Reprezentativci (fudbal)

Moderatori/ce: _dreamer_,Monolog,ribery,insider,TaRgEt_

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Del Boy » 03 apr 2009, 00:51

Stvarno,

evo kazu Turci da je Feldkamp zagrijan da ga dovedu, trebaju da se sastanu uprave Galate i Arisa.

vedran
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 mar 2009, 14:25
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la vedran » 03 apr 2009, 00:58

a te transfere sto si nabrojo,80 % su bili kratki i bezznacajni,turska sa (80 miliona stanovnika)nemoze u zadnjih 15 godina ,tada su i poceli da budu neki znacaj u evropskom futbalu,da rodi nekog super igraca ,kao sto njemacka,spanija,italija ,holandija,portugal,pa caki ovo nasa mala bosna i hercegovina producira bolje igrace od turskih,to je znak da u turskoj nije nesto u redu,i da nenapreduju onako kako treba,dali su zaostali,ili neznaju raditi,bolji bih mu bilo i u hanoveru96 nego u galati, nego u galati,ja mislida se od njega jos vise moze napravit,a to u turskoj nece nikada uspjeti,nadam se da nece preci u galatu

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la harishp » 03 apr 2009, 01:08

vedran je napisao/la:a te transfere sto si nabrojo,80 % su bili kratki i bezznacajni,turska sa (80 miliona stanovnika)nemoze u zadnjih 15 godina ,tada su i poceli da budu neki znacaj u evropskom futbalu,da rodi nekog super igraca ,kao sto njemacka,spanija,italija ,holandija,portugal,pa caki ovo nasa mala bosna i hercegovina producira bolje igrace od turskih,to je znak da u turskoj nije nesto u redu,i da nenapreduju onako kako treba,dali su zaostali,ili neznaju raditi,bolji bih mu bilo i u hanoveru96 nego u galati, nego u galati,ja mislida se od njega jos vise moze napravit,a to u turskoj nece nikada uspjeti,nadam se da nece preci u galatu
Ode u slabi Njemacki klub i bude poput Grlica-ne hvala.
Galata je vazda ili u ligi sampiona ili u vrhu kup Uefa.
Hem ce nesto zaraditi a ako bude jos dobrih igara u repci i klubu eto njega negdje bolje.
Ovih zadnjih godina tek Turska liga dobija u izjadnecenju i nema vise tri kluba i to je to.
Tamo svako svakoga moze dobiti a o kvalitetu nista puno ne zaostaje za Grckom ligom.
Tako da Jahic nema sta izgubiti.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Del Boy » 03 apr 2009, 01:32

vedran je napisao/la:a te transfere sto si nabrojo,80 % su bili kratki i bezznacajni,turska sa (80 miliona stanovnika)nemoze u zadnjih 15 godina ,tada su i poceli da budu neki znacaj u evropskom futbalu,da rodi nekog super igraca ,kao sto njemacka,spanija,italija ,holandija,portugal,pa caki ovo nasa mala bosna i hercegovina producira bolje igrace od turskih,to je znak da u turskoj nije nesto u redu,i da nenapreduju onako kako treba,dali su zaostali,ili neznaju raditi,bolji bih mu bilo i u hanoveru96 nego u galati, nego u galati,ja mislida se od njega jos vise moze napravit,a to u turskoj nece nikada uspjeti,nadam se da nece preci u galatu
Tugay ti je jos u engleskoj

Hakan Sükür je isao u Torino mlad i nije uspio, kasnije je star otisao

Emre je do ove sezone bio u Newcstlu

Nihat ti je u Villarealu jos uvijek

Alpay je bio Kölnu ne znam ni ja koliko dugo

Fatih Tekke je u jel ono bi Zenitu

da ne nabrajam dalje...Ne znam jesi li mozda ocekivao da dodju u Evropu i postanu Zidane ili sta, ali ljudi su igrali, a sto Turci ne proizvode igrace, to ne znam, pitaj njih, sigurno salju djecu u janjicare pa nemaju vremena kad da treniraju

A koliko su Turci zaostali i ne znaju raditi najbolje ces vidjeti ako nekad odes u Tursku ili jos bolje malo sta naucis o onome sta te interesuje, pocev od sporta do ekonomije i vojne sile

Ljudi su u G20, i ti njih nazivas zaostalim, mislim smijesno

Vidim da ih jos zamisljas u stilu ide Musa Kesedzija niz dzadu i nabija redom ljude na kolac i odvodi djecu u janjicare, ali bapske price su jedno a realnost drugo.

miroslav blazevic
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 feb 2009, 04:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la miroslav blazevic » 03 apr 2009, 01:37

Del Boy je napisao/la:
vedran je napisao/la:a te transfere sto si nabrojo,80 % su bili kratki i bezznacajni,turska sa (80 miliona stanovnika)nemoze u zadnjih 15 godina ,tada su i poceli da budu neki znacaj u evropskom futbalu,da rodi nekog super igraca ,kao sto njemacka,spanija,italija ,holandija,portugal,pa caki ovo nasa mala bosna i hercegovina producira bolje igrace od turskih,to je znak da u turskoj nije nesto u redu,i da nenapreduju onako kako treba,dali su zaostali,ili neznaju raditi,bolji bih mu bilo i u hanoveru96 nego u galati, nego u galati,ja mislida se od njega jos vise moze napravit,a to u turskoj nece nikada uspjeti,nadam se da nece preci u galatu
Tugay ti je jos u engleskoj

Hakan Sükür je isao u Torino mlad i nije uspio, kasnije je star otisao

Emre je do ove sezone bio u Newcstlu

Nihat ti je u Villarealu jos uvijek

Alpay je bio Kölnu ne znam ni ja koliko dugo

Fatih Tekke je u jel ono bi Zenitu

da ne nabrajam dalje...Ne znam jesi li mozda ocekivao da dodju u Evropu i postanu Zidane ili sta, ali ljudi su igrali, a sto Turci ne proizvode igrace, to ne znam, pitaj njih, sigurno salju djecu u janjicare pa nemaju vremena kad da treniraju

A koliko su Turci zaostali i ne znaju raditi najbolje ces vidjeti ako nekad odes u Tursku ili jos bolje malo sta naucis o onome sta te interesuje, pocev od sporta do ekonomije i vojne sile

Ljudi su u G20, i ti njih nazivas zaostalim, mislim smijesno

Vidim da ih jos zamisljas u stilu ide Musa Kesedzija niz dzadu i nabija redom ljude na kolac i odvodi djecu u janjicare, ali bapske price su jedno a realnost drugo.
Dobro je ba ti ko da si ministar u vladi turske-uredu je kume!!!
Igrac koji puca on ce dat go, Igrac koji ne puca taj nece dat go.

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Del Boy » 03 apr 2009, 01:48

hahahahaha

nisam ministar niti glasnogovornik ali brate kod nas ovdje po Balkanu valjaju ljudi takve gluposti, ne samo u sportu, i to pun sebe kao da je Ameriku otkrio

pa kako da izdrzim da mu ne odgovorim?

miroslav blazevic
Postovi: 162
Pridružen/a: 12 feb 2009, 04:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la miroslav blazevic » 03 apr 2009, 01:55

Del Boy je napisao/la:hahahahaha

nisam ministar niti glasnogovornik ali brate kod nas ovdje po Balkanu valjaju ljudi takve gluposti, ne samo u sportu, i to pun sebe kao da je Ameriku otkrio

pa kako da izdrzim da mu ne odgovorim?
Sta ces kume sto ljudi sto cudi-sto zena dvijesto sisa!!!
Igrac koji puca on ce dat go, Igrac koji ne puca taj nece dat go.

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la SINE » 03 apr 2009, 09:30

Ma bitno je samo da ode u malo jaći kluba od Arisa koji će igrati u evropskim takmićenjima gdje bi mogao pokazati svo svoje znaje i zapasti za oko drugima, ali takođe je i bitno da gdje god ode da se adaptira na sredinu i naćin igre, jer se Grčka liga se u po mnogo čemu razlikuje od ostalih.
SAMO ŽELJO

Avatar
Virtu4l
Postovi: 62022
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Virtu4l » 03 apr 2009, 10:14

Ma da, najbitnije je da ode negdje gdje ce imati mjesto u ekipi. Bitno je da igra i da bude u formi.

Veci klub = veca konkurencija i veci rizik.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la FC BAYERN » 03 apr 2009, 12:49

Del Boy je napisao/la:
vedran je napisao/la:vise bih ga volio vidjet u nekoj njemackoj slaboj, ekipi nego u galati,jer pokazoje da je vrijedan igrac,i moje misljenje je da u njemckoj bundesligi vise napredovo nego u slaboj turskoj ligi,ja jako malo poznajem igraca iz turske koji su uspjeli u evropi,(neracunem one sto su u njemackoj odrasli i zapadnu disciplinu praktikuju)zato kratko i jasno,sanele sto dalje od turske!
Galata je svjetski klub i tu igrac moze samo napredovati, onaj koji to hoce, odatle je Hakan Sükür isao u Italiju dva puta, Emre Belozoglu za Inter pa za Newcastle, Okan Buruk u Inter, Tugay u Englesku, itd.itd...Imas i iz drugih klubova, rado cu ti nabrojati.

Galati u Bundesligi niko ne moze nista, mozda Bayern, s tim da za Jahica bi Galatasaray bila ispunjenje snova, taj klub je ja mislim 1999. godine bio jedan od samo 4 (cetiri) u Evropi koji je imao ISO 9001 normu svojih terena i kompleksa.
Daj nebudi smjesan cuj Galatasaraju nemoze niko nista iz BL i to ''MOZDA BAYERN'' hahaha kako se smijem ... Pa pratis li ti fudbal ? Sad ih je u Kupu uefa izbacio HSV ... Werder izbacio Milana ... Ti stvarno veze nemas nebudi smijesan ...

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Del Boy » 03 apr 2009, 13:01

FC BAYERN je napisao/la:
Del Boy je napisao/la:
vedran je napisao/la:vise bih ga volio vidjet u nekoj njemackoj slaboj, ekipi nego u galati,jer pokazoje da je vrijedan igrac,i moje misljenje je da u njemckoj bundesligi vise napredovo nego u slaboj turskoj ligi,ja jako malo poznajem igraca iz turske koji su uspjeli u evropi,(neracunem one sto su u njemackoj odrasli i zapadnu disciplinu praktikuju)zato kratko i jasno,sanele sto dalje od turske!
Galata je svjetski klub i tu igrac moze samo napredovati, onaj koji to hoce, odatle je Hakan Sükür isao u Italiju dva puta, Emre Belozoglu za Inter pa za Newcastle, Okan Buruk u Inter, Tugay u Englesku, itd.itd...Imas i iz drugih klubova, rado cu ti nabrojati.

Galati u Bundesligi niko ne moze nista, mozda Bayern, s tim da za Jahica bi Galatasaray bila ispunjenje snova, taj klub je ja mislim 1999. godine bio jedan od samo 4 (cetiri) u Evropi koji je imao ISO 9001 normu svojih terena i kompleksa.
Daj nebudi smjesan cuj Galatasaraju nemoze niko nista iz BL i to ''MOZDA BAYERN'' hahaha kako se smijem ... Pa pratis li ti fudbal ? Sad ih je u Kupu uefa izbacio HSV ... Werder izbacio Milana ... Ti stvarno veze nemas nebudi smijesan ...
Galata je trenutno u krizi rezultata

inace je to tradicionalan klub, sa imenom i tradicijom

kako u Turskoj tako i u evropi,

a mlad si ti jos i balav da skontas sta sam ja htio da kazem, a ako nisi mlad onda ne znam sta ti je

Avatar
ahmic
Postovi: 2664
Pridružen/a: 25 mar 2009, 18:04
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la ahmic » 03 apr 2009, 13:03

Odlicno,sretno Sanele . . .

Avatar
FC BAYERN
Postovi: 1369
Pridružen/a: 07 okt 2008, 14:28
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la FC BAYERN » 03 apr 2009, 14:34

Nezelim da te citiram tebe i takve kao ti ...

Da mlad sam, ali se razumijem u fudbal vise nego ti ... Sve si pokazao onim postom iznad "Galatasaraya moze pobijediti iz Bundes Lige samo MOZDA Bayern" ... Pokazao si koliko se razumijes u Fudbal i nemoj me citirati vise ...

Pogledaj najbolje lige svijeta vidjeces gdje Njemacka a gdje Turska ... U Turskoj ima dva kluba koji su dobri (mislim koji su nekad dobri bili) Fener,Galata .. eto nek bude i Besiktas ... A ostalo no comment ...

Avatar
ribery
Moderator
Postovi: 2032
Pridružen/a: 21 mar 2008, 15:51
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la ribery » 03 apr 2009, 14:43

Tema je o Sanelu Jahicu. O Galatasarayu, Besiktasu, Feneru bundesligi i Bayernu mozete na temama predvidjenim za to.
hvala

Avatar
Lovac
Postovi: 912
Pridružen/a: 14 sep 2008, 01:34
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Lovac » 03 apr 2009, 14:59

Ma vazno je da Jaha nastavi da igra dobro i u kontinuitetu pa gdje god da ode, momak je korpulentan, jak i mislim da ce u buducnosti biti vrlo vazan igrac za nas, pokazao je da ima kvalitetu i najvaznije srcan je dosta. Sretno Jaha!!!

P.S. Stariji useri ce se sjetiti koliko sam ga hvalio i koliko sam Ciru kritikovao jer ga ne zove, neki su mi cak govorili da sam "dosadan" vise sa njim al eto ipak se pokazalo da sam bio u pravu, pratio sam ga dosta u Grckoj ligi i vidio sam da je momak kvalitet za repke, bilo kako bilo najvaznije je sad za njega da ostane na zemlji i da nastavi sa dobrim igrama..pozz
Kad skontam nesto pametnije napisat cu

Avatar
Del Boy
Postovi: 150
Pridružen/a: 30 mar 2009, 03:03
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la Del Boy » 04 apr 2009, 00:18

FC BAYERN je napisao/la:Nezelim da te citiram tebe i takve kao ti ...

Da mlad sam, ali se razumijem u fudbal vise nego ti ... Sve si pokazao onim postom iznad "Galatasaraya moze pobijediti iz Bundes Lige samo MOZDA Bayern" ... Pokazao si koliko se razumijes u Fudbal i nemoj me citirati vise ...

Pogledaj najbolje lige svijeta vidjeces gdje Njemacka a gdje Turska ... U Turskoj ima dva kluba koji su dobri (mislim koji su nekad dobri bili) Fener,Galata .. eto nek bude i Besiktas ... A ostalo no comment ...

:mrgreen:


A mislim da bi Jahic dosta napredovao u Galati

vedran
Postovi: 12
Pridružen/a: 12 mar 2009, 14:25
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la vedran » 05 apr 2009, 19:18

Njemacka druga liga,ekipe koje su u vrhu druge njemacke lige,jace su od 85% posto ekipa iz turske prve lige,jedan prosjecni klub kao dortmund bio bih svake godine prvak u turskoj!svako ima svoje ima misljenje,ali za mene je turska liga,jedna od gorih u evropi!
Del Boy je napisao/la:
FC BAYERN je napisao/la:Nezelim da te citiram tebe i takve kao ti ...

Da mlad sam, ali se razumijem u fudbal vise nego ti ... Sve si pokazao onim postom iznad "Galatasaraya moze pobijediti iz Bundes Lige samo MOZDA Bayern" ... Pokazao si koliko se razumijes u Fudbal i nemoj me citirati vise ...

Pogledaj najbolje lige svijeta vidjeces gdje Njemacka a gdje Turska ... U Turskoj ima dva kluba koji su dobri (mislim koji su nekad dobri bili) Fener,Galata .. eto nek bude i Besiktas ... A ostalo no comment ...

:mrgreen:


A mislim da bi Jahic dosta napredovao u Galati

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la harishp » 05 apr 2009, 19:28

Lovac je napisao/la:Ma vazno je da Jaha nastavi da igra dobro i u kontinuitetu pa gdje god da ode, momak je korpulentan, jak i mislim da ce u buducnosti biti vrlo vazan igrac za nas, pokazao je da ima kvalitetu i najvaznije srcan je dosta. Sretno Jaha!!!

P.S. Stariji useri ce se sjetiti koliko sam ga hvalio i koliko sam Ciru kritikovao jer ga ne zove, neki su mi cak govorili da sam "dosadan" vise sa njim al eto ipak se pokazalo da sam bio u pravu, pratio sam ga dosta u Grckoj ligi i vidio sam da je momak kvalitet za repke, bilo kako bilo najvaznije je sad za njega da ostane na zemlji i da nastavi sa dobrim igrama..pozz
Da nisi popio kahvu sa Cederom pa mu onako u cetiri obrve objasnio situaciju.
Sumljiv si mi :mrgreen: :lol: ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
amir
Postovi: 1110
Pridružen/a: 16 maj 2008, 19:17
Lokacija: D.Vakuf
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la amir » 05 apr 2009, 19:34

Jahic strijelac za Aris, bravo Jahicu
Samo tako nastavi, momak me je stvarno odusevio i protiv Belgije iako je igrao razlicite pozicije odigrao je za desetku obadvije utakmice
Zeljeznicar, Juventus, BiH, Italija, Salihamidzic, Del Piero, Ibisevic
Dok sunce sja, dok disem ja, voljet cu vas ja
Vedad Ibisevic-veliki igrac-veliki covijek-veliki golgeter

Avatar
miralem444
Postovi: 1770
Pridružen/a: 10 mar 2009, 19:15
Kontakt:

Re: Sanel Jahic - Aris Thessaloniki FC

Post Postao/la miralem444 » 05 apr 2009, 21:09

po meni je JAHIC najprijatnije iznenadenje momak igra za 10 stvarno mu svaka cast
amir je napisao/la:Jahic strijelac za Aris, bravo Jahicu
Samo tako nastavi, momak me je stvarno odusevio i protiv Belgije iako je igrao razlicite pozicije odigrao je za desetku obadvije utakmice
>..,.-I DUSU SVOJU ZA BOSNU MOJU.:<.,.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.