GNK Dinamo Zagreb

Crna Gora, Hrvatska, Makedonija, Slovenija, Srbija

Moderatori/ce: geronimo,Trigger,VanBasten,Devil,dubrava

Tko je najbolji igrač Dinama

- Livakovic
3
9%
- Ademi
9
27%
- Ivanusec
4
12%
- Majer
0
Nema glasova.
- Orsic
15
45%
- Petkovic
2
6%
 
Ukupno glasova: 33

Avatar
drinin vuk
Postovi: 1717
Pridružen/a: 25 jun 2010, 13:47
Lokacija: " РС
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la drinin vuk » 30 sep 2010, 23:18

e boysi e boysi e boysi m.da ste sacuvali,al jbg pobjedio je jaci tim,iako je igrao katastrofalno,da ne kazem kakvu goru rijec,odavno PAOK nije odigrao ovako lose na tumbi.A molio bih ove sto se kunu i navijaju za Anderlecht,Arsenal te porede LS i LE da popiju kakvu tabletu pa malo razmisle prije postova.....
& $ - & " - & - &
ФСРС

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la jacky09 » 30 sep 2010, 23:22

drinin vuk je napisao/la:e boysi e boysi e boysi m.da ste sacuvali,al jbg pobjedio je jaci tim,iako je igrao katastrofalno,da ne kazem kakvu goru rijec,odavno PAOK nije odigrao ovako lose na tumbi.A molio bih ove sto se kunu i navijaju za Anderlecht,Arsenal te porede LS i LE da popiju kakvu tabletu pa malo razmisle prije postova.....
Idi slaviti dva remija protiv Anderlechta koji danas nije ozbiljnija opucao po golu Hajduka.

Vidimo se na Maksimiru! :mrgreen:
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la sarajlija89 » 30 sep 2010, 23:23

Dinamo je boljja ekipa od PAOKa i velika je steta zbog ovog poraza...veceras se moglo i do pobjede al nazalost naivno i jeftino primljeni gol je odlucio utakmicu...Dinamo je puno bolje stajao na terenu veci dio utakmice...

PAOK vrlo los i ne gine im poraz na Maksimiru...

Steta zbog ovakvog poraza al nadam se da ce ekipa smoc snage i nastavit dobro igrat..
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la jacky09 » 30 sep 2010, 23:27

sarajlija89 je napisao/la:Dinamo je boljja ekipa od PAOKa i velika je steta zbog ovog poraza...veceras se moglo i do pobjede al nazalost naivno i jeftino primljeni gol je odlucio utakmicu...Dinamo je puno bolje stajao na terenu veci dio utakmice...

PAOK vrlo los i ne gine im poraz na Maksimiru...

Steta zbog ovakvog poraza al nadam se da ce ekipa smoc snage i nastavit dobro igrat..
Nastaviti ovako dobro igrati? :roll:

Ono protiv Villareala je dobra utakmica. Ovo je loše..

Imali smo dominaciju na sredini terena, ali nismo mogli nikako probiti 7-8 igrača PAOK-a u obrani.
Trebali smo hrabrije ući u utakmicu, a i mislim da Tomečak zaslužuje mjesto u prvih 11 i mislim da je se Vahid u to uvjerio večeras.
Iskreno, očekivao sam pobjedu ali ni sam remijem nebi bio nezadovoljan. Ali prije svega sam očekivao dobru igru.. danas smo odigrali loše i nadam se da će se stanje popraviti do utakmice sa Bruggeom.
Opće poznato da bolje igramo sa Zapadnjacima nego sa ovim bunkerima sa Istoka.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la sarajlija89 » 30 sep 2010, 23:33

ma mislim na rezultate,igra moze puno bolje al ovaj ritam srijeda subota i ne ide na ruku dinamu...

jbt stvarno ste vi u zagrebu previse razmazeni...imaju evropski klub na odnosu regiona i opet im nevalja,veceras savim solidna tekma,bolji ste bili...bezveze izgubili..al sta ces...nije to tako lose bilo a dabogda da se ponovi utakmica protiv villareala u narednom periodu.....to je nerealno mislim i trebali bi relnije gledat stvari...jbg vama je ovo veceras lose a meni iz ove perspektive i nije

Tomescak je bolji i prodorniji od etoa prema naprijed i treba bit prva opcija na desnoj strani,dok dinamu fali i jedan dobar napadac..ne moze rukavina sam
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la jacky09 » 30 sep 2010, 23:41

Nisam razmažen, nego sam realan.
Realan sam i znam da ova ekipa može puno više. Naravno onakvu utakmicu kao protiv Villareala ne možemo odigrati svako kolo.. ali ovo danas nije prava slika Dinama.

U obrani imamo bivše igrače Sportinga, Rome i Liverpoola! A onakve golove primamo..

No.. liga ide dalje.
Club Brugge mora pasti. Imamo ugodna iskustva sa ekipama sa Zapada u gostima.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la sarajlija89 » 30 sep 2010, 23:46

Moze dinamo puno bolje slazem se,al konacno ima neko da poslozi sve to,sto ranije nije bio slucaj...sa vahom dinamo ima disciplinu u igri ali i prostor za napredak...samo polako,pocece dinamo i bolje igrat i zabijat vise golova...samo se sjetit pocetka sezone i u kojem smjeru je to islo, ovo je odlicno

Ocekujem dinamovo proljece u evropi 8-) :!: :!:
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la jacky09 » 30 sep 2010, 23:48

sarajlija89 je napisao/la: Ocekujem dinamovo proljece u evropi 8-) :!: :!:
Iskreno ja ne očekujem ništa.

Previše je godina prošlo, i svake godine novo razočarenje. Svake godine smo milimetar do 'cilja'... najbliži 2004. ako se sjećaš i utakmice sa Herenveenom. To je bila krađa u rangu one Irska-Francuska.

Najbolje ne očekivati ništa, manje će biti razočarenje.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la sarajlija89 » 30 sep 2010, 23:53

A sjecam se..Huntelaar i "penal"... :roll: :roll:

ma pratim ja dinamo dugo al uvijek nesto nedostaje...istina bolje se ne nadati sa rezultaske strane jer ce manje razocarenje bit(isto ja tako u slucaju juventusa),samo hocu da vidim igru i zalaganje a rezultat mislim tad nece izostat....

nek oni nastave igrat i bez tog rezultatskog imperativa,dobro je ako naprave nesto a ako ne,s obzirom na pocetak sezone i ovo je savim solidno,uzece se neka lova i sl...a ima iduca sezona,samo sa vahom treba imat strpljenja...mislim da on to moze napravit...
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

Avatar
jacky09
Postovi: 3552
Pridružen/a: 09 avg 2010, 11:23
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la jacky09 » 30 sep 2010, 23:56

Slažem se.

Mislim da ovo treba biti "pokus" i sljedeće sezone jurišati na grupe LP.
Ali naravno, nakon onakve pobjede nad Villarealom odmah su apetiti porasli.. od jednom su svi očekivali prolazak skupine i napokon REZULTAT u Europi.
...što je više lome to je volim jače...

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Admir_Sa » 01 okt 2010, 00:02

Dinamo je odigrao bash dobru tekmu, takticki su bolje stajali na terenu svih 90min. Zijanili nakon pocetnicke greske Biscana i golmana

Ima u ovom Dinamu potencijala
nema potpisa

Avatar
sarajlija89
Postovi: 8613
Pridružen/a: 04 maj 2009, 15:23
Lokacija: Srce Sarajeva
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la sarajlija89 » 01 okt 2010, 00:07

Admir_Sa je napisao/la:Dinamo je odigrao bash dobru tekmu, takticki su bolje stajali na terenu svih 90min. Zijanili nakon pocetnicke greske Biscana i golmana

Ima u ovom Dinamu potencijala
Kao sto jacky rece nakon villareala su ambicije i apetiti porasli, zagrebacka publika je to :P :P ,treba malo realnije to sagledat s obzirom na okolnosti....u ranijim sezonama je dinamo imao i bolje timove a znamo kako je ova pocela..

Stvarno meni veceras dinamo vrlo dobro stajao,samo malo hrabriji pristup da je bio....moglo se i napravit nesto al ja ne pamtim dinamo sa vise discipline i trke...to je vrlo bitno...cesto je to falilo

samo vahi dat prostora i vremena da radi...bice nesto ;)
"The only real competition between us and the clubs from Milan will be among those who will come first: we to put the third star, they thier second."-GIANNI AGNELLI

★ 29 SCUDETTI VINTI SUL CAMPO ★

bebek1
Postovi: 161
Pridružen/a: 25 dec 2008, 12:50
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la bebek1 » 01 okt 2010, 00:07

Ma sta zna ovaj P....Drinin vuk,kakvo to vi Srbi imate navijanje,znate one smrdljive sajkace nabiti na glave i sugave lesinare na zastavu,to je za vas navijanje :mrgreen:
Dinamo je veceras bio bolji,svaka cast,onaj nesretan gol su primili a ipak u Zagrebu ce ih poderati Dinamo!
A sto se tice Drininog vuka,ne moze on doci u ZG.nema on novca za kruh :mrgreen:

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12581
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la dr.van nostrand » 01 okt 2010, 00:14

poredjenja ko je bolji ko losiji tim , hhmmm, to je nekako uglavnom pitanje trenutne forme,trenera sami znate, jedna dobra ili dvije ut. ne mora nista da znaci, vazno je u sezoni odigrati sto vise dobrih utakmica i na kraju naravno biti na vrhu ili kad je u pitanju kup , kvalifikovati se !!! ali zaista Dinamo nije zasluzio poraz, ah ta statistika ,morali su nesto i Grci uzeti u ovoj sedmici, inace katastrofalnoj za njihove klubove :) !
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 01 okt 2010, 00:36

Zamalo. Da je Sammir bio malo bolji i da je Tomečak krenuo od početka, možda bi bilo bolje. I da je Sammir zabio onog zicera, ili da je Badelj na nivou, moglo je se. Chago odličan, zaista. Gol je možda golmanov, ipak je trebao izletjet na loptu.


PAOK je očaj. Ima igrače boli glava, kako neko reče. :lol:

Atmosfera je za k*u*rac, zaista ne znam o čemu se priča.

O Bože od koga smo izgubili.

Ali nema veze, pobjeđujemo Bruggea 8-)


Drinin vuče, koji je tebi kura*c? Zašto slaviš poraz Dinama? Zašto? Jebot*e kompleksa. :roll: Zaista bijedno i patetično.


P.S I žalim, zaista, što Boysi nisu išli dolje, da malo demoliraju taj isprdak od grada i te navijačke isprdke. A i nadam se da će ti navijači tog klubića doći u ZG (kako reče golman PAOK-a, da im je dopušteno, napunili bi Maksimir :!: ) po batine. A i nadam se da ćeš doći ti (Vuče) prosipati huliganizam i ljubav prema grčkom klubu. :)

PS.S. Tek sad vidim post o 500 grobara. FACEPALM. MAJOR FACEPALM.
Hayley <3

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13127
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Admir_Sa » 01 okt 2010, 00:40

badblueboylivno je napisao/la:Zamalo. Da je Sammir bio malo bolji i da je Tomečak krenuo od početka, možda bi bilo bolje. I da je Sammir zabio onog zicera, ili da je Badelj na nivou, moglo je se. Chago odličan, zaista. Gol je možda golmanov, ipak je trebao izletjet na loptu.


PAOK je očaj. Ima igrače boli glava, kako neko reče. :lol:

Atmosfera je za k*u*rac, zaista ne znam o čemu se priča.

O Bože od koga smo izgubili.

Ali nema veze, pobjeđujemo Bruggea 8-)


Drinin vuče, koji je tebi kura*c? Zašto slaviš poraz Dinama? Zašto? Jebot*e kompleksa. :roll: Zaista bijedno i patetično.


P.S I žalim, zaista, što Boysi nisu išli dolje, da malo demoliraju taj isprdak od grada i te navijačke isprdke. A i nadam se da će ti navijači tog klubića doći u ZG (kako reče golman PAOK-a, da im je dopušteno, napunili bi Maksimir :!: ) po batine. A i nadam se da ćeš doći ti (Vuče) prosipati huliganizam i ljubav prema grčkom klubu. :)

PS.S. Tek sad vidim post o 500 grobara. FACEPALM. MAJOR FACEPALM.
Vishemiliounski grad njemu isprdak :roll: :roll:
nema potpisa

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 8701
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: EU :rolajz:
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la badblueboylivno » 01 okt 2010, 00:43

ma dobro, malo sam pretjerao... ali lik sere da ga sere, ono grobari ovo ono, njih 500, fajteri i to, kuka što boysi nisu došli... demolirali bi Solun, demolirali :) (uništili su Beč, Temišvar, Milano, Austriju) (sreća što nisu išli, tko zna kakve bi sankcije Dinamo dobio, ali me ovakvi komentari ispizde)
Hayley <3

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 01 okt 2010, 00:56

Večeras je Dinamo bio bolji protivnik ali jbg, kad se onakvi golovi primaju.
Život ide dalje, Dinamo je i dalje u dobroj poziciji za prezimljavanje u Europi, 4 boda izvuć protiv Bruggea
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Avatar
brazzo
Postovi: 4688
Pridružen/a: 21 avg 2009, 13:50
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la brazzo » 01 okt 2010, 01:05

Admir_Sa je napisao/la: Vishemiliounski grad njemu isprdak :roll: :roll:
još i klubić PAOK :roll: :lol: dobro večeras je Dinamo igrao bolje čak i moja stara koja ne prati često fudbal to uvidjela i to dovoljno govori da su zaslužili barem bod ali ostaje im makar nada da ako PAOK ponovi ovakvu igru u Zagrebu ne bi trebalo biti problema za Dinamo ;)
It was turned around so that right looked wrong
It was turned around so that up looked down
It was turned around so that those who marched in the streets with bibles and signs of peace became enemies of the state and risk to national security

Avatar
Ted Mosby
Postovi: 6366
Pridružen/a: 14 nov 2009, 18:47
Kontakt:

Re: Dinamo Zagreb

Post Postao/la Ted Mosby » 01 okt 2010, 01:07

Sad PAOK igra 2 utakmice sa Villarealom i da obje izgubi, mi osvojimo 4 boda protiv Bruggea i imamo velike šanse za prezimljavanje
Only ONE UNITED
Kimi Raikkonen:"How does it feels to drive at 300 km/h? - It feels normal."
Srcu mome tiha patnja, oku mome radost i sjaj, Dinamo Zagreb najbolji si znaj
Podrška Jackyu

Odgovori

Natrag na “Fudbal u regionu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.