FK Partizan

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 27 sep 2010, 17:19

@jacky
Naravno da mozemo polemisati i diskutovati,ok je da su nam stavovi drugaciji,da imamo razlicite duhove totaliteta,al covjece bud malo realniji.

Pusti se i politike,realno gledano da je velika cetvorka u to vrijeme imala i jake ljude iza sebe,ali i bila privilegovanija,tako da pricati kako je Partizan imao podrsku,a Dinamo nije je krajnje nekorektno.Kazem trofeji su najmjerodavniji pokazatelji uspjesnosti jednog kluba to je ono sto se broji i ono sto se pamti,ne provociram al i Hajduk je trofejniji od Dinama,cini mi se da su oni uzeli 7 titula.Onda vratimo se da Partizan je prosjecan evro klub,al cak i u tom drustvu od 32 izabrana,je kvalitetniji od bar 4-5 klubova,u to smijem garantovati:Copechagen,Hapoel,Zilina,Cluj,a u rangu Brage,Basela,Rubina,Burse.Tako da pricati da najsrecniji igraju ovo takmicenje je cinicno,da iskreno i po meni recimo Sampdoria ima jacu ekipu,al pogledajmo malo ta Sampdoria je bila ispred Juvea,da po meni jaci je klub City od Tottenhama ali ljudi su zasluzili igrati svojim igrama.Ako cemo pricati o sreci i nesreci,pa sjeti se samo kako nas je na Santiago Bernabeuu te 2003 sudija unakazio,bez obzira sto je tada Real bio sila ,Raul je u 39 minuti iz cistog ofsajda dao gol,sta je Ilic tada promasio u BG,sta je protiv Marseillea tada promaseno a tada je grupa bila duplo jaca nego sto je sada,i tada su ljudi pricali o nekoj sreci,kakvoj sreci pobjediti tadasnji Newcastle na Saint James Parku u regularnom dijelu,izdrzati produzetke,sudije koje su normalno uvijek okrenute bogatima,takmiciti se sa buducim osvajacem LS,finalistom KU,Realom.Sada isto price o sreci,pobjedio je bolji tim u dva meca sa Anderlechtom,jos da je tad branio Stojkovic a ne Radisa.
Onda isto tako ne zelim ja bacati ljagu na Dinamo,samo sam prokomentarisao da je Partizan najuspjesniji klub iz regiona nakon rata i jedini klub koji je prezimio,plus sto je najorganizovaniji klub to je sigurno,ne kazem da je finansijski najjaci ,al organizacija je kao rijetko gdje u Evropi.
Onda,tu peticu,znam iskreno da je to satisfakcija boysa,ona se desila od nje ne bjezim,da ne bi isao u politiku,tada je taj rezultat previsok,al tadasnja Croatia je morala tuci Partizan jer je to bio nacionalni interes,sve osim te pobjede bi bilo pitanje zivota i smrti....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 27 sep 2010, 17:28

Opet se gubiš. Druga i posljednja rečenica su malo kontradiktorne.

Dinamo nije sigurno imao u Jugi vlast "iza sebe". Dinamo je cijeloj toj vlasti bio najveći trn u oku.
Hajduk ima više trofeja u vrijeme Juge, jbg. zna se ko je bio Titov klub i ko od 45. do 90. nije imao ni jedno polje šahovnice na grbu.. a do 1960. samo petokraku. :)

Raspravljati o Dinamovim europskim 'avanturama' zadnjih 10 godina je suludo.
Nikad nitko do sada niti će ikad u budućnosti igrati takvu igru a takve rezultate "nizati". To je za Bogu plakati. Vrh vrhova je 2004. i utakmica protiv Hereenvena. To nađi negdje pa pogledaj. Iako nisi navijač Dinama plakat ćeš ko mala beba.. od smijeha ili tuge. Tako nesretno i nespretno nikad niko nije ispadao. Pogotovo 5-6 i više godina zaredom.

A ovo za peticu, to su bile kvalifikacije za LP.. nikakva naštimana yugo liga gdje su trofeje mahom dizali režimski klubovi. ;)
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 27 sep 2010, 17:36

vidim da me nisi skontao,tako da je suludo nastavljati diskusiju o petici,a eto pojedini tadasnji igraci tog sastava Dinama i sami su javno pricali da je to nacionalna pobjeda u reziji covjeka koji je umro i o kojem ne zelim trositi ni rijeci....
Kazem pomenuo si Pyunik,pa eto i ja da se osvrnem na utakmicu sa Sheriffom,pa to je bio dvomec u kome je prosla bolja ne sretnija ekipa,jesu penali lutrija,ali Sheriff je bio puno bolji u Moldaviji,u Zagrebu su ljudi bili bolji dok sudija nije dosudio penal i to koji se dosudjuje jednom u 20 godina,neko guranje Mirala Samardzica je vidio,gledao sam obe tekme cijele tako da to odgovorno mogu tvrditi,bilo je kasnije sansi Dinama ali su zasluzeno ispali.Pobjeda protiv Gyora jest mozda laka,ali sta ocekivati od protivnika iz madjarske lige.Svaka cast na toj pobjedi nad Villarrealom,al iskreno taj Villarreal je u zadnje vrijeme prosjecan spanski klub,ovim ne zelim reci da su maciji kasalj i sumnjati u nesto u vezi pobjede Dinama,svaka cast na tom trijumfu.Al eto htio priznati ili ne Partizan je najbolji klub u regiji po mnogo cemu,a ako je tvoj jedini argument ta petica o kojoj ne bih zbog toga sto zelim da se ne brisu postovi,a vjeruj da mi je istorijski itekako bliska materija te pobjede....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 27 sep 2010, 17:52

Ovo da je Sheriff bio bolji u dvomeču sa Dinamom je nešto najsmješnije što sam čuo u životu.

Ajde pogledaj ponovo utakmicu iako sumnjam da si je i gledao.
Dinamo u tim utakmicama nije briljirao ali i takav je bio 3 puta bolje ekipa pogotovo u Zagrebu, gdje su igrači Sheriffa od 10.minute počeli sa zadržavanjem vremena. Tamo od 75. do 90.min. sve skupa igrano je možda 5 minuta. Igrači Sheriffa su zadržavali vrijeme koliko su znali i umili. Već u 75. su ih počeli grčevi hvatati. :D Da ne govorim o produžecima... to je tragikomično. Ajde da su se oni branili cijelu utakmicu, bunkerali ali ovo sigurno nije fair play jer je sigurno bolja momčad ispala.
Ali svejedno smo im trebali uvaliti gol iz onih prilika i većim dijelom smo si sami krivi.

A ovo za "peticu". Slušaj, niste bili kvalitetni i popušili ste pet komada. Već u Beogradu u prvoj utakmici smo bili duplo bolji, ako si gledao makar na snimci znaš, ako nisi pogledaj pa se uvjeri. U prvoj utakmici smo izgubili sa 1:0.

Villareal nije sigurno prosječni španjolski klub, a i da su prosječni u Španjolskoj kao da je to loše?
Pa španjolska 3. liga je jača i od srpske i od hrvatske zajedno.
Ako je Villareal prosjek sa standardnim igračem prvih 11 u dresu svjetskih i europskih prvaka Capdevilom, standardnim napadačem SAD-a Altidoreom, reprezentativcem Španjolske Marchenom, Italije Rossijem, Brazila Nilmarom, i do neki dan standardnim reprezentativcem u prvih 11 Španjolske Sennom prosjek onda neznam..
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Offside » 27 sep 2010, 18:15

Haha, pobjeda u režiji Njofre. Jesi ti lud? Šta ti misliš da je Njofra nazvao čelnike beogradskog kluba kojeg je osnovao i rekao: U ime dugogodišnjeg prijateljstva zahtjevam da pustite Croatiji. Ti ili si premlad ili lud ili glup ili, ili samo zajebavaš. Partizan je u prvoj utakmici pobjedio, dinamovci su bili bolji ali su podlegli pritisku. U drugoj utakmici ste imali sreće, brat bratu trebalo je biti rukometnih 8-9 razlike. 5:0 ne oslikava realno stanje na terenu. Jeste pobjeda u režiji Njofre, koji se isprsio i novcem iz državne blagajne okupio dream team, Prosinečki, Mujčin, Marić, Cvitanović, braća Šimić, Viduka, Ladić, znači Vrh. Tadašnji Partizan niti u ludosti nije mogao parirati Croatiji, to su jednostavno bila dva različita svijeta.
Što se tiče današnje situacije tu je lapo lapo i jedna i druga strana ima argumente zašto su bolji odnosno slabiji, Partizan je ostvario mokre snove svakog dinamovca o ligi šampiona, iako Partizan i Dinamo kad bi udružili snage ne bi mogli konkurirati u elitnom natjecanju. Europa league je idealan turnir za obje momčadi.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 27 sep 2010, 18:27

Decko pricati koje bolje je smjesno,to zna svaki evropljanin,tako da o tome se ne zelim prepucavati.Vidi se na osnovu rezultata u proteklih 65 godina ko je koliko i cega osvojio,ko je igrao finale KES,ko je prezimio u Evropi itd itd...
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Offside
Postovi: 440
Pridružen/a: 04 nov 2009, 02:51
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Offside » 27 sep 2010, 18:48

drinin vuk je napisao/la:Decko pricati koje bolje je smjesno,to zna svaki evropljanin,tako da o tome se ne zelim prepucavati.Vidi se na osnovu rezultata u proteklih 65 godina ko je koliko i cega osvojio,ko je igrao finale KES,ko je prezimio u Evropi itd itd...
Dečko u evropi su oba kluba marginalizirana do te tačke da danas 90% evropljana na pitanje jeli Dinamo odnosno Partizan, srpski ili hrvatski klub, ne bi znalo odgovor. Da si malo prošetao po evropi i svijetu znao bi i ne bi se blamirao povlačenjem takvih paralela. Jedini brend sa ovih prostora je Stela Rossa, za njih je svako čuo, može Partizan još deset godina orati Marakanu i osvajati titule, Dinamo može 10 godina prezimljavati i pobjeđivati Villareale, ali nikad neće dostići djelić zvezdinog sjaja. Kad im kažeš Partizan gledaju te kao da si pao sa Marsa, kažeš mu Serbia, neke stvari su mu jasnije ali ipak u svojoj glavi te miješa sa Slovakiom, pa mu pomogneš i kažeš Yugoslavia, e onda im proradi kliker i oduševljeno kažu Red Star, Red Star. Ovo ti pišem kao deklarirani Dinamovac.
"Inzaghi-a je majka rodila u ofsajdu" by Alex Ferguson

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 27 sep 2010, 19:29

Evo ja sam cigan, ma kakav cigan, ciganstura sto bi grobari rekli i mrzim Partizan, ali pojedinci su ovde toliki komlexasi i toliko ljubomorni da je to strasno! Pricati kako je Partizan na srecu usao u ls je u najmanju ruku smijesna prica! Zasto Dinamo, Hajduk, Sarajevo, Zeljo... pa evo ako hocete i Zvezda nikako da udju NA SRECU u LS !?? Cuj usli na srecu, a 3 (citaj tri) od 4 gola u dvomecnu vs anderlehta primili na dusu golmana Ilica! Da je bio malo normalniji(a pod normalniji smatram bilo koji drugi golman iz Jelen Super lige) golman, ladno bi ih dobili u gostima, a vjerovatno i kuci! Pobijedili su NA SRECU ekipu koja je po trzisnoj vrijednosti bar duplo skuplja od Partizana... ;)
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 27 sep 2010, 21:01

Nisam iskompleksiran, niti imam potrebe nekome lizati dupe na ovom forumu.

Rekao sam da je Partizan više sretno nego spretno ušao u LP. I to je točno. Kao i to da je Cleo 70% ekipe.

Gledao sam Partizan protiv Pyunika u gostima, gledao sam nešto malo protiv Anderlechta u Beogradu.
Ako taj gol ide na dušu golmanu, na čiju dušu ide gol Partizana za 2:1 kada je stoper Anderlechta sam u svoj gol zakucao loptu pod prečku sa 3 metra?

Partizanu svaka čast na ulasku u LP, za par godina niko neće pitati na kakav su način ušli u LP. ;)
...što je više lome to je volim jače...

H1N1
Postovi: 254
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:07
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la H1N1 » 27 sep 2010, 21:20

jacky09 je napisao/la:Nisam iskompleksiran, niti imam potrebe nekome lizati dupe na ovom forumu.

Rekao sam da je Partizan više sretno nego spretno ušao u LP. I to je točno. Kao i to da je Cleo 70% ekipe.

Gledao sam Partizan protiv Pyunika u gostima, gledao sam nešto malo protiv Anderlechta u Beogradu.
Ako taj gol ide na dušu golmanu, na čiju dušu ide gol Partizana za 2:1 kada je stoper Anderlechta sam u svoj gol zakucao loptu pod prečku sa 3 metra?

Partizanu svaka čast na ulasku u LP, za par godina niko neće pitati na kakav su način ušli u LP. ;)
Daj nemoj srati matere ti, Partizan igra LŠ nebitno da li je usao u nju srecno ili ne.Sve je to sastavni dio sporta.I jedini je klub u Ex Yu koji je usao u LŠ posle rata. 8-)
Bar se nije obrukao u kvalifikacijama pa ispao od tamo nekog Serifa iz Moldavije. :lol: Nebitno dal ste bili bolji u tvom dvomecu ili ne, vas nema u LŠ.
A price da je Cleo 70% ekipe su stvarno glupe.Sta je sa Krstajicem, Ilicem, Ilievom, Petrovicem, Stevanovicem, Jovanovicem pa i Stojkovicem ?! Ti si dosao do toga zakljucka na osnovu toga sto si gleda utakmicu protiv Pyunika u gostima i "nešto malo" protiv Anderlechta u Beogradu.
Ocigledno imas nekakve glupave razloge da podbadas ovde, bolje iskuliraj lagano i odsetaj sa teme ;)

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 27 sep 2010, 21:24

H1N1 je napisao/la:
Daj nemoj srati matere ti, Partizan igra LŠ nebitno da li je usao u nju srecno ili ne.Sve je to sastavni dio sporta.I jedini je klub u Ex Yu koji je usao u LŠ posle rata. 8-)
:lol: Vidim koliko si upućen u išta.
Partizan jedini klub sa prostora EX YU koji se plasirao prosle rata u LP. :cry: Ne 'brukaj' se. :D
H1N1 je napisao/la: A price da je Cleo 70% ekipe su stvarno glupe.Sta je sa Krstajicem, Ilicem, Ilievom, Petrovicem, Stevanovicem, Jovanovicem pa i Stojkovicem ?! Ti si dosao do toga zakljucka na osnovu toga sto si gleda utakmicu protiv Pyunika ugostima i "nešto malo" protiv Anderlechta u Beogradu.
Ocigledno imas nekakve glupave razloge da podbadas ovde, bolje iskuliraj lagano i odsetaj sa teme ;)
Daj raspravljaj na nekom nivou ako možeš.

Gledao sam utakmice i stekao sam takav dojam. Valjda nisam oslijepio.

Pročitaj još jednom zadnju poruku u moj zadnjem postu, vidim da slabije shvaćaš neke stvari, pa utvrdi malo gradivo. A za ovu provalu pokopaj se. ;)
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
marconato
Postovi: 12161
Pridružen/a: 10 jan 2009, 11:33
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la marconato » 28 sep 2010, 11:58

jacky09 je napisao/la:Nisam iskompleksiran, niti imam potrebe nekome lizati dupe na ovom forumu.

Rekao sam da je Partizan više sretno nego spretno ušao u LP. I to je točno. Kao i to da je Cleo 70% ekipe.

Gledao sam Partizan protiv Pyunika u gostima, gledao sam nešto malo protiv Anderlechta u Beogradu.
Ako taj gol ide na dušu golmanu, na čiju dušu ide gol Partizana za 2:1 kada je stoper Anderlechta sam u svoj gol zakucao loptu pod prečku sa 3 metra?

Partizanu svaka čast na ulasku u LP, za par godina niko neće pitati na kakav su način ušli u LP. ;)
A na kakav su to nacin usli !?? Jesu li oni to nekom oteli, ukrali utakmicu ?? Usli su na sasvim ok i korektan nacin protiv ponajtezeg protivnika i zrijebu, pritom su vodili u gostima 2-0 i golman ih sjebe za dva gola i od cistog prolaza napravi "veresiju"! Kazes Cleo je 70 % ekipe!? Pa Cleo mozda jeste najbolji i najvazniji igrac kluba trenutno, ali nije Partizan neki seoskei i provincijski klub pa da zavisi samo od 1 igraca!
Dizes nesto Dinamo, a u ekipi vam najmanje Hrvata, sve neki camugasi, dodo, calelo, ibanez pm...Koji vam to odbrambeni igrac iz omladinskog pogona igra neku vaznu ulogu u timu?? Ma ne mora biti odbrambeni, evo bilo koja pozicija u timu, a da je domaci igrac !? Imate 3 Hrvata u prvoj postavi i nesto kenjas ovde! Imate vise para od Partizana, a Partizan opet ostvaruju bolje rezultate! Dobijate kesh od citavog Zg-a, dok Zvezda i Partizan dobijaju penis od Bg-a...
Crveno-bela boja kad se razlije svud', suze mi jurnu u oči, a srce iz grudi nema kud'...

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 28 sep 2010, 12:11

marconato respect na prethodnom postu,zaista si rekao sve kako jeste.Plus sto nazalost Partizan prodaje najtalentovaniju djecu tipa Nastasica,Ostojica,Stojcevica a oni jos nisu ni punoljetni.Partizan je ekipa to slobodno mogu reci medju pet kada su omladinske kategorije u pitanju,mozda bolje omladinske skole imaju samo Barca,Ajax,Atalanta,Lyon.Sta tek reci kakav sportski kompleks Partizan ima,pa nema ga sigurno 98% klubova u Evropi,to znaju svi oni koji poznaju uslove evro klubova,na takvom sportskom centru bi pozavidjeli svi klubovi.Onda realno,Zvezda ima vise navijaca,ali isto tako iz godine u godinu se taj procenat smanjuje,jer klinci sadasnji prosto uzivaju gledajuci Evroligu u kosarci,vaterpolu i na osnovu toga Partizan kad su u pitanju generacije od 2000 pa na ovamo ima vise pristalica.Onda necu ulaziti u komparacije,ali porediti Partizan i Dinamo nema svrhe,jer ipak za razliku od Dinama,Partizan je najuspjesnije sportsko drustvo u Evropi,mozda jos samo Barca moze uskociti u taj kos,cak ni najbogatiji Real Madrid nema tako uspjesno po rezultatima sportsko drustvo,posle neko kaze niko nije cuo,da tacno je znam ja da npr hladnokrvni englezi nisu culi za Balkan,a kamo li za drzavice na njemu,ili ti Ameri,al to je njihov problem svak ko iole prati fudbal cuo je za Partizan pa makar i to bio KK Partizan,tako da pricati o popularnosti klubova na ovim prostorima uz Zvezdu i Olympiacos ,Partizan je najpopularniji klub,realno Dinamo,Pao,Paok,Hajduk su dosta daleko,to ne kazem ja kao okorjeli grobar to kazu svi oni koji prate sportska desavanja.Dovoljno je reci da clanske karte Partizana imaju ljudi iz Velsa,Engleske,Svedske,Danske,Kazahstana,Mexica,mnogih drugih zemalja,tako da pricati o popularnosti na ovim prostorima i praviti paralele s Partizanom je smijesno,jer je Partizan brend....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la drinin vuk » 28 sep 2010, 12:16

Arsenal neće potceniti Partizan! Ovakav utisak stekao se posle obraćanja javnosti na stadionu Partizana menadžera Arsena Vengera i veziste Aleksa Songa. Gosti iz Londona uglavnom su odgovarali na pitanja engleskih novinara, koji su došli u velikom broju, što pokazuje da je interesovanje na Ostrvu za sutrašnji meč veliko.

- Očekujem da Partizan odigra sa mnogo strasti. Verovatno će pokušati da nas iznenadi iz prekida. Partizan, kao i svi srpski timovi igraju pametno i imaju tehnički obučene igrače. Ako im se ukaže šansa verovatno će je iskoristiti. Imaju odlične napadače, ali su opasni i kao tim. Dobri su i u duel i pas igri, a jaki su i kao kolektiv. Ipak, igru protivnika ćemo još proučiti - rekao je Venger i dodao da su se za meč u Beogradu pripremali kao i za ostale utakmice. Francuzu je takođe poznato kakva će ih atmosfera dočekati.

- Srbija je sa fudbalskom tradicijom koja je dala mnogo fantastičnih igrača. Ljudi ovde poznaju sport, poznaju fudbal i verujem da će atmosfera biti strastvena jer su ljudi takvi. Uostalom već sam bio u Beogradu, kada je gostovala reprezentacija Francuske - kazao je Venger.



Novinare iz Engleske takođe je zanimalo da li je ekspedicija "tobdžija" zabrinuta zbog boravka u Beogradu....

- Mi ćemo biti unutar stadiona, a za ono što se dešava napolju nije moja briga. O tome treba da vode računa UEFA i ovdašnje vlasti.

Arsenal je u prestonicu Srbije doputovao bez Seska Fabregasa, Robina van Persija, Niklasa Bendtnera, Tea Voltoka, Remzija, Abu Dijabija i golmana Manuela Almunije. Upravo je poslednjepomenuti bio razlog za brojna pitanja, tačnije da li će se njegova zamena Lukas Fabijanski snaći na golu.

- Povrede ne smeju da budu opravdanje, imamo 20 dobrih igrača. Fabijanski će dobiti veliku priliku koju mora da iskoristi, verujem u njega, talentovan je i siguran sam da će to pokazati na terenu. Mora da ima samopouzdanja i ne moram mnogo da mu pričam. Svaki poraz (poslednji od VBA u Premijer ligi) je razočaravajući i moramo da izvučemo pouke. Imam inteligentne igrače koji su motivisani i ta kombinacija će nam pomoći da prevaziđemo stituaciju - bio je zaključak Vengera.



Utakmica između Partizana i Arsenala počeće u utorak od 20.45 časova.
****.rs
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
Faraon iz Visokog
Postovi: 4989
Pridružen/a: 11 maj 2010, 14:54
Lokacija: & ♥
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la Faraon iz Visokog » 28 sep 2010, 12:19

Sretno Partizanu veceras,s zeljom da prime petero makar :mrgreen:
Rođen s tobom da budem

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la bebek1 » 28 sep 2010, 12:29

Veceras u Beogradu,Alzirac i Marokanac ce da bace petardu :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
mandraX
Postovi: 17689
Pridružen/a: 04 dec 2009, 21:52
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la mandraX » 28 sep 2010, 13:10

Faraon iz Visokog je napisao/la:Sretno Partizanu veceras,s zeljom da prime petero makar :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen:

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 28 sep 2010, 13:43

marconato je napisao/la:
A na kakav su to nacin usli !?? Jesu li oni to nekom oteli, ukrali utakmicu ?? Usli su na sasvim ok i korektan nacin protiv ponajtezeg protivnika i zrijebu, pritom su vodili u gostima 2-0 i golman ih sjebe za dva gola i od cistog prolaza napravi "veresiju"! Kazes Cleo je 70 % ekipe!? Pa Cleo mozda jeste najbolji i najvazniji igrac kluba trenutno, ali nije Partizan neki seoskei i provincijski klub pa da zavisi samo od 1 igraca!
Dizes nesto Dinamo, a u ekipi vam najmanje Hrvata, sve neki camugasi, dodo, calelo, ibanez pm...Koji vam to odbrambeni igrac iz omladinskog pogona igra neku vaznu ulogu u timu?? Ma ne mora biti odbrambeni, evo bilo koja pozicija u timu, a da je domaci igrac !? Imate 3 Hrvata u prvoj postavi i nesto kenjas ovde! Imate vise para od Partizana, a Partizan opet ostvaruju bolje rezultate! Dobijate kesh od citavog Zg-a, dok Zvezda i Partizan dobijaju penis od Bg-a...
Jesam li ja rekao da su na nepošten način ušli u LP? Ti imaš gadih problema sa vlastitim umom.
Ušli su sretno, a to ne znači nepošteno.

Opet kažem ne dižem Dinamo. A Hrvati u prvih 11 su: Kelava, Bišćan, Vrsaljko, Ademi, Badelj, Tomečak i Rukavina. To je 7 igrača. :) Vrati se u 1. razred osnovne škole pa nauči zbrajati. :mrgreen:
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14597
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la alan_kardec » 28 sep 2010, 14:03

jacky09 je napisao/la:
Jesam li ja rekao da su na nepošten način ušli u LP? Ti imaš gadih problema sa vlastitim umom.
Ušli su sretno, a to ne znači nepošteno.

Opet kažem ne dižem Dinamo. A Hrvati u prvih 11 su: Kelava, Bišćan, Vrsaljko, Ademi, Badelj, Tomečak i Rukavina. To je 7 igrača. :) Vrati se u 1. razred osnovne škole pa nauči zbrajati. :mrgreen:

Ademi nije Hrvat. ;)




Srećno Partizanu večeras!
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: FK Partizan

Post Postao/la jacky09 » 28 sep 2010, 14:05

alan_kardec je napisao/la:
jacky09 je napisao/la:
Jesam li ja rekao da su na nepošten način ušli u LP? Ti imaš gadih problema sa vlastitim umom.
Ušli su sretno, a to ne znači nepošteno.

Opet kažem ne dižem Dinamo. A Hrvati u prvih 11 su: Kelava, Bišćan, Vrsaljko, Ademi, Badelj, Tomečak i Rukavina. To je 7 igrača. :) Vrati se u 1. razred osnovne škole pa nauči zbrajati. :mrgreen:

Ademi nije Hrvat. ;)




Srećno Partizanu večeras!
Rođen u Šibeniku, igra za mladu reprezentaciju u19.. ima albanske korjene kao i veliki Srbi Miralem Sulejmani, Adem Ljajić itd. :D
...što je više lome to je volim jače...

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.