Belgija-BiH/BiH-Belgija

Moderatori/ce: Monolog,insider,_dreamer_,ribery

BiH ce u Zenici:

1. Pobjediti
208
89%
2. Igrati nerijeseno
15
6%
3. Izgubiti
12
5%
 
Ukupno glasova: 235

Avatar
bosnia1
Postovi: 86
Pridružen/a: 07 jun 2008, 23:27
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la bosnia1 » 03 apr 2009, 04:41

Rz88 je napisao/la:A ono sto je jos smijesniej odnosno zalosnije je da primaju u 90 min golove, ali siguran sam da ce oni dobiti sve ostale 4 tekme i cak da ce nas dobiti, sada ce ljudi pljuvati po meni, ali to je moje misljenje, neka mi dobijemo armeniju i estoiju i onda mozda uzmemo bod spaniji to je vise moguce nego turcima, imaju cudo igrace, nemaju srece podsjecaju me na nas, ali ono sto je ironija, koliko slavimo, koliko ovo cekamo, koliko se trudimo, koliko adrenalina, koliko bolova i svacega a odemo u baraz i ispadnemo jbg.
Pa pobogu ljudi jel kod vas ima imalo optimizma vise,pa sta vam je,nedaj boze da smo jednu utakmicu protiv Belgije igrali nerjeseno ( a da ne spominjem poraz) pa vi bi nas vec proglasili izgubljenim za SP.Pa zar mozete posilje onako dobrih utakmica,pogotovo ona u Belgiji,da imate i malo kritike na racun ovog tima i Cire Blazevica.I malo vise povjerenja u nas tim xvega vam.
Navijam za Zelju i za svaki tim koji igra protiv Pitara

Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la harishp » 03 apr 2009, 04:42

Rz88 je napisao/la:A ono sto je jos smijesniej odnosno zalosnije je da primaju u 90 min golove, ali siguran sam da ce oni dobiti sve ostale 4 tekme i cak da ce nas dobiti, sada ce ljudi pljuvati po meni, ali to je moje misljenje, neka mi dobijemo armeniju i estoiju i onda mozda uzmemo bod spaniji to je vise moguce nego turcima, imaju cudo igrace, nemaju srece podsjecaju me na nas, ali ono sto je ironija, koliko slavimo, koliko ovo cekamo, koliko se trudimo, koliko adrenalina, koliko bolova i svacega a odemo u baraz i ispadnemo jbg.
Ako nista,korak blize od koraka ;)
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 03 apr 2009, 07:43

Mi još u kvalifikacijama samo trebamo pobijediti u ove dvije utakmice koje slijede i eto nas u baražu. Pobijedimo mi Armeniju u sljedećem kolu, a Turska će vjerovatno pobijediti Estoniju. To su opet četiri boda. I onda ide utakmica s njima, ako pobijedimo bježimo im sedam bodova. A onda su ostala još samo dva kola pa i da mi oba izgubimo, a Turska oba pobijedi, opet ćemo im na kraju bježati jedan bod. :D

Avatar
Phantom
Postovi: 159
Pridružen/a: 01 sep 2008, 14:13
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Phantom » 03 apr 2009, 08:07

ako nista za ep cemo uci u jacu jakosnu skupinu pa valjda bi nam trebala doci laksa grupa :D

fanatic
Postovi: 1139
Pridružen/a: 25 mar 2008, 23:03
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la fanatic » 03 apr 2009, 08:59

Unica_Liverpool_ je napisao/la:Mi još u kvalifikacijama samo trebamo pobijediti u ove dvije utakmice koje slijede i eto nas u baražu. Pobijedimo mi Armeniju u sljedećem kolu, a Turska će vjerovatno pobijediti Estoniju. To su opet četiri boda. I onda ide utakmica s njima, ako pobijedimo bježimo im sedam bodova. A onda su ostala još samo dva kola pa i da mi oba izgubimo, a Turska oba pobijedi, opet ćemo im na kraju bježati jedan bod. :D
I bas zbog ovog protiv turske treba igrati u Zenici...realno na Kosevu bi nam bilo x puta teze igrati i ne bi se osjecala sjedinjenost navijaca i igraca radi udaljenosti tribina..ako budemo igrali protiv turaka u Sarajevu , mislim da su nam sanse za SP uveliko umanjene :roll: :oops:
A sto se tice tekme s Spanijom , sto se mene tice mozemo igrati bilo gdje , jer bi to treb'o biti vise revijalni mec.. 8-)

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 03 apr 2009, 10:22

Da, slažem se sa fanaticom. Bilino Polje nam je sretno, a i naši zmajevi su navikli igrati na ovakvome stadionu. Takođe se slažem da, kad aBd pobijedimo Armeniju i Tursku nije važno gdje će se igrati protiv Španije jer smo mi ovim pobjedama osigurali put u baraž.

Avatar
sanelmasetic
Postovi: 366
Pridružen/a: 03 apr 2009, 10:07
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la sanelmasetic » 03 apr 2009, 10:25

harishp je napisao/la:
Rz88 je napisao/la:Mislim da necemo igrati nijedni friendly game , zna se kako je nas savez sposoban ili mozemo jednu sa cakovecom LOL, bolje bi bilo da se igraci en zamaraju, i da cekamo lagano aremiju i napuniti im mrezu da se Turska prepadne, mislim da su Turci najjaci kada im gori, to su vec dokazali 100 puta, samo da ne kiksamo, ako Turska padne onda smo 2 10000000000000000000% aBd, uz Allahovu pomoc.
Da bas tako Turci su uvijek najopasniji kad dodze minut do 12.
U ovim kvalifikacijama koliko su imali nafake i srece protiv nas toliko su naograsili u gubljenju bodova protiv drugi.
Nevijerovatno je koliko su imali sansi na tim tekmama ali lopta im nije htijela u gol.
zbog cega mislis da su turci najopasniji kad im dodje 5 do 12 kako ti kazes???
sjecam se da su 2 puta gubili u barazu, i to od svicarske i od letonije cini mi se, a kad bi im moglo biti 5 do 12 ako nije tada bilo, smatram da svakako nisu za potcjenjivanje, al jednako tako imamo pravo da smatramo da su itekako ranjivi, jos uz to netrebamo zaboraviti da smo ih kod nas vec 2 puta tukli :) :)

dajte ljudi malo optimizma, nisu oni losi al mi smo boljiiii, pogledajte tabelu, iza nas su :):)

haaajmoooo Bosno:)
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

sajko
Postovi: 19
Pridružen/a: 29 mar 2009, 20:11
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la sajko » 03 apr 2009, 10:50

Treba otvoriti temu BiH-Trska :)

Avatar
Unica_Liverpool_
Postovi: 4676
Pridružen/a: 06 okt 2008, 20:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Unica_Liverpool_ » 03 apr 2009, 11:09

Evo, otvorio sam temu Armenija-BiH/BiH-Turska, tako da tamo raspravljamo o utakmicama koje predstoje, a ovu temu bismo trebali zaključati jer su tekme sa Belgijom prošle i to odlično po nas. Ja sam otvorio ovu temu i pobijedismo Belgiju, eno sad sam otvorio za Armeniju i Tursku. Možda sam sretan :D

Avatar
reds_forever
Postovi: 4607
Pridružen/a: 06 nov 2008, 14:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la reds_forever » 03 apr 2009, 11:55

Unica_Liverpool_ je napisao/la:Evo, otvorio sam temu Armenija-BiH/BiH-Turska, tako da tamo raspravljamo o utakmicama koje predstoje, a ovu temu bismo trebali zaključati jer su tekme sa Belgijom prošle i to odlično po nas. Ja sam otvorio ovu temu i pobijedismo Belgiju, eno sad sam otvorio za Armeniju i Tursku. Možda sam sretan :D

e kud se nisi sjetio da otvoris temu kad su igrali protiv spanije i turske :roll:
After all,there was no 'miracle' in Istanbul,there was just a man inspiring other men to victory,a man with whom..' You'll never walk alone '

"I wouldn't walk away. I'd fight to put it right next year because I'm not a quitter" - Daniel Agger

Avatar
loptica
Postovi: 1107
Pridružen/a: 24 dec 2008, 16:38
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la loptica » 03 apr 2009, 12:05

Naravno da bi trebalo Koševo jer je Zenica mala,ono nema smisla kako to izgleda.Pa ipak za takve ekstra tekme treba neki stadion malo bolji kvalitetniji jer Zenici je kolaps bio totalno ne organizirani
Ajmo malo u Mostar,Bihać,Banja Luku...sve je to naše! ;)
Fakat ona raja iz Bužima,svaka čast onaj transparent na svakoj tekmi Krajšnici :P
Fi hajati.
GO Bosno.

benjamin keran
Postovi: 22
Pridružen/a: 23 jan 2009, 13:17
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la benjamin keran » 03 apr 2009, 12:10

Unica_Liverpool_ je napisao/la:Evo, otvorio sam temu Armenija-BiH/BiH-Turska, tako da tamo raspravljamo o utakmicama koje predstoje, a ovu temu bismo trebali zaključati jer su tekme sa Belgijom prošle i to odlično po nas. Ja sam otvorio ovu temu i pobijedismo Belgiju, eno sad sam otvorio za Armeniju i Tursku. Možda sam sretan :D
DAJ BOZE DA SI SRETAN
SAMO JE JEDNA JEDINA BOSNA I HERCEGOVINA!
SAVEZ NAPOLJEEEEEE!!!!!!!

Avatar
Mukiol
Postovi: 910
Pridružen/a: 15 jun 2008, 17:03
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la Mukiol » 03 apr 2009, 12:25

Phantom je napisao/la:ako nista za ep cemo uci u jacu jakosnu skupinu pa valjda bi nam trebala doci laksa grupa :D
To se slazem sa tobom i to mi je posebno drago jos ce naredno evropsko prvenstvo imati vise ucesnika nego ranija prevenstva tako da su nam sanse za europsko velike...ali ima do toga jos dosata vremena hajde da mi odemo na Svjetsko aBd ;) :D
mB!

Avatar
vOluMme
Postovi: 506
Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la vOluMme » 03 apr 2009, 13:10

ja mislim da na ovoj Legendarnoj temi treba dati ključ....

Avatar
SINE
Postovi: 492
Pridružen/a: 05 mar 2009, 09:10
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la SINE » 03 apr 2009, 13:11

Slijedeču prijeteljsku utakmicu igramo sa Interom al iz Zaprešića otišli naši sposobni ljudi iz NSBiH da dogovore... :D :D :D :D :D :D
SAMO ŽELJO

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la BIHfan » 03 apr 2009, 13:33

Moja postava:

--------------------------------------------------Hasagic--------------------------------------------------
-----------------------Pandza--------------------Nadarevic---------------Spahic--------------------------
---Berberovic---------------------------------------------------------------------------Jahic---------------
-----------------------------Bajramovic----------------------Rahimic--------------------------------------
-------------------Misimovic---------------------------------------------Salihovic-------------------------
------------------------------Ibisevic--------------------------Dzeko---------------------------------------

Ovaj bi sastav mogao raznijeti Tursku,ali i Spaniju,al problem je sto Ciro forsira Ibricica i stavice ga na lijevi bok,a i Muratovica ce staviti u sastav i igrati sa jednim napadacem,fuj.

Klupa:Muslimovic,Radeljic,Supic,Ibricic,Pjanic,Damjanovic,Muratovic
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
vOluMme
Postovi: 506
Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la vOluMme » 03 apr 2009, 13:49

BIHfan je napisao/la:Moja postava:

--------------------------------------------------Hasagic--------------------------------------------------
-----------------------Pandza--------------------Nadarevic---------------Spahic--------------------------
---Berberovic---------------------------------------------------------------------------Jahic---------------
-----------------------------Bajramovic----------------------Rahimic--------------------------------------
-------------------Misimovic---------------------------------------------Salihovic-------------------------
------------------------------Ibisevic--------------------------Dzeko---------------------------------------

Ovaj bi sastav mogao raznijeti Tursku,ali i Spaniju,al problem je sto Ciro forsira Ibricica i stavice ga na lijevi bok,a i Muratovica ce staviti u sastav i igrati sa jednim napadacem,fuj.

Klupa:Muslimovic,Radeljic,Supic,Ibricic,Pjanic,Damjanovic,Muratovic
pa šta ti hoćeš...muratović je ko' Gatusso....pretrči najviše...gine za svaku loptu....jest da ima pogresnih pasova....

Avatar
BIHfan
Postovi: 10764
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la BIHfan » 03 apr 2009, 14:03

vOluMme je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Moja postava:

--------------------------------------------------Hasagic--------------------------------------------------
-----------------------Pandza--------------------Nadarevic---------------Spahic--------------------------
---Berberovic---------------------------------------------------------------------------Jahic---------------
-----------------------------Bajramovic----------------------Rahimic--------------------------------------
-------------------Misimovic---------------------------------------------Salihovic-------------------------
------------------------------Ibisevic--------------------------Dzeko---------------------------------------

Ovaj bi sastav mogao raznijeti Tursku,ali i Spaniju,al problem je sto Ciro forsira Ibricica i stavice ga na lijevi bok,a i Muratovica ce staviti u sastav i igrati sa jednim napadacem,fuj.

Klupa:Muslimovic,Radeljic,Supic,Ibricic,Pjanic,Damjanovic,Muratovic
pa šta ti hoćeš...muratović je ko' Gatusso....pretrči najviše...gine za svaku loptu....jest da ima pogresnih pasova....
Al koga ces staviti umjesto njega u vezni red,koga ces izbaciti Salihovica,Misimovica,Bajramovica ili Rahimica,nisam uopste rekao da je los igrac nego samo da imamo mnogo boljih od njega koji i igraju u mnogo boljim klubovima.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

dzenidm
Postovi: 703
Pridružen/a: 16 mar 2009, 23:14
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la dzenidm » 03 apr 2009, 14:05

BIHfan je napisao/la:Moja postava:

--------------------------------------------------Hasagic--------------------------------------------------
-----------------------Pandza--------------------Nadarevic---------------Spahic--------------------------
---Berberovic---------------------------------------------------------------------------Jahic---------------
-----------------------------Bajramovic----------------------Rahimic--------------------------------------
-------------------Misimovic---------------------------------------------Salihovic-------------------------
------------------------------Ibisevic--------------------------Dzeko---------------------------------------

Ovaj bi sastav mogao raznijeti Tursku,ali i Spaniju,al problem je sto Ciro forsira Ibricica i stavice ga na lijevi bok,a i Muratovica ce staviti u sastav i igrati sa jednim napadacem,fuj.

Klupa:Muslimovic,Radeljic,Supic,Ibricic,Pjanic,Damjanovic,Muratovic
koliko ti je ovo igraca, das e nisi malo zajebo

Avatar
vOluMme
Postovi: 506
Pridružen/a: 31 jan 2009, 21:28
Kontakt:

Re: Belgija-BiH/BiH-Belgija

Post Postao/la vOluMme » 03 apr 2009, 14:09

dzenidm je napisao/la:
BIHfan je napisao/la:Moja postava:

--------------------------------------------------Hasagic--------------------------------------------------
-----------------------Pandza--------------------Nadarevic---------------Spahic--------------------------
---Berberovic---------------------------------------------------------------------------Jahic---------------
-----------------------------Bajramovic----------------------Rahimic--------------------------------------
-------------------Misimovic---------------------------------------------Salihovic-------------------------
------------------------------Ibisevic--------------------------Dzeko---------------------------------------

Ovaj bi sastav mogao raznijeti Tursku,ali i Spaniju,al problem je sto Ciro forsira Ibricica i stavice ga na lijevi bok,a i Muratovica ce staviti u sastav i igrati sa jednim napadacem,fuj.

Klupa:Muslimovic,Radeljic,Supic,Ibricic,Pjanic,Damjanovic,Muratovic
koliko ti je ovo igraca, das e nisi malo zajebo
MA IZ OVE POSTAVE rahimić out....KOGA ĆEŠ MORAŠ NJEGA...

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.