Dokoljenko je napisao/la:FKZ1921 je napisao/la:U pravu si ti. Ali ovi moraju biti pametniji i konstruktivniji,u interesu kluba. I za sad upravo to i pokazuju.
Trebaju i navijači pokušati biti pametniji i konstruktivniji u interesu kluba.
Posljedice lazi i manipulacija ce proći.
Normalno bi trebalo da je tako ali je ovde na sceni klasicni drski bezobrazluk, za samara!
Pogledaj samo od kraja polusezone do danas:
Igraci prodavali utakmice: Laz!
Stimali sudije protiv njih: Laz!
U klub se vraca Violina: Laz!
Novi Uo Terovici, Durakovic, Imsirovic: Laz!
Amar Osim u Uo: Laz!
Amar Osim nece biti trener: Laz!
Prijetili im: Laz!
Trener ce biti Memic, Dudic, Musa: Laz!
Necemo imati para bez bivsih: Laz!
Sponzori ne vjeruju novima: Laz!
Raspascemo se: Laz!
Zaustavili tuzbe: Laz!
Zec stigao povrijedjen: Laz!
Kupili utakmicu u Bijeljini: Laz!
I mogao bih ovako jos sat. Znaci puca toj grupi zohara sto su lazovi i petljanci, njima je cilj da nastete klubu i rade sve da to postignu. Dokle god istinski i navijaci bez interesa ne stanu i kazu, halo majmuni, dosta vas je, ovo ce se desavati.