NK Zvijezda Gradačac

Moderator/ica: GracanicaAA

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 26 sep 2018, 08:30

SMR187 je napisao/la:Koji glupson :rol:
jesi, slažem se :clap: :clap:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 sep 2018, 08:33

Prica kako im je selo pustilo, a stadion im ne mozes bez GPSa nac u onim kamenjarima. Simin Han je za vas Monte karlo
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 26 sep 2018, 08:34

hajd malo na temu sex, ili gledanja guzica na forumu, nije ovaj sportski dio za pačenike

a ono stadion na glavnoj magistrali 7 minuta od centra, dok u vas u selu kažu aroniju posadili odmah uz granice terena, čobanija

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 26 sep 2018, 09:34

Vidim da forsiras tu pricu kako si iz toboze glavne hercegovacke metropole, pa ne znam zasto ne navijas za svoj lokalni klub, nego za neka okolna sela?
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 sep 2018, 18:50

josipmusa je napisao/la:hajd malo na temu sex, ili gledanja guzica na forumu, nije ovaj sportski dio za pačenike

a ono stadion na glavnoj magistrali 7 minuta od centra, dok u vas u selu kažu aroniju posadili odmah uz granice terena, čobanija
Nazivati Gradačac selom je više nego smjesno ako cemo gledati po geografskom polozaju ili po ponasanju vjeruj da Velez Mostar više dodje seoski klub nego Zvijezda, stadion Zvijezde je u gradskoj zoni dok je Velezov stadion u Vrapcicima, tačnije u okolnom selu kod Mostara gdje se odrzava poznata pijaca! Prema tome pokrij se usranom ponjavom predji malo na zapadnu stranu nije ti daleko civilizacija ne moras biti seljak!

atomac123
Postovi: 1612
Pridružen/a: 05 maj 2013, 21:24
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la atomac123 » 26 sep 2018, 19:11

spiska je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:hajd malo na temu sex, ili gledanja guzica na forumu, nije ovaj sportski dio za pačenike

a ono stadion na glavnoj magistrali 7 minuta od centra, dok u vas u selu kažu aroniju posadili odmah uz granice terena, čobanija
Nazivati Gradačac selom je više nego smjesno ako cemo gledati po geografskom polozaju ili po ponasanju vjeruj da Velez Mostar više dodje seoski klub nego Zvijezda, stadion Zvijezde je u gradskoj zoni dok je Velezov stadion u Vrapcicima, tačnije u okolnom selu kod Mostara gdje se odrzava poznata pijaca! Prema tome pokrij se usranom ponjavom predji malo na zapadnu stranu nije ti daleko civilizacija ne moras biti seljak!
E moj piska sta onda rec za covjeka koji agresore i uzp zlocince naziva civilizacijom naustrb herojskih Mostaraca, stvarno si dno dna.
TŽV!

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 26 sep 2018, 19:27

spiska je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:hajd malo na temu sex, ili gledanja guzica na forumu, nije ovaj sportski dio za pačenike

a ono stadion na glavnoj magistrali 7 minuta od centra, dok u vas u selu kažu aroniju posadili odmah uz granice terena, čobanija
Nazivati Gradačac selom je više nego smjesno ako cemo gledati po geografskom polozaju ili po ponasanju vjeruj da Velez Mostar više dodje seoski klub nego Zvijezda, stadion Zvijezde je u gradskoj zoni dok je Velezov stadion u Vrapcicima, tačnije u okolnom selu kod Mostara gdje se odrzava poznata pijaca! Prema tome pokrij se usranom ponjavom predji malo na zapadnu stranu nije ti daleko civilizacija ne moras biti seljak!
nisam nikad cuo da se klub karakterise kao seljacki/gradski klub po polozaju svog stadiona dok nisam procitao par gluposti napisanih ovdje. Izgleda da polozaj stadiona samo glupi bosnjo koristi kao argument u diskusiji dal je neki klub gradski ili ne. U modernoj evropi nikom nesmeta stadion van grada, cak ni velikanima evrope. E sad jesi ti savremen covjek ili ta moderna evropa? Drugo, mislim da je kvalitet stadiona, kvalitet infrastrukture bitnije od samog polozaja stadiona i okoline.

No od tebe me nista ne iznenadjuje, lik koji poziva na linc i ne sportske doceke gostiju samo zato sto su mu isti nadigrali posteno ekipu i sto nisu stali igrati na 2-0, jer eto po nekoj definiciji u Bosni nesmijes nikog dobit 7-0 jer onda si neprijatelj, ne moze i nista pametnije ni napisat. Tvoji komentari su sve samo ne civilizovani i savremeni, i nemaju mjesta u modernom savremenom drustvu i modernom fudbalu, tako da te i nesmatram kao dovoljno kompetentnim da nekom dijelis savjete koje je podrucje civilizovano a koje ne.

Avatar
studeni
Postovi: 1406
Pridružen/a: 29 jul 2012, 18:13
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la studeni » 26 sep 2018, 20:37

spiska je napisao/la:
josipmusa je napisao/la:hajd malo na temu sex, ili gledanja guzica na forumu, nije ovaj sportski dio za pačenike

a ono stadion na glavnoj magistrali 7 minuta od centra, dok u vas u selu kažu aroniju posadili odmah uz granice terena, čobanija
Nazivati Gradačac selom je više nego smjesno ako cemo gledati po geografskom polozaju ili po ponasanju vjeruj da Velez Mostar više dodje seoski klub nego Zvijezda, stadion Zvijezde je u gradskoj zoni dok je Velezov stadion u Vrapcicima, tačnije u okolnom selu kod Mostara gdje se odrzava poznata pijaca! Prema tome pokrij se usranom ponjavom predji malo na zapadnu stranu nije ti daleko civilizacija ne moras biti seljak!
Koji si ti idiot hebo te Praljak!

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la spiska » 26 sep 2018, 22:20

naravno da pozivam fino je pobjedit 5:0 mislim da je sasvim dovoljni prikaz dominacije trenutne ali za ono gazenje i one grupe startove nad igracima Zvijezde u prvih 20 minuta za to poseban docek ja vam garantujem pogotovu onom klošaru sa 200 minuta sto je dosao u Zvijezdu i sto je dobio ime i prezime pa onda ostalim a to mu je jos ljudi porucilo dole u Mostaru da makar 3 ce napustit teren radi povrede evo vidi kad ti ovo pisem a sjetit ces se mojih izjava na proljece, ne ulazi se tako u PL tako niko nije usao upamti kako vi hocete da udjete a ja vam to garantujem. Mozete pričati sta hocete ali mi smo herojsko selo i branit cemo čast i ugled isto kao sto smo branili i 92'-95'. Lijep pozdrav pišite pljujte glumite pamet i osudujte balavurdijo ništa drugo i ne znate!

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 sep 2018, 09:49

Eto nek ste vi gradjani sa kamenjara. Bolje da zauvijek budemo u ovoj ligi pri vrhu, nego da udjemo u premijer ligu na racun tudje sadake.

Glavni rival vam dere po Bosni, uzima kupove, titule, igra evropu a vi po federalnoj prosipate silu i hvalite se kako imate vise navijaca od Olimpika :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 27 sep 2018, 10:34

idi počupaj aroniju oko terena čobane

Budi bembela fahru na posao, kasniš fahro 8 je, joj kaže fahro jel' opet Fajić :urnebes: :urnebes:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 sep 2018, 10:40

Nemoj tako, i ako udjete u PL eto vas po navici nazad za sezonu dvije :tralala:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la josipmusa » 27 sep 2018, 10:43

Hajd bola slušaj Satelite i optepaj, mi ćemo makar nekad ući, vi nećete nikad :beba: :beba:

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 sep 2018, 11:17

FK Sadaka do titule :rol:
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Orhan
Postovi: 390
Pridružen/a: 24 dec 2017, 16:58
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Orhan » 27 sep 2018, 17:35

josipmusa je napisao/la:Hajd bola slušaj Satelite i optepaj, mi ćemo makar nekad ući, vi nećete nikad :beba: :beba:
Haj musa lagano u skokovima...
Da se nasi poljoprivrednici hoce udruzit pojeli bi vas budzet sto imate...tako da to sto tvrdis da Zvijezda nikad nece uc u premier ligu je jedan veliki upitnik.
Malo proguglaj pa vidi da Gradacac ima jednu od najjacih industriski zona u federaciji, koja stalno se razvija sve vise i vise narucito ove god.
Tako da se neke stvari posloze oko izbora ETO ZVIJEZDE U PONOM SIJAJU NIKAD BOLJA NIKAD JACA...zato musa pssssss
Husein-kapetan Gradaščević

Ivan Mijačević

Stjepan Šiber

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la zizu1991 » 27 sep 2018, 17:48

Pozdrav za 'dragonse'. Nemojte se loziti na jeftine provokacije. Zvijezda je uvijek bila fina sredina. Nema potrebe da se ujedamo medjusobno. Sta je bilo-bilo je. Svaki rezultat treba stojicki podnijeti i raditi na tome da budes bolji od najboljeg. To je jedini put ka uspjehu.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 27 sep 2018, 19:03

spiska je napisao/la:naravno da pozivam fino je pobjedit 5:0 mislim da je sasvim dovoljni prikaz dominacije trenutne ali za ono gazenje i one grupe startove nad igracima Zvijezde u prvih 20 minuta za to poseban docek ja vam garantujem pogotovu onom klošaru sa 200 minuta sto je dosao u Zvijezdu i sto je dobio ime i prezime pa onda ostalim a to mu je jos ljudi porucilo dole u Mostaru da makar 3 ce napustit teren radi povrede evo vidi kad ti ovo pisem a sjetit ces se mojih izjava na proljece, ne ulazi se tako u PL tako niko nije usao upamti kako vi hocete da udjete a ja vam to garantujem. Mozete pričati sta hocete ali mi smo herojsko selo i branit cemo čast i ugled isto kao sto smo branili i 92'-95'. Lijep pozdrav pišite pljujte glumite pamet i osudujte balavurdijo ništa drugo i ne znate!

Vidis, ja ne gledam stvari tako. Ako neko mene bolji pobjedi ja ne odgovaram na to prijetnjom, mrznjom i tako dalje, jer smatram da onda sebe jos vise ukopavam.Jos pogotov kad me protivnik (klub i oficijalni ljudi kluba) docekaju fino. Ja probam vratit tako sto zasucem onda rukave, napravim analizu gdje sam los bio, a sta je dobro bilo i napravim novi smijer da ojacam da slijedeci put ja izadjem kao pobijednik. Tako ojacam i sebe, i svoju organizaciju koju vodim. E sad se upitaj, jesu li ovo sto ti pises ovdje ideali za kojim Zvijezda kao klub treba da tezim? Ja mislim ne, i sigurno nece takva ni biti, Zvijezdi kao i svakom ostalom BH klubu trebaju jaki ljudi, sa vizijom razvoja kluba kao cjelokupnu organizaciju, a ne takvo razmisljanje koje nas je sve u BIH dovelo tu i gdje jesmo, nacija sa najlosijom ligom u svijetu.

Za kraj, briga mene kako ce te docekat Velez, ja cu kao navijac se nadat pobjedi, Velez kao klub se pripremat za tekmu kao i svaku drugu, i kao navijac fudbala nadam se novoj dobroj tekmi, napadackoj, a takav fudbal je i Zvijezda gajila u svojim najboljim vremenima u premier ligi.

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 27 sep 2018, 19:09

SMR187 je napisao/la:FK Sadaka do titule :rol:
ne znam mozda pokusavas vrijedjat, ali kad se jedna grupa ljudi u fudbali okupi da ulaze u jedan fudbalski klub, ja to ne gledam kao sadaku, i u modernoj evropi imas dosta primjera gdje investitori dodju na celo kluba i ulazu, naprave viziju i plan i tako privuku nove ljude koji zele ulozit i biti dio price. Neko napisa da u Gradacu ima jaki ljudi, ja se nadam da ce i oni pocet ulagati u NKZ, jaku viziju i dobar plan na vise godina, jer bi sigurno i BH fudbal profitirao od toga.

Avatar
SMR187
Postovi: 6439
Pridružen/a: 12 dec 2017, 21:29
Lokacija: Gʀɑɖɑĉɑc - Tuzla
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la SMR187 » 27 sep 2018, 19:24

A sta reci za gluposti kao nazivat klub iz mjesta koji treba uskoro dobit status grada "seljackim" i njegove navijace cobanima.
Onom ovanu treba objasnit da je Gradacac kapija Bosne i da su ti cobani spasili pola drzave odbranom Gradacca.
Na njegovu srecu za takve stvari ne treba mozak, nego samo da znas citat i da imas volju da istrazis cinjenice.

Ja nisam nista rekao, cestitao sam odmah Velezu na pobjedi. Zvijezda je svojevremeno pobjedjivala Siroki sa 6:1, Gradinu 7:0, Leotar 5:0. Hebiga mora i nas neko nakantat. Samo za primjerke goveda kao sto je josipmusa takva pobjeda znaci kao osvajanje evropskog trofeja :rol:

Pusti Pisku, kod nas su UVIJEK svi dobrodosli. Nismo se osvecivali ni Metallegheu ni Gorazdu ni ostalim koji su puno vise zasluzili nekakvu osvetu od Veleza

Kad dodjes da provociras moras dobit i par samara. Ja postujem Velez ali nisam nista slagao u svojim postovima. Jedno je naci investitora, drugo je primit mali milion jednokratnih injekcija od po par hiljada/desetina hiljada, a.k.a. Sadaka
SM to the R.
🔴 Zvijezda Gradačac
🔴 Manchester United
🟢 SS.ba liga | Joint FC

Babinho
Postovi: 164
Pridružen/a: 26 jan 2010, 20:51
Kontakt:

Re: NK Zvijezda Gradačac

Post Postao/la Babinho » 27 sep 2018, 23:11

SMR187 je napisao/la:A sta reci za gluposti kao nazivat klub iz mjesta koji treba uskoro dobit status grada "seljackim" i njegove navijace cobanima.
Onom ovanu treba objasnit da je Gradacac kapija Bosne i da su ti cobani spasili pola drzave odbranom Gradacca.
Na njegovu srecu za takve stvari ne treba mozak, nego samo da znas citat i da imas volju da istrazis cinjenice.

Ja nisam nista rekao, cestitao sam odmah Velezu na pobjedi. Zvijezda je svojevremeno pobjedjivala Siroki sa 6:1, Gradinu 7:0, Leotar 5:0. Hebiga mora i nas neko nakantat. Samo za primjerke goveda kao sto je josipmusa takva pobjeda znaci kao osvajanje evropskog trofeja :rol:

Pusti Pisku, kod nas su UVIJEK svi dobrodosli. Nismo se osvecivali ni Metallegheu ni Gorazdu ni ostalim koji su puno vise zasluzili nekakvu osvetu od Veleza

Kad dodjes da provociras moras dobit i par samara. Ja postujem Velez ali nisam nista slagao u svojim postovima. Jedno je naci investitora, drugo je primit mali milion jednokratnih injekcija od po par hiljada/desetina hiljada, a.k.a. Sadaka
Mislim da ne treba generalizirati, ako jedan naziva nešto seljački ne znaci da svi to misle, a na uvredljiv najbolje odgovorit argumentirano. Sto se mene tiče ja imam respekt I fino mišljenje i o Gradaccu u Zvijezdi kao klub.

Pisku ne smatram ozbiljnim i nadam se da nije neko ozbiljan koji ima neku poziciju oko Zvijezde kao profesionalnog kluba, samo sam mu pokušao pokazat koliko je ono sto on piše smiješno, kad sam njega citirao odgovarao sam licno njemu a ne svim navijačima Zvijezde.

Tebi sam odg za sadaku jer ne slazem se sa tim da je u Velezu sadaka, jer ako ja imam pare a ti me zovnes da ti dam 100 km da preživiš do sutra a ti kupiš malo hljeba i preživiš do sutra, to je sadaka, a ako ti meni predstaviš jednu ideju, viziju i kako ćeš Napravit dobru organizaciju, da ćeš trajat dugo i zivit od toga, ja ću ulozit pare u tu ideju i viziju, i to je po meni investicija. Mislim da Velež to sad ima, i da je našao ljude koji su spremni ulozit u tu ideju. U sta su Arapi uložili u City? Jel i to sadaka bila?

Jel Aznir Husic dijelio sadaku u Slobodi? Jel Željo prikuplja sadake za stadion? Ispada ovdje da grupa ljudi koji su spremni ulozit u Velež da naprave jak klub, dijeli sadake, a da kad se tiče drugih klubova onda su to investitori. Ili će mo sve zvati istim
Jezikom ili nećemo nikog.

Kad ti dobiješ pare od nekog i uložiš dalje u jačanje organizacije onda si privukao nekog na račun tvoje ideje i vizije gdje je cilj da to sve razvijes u nešto veće i po meni je to investicija i upravo ono sto Velež radi. Nije se ulagalo u Velež prije ovako dok ova uprava nije došla ;)

Kad ja privučem ulagača u moju firmu ja ga privučem svojim planovima za firmu, nisam nikog privukao na to daj mi pare nepitaj me ništa, e to bi već sadaka bila.

Na kraju krajeva, nek Velež postane jak klub u BH, dobije infrastrukturu jaku i jaku organizaciju u klubu koja već privlači i privlačit će sponzore, ja ću biti prezadovoljan a drugi neka to nazivaju sadakom, nema veze, meni je bitno da imam na kraju jak klub a to želim i ostalim :)

Sto se tiče prvog dijela tvog posta slažemo se, nisam tebi ništa govorio o tome i tu razmišljamo isto, fino je nekog dobiti možda budu mala navijačka prepucavanja, ali ide se dalje, radi se žestoko dalje da se bude jos bolji ja konačnom cilju :)

Odgovori

Natrag na “Prva liga FBiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.