FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA
Moderatori/ce: insider,irfo,LjoZee
Re: FK Željezničar
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Ovo je neki novi virus i bolest ljudi moji, sta je ovo? 
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!
Re: FK Željezničar
Ovi komentari o Džeki su posljedica pojave cyber balija i kvazipatriota kojima SDA meme stranica peru mozgove u jugobalijama, opozicionim strankama, četnicima, ustašama. Ako ne misliš ko oni odmah te etiketiraju ko četnika, stara SDA propaganda. Idu dotle da Džeku kao najboljeg ambasadora naše države prikazuju u tom kontekstu. Fuj.
Zadnja izmjena: braco, dana/u 25 dec 2018, 15:36, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
u sridu!braco je napisao/la:Ovi komentari o Džeki su posljedica pojave cyber balija i kvazipatriota kojima SDA meme stranica peru mozgove u jugobalijama, opozicionim strankama, četnicima, ustašama. Ako ne misliš ko oni odmah te etiketiraju ko četnika, starta SDA propaganda. Idu dotle da Džeku kao najboljeg ambasadora naše države prikazuju u tom kontekstu. Fuj.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Selimović o motivima dolaska u Željezničar, suspendovanim igračima, Osimu, Misimoviću...
Novi predsjednik Željezničara je prije svega ponudio izvinjenje zbog toga što su mediji istjerani sa Skupštine FK Željezničar.
- Jučer sam se u prvom obraćanju medijima izvinio zbog neprijatne situacije u koju su dovedeni mediji. Moj lični stav je suprotan. Da sam se ja pitao, novinari bi bili prisutni. Moj stav je da novinari moraju biti upućeni. Nema potrebe da se krije, javnost treba da bude upoznata sa svim. Stvara se drugačija percepcija ako mi nismo transparentni i ako ne iznesemo sve u javnost, rekao je Selimović, te potom dodao:
- Prije svega nije bilo korektno da ti ljudi ne dođu na Skupštinu, to je veliki minus. Bio bih sretniji da su oni bili i da se napravila kvalitetnija primopredaja i da nas upoznaju sa svime što su napravili. Ima tu dosta pozitivnih stvari, nova Uprava će nastaviti kontinuitet, sve što je kvalitetno treba nastaviti tako raditi, no ono što nije bilo kvalitetno treba unaprijediti.
Koji je motiv Nihada Selimovića za dolazak u redove FK Željezničar?
- Moj motiv angažmana u sportu je da dam doprinos i da unaprijedim sport. Važno je istaći da je moj angažman u sportu bio volonterski. Nikada nisam uzeo nijednu marku od sporta, a dao sam mnogo. Pokušavam da neke stvari balsiram. Svako ko kaže da je Nihad Selimović uzeo marku od sporta, ja ću se povući iz sporta, nastavio je novi predsjednik Željezničara, te dodao:
- Stvorili su se klanovi i podjele, Nihad Selimović će dati maksimalan angažman da se u FK Željezničar uspostavi mir i da se napravi jedinstvo. Druga stvar je da se pravi reorganizacija u segmentima koji nisu bili dobri, a to je sportski rezultat.
O suspendovanim fudbalerima i novom šefu stručnog štaba?
- Trenutno nismo napravili ni primopredaju, zamolio bih sve igrače za strpljenje, formiraće se grupe ljudi koji će napraviti analizu i sa suspendovanim i kažnjenim igračima. Svi su potrebni Želji. Stručni štab je goruće pitanje. Ja bih najsretniji bio kada bi Amar Osim bio trener prvog tima i to mi je cilj i ja ću u tom smjeru razgovarati sa njim. Primarno ono o čemu ću razgovarati sa Osimom jeste da bude šef stručnog štaba.
Prioritet Željezničara je izlazak u Evropu.
- Željezničar uvijek ima prioritete, a to su titule i izlazak u Evropu, o tome neću da govorim. Zaostatak je veliki, ali se Željo ne smije predati. Evropa je sigurno cilj sada.
O prethodnoj Upravi i mogućem sastanku sa Senadom Misimovićem?
- Nisam neko ko treba da blati prethodne stvari, nisam čovjek koji priča o prošlosti već o budućnosti. Nema razloga da se nešto krije, želim pričati o budućnosti, kako doći do Evrope, kako unaprijediti infrastrukturu i to je nešto što će biti moj glavni fokus, poručio je Selimović i završio za kraj.
- Ne znam koliko je gospodin Misimović spreman da razgovara, ali ja sam spreman na to. Taj razgovor može donijeti dobro u klub, pa ja pozivam sve one koji mogu da se uključe u rad FK Željezničar da su im vrata otvorena, ja sam uvijek dostupan, završio je Selimović.
Link emisije:
Re: FK Željezničar
Isti modus operandi kao Misketovih botova to je ta SDA skola...ovamo prave vlast i guraju snsd i hdz a na drugoj strani optuzuju ljevicarske stranke za izdaju jer su sjeli da pregovaraju sa ovim. Tako i Misketovi botovi, kmecali su o ogromnom dugu poreznoj, a sada ignorisu to sto je hadzi kamatar zavalio klub i ostavio ga duznom i bogu i narodu.
Re: FK Željezničar
Bravo.braco je napisao/la:Ovi komentari o Džeki su posljedica pojave cyber balija i kvazipatriota kojima SDA meme stranica peru mozgove u jugobalijama, opozicionim strankama, četnicima, ustašama. Ako ne misliš ko oni odmah te etiketiraju ko četnika, stara SDA propaganda. Idu dotle da Džeku kao najboljeg ambasadora naše države prikazuju u tom kontekstu. Fuj.
"Tako ti igra Bayern" - Ajla Alimanović
Re: FK Željezničar
Sutra bi trebalo biti zasjedanje upravnog odbora tako da možemo očekivati da se tu donese odluka o novom treneru i zvanično.Goosman je napisao/la:Znamo li ko je trener?
Zadnja izmjena: braco, dana/u 25 dec 2018, 17:17, ukupno mijenjano 1 put.
Re: FK Željezničar
Koju ku,rac se više dopušta pisanje na našoj temi svaki dan uleti neki degen poput ovog fks74 , obriše se post i sutradan opet po starom pišu.
Re: FK Željezničar
ovaj indijanac konstantno ulijece i pise po temi, nemojte samo da mu se obrise post banujte ga, kud se ne prihvatih moderatorske funkcije kad su mi nudili, sve ovo pobrisat treba u roku sekundebraco je napisao/la:Koju ku,rac se više dopušta pisanje na našoj temi svaki dan uleti neki degen poput ovog fks74 , obriše se post i sutradan opet po starom pišu.
NEW PRIMITIVES ALL OVER BASCARSIJA
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
"Želјo je prapočelo svega što se ne predaje, bunt, krik, matica svih individualaca, karavan-saraj na dugom i uzaludnom putovanju ka pravednom."
Re: FK Željezničar
Ja mislim da Amar bar za sad nece biti trener.Goosman je napisao/la:Znamo li ko je trener?
Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!
Re: FK Željezničar
A ha.braco je napisao/la:Sutra bi trebalo biti zasjedanje upravnog odbora tako da možemo očekivati da se tu donese odluka u novom treneru i zvanično.Goosman je napisao/la:Znamo li ko je trener?
Više bi volio da npr. Sablja bude trener, nego S.Musa ili neko sličan.Ne miriše mi da će Amar na klupu.
💩💩
Re: FK Željezničar
Admine iskoristi bonske ovlasti.irfo je napisao/la:ovaj indijanac konstantno ulijece i pise po temi, nemojte samo da mu se obrise post banujte ga, kud se ne prihvatih moderatorske funkcije kad su mi nudili, sve ovo pobrisat treba u roku sekundebraco je napisao/la:Koju ku,rac se više dopušta pisanje na našoj temi svaki dan uleti neki degen poput ovog fks74 , obriše se post i sutradan opet po starom pišu.
Re: FK Željezničar
Stvarno ne znam koga bi mogli staviti za trenera, ako ne bude Amar, baš apsolutno ne vidim nikoga drugog.
Doduše moguće je da vrate Mulalića ili Adžema, ali ne znam koliko su to dugoročna i ozbiljna rješenja.
Uglavnom, nek' nam je Bog na pomoći, trebaće nam
Doduše moguće je da vrate Mulalića ili Adžema, ali ne znam koliko su to dugoročna i ozbiljna rješenja.
Uglavnom, nek' nam je Bog na pomoći, trebaće nam
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
Re: FK Željezničar
Edis je raskinuo ugovor sa Crnogorcima neki dan, moguce da je on novi trener, iako ne vidim sto ce nam druga opcija pored Amara 
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.
Re: FK Željezničar
Jao ako Cholo dođe, znate koliko ja obožavam tog lika, svi na mene u birtiju ako bude. Mada Amar je Amar.
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA
Re: FK Željezničar
Jovan i Bogi se vraćaju u ekipu najviše bi volio Amara ako on ne bude onda Sablja njih dvojica svakako ispred Muse
Online
Trenutno korisnika/ca: bvsic, fks74, LFC_LAVOV, MukiBek, objektivni7563, perodeformero i 45 gostiju.






