re/ CIMIROT GOJKO
Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
re/ CIMIROT GOJKO
- Bazinga12345
- Postovi: 5708
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
- Kontakt:
Re: re/ CIMIROT GOJKO
siljevac je napisao/la:Nesto razmisljam Cimirot je stvarno medju trojicom najboljih igraca u repki .
Kazete nesto za Duljevica , pa on trci kao gonzales dodje do sesnaest i pokloni loptu naravno protivniku . Uvijek ste pametovali a Cimirot igra a protiv Austrije nije igrao jer je zakacio virus .
Sve ovo mi je rekao njegov daidza .
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Zadnja klupa
Re: re/ CIMIROT GOJKO
Re: re/ CIMIROT GOJKO
Reci njegovom daidzi da mu je sestric najlosiji u repci.Ukopo nas u vise navrata(Cipar od 0:2 do 3:2 op.a.).Nadam se da ce taj virus potrajati.siljevac je napisao/la:Nesto razmisljam Cimirot je stvarno medju trojicom najboljih igraca u repki .
Kazete nesto za Duljevica , pa on trci kao gonzales dodje do sesnaest i pokloni loptu naravno protivniku . Uvijek ste pametovali a Cimirot igra a protiv Austrije nije igrao jer je zakacio virus .
Sve ovo mi je rekao njegov daidza .
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Online
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, ajaca, aqarius, ArtemisFowl, AzRimiRzA, b00t, bh22, Bobadilla, bordobijeli, Bosanac90, Brokula, CAGarfia, Confiance, CrvenoCrnaArmija, dariolovrinovic00, darker10, deda, DeeWa, delko, Elddar, exampLe., farenhajt, Frankie, Fudo, HalaMadrid, HariTz, JimmyPage, karajlo, Kaunas, KockarVicin007, Kylian, lakilone, LeCoq, lol89, ludilompredozirani, Lynx, Majstorinho, Marokanci58, MaroonBjelave, Marsal, Marsiano, Micron, PeppermintSA, RajvoSa89, rossonero85, s4mke, SanaBosna, Shevko, Sheyi, Slobodanpad1945, StevieG8, TefalTava, Venom, VensanKasel, VivaLaLiberta, Wilshere10, Xaniesta, Zaxon i 322 gosta.

