Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 11 okt 2018, 19:19
ASD je napisao/la:Lijepo Nalic rece za transfermarkt vrednovanje igraca i stvarno vrednovanje igraca koje je rezultat ponude i potraznje.
trebao nam je dati svoju procjenu koliko Simic kosta hehe
al tek denis, pa nije ga ni stid haha
tacno kad skontas da si se rijesio one budale sa obn-a, usreci te neka nova luda:-)
-
Cartman
- Postovi: 20535
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 11 okt 2018, 19:19
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 11 okt 2018, 19:20
ASD je napisao/la:Lijepo Nalic rece za transfermarkt vrednovanje igraca i stvarno vrednovanje igraca koje je rezultat ponude i potraznje.
Iduce sedmice ide intervju Nalica na transfermarktu.

-
Brcanskamalta
- Postovi: 2142
- Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
-
Kontakt:
Post
Postao/la Brcanskamalta » 11 okt 2018, 19:20
Dje ima prenos
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic
"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic
-
MortemHz
- Interni moderator
- Postovi: 53068
- Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
- Lokacija: Sarajevo
-
Kontakt:
Post
Postao/la MortemHz » 11 okt 2018, 19:22
Idemo Bosno

Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 11 okt 2018, 19:22
đe delegat baho
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 11 okt 2018, 19:22
Zukanovic je napisao/la:ASD je napisao/la:Lijepo Nalic rece za transfermarkt vrednovanje igraca i stvarno vrednovanje igraca koje je rezultat ponude i potraznje.
Iduce sedmice ide intervju Nalica na transfermarktu.

Transfermarkt je jedan od najboljih fudbalskih portala, ali taj nacin vrednovanja igraca ne daje pravu cijenu, ne samo u fudbalu nego ni u jednoj djelatnosti.
Nego, nisi mi odgovorio, cisto informativno, jesi li ti jedini koji uredjujes transfermarkt za BiH?
-
Moggi
- Postovi: 4618
- Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
- Lokacija: Site Admin
-
Kontakt:
Post
Postao/la Moggi » 11 okt 2018, 19:25
bogami sam u dilemi jel se igra u turskoj il u bosni
Zarathustra
-
Cartman
- Postovi: 20535
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 11 okt 2018, 19:25
Turci napunili stadion da vide Sarica.

Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Bazinga12345
- Postovi: 5706
- Pridružen/a: 17 jul 2017, 15:42
-
Kontakt:
Post
Postao/la Bazinga12345 » 11 okt 2018, 19:26
Vezni red poprilično ofanzivan, ne vjerujem Cimirotu nikako.
⭐ Velež Mostar ⭐
Zadnja klupa
-
bihuzur
- Postovi: 2487
- Pridružen/a: 08 feb 2018, 05:14
-
Kontakt:
Post
Postao/la bihuzur » 11 okt 2018, 19:26
Brcanskamalta je napisao/la:Dje ima prenos
TV Nova BH..Bivsi Pink BH
-
harden
- Postovi: 21971
- Pridružen/a: 20 avg 2015, 00:17
-
Kontakt:
Post
Postao/la harden » 11 okt 2018, 19:26
Moggi je napisao/la:bogami sam u dilemi jel se igra u turskoj il u bosni
ti mora da imas neki imunitet na ovom forumu, ne smije niko ni pomisliti da te banuje
imas od mene bodove za forumasa godine
" moj Isak i bla bla pitanje kako može bit njegovo dijete ona crnoj gori on engleskoj dva mijeseca nije bila snjim da rodi 2 mijeseca ranije možda grešim reko sam mu de ti proveri DNK "
-
Cartman
- Postovi: 20535
- Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
- Lokacija: South Park, Colorado
-
Kontakt:
Post
Postao/la Cartman » 11 okt 2018, 19:27
Joj ovog Bahe. Yebem ti narandze.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester
-
Unknown2
- Postovi: 9065
- Pridružen/a: 02 mar 2015, 22:19
-
Kontakt:
Post
Postao/la Unknown2 » 11 okt 2018, 19:28
ASD je napisao/la:Zukanovic je napisao/la:ASD je napisao/la:Lijepo Nalic rece za transfermarkt vrednovanje igraca i stvarno vrednovanje igraca koje je rezultat ponude i potraznje.
Iduce sedmice ide intervju Nalica na transfermarktu.

Transfermarkt je jedan od najboljih fudbalskih portala, ali taj nacin vrednovanja igraca ne daje pravu cijenu, ne samo u fudbalu nego ni u jednoj djelatnosti.
Nego, nisi mi odgovorio, cisto informativno, jesi li ti jedini koji uredjujes transfermarkt za BiH?
Jesam ja sve sam radim. samo cijene mogu clanovi dati svoje misljene.
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 11 okt 2018, 19:28
Turci su majstori kada treba napraviti atmosferu na tribinama.

-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 11 okt 2018, 19:29
Cartman je napisao/la:Turci napunili stadion da vide Sarica.

zayebo ih robi haha
-
ASD
- Postovi: 24710
- Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
- Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
-
Kontakt:
Post
Postao/la ASD » 11 okt 2018, 19:30
Zukanovic je napisao/la:
Jesam ja sve sam radim. samo cijene mogu clanovi dati svoje misljene.
Da te onda pohvalim za ubacivanje podataka iz juniorske Premijer lige, i za entitetske lige.
Citam te podatke relativno cesto.
Eh sad, opet informativno, placaju li te sta za to? moze i na pp, onako me interesuje kako taj transfermarkt djeluje iznutra.
Zadnja izmjena:
ASD, dana/u 11 okt 2018, 19:31, ukupno mijenjano 2 puta.
-
mire96
- Postovi: 1067
- Pridružen/a: 01 sep 2017, 00:49
-
Kontakt:
Post
Postao/la mire96 » 11 okt 2018, 19:30
Pijanic

Trenutno korisnika/ca: Alucard, ANamelessGhoul, aqarius, Biscione, boki86, CAGarfia, dariolovrinovic00, darker10, dsulejm, eaglebvb09, FerdinandF, Frankie, Fudo, GrbavicaHrammm, HariTz, Kaunas, KockarVicin007, legendarnadruga, Maverick, Micron, MostarNeretva, NazorUso, RaZuti, Rio12345, SanaBosna, seha77, StevieG8, unavita, visarionovich, Wisey, Zgemboo89 i 207 gostiju.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []