FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
jel nasi cekaju dopuštenje seljinih da pridju njihovom golu? nedo Bog da osutaju
Re: FK Sarajevo
Jel bio offside
-
ajdohordas
- Postovi: 4428
- Pridružen/a: 25 jun 2015, 13:31
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Svaki, ali bukvalno svaki napad preko Hebibove strane je opasnost za naš gol.
Re: FK Sarajevo
I ako dobijemo, jasno je sa u podrsjenom polozaju,, losiji ... jbg
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli
Re: FK Sarajevo
Ovaj pomocni na zapadu najbolji pomocni ikad koji nam je sudio
Re: FK Sarajevo
Bio je ofsajd, dobro suđenje. Treba ovog Čujru... kako već, zatvorit. Yeben igrač.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Jbt jesam li ikad gledo boljeg linijiskog od ovoga na zapadu
- BordoSarajevo
- Postovi: 7219
- Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
RAHMANEEEEEEEEE
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!
Re: FK Sarajevo
Rahmanovic zuti
- Fikret1946
- Postovi: 1229
- Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ma to kjosevski bebo
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
ajmooooooo
Re: FK Sarajevo
Raaaaahmaaaneeee, gu.zi malenu kurvicu iz Zvorničke.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
Re: FK Sarajevo
Toooooooo
- Fikret1946
- Postovi: 1229
- Pridružen/a: 04 mar 2017, 15:27
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
koja asistencija ahmeta 
Re: FK Sarajevo
Siluj rahmane malu plavu sirotinju i njihovom podrumu
Re: FK Sarajevo
Ma igrac utakmice je pomocni 100%
Re: FK Sarajevo
Slabiji smo, Čujrujić je ponajbolji plejmejker kojeg sam gledao u zadnjih par godina. Al vodimo, to je bitno. Samo da je sačuvat ovo.
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️
- robertkosar
- Postovi: 3632
- Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
- Kontakt:
- QUARESMA 18<<<
- Postovi: 7436
- Pridružen/a: 22 feb 2009, 21:53
- Lokacija: Beograd
- Kontakt:
Re: FK Sarajevo
Ibrašimbegoviću mačko
Online
Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.


