idemo Babuka. 
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
Re: Edin Džeko
Realno Roma ovako na papiru jace djeluje.Liverpool jedino mocan djeluje zbog Salaha i Manea ,ovo ostalo ,od golmana ,preko bekova sarenih,jedan stoper dobar drugi talasika
Moze Roma ovo proci
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".
Re: Edin Džeko
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
- MocMahale444
- Postovi: 20015
- Pridružen/a: 18 maj 2016, 23:47
Re: Edin Džeko
Krenuo je Edin da potpiše dres Rome, a onda je uvidio da se radi o preprodavaču potpisanih dresova, pa se predomislio i otišao u autobus.
you sell them, o no you have many of them

you sell them, o no you have many of them
1921 1921 1921 1921 💙⚜️💙⚜️☪️
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, 231983, dariolovrinovic00, emir79, General505, hurem, KarlMarx, mercurial, napapijri1987, Shevko, signalidunapark, StevieG8 i 120 gostiju.










