FK Sarajevo

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Šta očekujete od FK Sarajevo na kraju sezone?

Dupla kruna
78
65%
Osvajači lige
30
25%
Osvajači kupa
2
2%
Europa
5
4%
Ništa od navedenog
5
4%

Ukupno glasova: 120

MCMXLVI
Kontakt:

PostPostao/la MCMXLVI » 13 avg 2018, 21:41

Samo treba i pohvaliti Upravu u vezi Hadzica, Veladzica i Sadikua. Odlicno odradjeni transferi.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 13 avg 2018, 21:42

Musemic gost na BHT.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 13 avg 2018, 21:44

MCMXLVI WroteColonSamo treba i pohvaliti Upravu u vezi Hadzica, Veladzica i Sadikua. Odlicno odradjeni transferi.

Catakovic, onaj mslac u ceskoj, ovaj u sloveniji.... fula do fule
LEON BENKO!!!

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 13 avg 2018, 21:46

MCMXLVI WroteColonSamo treba i pohvaliti Upravu u vezi Hadzica, Veladzica i Sadikua. Odlicno odradjeni transferi.

Baci koji fotošop sa sisojem u novim motivima tuzla sitija. :kafa:
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

MCMXLVI
Kontakt:

PostPostao/la MCMXLVI » 13 avg 2018, 21:47

Pantelija WroteColon

Catakovic, onaj mslac u ceskoj, ovaj u sloveniji.... fula do fule

Samo je Catakovic jedna velika greska. Ova trojica pun pogodak.

@uNBx Pripremam materijal za srijedu :mrgreen:
Zadnja izmjena: MCMXLVI, dana/u 13 avg 2018, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

joker90
Kontakt:

PostPostao/la joker90 » 13 avg 2018, 21:49

Ðe su pare od te djece? :hmmmmm:
Bahati, bahati Željkan!

bihuzur

PostPostao/la bihuzur » 13 avg 2018, 21:50

glupson pametuje na bhtv

amypitar
Kontakt:

PostPostao/la amypitar » 13 avg 2018, 21:53

Valjda Husref nesto promjeni protiv kona.
Nece valjda opet isti sastav.Ja bi volio da malog Resica postavi umjesto Halilovica.Trebao bi malo zarotirati,a nadam se da hoce.Nesto sam siguran da cemo kone mlatnuti.Ako ih Husref nahajca kao prvu protiv Atalante onu prvu u Italiji,znaci borba,trka,zalaganje,dernuce mo ih kao od sale.Zivi bili pa vidjeli.
Zadnja izmjena: amypitar, dana/u 13 avg 2018, 21:55, ukupno mijenjano 1 put.

DenchiNL

PostPostao/la DenchiNL » 13 avg 2018, 21:54

miky_hz WroteColonMusemic gost na BHT.

evo opet gledam i opet pjenim šta reče za Pidru, a fino se vidi da je Hebib ukakio pa prešla lopta na drugu stranu pa je tek onda i Pidro pustio svog čovjeka a jbg to je već 60-ti minut na poziciji beka u seniorskom fudbalu za ipak jednog juniora, fizički ne može trčati toliko još...i koliko hladno prelazi preko toga hebibu i bekiću, djeci to zamjera...a što mu je hebib sjebo 3-4 ofsajd zamke u tekmi je.bo to to se ne pika... :facepalm: :damn:
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 13 avg 2018, 21:59

DenchiNL WroteColon
miky_hz WroteColonMusemic gost na BHT.

evo opet gledam i opet pjenim šta reče za Pidru, a fino se vidi da je Hebib ukakio pa prešla lopta na drugu stranu pa je tek onda i Pidro pustio svog čovjeka a jbg to je već 60-ti minut na poziciji beka u seniorskom fudbalu za ipak jednog juniora, fizički ne može trčati toliko još...i koliko hladno prelazi preko toga hebibu i bekiću, djeci to zamjera...a što mu je hebib sjebo 3-4 ofsajd zamke u tekmi je.bo to to se ne pika... :facepalm: :damn:

Eto nacrtao ti covjek.

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 13 avg 2018, 22:01

Sta je ba nacrtao,hebib je 80% kriv za ovaj gol, mali pidro se sjebao na drugoj strani kako husref ima gluppg desnog beka zato nije stigao da isprati igtaca
LEON BENKO!!!

StariGrad071
Kontakt:

PostPostao/la StariGrad071 » 13 avg 2018, 22:03

Da je pidro ispratio ne bi bio gol. Greska hebiba i pidre, stim da je podrina gora jer je njegov igrac dao gol nakon sto je bukvalno prestao trcati. Tek nakon ovih analiza vidis kolko mi zapravo ne znamo o fudbalu.

DenchiNL

PostPostao/la DenchiNL » 13 avg 2018, 22:07

StariGrad071 WroteColonDa je pidro ispratio ne bi bio gol. Greska hebiba i pidre, stim da je podrina gora jer je njegov igrac dao gol nakon sto je bukvalno prestao trcati. Tek nakon ovih analiza vidis kolko mi zapravo ne znamo o fudbalu.

buraz Hebib to radi odkako su ga stavili na beka, ili da pričamo o ofsajd zamci? prati li Almir Bekić svog igrača? 30-godišnji reprezentativac? ili Puzigaća prije toga?
Zadnja izmjena: DenchiNL, dana/u 13 avg 2018, 22:10, ukupno mijenjano 1 put.
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 13 avg 2018, 22:08

Greska je i Hebiba a i Pidre nema se tu sta reci objasnjeno je sve slikovito,ja nisam od onih koji igrace voli djeliti na stare i mlade,svi igraju zajedno i svi isti tretman trebaju da imaju .Naravno receno je i da su normalne "oscilacije" u igri za mladog igraca,i treba preci preko toga,gresaka ce biti i dalje,to treba istrpiti i gledati to na taj nacin.Idemo dalje.Ovo nek mu bude skola za ubuduce i ako ce iz ove greske nauciti nesto onda to treba gledati tako,kao na fudbalsku skolu,i za ubuduce da gleda da ispravi taj nedostatak i da aBd napravi dobru karijeru da mu ne bude ovo plafon kao starijim kolegama.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Kiks1
Kontakt:

PostPostao/la Kiks1 » 13 avg 2018, 22:09

Braco svjesni smo svi da situacija nije dobra, nikako, ali derbi je, gradski derbi jbt. Hajmo dole otici, pofajtat se pa sta Bog da, ako nista mi barem mozemo kone pobijediti na tribinama, ne pamtim nocni derbi dole. Hajmo im zadati zadacu, a na terenu sta bude. Furajte raju, sutra ce valjda raja iz jezgra grupe dati upute kako, sta, gdje. Dobar osjecaj imam pravo, volim te Saraj'vo ludo!
Volimo te Saraj'vo, vec godinama!

miky_hz
Kontakt:

PostPostao/la miky_hz » 13 avg 2018, 22:25

Po nekom mom "vidjenju" za derbi bi Krstu ja gurnuo na krilo posto vec nema Sisica.Iskreno sad bas mali Resic da pocne da udari na ovog Stevanovica krkana polomit ce ga do 15-te na foru seljacku neku,mislim da je malo "rano" za to. Pa bi ja to ovako poceo vodeci se i protivnikom a i nama,pojacao bi tu sredinu jel oni tu sad nemaju nekih krkana a ova trojka bi nasa bila tu u prednosti sto je jako bitno za ovakvu utakmicu.

---------Adukor------Stanojevic--------

----------------Rahmanovic-----------

-----Halilovic---Ahmetovic---Velkoski---

Mada sam ja za to da Handzic pocne ovu utakmicu ali opet gledano to je "nemoguce" jel ocito da ce dobro morati pomuciti da bude prvi izbor.Zbog samog znacenja ove utakmice i znam da je puno "nabrijaniji" od svih ovih ofanzivaca,a i sam po sebi je dosta prgav i vrlo lahko isprovocira protivnika.Za derbi nemoram ni govoriti koliko bi to jos izrazenije bilo.

Naravno od ovoga nema nista,Ljuban mrtvi je u najavi toj nekoj i ja evo vec u glavi ludim na tu pomisao pa crtam sve moguce sastave bez njega ,ali dobio je pohvalu tako da meni negine pola table lexiliuma.

.EBI SE NEMANJA !!!

SarajevoJeBordo
Kontakt:

PostPostao/la SarajevoJeBordo » 13 avg 2018, 22:28

Kakav samo rezon mi imamo :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: i mi i Husref
Rahmanović, Handžić, Šišić, Tatar, da su bili normalni ne bi niko o Pidri pričao javno.

Shvatam ja da je problem u tome što trener uperi prst samo kad je dijete u pitanju. Ono što je mali uradio ne radi se ni na terminu, ali nije imenovano bilo kad to radi Bekić. A opet se bavimo posljedicom, a ne uzrokom. Uzrok su ova 4 koja su promašili što treba vezanih očiju da se zabije.

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 13 avg 2018, 22:34

Haloooo na federalnoj ili gdje vec javnontreener ponovo prica kako je pidro kriv za gol i kaze nece to on shvatiti tako, jok nego kako ce . Pa ovo je za zatvora.
Sto isti javno ne kaze da su nam tri puta izaslk 1 na 1 sa golmanom jer je hebibovic zaspao i covjek nije bio u ofsajdu iako su PIDRO mujakic i adukor istog uhapsili? Sto to vrli strateg ne pomene ?
Zato sto je svejstan da je ovdje hebib pojeo **** i nije ispratio igraca. Ne zelim dalje da raspravljam, rekao sam da je podrina krivica, ali da imamo desnog beka koji je vracen u akasemiju, do ovoga ne bi ni doslo. Kad nas ne **** sa bekicem, husref nas uzjase sa hebibovicwm ili adukorom na stoperu
Strucnjak
LEON BENKO!!!

Sabinho
Kontakt:

PostPostao/la Sabinho » 13 avg 2018, 22:39

joker90 WroteColonÐe su pare od te djece? :hmmmmm:

slika

slika
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

uNbx
Kontakt:

PostPostao/la uNbx » 13 avg 2018, 22:40

Doganu svaka na mjestu kad je na početku govorio o igračima koji igraju ovu ligu.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Natrag na “FK Sarajevo”

Trenutno korisnika/ca: pierce, Vaha1946 i 17 gostiju.