NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 23 sep 2018, 11:36

Zvijezda se dize iz kola u kolo, jucer sam pricao sa ljudima iz kluba o utakmici u velezu treba je samo zaboraviti a nasi su obecali i ibrici kad dodje da ih ceka pakao za ovu sramotu sto si priredili nama koji smo ih ostavljali u ligi. Slijedi kup nadam se neki laksi protivnik tipa Zvijezda 09 Kikaci, Rudar Prijedor svjesni su ljudi koji vode klub da nam treba jos igrača i financija da bi se sezona izgurala kvalitetno.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 23 sep 2018, 12:35

Kapetan je napisao/la:Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom
Zajebavas se.. Nisi ozbiljan.. :urnebes:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 23 sep 2018, 13:02

Sarkan je korektan igrac i sa njim treba planirati na duze staze osim toga iz Pelagiceva je prakticno nas domaci. Treba ga istrpiti misljenja sam da je dobar i zahvalan.

Progres
Postovi: 177
Pridružen/a: 04 mar 2018, 00:47
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Progres » 23 sep 2018, 15:04

Kapetan je napisao/la:Realno Metaleghe je bio bolji u prvom poluvremenu. I pocetkom drugog kad su promasili 2 zicera. Bas se osjetio taj pritisak na igracima jer smo morali pobijedit. Kad smo zabili za 2-1, bas zaigrali kako treba, bez pritiska i lagano zabili i treci. Po meni rezultat 3-2 je najrealniji, al penal je krajnje smijesan. Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom. Haračić je takodjer masina ne bi bilo lose ponovo dovest momka na polusezoni.
Mislim da nisu bili bolji ali tacno je da smo u odbrani lose stajali i da su nam suvise lako dolazili u sansu nekoliko puta.

Kapetan
Postovi: 744
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 24 sep 2018, 14:10

SMR187 je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom
Zajebavas se.. Nisi ozbiljan.. :urnebes:
Smrtno ozbiljan jer da momak nije zabio tad kad jest, u drugom poluvremenu bi gledao bunker Metaleghea. Takodjer napravio je i prodor gdje je trebao biti sudjen penal za nas al jbga nije. Pored toga nije igrao svoju prirodnu poziciju vec je mijenjao Ilica, koliko toliko korektno.

Kapetan
Postovi: 744
Pridružen/a: 10 jul 2012, 14:01
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Kapetan » 24 sep 2018, 14:13

Progres je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:Realno Metaleghe je bio bolji u prvom poluvremenu. I pocetkom drugog kad su promasili 2 zicera. Bas se osjetio taj pritisak na igracima jer smo morali pobijedit. Kad smo zabili za 2-1, bas zaigrali kako treba, bez pritiska i lagano zabili i treci. Po meni rezultat 3-2 je najrealniji, al penal je krajnje smijesan. Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom. Haračić je takodjer masina ne bi bilo lose ponovo dovest momka na polusezoni.
Mislim da nisu bili bolji ali tacno je da smo u odbrani lose stajali i da su nam suvise lako dolazili u sansu nekoliko puta.
Naravno, svako ima pravo na svoje misljenje ali najbitnije je od svega da smo mi pobijedili. Ziv ti meni bio :thumbup:

combe80
Postovi: 1425
Pridružen/a: 05 jul 2013, 23:52
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la combe80 » 24 sep 2018, 14:19

Evo sanse matorom Lazi da nadigra svoj bivsi klub... i udje u cetvrtfinale kupa i obasja obraz Gradacca nakon onih sramnih 7:0 u Mostaru...

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 24 sep 2018, 14:46

Kapetan je napisao/la:
SMR187 je napisao/la:
Kapetan je napisao/la:Šarkanović medju boljima jucer, izgleda da su kritike urodile plodom
Zajebavas se.. Nisi ozbiljan.. :urnebes:
Smrtno ozbiljan jer da momak nije zabio tad kad jest, u drugom poluvremenu bi gledao bunker Metaleghea. Takodjer napravio je i prodor gdje je trebao biti sudjen penal za nas al jbga nije. Pored toga nije igrao svoju prirodnu poziciju vec je mijenjao Ilica, koliko toliko korektno.
Ma svaka njemu cast za gol, ali samo zbog toga rec da je bio medju najboljim...
Pa lik ne moze cunj na treningu predriblat. Prodje jedan od 5 dodavanja, ostalo sve direkt protivniku u noge. U odbrani trom, ispada ko iz voza.

Osim gola, po meni, nista nije napravio. Jos kad uzmes u obzir da je gol postignut iz prilike koju je kreirao Jusufbasic maestralnom asistencijom, a ne Sarkan, onda....

Medjutim to opet ne umanjuje vrijednost njegovog gola. Postigao ga je bas u pravom momentu.
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 24 sep 2018, 17:07

combe80 je napisao/la:Evo sanse matorom Lazi da nadigra svoj bivsi klub... i udje u cetvrtfinale kupa i obasja obraz Gradacca nakon onih sramnih 7:0 u Mostaru...
Ovo moramo proc...jel se igra samo jedna utakmica
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 24 sep 2018, 22:52

Igra se jedan tekma,ja bi najsretniji bio kada bi nasli zamjenu za Jacimovica,imamo mi Jusufbasica koji moze pomoci napadu ali dzaba kada ovog Jacimovica moras pogodit da on da gol,treba nam okretniji igrac da se snalazi sa loptom,ovaj je katastrofa da dribla i nesto sam napravi,mora ici jedan na jedan i opet nije siguran da ce dati gol

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 sep 2018, 00:27

Ovdje se hvali Sarkanovic za kojeg je dupli pas ko kvantna fizika, a trazi zamjena za Jacimovica koji zabija skoro svaku utakmicu :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 25 sep 2018, 09:10

spiska je napisao/la:Zvijezda se dize iz kola u kolo, jucer sam pricao sa ljudima iz kluba o utakmici u velezu treba je samo zaboraviti a nasi su obecali i ibrici kad dodje da ih ceka pakao za ovu sramotu sto si priredili nama koji smo ih ostavljali u ligi. Slijedi kup nadam se neki laksi protivnik tipa Zvijezda 09 Kikaci, Rudar Prijedor svjesni su ljudi koji vode klub da nam treba jos igrača i financija da bi se sezona izgurala kvalitetno.
Koga si ti ostavljao u ligi ? Sramotu su vam priredili vaši igrači, a ne mi, a kad dodjemo na proljeće još pojačani, a vi standardno grohnete finansijski, ako mislite neko dočekivanje na nož samo možete petardu kući da dobijete što je veća bruka od sedmice vani.

Usput Zvijezda 07 - Zvijezda 09, derbi kup runde

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 sep 2018, 09:22

SMR187 je napisao/la:Ovdje se hvali Sarkanovic za kojeg je dupli pas ko kvantna fizika, a trazi zamjena za Jacimovica koji zabija skoro svaku utakmicu :rol:
Fino si to napiso,to se zove forsiranje pogresnog igraca,ili losa procjena igraca

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 25 sep 2018, 09:48

SMR187 je napisao/la:Ovdje se hvali Sarkanovic za kojeg je dupli pas ko kvantna fizika, a trazi zamjena za Jacimovica koji zabija skoro svaku utakmicu :rol:
Ko zabija skoro svaku utakmicu,pa ovaj je u 7 kola dao 3 gola,jel ti to dokaz kakav nam je napad,i to dao protiv Gorazda 2 gola i sada protiv Metalegea 1,jesi li gledao protiv Olimpica jedan na jedan sa golmanom zapetlja se izgubi loptu a trebao je samo opaliti,mogao je birati gdje da suta,i protiv Metalegea sad dao gol jer se nasao na tom mjestu lopta ga fakticki pogodila u glavu,i opet je imao sansu jedan igrac ispred njega i opet se saplice nesto dribla i opali po golu lopta kad u Vidi ne zavrsi

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 sep 2018, 10:27

I u kupu je zabio, u obje tekme. Ne vidim sto se to ne bi racunalo. Protiv Olimpika se zbunio jer je mislio da je ofsajd

Ovaj zabio 3 gola u 7 kola, a prije njega Kesic 0 ili 1 u 15 kola i Kokot 2 gola u 15 kola.
Da ne pricamo kako su prethodna dvojica imali puno jacu pomoc u vidu Cvijanovica na krilu, dok ove sezone Ilic i Saric igraju dobro, ali nisu na nivou Cvije iz prosle sezone

Ovo je takav tip napadaca kao Lukaku npr. koji ovisi od asistencija, ne moze sam sebi kreirat sansu, ali zato ima dobru zavrsnicu i vecinom pogodi ako se nadje u takvoj situaciji
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

zmajevac
Postovi: 1176
Pridružen/a: 12 mar 2012, 14:14
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zmajevac » 25 sep 2018, 13:07

josipmusa je napisao/la:
spiska je napisao/la:Zvijezda se dize iz kola u kolo, jucer sam pricao sa ljudima iz kluba o utakmici u velezu treba je samo zaboraviti a nasi su obecali i ibrici kad dodje da ih ceka pakao za ovu sramotu sto si priredili nama koji smo ih ostavljali u ligi. Slijedi kup nadam se neki laksi protivnik tipa Zvijezda 09 Kikaci, Rudar Prijedor svjesni su ljudi koji vode klub da nam treba jos igrača i financija da bi se sezona izgurala kvalitetno.
Koga si ti ostavljao u ligi ? Sramotu su vam priredili vaši igrači, a ne mi, a kad dodjemo na proljeće još pojačani, a vi standardno grohnete finansijski, ako mislite neko dočekivanje na nož samo možete petardu kući da dobijete što je veća bruka od sedmice vani.

Usput Zvijezda 07 - Zvijezda 09, derbi kup runde
Ostavili smo vas u ligi one godine kad je Orasje ispalo tad smo vam mogli u Vrapcicima dat 5 komada jer smo bili jaki ko zemlja al smo vam pustili,jbg nismo vam trebali tad pustit da dobijete.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 25 sep 2018, 13:17

S kim se vi raspravljate i citirate u pm :rol:

Pa lik ne zna koji je Velez bio na tabeli predprosle sezone bez da googla, vi njemu pricate o necemu sto se desilo 2008/09.
Ne zna da su pravi Red Army tad prosli maksuz kroz Gradacac i pozdravljali narod i zahvaljivali se.

To su bila vremena kad im nije reper vodio navijacku skupinu xd
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Ponovo
Postovi: 482
Pridružen/a: 12 jun 2018, 10:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Ponovo » 25 sep 2018, 22:26

SMR187 je napisao/la:I u kupu je zabio, u obje tekme. Ne vidim sto se to ne bi racunalo. Protiv Olimpika se zbunio jer je mislio da je ofsajd

Ovaj zabio 3 gola u 7 kola, a prije njega Kesic 0 ili 1 u 15 kola i Kokot 2 gola u 15 kola.
Da ne pricamo kako su prethodna dvojica imali puno jacu pomoc u vidu Cvijanovica na krilu, dok ove sezone Ilic i Saric igraju dobro, ali nisu na nivou Cvije iz prosle sezone

Ovo je takav tip napadaca kao Lukaku npr. koji ovisi od asistencija, ne moze sam sebi kreirat sansu, ali zato ima dobru zavrsnicu i vecinom pogodi ako se nadje u takvoj situaciji
Jest dao ne kazem da nije a protiv koga smo igrali,evo u kupu ako dadne protiv Zvijezde 09 ispricat cu se ovdje na forumu

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 26 sep 2018, 08:22

A nemojte nam onda više puštati 7 komada, dosta 2, previše ste velikodušni. I kakve veze ima pretprošla sezona s nekim puštanjima a pozicija posebno kad je opstanak bio osiguran prije zadnjeg kola. Čuj nama selo puštalo hahahahha, e svašta i ovdje pročitat.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 sep 2018, 08:28

Koji glupson :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.