FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 27 jan 2019, 03:12

KrajisnikBosnjak je napisao/la:Imam osjećaj da će biti bolje kad ode Tan.
Prvo ćemo zaboraviti tu ublehu koja je obećala mnogo, a uradila relativno malo, a i one g0vnare što su popasli pare koje je Tan namijenio Sarajevu! Svaka promjena je dobrodošla, barem ja lično imam takav osjećaj. Mi jesmo 1. na tabeli, ali ne zato što smo mi jako dobri, već zato što je liga loša.
Pogledaj ostale u ligi i znaces da je to nesto najbolje sto se desilo sve sto je obecao je i uradio,nije obecavao da cemo bit Barsa vec kamp,stabilan klub itd,kad mi neko nesto ucini sitno zahvalan sam,a covjek dodje i plati na slijepo 3.5 mil i jos mimo potrazivacima koji su nicali ko gljove,napravi kamp koji je sad proizveo neke igrace,dodje do play oofa sa Borusijom osvoji titulu sad druga je stvar sto nasi nisu znali a ne on. Uglavnom mi smo nezahvalan narod

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 27 jan 2019, 03:24

Evander je napisao/la:Ovo bi moglo biti jako, jako dobro, kako cujem...

Ali opekli smo se bezbroj puta, ne treba jos nista o ovome pricati. Vise nikome i nicemu ne vjeruj.
Sa Tanom se u nicemu nismo opekli,a ova vijest ti je i potvrda toga plus milion stvari koje je uradio zaa klub

zagor1987
Postovi: 7520
Pridružen/a: 02 maj 2016, 17:33
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la zagor1987 » 27 jan 2019, 03:28

Zijanice se kad vide vijetnamci pravilo o 4 stranca,lafo hoces u EU a strancima smatraju igrace sa EU pasosem haha jest savez retardiran to nema nigdje. Evo sad nor imas 4 il 5 stranaca izlefi ti igrac dobar ne mozes ga uzet tj mozes al glupo gomilat

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24195
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Derdiyok » 27 jan 2019, 04:56

Nije ubleha biti ocu i majci na grbaci citav zivot, al eto Tan je ubleha. Zamisli sta bi bilo da je u onaj vakat ona uprava radila normalno.
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2019, 07:31

zagor1987 je napisao/la:Zijanice se kad vide vijetnamci pravilo o 4 stranca,lafo hoces u EU a strancima smatraju igrace sa EU pasosem haha jest savez retardiran to nema nigdje. Evo sad nor imas 4 il 5 stranaca izlefi ti igrac dobar ne mozes ga uzet tj mozes al glupo gomilat
Njih to ne zanima.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 07:33

YNWA je napisao/la:
mma_hz je napisao/la:
YNWA je napisao/la:
Bio je tada slobodan, i odbio nas i produzio sa njima, i napravio najvecu gresku u karijeri, nedugo nakon toga se povrijedio,i oni ga otjerali ko psa, sam se morao lijeciti i sad se sa njima ganja po sudu...
Ma ja ,vidim da nije igrao od ljeta a Bgm bila je prica da je kvalitetan igrac.
Dobar igrac, i steta sto ne dodje kod nas, doduse da je Husref bio na klupi, sigurno bi dosao, eh sad, kakav ce biti nakon povrede, vidjeti cemo...
mi smo ga tražili prije Šofranca, kad smo tražili bržeg stopera uz jednog klasičnog visokog, dobar , oštar stoper, mislim da je Radovca on ozlijedio onom jednom intervencijom kad smo igrali protiv Slobode...uvijek na ivici kartona igra...eh sad vidjet ćemo kakav će biti nakon ozljede....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 07:42

skoroalen je napisao/la:Čurjurić je dobar za 30 minuta fudbala.
Al ne bi bilo čudno da ode dole i da oni od njega naprave Misimovića. Yebeni Zrinjski, jak klub koji je u svačijoj glavi i dalje mali, nema dres nikakvu težinu pa se svi razlete k'o na terminu.
Čurjurić će igrati prije Bekrića i one ublehe ako ga spreme dobro.....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 08:22

pisao je neko već, Rok se dogovorio sa Mandarićem da odradi ugovor do kraja tj. do ljeta....igrat će za njih na čemu je i novi trener insistirao...

na ljeto bi morali ići na Gorana Brkića ili na njega ponovo....i to što prije početi pregovore....obojica slobodni...a strašni igrači...

nama na ljeto ističe Pavloviću,Bekiću i Adukoru... to su tri jača ugovora
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
YNWA
Postovi: 4385
Pridružen/a: 30 nov 2008, 00:37
Lokacija: srebrenik
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la YNWA » 27 jan 2019, 09:25

Denchi je napisao/la:mi smo ga tražili prije Šofranca, kad smo tražili bržeg stopera uz jednog klasičnog visokog, dobar , oštar stoper, mislim da je Radovca on ozlijedio onom jednom intervencijom kad smo igrali protiv Slobode...uvijek na ivici kartona igra...eh sad vidjet ćemo kakav će biti nakon ozljede....
Trazili smo ga 6 mjeseci prije dolaska Sofranca, na ljeto, kad je Janjos bio trener, imao slobodne papire, zelio vani, nista nije mogao naci i odluci ostati u Slobodi, pretpostavljam jer tako bi opet mogao lakse vani, oni su tada sa igracima potpisivali takve ugovore da mogu ici vani za bilo sta, ugovore koji su vise odgovarali igracima, jer nisu imali nekog izbora ako hoce dovesti kvalitetne igrace, i bas u toj polusezoni dobio taj crveni, i to mu je bila zadnja polusezona koju je odigrao, jer nakon nje se povrijedio, i evo tek sad se oporavio, godinu dana nije igrao....
Sarajevo i Liverpool
Srce ce moje, kao i tvoje, vjecno da kuca za bordo boje! RIP Vedran Puljic
You'll never walk alone! RIP 96

Avatar
tm01hzne
Postovi: 5508
Pridružen/a: 06 jan 2019, 23:34
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la tm01hzne » 27 jan 2019, 09:42

Prvu pripremnu utakmicu protiv Škupija radit će Arena 4 u subotu od 18.30 :D

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54794
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la MortemHz » 27 jan 2019, 09:54

tm01hzne je napisao/la:Prvu pripremnu utakmicu protiv Škupija radit će Arena 4 u subotu od 18.30 :D
Kao što rekoh. :bow:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Lik
Postovi: 5304
Pridružen/a: 05 mar 2009, 10:50
Lokacija: Tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lik » 27 jan 2019, 10:32

tm01hzne je napisao/la:Prvu pripremnu utakmicu protiv Škupija radit će Arena 4 u subotu od 18.30 :D
:opaopa: :opaopa:
BIT
ĆEŠ
OPET
PRVAK
ČEST
1946

Avatar
Lakoste
Postovi: 7939
Pridružen/a: 17 nov 2015, 19:46
Lokacija: London
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Lakoste » 27 jan 2019, 10:34

slika

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _


:cool: :bow: :njanjanja: :njanjanja: :opaopa:

Avatar
alenpitar
Postovi: 1585
Pridružen/a: 22 jan 2009, 21:58
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la alenpitar » 27 jan 2019, 10:50

Lakoste je napisao/la:slika

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _


:cool: :bow: :njanjanja: :njanjanja: :opaopa:
:puke: :puke: :puke:
-usro musemic:VOLIM SARAJVO VISE OD SVOG ZIVOTA
-nakon besplatnog godisnjeg odmora usro u FKS uhljebljuje rundine pekare od 22 god koji nikad nisu sutnuli loptu i oni idu na pripreme umjesto akademaca FKS
-usro vaistinu voli Sarajvo

Avatar
BordoSarajevo
Postovi: 7232
Pridružen/a: 20 dec 2017, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la BordoSarajevo » 27 jan 2019, 10:57

Zayebancija opet?
FK Sarajevo
Husref Musemić - legenda FK Sarajeva, najvećeg bosanskohercegovačkog kluba!

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 10:59

Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
Inijesta
Postovi: 2171
Pridružen/a: 10 avg 2017, 15:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Inijesta » 27 jan 2019, 11:03

Denchi je napisao/la:pisao je neko već, Rok se dogovorio sa Mandarićem da odradi ugovor do kraja tj. do ljeta....igrat će za njih na čemu je i novi trener insistirao...

na ljeto bi morali ići na Gorana Brkića ili na njega ponovo....i to što prije početi pregovore....obojica slobodni...a strašni igrači...

nama na ljeto ističe Pavloviću,Bekiću i Adukoru... to su tri jača ugovora
Brkic je isto strasan igrac i puno realnije bi bilo da njega zaganjamo
Bekica treba ostavit, kakav skart igra sad u nasoj ligi on je extra za rezerve, mi smo se Ivetica rijesili a covjek extra igra jos uvijek :D
LJUBAV ZA TEBE MJERE NEMA !

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 11:07

Inijesta je napisao/la:
Denchi je napisao/la:pisao je neko već, Rok se dogovorio sa Mandarićem da odradi ugovor do kraja tj. do ljeta....igrat će za njih na čemu je i novi trener insistirao...

na ljeto bi morali ići na Gorana Brkića ili na njega ponovo....i to što prije početi pregovore....obojica slobodni...a strašni igrači...

nama na ljeto ističe Pavloviću,Bekiću i Adukoru... to su tri jača ugovora
Brkic je isto strasan igrac i puno realnije bi bilo da njega zaganjamo
Bekica treba ostavit, kakav skart igra sad u nasoj ligi on je extra za rezerve, mi smo se Ivetica rijesili a covjek extra igra jos uvijek :D
đe ćeš Bekića ostavit čovječe dragi znači ni u kom segmentu nije dobar...naprijed , nazad ništa ne zna a 30 kuka
Ivetić je duplo bolji i korisniji igrač iako je i stariji i spor, ali on je otišao zbog Husa....
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Avatar
skoroalen
Postovi: 12884
Pridružen/a: 01 avg 2016, 01:30
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la skoroalen » 27 jan 2019, 11:08

Denchi je napisao/la:Halid mjesto Halida :D :thumbup: :kafa:

https://www.linkedin.com/in/henry-nguyen-56a786/
Sve se nekako predevera, kad imaš viziju, imaš san, gutu para... :lol:
Za Bordo-bijele, samo za našu ljubav najveću! ❤️

Avatar
Denchi
Postovi: 16637
Pridružen/a: 28 nov 2018, 15:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Denchi » 27 jan 2019, 11:15

skoroalen je napisao/la:
Denchi je napisao/la:Halid mjesto Halida :D :thumbup: :kafa:

https://www.linkedin.com/in/henry-nguyen-56a786/
Sve se nekako predevera, kad imaš viziju, imaš san, gutu para... :lol:
Batko kad uleti s Yenima i adi dasslerom pod miškom :rol: :urnebes:
slika
Fudbal je potpun ako pobjediš, lijep poraz je ipak poraz, uništi im ego, počni od svog, završi započeto, suze radosnice se prave znojem, napadajte kao divovi, svaki sekund, svaki minut, svaku utakmicu, slomijte im srca, ušutkajte im navijače

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”