Danas sam u kafani sjedio sa Željinim navijačima, zezali me 0
8.0
8.201
8.
Sve je to OK, ali sam se osječao prijatnije, sa ljudima koji otvoreno kažu "ja ne volim Sarajevo, ja volim Želju(krio sam se sedmicu)", nego što se osjećam, ćitajući komentare "NAVIJAČA" Sarajeva na ovome forumu.
Od gurbeta nisam doživio ovo što ovde doživljavam, pljuvanje po klubu, želju za katastrofom(sječam se dobro komentara "NAŠEG NAVIJAČA", kada je u Atalanti pao prvi gol, trijumfalno poćeo brojati, nadajući se da ćemo primiti još, u niku ima HZ

), odnosno prizivnja katastrofe mnogih nazovirealista(želja im se ostvarila u drugom meču).
Srce me boli kada se sjetim atmosfere, sa početka susreta na prepunom Koševu, odnosno suza djece nakon SRAMOTE, koju su nam priredili "IGRAČI", a onda se sjetim komentara MORALISTA, "KAKO IM HUSREF MOŽE PSOVATI", ja im nebi psovao ja bi im noge prebio.
Primiš 8 golova, napraviš 8 faula, jad i bjeda, ali nemoj da im neko nešto opsuje. Ekskluzivno pravo na psovke imaju pojedinci na Istoku.
PS
Izvinavam se , na ovom emotivnom postu, ali to je to