FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 18 sep 2018, 22:29

hilmo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la:Nisam upratio, ima l' šta za cijenu ulaznica sutra?
Sjever 5
Istok 8
Zapad 10
Zapad galerija 15
:mrgreen: :P
Važe l' sezonske?
Skupo za drugoligaša, uprava napolje! :mrgreen:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la hilmo » 18 sep 2018, 22:35

skoroalen je napisao/la: Važe l' sezonske?
Skupo za drugoligaša, uprava napolje! :mrgreen:
Ne važe... :mrgreen:

Da je kako sutra bez velikog stresa preskočiti ovu prvu prepreku. Ali siguran sam da neće biti lako, znali su nama mostarci praviti finih problema u prošlosti. NIkad neću zaboraviti onu utakmicu kada su Kodri otkaz uručili. A jesmo tu utakmicu igrali lošee..

Ja sam za to da se gura na oba fronta punom snagom pa dokle se stigne.

kraljlavova
Postovi: 567
Pridružen/a: 01 feb 2013, 01:20
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kraljlavova » 18 sep 2018, 23:15

Sutra bi trebali nasi navijaci organizovano otici moglo bi svasta biti na cesti prema mostaru

Avatar
rodjak
Postovi: 2271
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la rodjak » 18 sep 2018, 23:46

hilmo je napisao/la:
skoroalen je napisao/la: Važe l' sezonske?
Skupo za drugoligaša, uprava napolje! :mrgreen:
Ne važe... :mrgreen:

Da je kako sutra bez velikog stresa preskočiti ovu prvu prepreku. Ali siguran sam da neće biti lako, znali su nama mostarci praviti finih problema u prošlosti. NIkad neću zaboraviti onu utakmicu kada su Kodri otkaz uručili. A jesmo tu utakmicu igrali lošee..

Ja sam za to da se gura na oba fronta punom snagom pa dokle se stigne.
Hus spavas li mirno :rol:

Dobrodosli na stadion Rodjeni ,nadam se finoj utakmici,pa nek ide dalje onaj ko u fer igri i fer sudjenju zasluzi na terenu . :bih:
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
BosnianKingdom
Postovi: 2877
Pridružen/a: 13 jun 2015, 10:41
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BosnianKingdom » 18 sep 2018, 23:59

kraljlavova je napisao/la:Sutra bi trebali nasi navijaci organizovano otici moglo bi svasta biti na cesti prema mostaru
Bugari napadaju.
Sabrine mi moje!

Avatar
KrajisnikBosnjak
Postovi: 3564
Pridružen/a: 28 okt 2016, 19:59
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la KrajisnikBosnjak » 19 sep 2018, 01:01

Idemo po pobjedu protiv Veleža! Velež zaista volim, najdraži klub u BiH uz neprikosnoveno Sarajevo mi je Velež.

Nadam se prijateljskoj atmosferi, nadam se da će Horde od prve minute biti na tribini i zajednički sa Mostarcima pjevati himnu kao i prije par godina.

Rezultat? Pa neka bolji pobjedi, a nadam se da će naše Sarajevo biti bolje i da ćemo slaviti 3:2, da publika ima šta vidjeti na terenu.

KUP je jako bitan trofej, mi moramo uvijek ići na sve trofeje, ali ako ne daj Bože ispadnemo (A NADAM SE DA NEĆEMO!!!) onda svu sreću u daljem takmičenju želim Veležu i volio bih ako mi, onda da oni osvoje KUP i da se plasiraju u Evropu kao drugoligaš!

SAMO JAKO BORDO MOMCI! :bih:
⚜ Simpatizer reprezentacija BiH i FK Sarajevo 🔴⚪

SNSa
Postovi: 314
Pridružen/a: 29 jan 2017, 19:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SNSa » 19 sep 2018, 07:14

Hajmo ovo rutinski danas uzeti!

#1946

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la josipmusa » 19 sep 2018, 07:19

U pripremama je naš prvi tim razbio Zelju, 3 komada pa rezerve do 3-3 izgurale, jeste prijateljska, ali ako je poredit, i ovu hazmirovu prchiju smo gazali lani sa slabijim timom, a oni nisu puno jaci nego lani , igrački, pa ste ih nekako 2-0 uzeli. Neka pobjedi bolji, ali vjerujte, ako uđete potcjenjivački, dobit će te po ušima. Sretan put pitarima koji dolaze, a otputujte sigurno i tužno :mrgreen:

Avatar
Stroj1946
Postovi: 8323
Pridružen/a: 24 nov 2016, 22:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Stroj1946 » 19 sep 2018, 10:04

fks74 je napisao/la:
Stroj1946 je napisao/la:Po meni Marinović i Nalić. Marinović pogotovo. Uščuplić kad bi se uozbiljio jedino. Dudić je potencijal, al on vodi ekipu koja se bori za opstanak i nema neke aman reference da bi vodio klub poput našeg. Jedino da odradi 3,4 sezone u većim klubovima poput Slobode ili Čelika, da zabilježi ozbiljnije rezultate tamo, onda možda... Dotad nije još za nas.... Jedno je voditi GOŠK ili Travnik gdje nema pritiska, a drugo smo mi.
Husrefu je najveći problem tvrdoglavost. A u inat neki. I manji a to je što ne voli da mijenja sistem. To ga je koštalo mnogo puta, dok je kod nas bio prije i sad. Nažalost nama preko leđa. To je najviše što mu se zamjera. A ne radi na sebi. Jbte te to kad njemu mora 1000 ljudi aludirati da neki igrači nisu u formi i da taj sistem ne funkcioniše. Onda tek napravi izmjene neke. Valjda treba da sam vidi. Primjer Bekić kao bek, Adukor na stoperu ili Hebibović desni bek.
Taman posla da tribine odredjuju ko' ce igrati. I navijaci znaju ko' je u formi a Husref to ne vidi na treningu. Ma hajte, molim vas. A i da dodje neko drugi, neko ce i njemu naci mahanu. Uvijek postoji neko da mu neki trener i njegov nacin rada ne odgovara. Licno, meni odgovara Hus, jer forsira napadacki nogomet. A i on nije lud, volio bi i on da ima bolje bekove, vjerovatno bi ih stavio da igraju.
Ja paša kad sam zadnji put pogledo ovo je bio forum a ne tribina.
A to da Husref vidi, vidjeli smo dovoljno.....

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 19 sep 2018, 10:18

Treba prijevoz meni i drugu, ima li ko slobodnih mjesta ?
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 19 sep 2018, 12:50

Ja se pribojavam scenarija od prosle god i ispadanja, Velez je dobra ekipa sa extra trenerom, nadam se da cemo proci pa makar i na penale
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la shaman7 » 19 sep 2018, 13:05

Okupljanje vasih navijaca je u 16h na parkingu preko puta stadiona, gdje cete moci uzeti karte. Odatle cete biti ispraceni do stadiona s policijom na tribinj gdje moze stati 300-400 ljudi. Jos jednom dobrodosli :)

Beli91
Postovi: 28
Pridružen/a: 31 jul 2018, 14:04
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Beli91 » 19 sep 2018, 13:36

:njanjanja: Stanica sva je u bordo bijelom :opaopa:

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 19 sep 2018, 14:05

Ne sumnjam u prolaz, ali ako se šta "zaguli" i ode u penale, ishod se zna, bolje onda izgubit regularnim rezultatom iz 90 minuta :mrgreen:

Rezultat 1:4
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
robertkosar
Postovi: 3467
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la robertkosar » 19 sep 2018, 14:26

Yebiga ako se treba bojati Veleza i strahovati od njih onda smo za federalnu ligu i to borba za opstanak :salut:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

zagorski
Postovi: 7806
Pridružen/a: 04 jun 2015, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagorski » 19 sep 2018, 14:37

robertkosar je napisao/la:Yebiga ako se treba bojati Veleza i strahovati od njih onda smo za federalnu ligu i to borba za opstanak :salut:
Velez je po meni najbolja ekipa u federalki,a bolji su i od barem 4-5 trenutnih premijer ligasa,tako da...

Avatar
SedrenikHz
Postovi: 1622
Pridružen/a: 07 avg 2018, 18:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la SedrenikHz » 19 sep 2018, 14:52

Zašto bježe ultrasi?? :njanjanja:
železničar RS !!!
"Sve laže onaj mali sa Sedrenika"

Avatar
kupus army
Postovi: 1577
Pridružen/a: 02 mar 2010, 23:12
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kupus army » 19 sep 2018, 15:14

Nasi izgledq nabrzili Ultrase !
Kao dijete 's tobom ja osjetilo bol,svu srecu ovog svijeta,dobro,a i zlo!

Avatar
kengur
Postovi: 2108
Pridružen/a: 30 nov 2008, 21:35
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la kengur » 19 sep 2018, 15:20

Esport je napisao/la:
robertkosar je napisao/la:Zasto? Mislis sto je imao srece da igra sa Papetom u to vrijeme
Ne samo Pape(ipak on najviše), cijela ekipa je igrala na njega, kada je došao u poziciju da bude prvi strelac.
Nije bilo sebicnosti, igralo se za tim i publiku.
Samo sto nije i pupkom zabijao. Jeste cijela ekipa ali posebno Safet i Edhem. Cini mi se da je poslije otisao u Zvezdu i nije ni priblizno bio tako dobar.
Meni je Teskeredzic imao nos i smek za go. A i Srebrenko je bio zmaj.

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 19 sep 2018, 15:46

Velež u najjačem sastavu mislim, našeg još nema, bit će zayebano..

Za Velež će danas nastupati: Bobić, Biševac, Zvonić, Mujezinović, Ćosić, Behram, Ovčina, Fajić, Kuduzović, Ferreyra i Lucas. Na klupi su ostali: Tipura, Mešanović, Zeljković, Cvijanović, Alikadić, Brandao i Vehabović.
Zadnja izmjena: BordoSarajevo, dana/u 19 sep 2018, 15:51, ukupno mijenjano 1 put.
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Evander, MrPink, vedinjo98 i 34 gosta.