FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elddar » 02 avg 2018, 21:16

Samo me zanima hocel ga ostavit Husref na golu?

Edit: Naravno da hoće. :lol:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Vieira
Postovi: 34
Pridružen/a: 26 jul 2018, 15:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vieira » 02 avg 2018, 21:18

Ma normalno da je pokazao i ja bi, izvuko nas je gore sad realno jedan go je mozda njegov, i opet idemo majke sestre s tribina i ja bi ga pokazo isto. Bolja su ekipa ne znam sta je problem, niko od nasih nije skako ni jednom iz ovih korner golova, ahmet je najgori igrac Sarajeva ikad.
YOU CAN'T PLAY FOR ARSENAL AND GIVE UP, NO MATTER WHAT THE SCORE IS.

Avatar
Elddar
Postovi: 1885
Pridružen/a: 02 sep 2009, 10:43
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Elddar » 02 avg 2018, 21:23

E nek nam ga je Pavlovic u grlo metno :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pavlovicu ostani :lol: :lol:
...jer žive, i prkose vragu, dok smrt im opaku slute.

Avatar
Fudo
Postovi: 4292
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 02 avg 2018, 21:26

Bolje pojedince placati da sade krompir i muzu krave, npr. Pavlovica Hebibovica ......i prihode usmjeriti na akademiju
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
Vieira
Postovi: 34
Pridružen/a: 26 jul 2018, 15:48
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Vieira » 02 avg 2018, 21:29

Mi da se skupimo iz mahale ne bi primili 4 komada za 25 minuta
YOU CAN'T PLAY FOR ARSENAL AND GIVE UP, NO MATTER WHAT THE SCORE IS.

badboy
Postovi: 795
Pridružen/a: 03 apr 2009, 15:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la badboy » 02 avg 2018, 21:30

Vala je i Husref konj! Sta hoce da postigne s Pavlovicem? Covjek je totalno pogubljen i van utakmice.. Nije sramota izgubit od ovih kolko god da se zavrsi al sramota je sve sto izlazi ispod tepiha na ovoj utakmici.

mire96
Postovi: 1056
Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la mire96 » 02 avg 2018, 21:33

Vec 6 godina Sarajevo nema pristojnog golmana, izuzev onda kad bi Delac dosao na posudbu. Stvarno ne mogu da skontam kako ne mozemo naci barem ok golmana, a Pavlovic ne moze biti ok kad od 6 udaraca na gol isto toliko i primi. Bukvalno nije morao ni stajati medju stativama. Ali jbg, ovo je realno stanje. Ono 2:2 je ekces.

Avatar
Alucard
Postovi: 1628
Pridružen/a: 04 jul 2009, 02:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Alucard » 02 avg 2018, 21:38

BatistutA19 je napisao/la:Poz za Hordase nikakva nije ovo sramota .ovo je samo realnost i nema te vi nikog sta krivit ,meni je prvo naumpala tekma sa Besiktasom onda 2-2 a u Sarajevu 0-5,stim sto su ovi jos jaci od Besiktasa..sve ijednog kluba iz ex yu bi Atalanta prosla ..pozzzzzz i sretno u ligi
E upravo zbog takvog načina razmiljanja iz godine u godinu predvladava gubitnički mentalitet kod naših klubova, i jesmo tu gdje smo - na samom dnu, dok komšije iz godine u godinu redaju zavidne rezultate u Europi.

Oni ne skidaju gaće odma i prije borbe..

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dinoze » 02 avg 2018, 21:41

Al hajmo biti realni odakle sest udaaca na gol pogotovo sa 20 metara udarci i korneri.
Zato sto su mu odbrameni igraci prelosi.
Dok italijanski bekovi koji su poznati po tome da se u evropi brane sada napadaju citavo vrijeme dok bekovi Sarajeva nisu ustanju osnovne odbrambene zadatke izvrsiti.

Avatar
Valencia
Postovi: 5407
Pridružen/a: 10 dec 2008, 17:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Valencia » 02 avg 2018, 21:46

Alucard je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Poz za Hordase nikakva nije ovo sramota .ovo je samo realnost i nema te vi nikog sta krivit ,meni je prvo naumpala tekma sa Besiktasom onda 2-2 a u Sarajevu 0-5,stim sto su ovi jos jaci od Besiktasa..sve ijednog kluba iz ex yu bi Atalanta prosla ..pozzzzzz i sretno u ligi
E upravo zbog takvog načina razmiljanja iz godine u godinu predvladava gubitnički mentalitet kod naših klubova, i jesmo tu gdje smo - na samom dnu, dok komšije iz godine u godinu redaju zavidne rezultate u Europi.

Oni ne skidaju gaće odma i prije borbe..
Osijek prosle godine izbacio PSV, Spartak iz Subotice upravo izbacio Spartu iz Praga. Klubovi iz Hrvatske i Srbije svake godine naprave nekoliko iznenadjenja. Da ne govorimo o Dinamu, Hajduku, Partizanu i Zvezdi.

Rijeka je prosle sezone izbacila Salzburg, ravnopravno se borili sa Olimpijakosom i Milanom.

Mi smo 20 godina kanta za nabijanje. Hrvatska i srpska liga su svjetlosnim godinama ispred nas. Slovenci su daleko ispred nas.

Evo Osijek i Rendzers, ravnopavna utakmica. Osijek ima bolje igrace nego cijela nasa liga zajedno. Ma zapravo, tesko da bi neki nas igrac imao mjesto u Osijku, toliko smo losi.
Zadnja izmjena: Valencia, dana/u 02 avg 2018, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.
Nikad za nista ne krivi druge. Cim si u situaciji da ti sudbina zavisi od drugih, nesto si pogrijesio.

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4999
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BatistutA19 » 02 avg 2018, 21:48

Alucard je napisao/la:
BatistutA19 je napisao/la:Poz za Hordase nikakva nije ovo sramota .ovo je samo realnost i nema te vi nikog sta krivit ,meni je prvo naumpala tekma sa Besiktasom onda 2-2 a u Sarajevu 0-5,stim sto su ovi jos jaci od Besiktasa..sve ijednog kluba iz ex yu bi Atalanta prosla ..pozzzzzz i sretno u ligi
E upravo zbog takvog načina razmiljanja iz godine u godinu predvladava gubitnički mentalitet kod naših klubova, i jesmo tu gdje smo - na samom dnu, dok komšije iz godine u godinu redaju zavidne rezultate u Europi.

Oni ne skidaju gaće odma i prije borbe..
Ne smatraj provokacijom ja uvijek za sve nase klubove navijam narabvno da sam volio i da je Sarajevo i Zeljeznicar proso a drago mi je sto je Zrinjski proso a u ligi ce mo se ganjat ko uvijek .
Ne mozes ti samo napredovat a nista ne ulagat ,komsije kupe milionske igrace i prodaju za 10 miliona ,sta kod nas eto uzmi Gojak u Dinamo kolko je Sarajevo dobilo a vidjeces za koliko ce ga Dinamo prodat..Nije to nas mentalitet razmisljanja ovo je realnost sto bi se reklo kolko para toliko muzike.Kad vbudemo ulagali e tad se moze nesto napravit ,mi bolan spavamo svi .vi jos slavite titulu 1981 god il kad se igralo 3-3 sa Hamburgom il 4-3 nisam siguran a mi jos slavimo Fiorentinu 1972 god 1-0 ...Sretno u ligi i poz i nije ovo sramota .Oni su prosle god Everton pregazili 1-5 u gostima a da nase klubove ne pregaze

Avatar
Jiestifo
Postovi: 232
Pridružen/a: 13 jun 2017, 23:03
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Jiestifo » 02 avg 2018, 21:50

Vieira je napisao/la:Ma normalno da je pokazao i ja bi, izvuko nas je gore sad realno jedan go je mozda njegov, i opet idemo majke sestre s tribina i ja bi ga pokazo isto. Bolja su ekipa ne znam sta je problem, niko od nasih nije skako ni jednom iz ovih korner golova, ahmet je najgori igrac Sarajeva ikad.
Nije problem primiti 7 golova to se moze desiti.Ali pokazati srednjak ljudima koji su dosli da te gledaju i koji vole klub za koji igras dok ti imas astronomskd plate je dno dna.Jedan Karius pogrijesi dva puta u FINALU Lige prvaka i na kraju tekme se izvinjava 40 000 navijaca i jos plus milioni koji su gledali na malim ekranima.Ali hajd ti to seljacini iz Srbije dokazi FUJ DNO DNA(Izvinite na upadu neko moje misljenje)

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 avg 2018, 21:52

mire96 je napisao/la:Vec 6 godina Sarajevo nema pristojnog golmana, izuzev onda kad bi Delac dosao na posudbu. Stvarno ne mogu da skontam kako ne mozemo naci barem ok golmana, a Pavlovic ne moze biti ok kad od 6 udaraca na gol isto toliko i primi. Bukvalno nije morao ni stajati medju stativama. Ali jbg, ovo je realno stanje. Ono 2:2 je ekces.
bekovi ne igraju odbranu, Pidro nešto malo...stavio visoke spore stopere nazad protiv Gomeza, Barrowa...stavio Hebiba na beka koji je odsutan kad se braniš evo branimo se kuca 80 minut...Rahman nevidljiv...niko nogu da postavi, niko u blok da izađe, niko treniro odbranu prekida nije, a tako su nam zveknuli 2 gore....ovdje samo trener može biti odgovoran...ponavlja se jedno te isto na stotine stranica od kraja sezone prošle...za evropu ti ne treba pristojan nego odličan golman i odličan špic, čvrsta odbrana...bekovi(oba) ali eto Hus se pokaki navijačima u usta govoriše prošle hefte i vaistinu....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Saurman
Postovi: 29560
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Saurman » 02 avg 2018, 21:52

Kvalitet lige kakav je bio 1997 takav je i sad ako ne i lošiji.Sramota je da tapkamo u mjestu 22 godine nakon rata dok su ostali miljama ispred.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

Avatar
BatistutA19
Postovi: 4999
Pridružen/a: 26 avg 2015, 21:44
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BatistutA19 » 02 avg 2018, 21:55

VALENCIA pookvaricu ljudima temu skroz al bolan to to pricam koliko je Rijeka ulozila novca a koliko Sarajevo il bilo koji klub ,Rijeka proda igrace u ligu petice bez problema ,gdje mi prodamo koga smo prodali Hrgovica ,.Berberovica .i jos onaj u Nant Mesic sto nije odigro nijednu utkmicu za 20 godina i za mizerne pare .Ne mozes ti Spartu poredit sa Atalantom ni blizu.Kad budemo ulagali kupovali milionske igrace i prodavali za 10 miliona ta moze nesto al mi prvo trebamo terene napravit i svi omladinske kategorije forsirat pravit igrace ,mi talente imamo a l nema ko radit sa njima pravilno i nema uslova da se radi i najgore nemas snnage tog talenta zadrzat ...

Avatar
Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12735
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Mig_Mig » 02 avg 2018, 21:56

UGASI TEMU DVA DANA
Max Allegri 300 💪💪💪

dinoze
Postovi: 2083
Pridružen/a: 08 sep 2010, 07:53
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la dinoze » 02 avg 2018, 21:57

Kako ljudi da uloze kada je karta 6-7 maraka u prosjeku i onda dodze 15 navijaca.
A sve neki derbiji vjecni i nevjecni.
Najzalosnije je sto ce ova Atalanta izgubiti od prvog ozbiljnijeg tima.

Avatar
Fudo
Postovi: 4292
Pridružen/a: 07 sep 2009, 10:29
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Fudo » 02 avg 2018, 21:59

Ovo je bruka... 4 gola si haman sam sebi dao. Koje picke sve igraju za fks. Sramota
BordoCrvena...Fk.Sarajevo i Liverpool

Avatar
flwz
Postovi: 407
Pridružen/a: 11 sep 2014, 08:38
Lokacija: Saraj'vo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la flwz » 02 avg 2018, 22:00

Sram vas i stid bilo.
Zeljeznicar 1921

One can have no smaller or greater mastery than mastery of oneself.
- Leonardo da Vinci

Avatar
DenchiNL
Postovi: 7631
Pridružen/a: 10 okt 2008, 19:06
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la DenchiNL » 02 avg 2018, 22:01

Fudo je napisao/la:Ovo je bruka... 4 gola si haman sam sebi dao. Koje picke sve igraju za fks. Sramota
ovo je realnost i malo još

2 igrača u napadu atalante vrijede ko partizan i zvezda zajedno, ni najluđi narkoman nije očekivao prolaz...ali da je puno jeste...
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 02 avg 2018, 22:03, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Dave i 25 gostiju.