Championship i Coca Cola League 1&2

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Otelo

Avatar
kumkalesic
Postovi: 2124
Pridružen/a: 19 sep 2010, 16:54
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la kumkalesic » 15 jun 2018, 22:48

arfi je napisao/la:sada je uradno..Bielsa preuzeo Leeds :urnebes: hoče izdržat do nove godine?
moj odgovor je ne :kafa: who is next?
Ako mu puste da radi posao onako kako on želi bez uplitanja i nametanja nekih igrača koji se ne uklapaju u njegov koncept igre, onda možda i uspije ovaj klub vratiti u Premier Ligu.
Naravno, ja to nikako ne želim zbog samog rivalstva između Leeds Uniteda i Liverpoola, ali baš zanimljiv potez ovih novih vlasnika kluba (da li su u pitanju Italijani ili Kinezi to se još mora utvrditi :shifty: )
Netko je jednom postavio pitanje na temi, čini mi se, francuske lige, zašto je Bielsa doživio fijasko na klupi Lillea? Mislim da je baš došlo iz razloga što se vlasnik pomenutog francuskog kluba previše miješao u odabir igrača i nametao neke "talente" Argentincu da ovaj kao pravi od njih buduće zvijezde koje će vlasnik kasnije unovčiti. Čini mi se da je momčad Lillea na početku prošle sezone imala i najmlađi igrački roster u ligama petice i gdje su praktički sve nedokazani klinci igrali od prve minute svaku utakmicu.
Mislim, totalno neozbiljno, jer se ovdje ipak radi o francuskoj, a ne holandskoj ili portugalskoj ligi gdje to možda može i proći :shifty:
Joint_fc

Avatar
Jack
Postovi: 6498
Pridružen/a: 19 avg 2017, 02:04
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Jack » 16 jun 2018, 01:45

Bielsa je obicna zadrta mazga, ako izdrzi i 3 mjeseca na klupi Leedsa bit ce dobro
"My wife doesn't like football. One day she called me 10 minutes before a game to find out where I was."

semcho
Postovi: 1477
Pridružen/a: 05 nov 2010, 18:54
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la semcho » 16 jun 2018, 09:23

kumkalesic je napisao/la:
arfi je napisao/la:sada je uradno..Bielsa preuzeo Leeds :urnebes: hoče izdržat do nove godine?
moj odgovor je ne :kafa: who is next?
Ako mu puste da radi posao onako kako on želi bez uplitanja i nametanja nekih igrača koji se ne uklapaju u njegov koncept igre, onda možda i uspije ovaj klub vratiti u Premier Ligu.
Naravno, ja to nikako ne želim zbog samog rivalstva između Leeds Uniteda i Liverpoola, ali baš zanimljiv potez ovih novih vlasnika kluba (da li su u pitanju Italijani ili Kinezi to se još mora utvrditi :shifty: )
Netko je jednom postavio pitanje na temi, čini mi se, francuske lige, zašto je Bielsa doživio fijasko na klupi Lillea? Mislim da je baš došlo iz razloga što se vlasnik pomenutog francuskog kluba previše miješao u odabir igrača i nametao neke "talente" Argentincu da ovaj kao pravi od njih buduće zvijezde koje će vlasnik kasnije unovčiti. Čini mi se da je momčad Lillea na početku prošle sezone imala i najmlađi igrački roster u ligama petice i gdje su praktički sve nedokazani klinci igrali od prve minute svaku utakmicu.
Mislim, totalno neozbiljno, jer se ovdje ipak radi o francuskoj, a ne holandskoj ili portugalskoj ligi gdje to možda može i proći :shifty:
Mislim da je najzece rivalstvo Leedsa ono sa Man Unitedom, ustvari svakako sada i sa City-jem, ima tu svega pomalo...

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la COYS » 03 avg 2018, 18:27

Reading-Derby 21:00 SK1

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 03 avg 2018, 23:13

Lamps krenuo s pobjedom, i to kakvom :clap: :clap: :clap:
Al ce biti cudno gledati njega, Gerrarda, Giggsa pored aut-linije. :D

slika
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la arfi » 04 avg 2018, 10:27

treba se naviknut,ipak su to igračke legende..vrijeme če pokazat kakvi če treneri biti

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Belmin6 » 04 avg 2018, 15:29

Sunderland u 95. do pobjede.

Kakva car Engleskog fudbala. :tokralju:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 06 avg 2018, 11:49


AHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA :tokralju: :tokralju: :tokralju: :tokralju:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Osim13 » 06 avg 2018, 18:49

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Belmin6
Postovi: 12968
Pridružen/a: 11 maj 2012, 18:27
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Belmin6 » 06 avg 2018, 19:05

Pa Baka je za Bielsu profesor s Oxforda. :rol: :rol:

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la arfi » 07 avg 2018, 21:05

vidim da je Forest dosta kupovao prije ove sezone,čak su doveli i Karanku!

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 07 avg 2018, 22:43

arfi je napisao/la:vidim da je Forest dosta kupovao prije ove sezone,čak su doveli i Karanku!
Ma kod njih svake sezone dosta dolazaka i odlazaka. Sa tom politikom podsjecaju na prosjecnog bh. premijerligasa. :mrgreen:
Nazalost, ni ove godine ih ne vidim u borbi za elitu, bice veliko iznenadjenje ako budu u prvih sest. Mislim da su Boro i Villa najblizi povratku.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17730
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la akisarajevo92 » 07 avg 2018, 22:48

od prosle sezone imaju ozbiljnijeg vlasnika (covjeka koji je sa Olympiacosom uzeo 7 titula u nizu), pa valjda bude nesto od njih

ja se i ove godine nadam ulasku Leedsa ili Forresta u PL
Don't believe the hype.

arfi
Postovi: 395
Pridružen/a: 20 jan 2013, 15:46
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la arfi » 08 avg 2018, 11:52

pa i ja mislim da ovu sezonu mogu
kupili su onog Portugalca za 15 M i trenera Karanku
dugih je ovih 46 krugova u championchipu

Avatar
Monolog
Moderator
Postovi: 21296
Pridružen/a: 09 mar 2010, 10:20
Lokacija: Under the bridge
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Monolog » 08 avg 2018, 12:54

arfi je napisao/la:pa i ja mislim da ovu sezonu mogu
kupili su onog Portugalca za 15 M i trenera Karanku
dugih je ovih 46 krugova u championchipu
Karanka njih vodi od januara, nije on došao sad u ljetnom prijelaznom roku. Nadam se da će Carvalho biti dobar, valja mu opravdat onih 15 miliona uloženih u njega, a bukvalno je skupljao minute u Portugalu.
mirgerr je napisao/la:Ma kod njih svake sezone dosta dolazaka i odlazaka. Sa tom politikom podsjecaju na prosjecnog bh. premijerligasa.
Nazalost, ni ove godine ih ne vidim u borbi za elitu, bice veliko iznenadjenje ako budu u prvih sest. Mislim da su Boro i Villa najblizi povratku.
Ne bih baš rekao za Villu. Moraju prodavati, pošto će ih uništiti FFP. Mišljenja sam da oni (ipak) neće biti u borbi za sami vrh, mada - yebenica je ovo prognozirati, valja istrčati ovaj fudbalski maraton.
"To repeat what others have said requires education. To challenge it requires brains.”

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 08 avg 2018, 13:51

Monolog je napisao/la:
mirgerr je napisao/la:Ma kod njih svake sezone dosta dolazaka i odlazaka. Sa tom politikom podsjecaju na prosjecnog bh. premijerligasa.
Nazalost, ni ove godine ih ne vidim u borbi za elitu, bice veliko iznenadjenje ako budu u prvih sest. Mislim da su Boro i Villa najblizi povratku.
Ne bih baš rekao za Villu. Moraju prodavati, pošto će ih uništiti FFP. Mišljenja sam da oni (ipak) neće biti u borbi za sami vrh, mada - yebenica je ovo prognozirati, valja istrčati ovaj fudbalski maraton.
Ma naravno da je nemoguce prognozirati Championship, ali fakat mislim da ce i pored tih problma Bruce na iskustvo odraditi posao isto kao i Pulis.
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
Mokes
Postovi: 14836
Pridružen/a: 26 mar 2012, 15:09
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la Mokes » 09 avg 2018, 13:09

https://www.moz.zartsport.com/fudbal/ve ... ers/302934

@mona, čitaj i uči kako se kolumne pišu :zviz:
League winners
Yugoslavia - ★★
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★
Cup winners
Bosnia&Herzegovina - ★★★★★★★

London Paris Rome London Berlin
1992 2006 2009 2011 2015

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 05 sep 2018, 19:31

slika

:lol: :lol: :lol:
:bow:
"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Avatar
bavariapivo
Postovi: 1522
Pridružen/a: 25 sep 2013, 16:26
Lokacija: Salzburg
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la bavariapivo » 06 sep 2018, 08:17

mirgerr je napisao/la:slika

:lol: :lol: :lol:
:bow:
dinamova skola :urnebes:

Avatar
mirgerr
Postovi: 3532
Pridružen/a: 29 nov 2016, 23:00
Kontakt:

Re: Championship i Coca Cola League 1&2

Post Postao/la mirgerr » 23 sep 2018, 19:07

Za slucaj da ste propustili. John Mcginn :bow:

"I wouldn't say I was the best manager in the business. But I was in the top one" - Brian Clough

Spamm

Odgovori

Natrag na “English Premier League”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.