FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2018, 19:56

solinas HEJTER SLOBODE

Avatar
fukaratz
Postovi: 3064
Pridružen/a: 27 feb 2013, 23:28
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaratz » 12 maj 2018, 20:04

Brcanskamalta je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:a solinas je silovanje ispratio iz Beca! ja koji sam uzivo pogledao ovu nebitnu utakmicu ne divljam a on iz Bec divlja jer nas je neko silovao na Tusnju :clap: haman sto si dalje od Tusnja to te sramota vise pogodi. a i taksista procvjetao radi poraza "voljenog" kluba pa sta bi tek bilo da ga ne volis :wtf: definitivno unikatan lik u univerzumu, ide na utakmice a nada se ispadanju pa da nekad moze reci onu cuvenu bosansku " jesam vam rEko" :tokralju:
I kakve to ima veze sa mozgom sto pises....
Vi ste bolesni nabijem vas vise sve na k...Zasluzujemo sve sto se desava kakvi smo ko ljudi i ovo je masallah.
Ti i tuzlak zivi primjer.
ma ima veze jer se cesce vidi cupakabra na Tusnju od tebe koji po furumu qenjas. mi bolesni a ti islamista koji pljuje socijaldemokratiju a zivi i zaradjuje u gradu gdje vam vlada taj isti SDP. licemjerno od tebe zar ne?
Sloboda Tuzla

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2018, 20:06

fukara brate, nabodi picketinu iz Beca

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 maj 2018, 20:20

fukaratz je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:a solinas je silovanje ispratio iz Beca! ja koji sam uzivo pogledao ovu nebitnu utakmicu ne divljam a on iz Bec divlja jer nas je neko silovao na Tusnju :clap: haman sto si dalje od Tusnja to te sramota vise pogodi. a i taksista procvjetao radi poraza "voljenog" kluba pa sta bi tek bilo da ga ne volis :wtf: definitivno unikatan lik u univerzumu, ide na utakmice a nada se ispadanju pa da nekad moze reci onu cuvenu bosansku " jesam vam rEko" :tokralju:
I kakve to ima veze sa mozgom sto pises....
Vi ste bolesni nabijem vas vise sve na k...Zasluzujemo sve sto se desava kakvi smo ko ljudi i ovo je masallah.
Ti i tuzlak zivi primjer.
ma ima veze jer se cesce vidi cupakabra na Tusnju od tebe koji po furumu qenjas. mi bolesni a ti islamista koji pljuje socijaldemokratiju a zivi i zaradjuje u gradu gdje vam vlada taj isti SDP. licemjerno od tebe zar ne?
Mislim da je logicno (trenutno)da si vise na Tusnju od mene...A ako par godina zadnjih nisam u Tuzli opet imam pravo pisati i kom ...i opet odgledam more utakm na Tusnju iako sam 800 km daleko....
Moja vjera je moja stvar....Socijaldemokratija je politicka opcija ne vjerska....ljudi i ovdje idu u dzamiju ili crkvu. ...sdp vec dugo u Tz nije ni S od socijaldemokratije
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2018, 20:24

solinas brate moj, bit ce bolje naredne sezone, nadam se...

da se i taj statut promijeni i ti dobijes na lotto-u i kupis Slobodu :cool:

Biban25
Postovi: 320
Pridružen/a: 27 feb 2010, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Biban25 » 12 maj 2018, 20:48

Ova sezona je od izabira igrača i njihovih zalaganja rezultata, ciljeva i publike je KATASTROFA.

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 12 maj 2018, 21:10

Ovaj Bekic ako ostane i sledecu sezonu kao prvi napadac mi smo hebani, pa covjek 90 % duela izgubi, nigdje gradenja svaki put ga protivnicki igrac nadskoci. Kao kakva zena se ponasa na terenu.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2018, 21:15

HElo je napisao/la:Ovaj Bekic ako ostane i sledecu sezonu kao prvi napadac mi smo hebani, pa covjek 90 % duela izgubi, nigdje gradenja svaki put ga protivnicki igrac nadskoci. Kao kakva zena se ponasa na terenu.
taj Bekic kada bi dobio vise lopti, zabio bi i vise golova

nije panj, trci momak, trudi se, al ne moze ako nema pomoci saigraca

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 12 maj 2018, 21:15

Chinaglia je napisao/la:solinas brate moj, bit ce bolje naredne sezone, nadam se...

da se i taj statut promijeni i ti dobijes na lotto-u i kupis Slobodu :cool:
Amin
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HElo » 12 maj 2018, 21:24

Chinaglia je napisao/la:
HElo je napisao/la:Ovaj Bekic ako ostane i sledecu sezonu kao prvi napadac mi smo hebani, pa covjek 90 % duela izgubi, nigdje gradenja svaki put ga protivnicki igrac nadskoci. Kao kakva zena se ponasa na terenu.
taj Bekic kada bi dobio vise lopti, zabio bi i vise golova

nije panj, trci momak, trudi se, al ne moze ako nema pomoci saigraca
Nije on panj ali na terenu se ponasa kao isti, igra preko qurca.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31113
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Chinaglia » 12 maj 2018, 21:27

ne igra preko kurca, u smislu da mu se ne igra u Slobodi, pa rekao je da zeli ostati ma Tusnju

trudi se on, trci, mozda djeluje tako jer ga saigraci nerviraju

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9953
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 12 maj 2018, 21:30

meni je puno draze sto smo izgubili 3-2 a sto su ova nasa djeca pokazala da mogu i znaju, te da se na njih moze racunati naredne sezone u rotaciji nego da smo pobijedili a da su golove dali ovi za koje znamo koliko mogu i (ne)znaju a da su djeca zakazala.

naravno, nije to opravdanje za poraz, ali eto **** ga tamo jedva cekam pripremne utakmice da vidim koliko mogu ova djeca i ostali juniori.

a Bekic je specifican slucaj. Skup je da bi bio rezerva, a ako ce igrati u prvoj postavi ne moze igrati centralnog napadaca pogotov protiv ekipe kao sto je Mladost, sa tornjevima u zadnjoj liniji. Previse je oko njega upitnika.
Isti problem kao sto je bio u Sarajevu. Mozda zasluzuje da igra, ali da bi dao pravi ucinak moras mu posloziti citavu ekipu da mu godi, a tesko to ide.

mozda se isplati, mozda ne, to je do uprave i trenera da procijene. Svaki trener u BiH ce reci da mu treba Bekic, ali ce ga svaki najprije pospremiti na klupu jer ne mogu/ne znaju napraviti koncepciju igre koja mu godi.

Njemu treba jos jedan napadac uz njega, ili sidras ala Ahmetovic ili prejeben tehnicar kao Bilbija da bi djelovao, a slabo ko u nasoj ligi zna uklopiti ekipu sa dva napadaca.

Beka je nesto kao i Husic, idealan igrac za klupe. U smislu da ga mozes sa klupe koristiti na vise nacina, i kao zamjenu za prvog spica, i uporedo s njim, i na krilo i u sredini. Ali pitanje je koji tim finansijski moze izmoci Beku na klupi , i u kojem timu Beka zeli da bude na klupi.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

klma1
Postovi: 1730
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 12 maj 2018, 21:46

nebitna utakmica ali taman da vidimo gdje smo, sta smo i ko smo. Katastrofa. Ali izuzetno mi je drago sto je ovaj mali Sasa dao gol u prvoj utakmici za seniore u prvenstvu. Mislim i da je za mladog fudbalera to izuzetna stvar pa makar i u nebitnoj utakmici kakva je ova bila.
Ocekivao sam Dinu i Sasu od pocetka, mozda bi lakse prebolili onu katastrofu iz prvog poluvremena ali mozda je ovo bila i prilika da se pokaze da neki igraci ne znaju ili ne mogu i da nema potrebe dalje da budu tu
& $ ?

Avatar
TaRgEt_
Interni moderator
Postovi: 5330
Pridružen/a: 05 maj 2008, 10:40
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TaRgEt_ » 12 maj 2018, 22:27

Onog Mijica odmah poslati u Surdulicu, ako mu produze ugovor neka se ubiju, Amer Osmanagic igra kao navijen kapa dole, aplauz publike pri izlasku je rekao sve , ove ostale boli **** , nije im se igralo ..Malom Saletu kapa dole za go ma sva su djeca dobra bila zao mi sto Kurtalic nije igrao bio bi bolji od ove prevare Mijica
R.I.P Amna Fazlić

KK Sloboda Tuzla
Šampioni BiH : 1994 1996 1997 2000 2001
Finalisti prvenstva : 1995 , 1998 , 1999, 2002
Pobjednici kupa BiH : 1994, 1995,1996,1997, 1999 , 2001
Pobjednici Super Kupa BiH : 1994,1995, 1996,1997, 1998, 1999, 2001

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 12 maj 2018, 22:32

Kako smo poceli na Tusnju,tako zavrsavamo ovu sumornu sezonu.Sreća pa smo dobili u Zenici,pa je ova utakmica danas bila bez nekog rezultatskog imperativa.Ovoj ekipi je potreban totalni remont i to svako vidi ko je na Tušnju bio ove sezone.Skupina polovnih plaćenika koji uzimaju debelu lovu,a rezultat 0 bodova.Ako ćemo slavit svake godine opstanak u najgoroj lizi na svijetu onda aferim nam svima.Musić u igri je igrač manje na terenu,to se i danas vidilo.Momak je imao x prilika od kako je došao i svaki put djeluje poluamaterski.Nemam ništa lično protiv njega,ali brate idi kali se gdje drugo..Nije Musić izuzetak,širok je spisak plaćenika koji na muda uzimaju pare od Slobode,a ne doprinose ništa.Brate dragi koje se pare spiskaju svake godine,a rezultat 0.Igrom ponekad bljesnu i to je to,u suštini.Kad porediš cijenu karte,za ovo što gledamo, to je katastrofa.Bolje se ponekad odigra na nekim turnirima.Danas je jedino izuzetak ta golijada,ostalo sve mrtvi prosjek.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Hitman22
Postovi: 2557
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 12 maj 2018, 22:35

TaRgEt_ je napisao/la:Onog Mijica odmah poslati u Surdulicu, ako mu produze ugovor neka se ubiju, Amer Osmanagic igra kao navijen kapa dole, aplauz publike pri izlasku je rekao sve , ove ostale boli **** , nije im se igralo ..Malom Saletu kapa dole za go ma sva su djeca dobra bila zao mi sto Kurtalic nije igrao bio bi bolji od ove prevare Mijica
Dugo veca prevara nije zaigrala u Tuzli. Igrac u pokusaju.
Zauzima mjesto Maksimovicu. Odmah neka ide, ne treba nam uopste Mijic. Witzer takodje, Grahovac, Laza, Skaha, sve to treba potjerati. Musica ne trebam spominjti jer nije trebao ni doci nespreman i povrijedjen. Dino Hodzic je za njega Bale i Mbape licno.
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 12 maj 2018, 22:40

I ti isti plaćenici danas sutra će tužiti Slobodu,i osporavati licence itd...A na muda pare uzimali...Gdje to ima stan,hranarina,dnevnice,pripreme,plata.Sve dobiješ,a zauzvrat ne daš ništa...Tipa Hrvanović,Musić,Mijić itd itd...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2517
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 12 maj 2018, 22:54

I to nisu ove plate radničke hamalske od 500 km,lijepe cifre se spominju...Marš manekeni....Čast izuzecima ;)
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Hitman22
Postovi: 2557
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 12 maj 2018, 23:49

Ne znam jel istina Subic imao navodno ugovor 100.000 km za godinu i sad tužio Slobodu za neisplaćeni dio na ruke po polusezoni 2x10.000 euro
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3306
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 13 maj 2018, 02:07

sa pravne strane gledista, ne mozes ti napravit legalan ugovor da uzimas na ruke 10.000€ iz blagajne pogotov sa Slobodom

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.