Moderatori/ce: TaRgEt_,Monolog,ribery,_dreamer_,insider
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 06 mar 2019, 22:44
peroti
za ovo na tribine ići, bar jedno deset utakmica.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
Alipasino
- Postovi: 9007
- Pridružen/a: 07 apr 2010, 18:27
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alipasino » 06 mar 2019, 22:44
88 minuta zabija Porto.
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 06 mar 2019, 22:44
Goalgetter je napisao/la:Perotti debilcina! Ovo je morao dodati Zaniolu
uvijek bio sebicno vonago.
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 06 mar 2019, 22:44
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 06 mar 2019, 22:49
realno, pojeo ga pepe veceras.
nema veze sto je bez lopti nocas ali nekako mlak, spor, nervozan, slab u skoku, slag na tortu ona komedija od glume:-)
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 06 mar 2019, 22:50
Realno, Roma ima problem da iznese loptu sa svoje polovine, a kamoli nesto vise da uradi. Pepe je nebitan
Evo, najbolju sansu u drugom poluvremenu.... sam napravi. Kolarov

-
Vucevich
- Postovi: 11553
- Pridružen/a: 23 avg 2014, 15:50
Post
Postao/la Vucevich » 06 mar 2019, 22:52
ako ovako nastavi dobice crveni protiv Grcke u prvom poluvremenu
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 06 mar 2019, 22:56
Ima srece sto mu je Cakir jaran, mogao bi vec dobiti crveni.
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 06 mar 2019, 22:57
davno su on i pepe trebali dobiti karton
hajde kodže u nadoknadi

Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 06 mar 2019, 23:01
Idemo

Samo da prodju!
-
Goalgetter
- Postovi: 24454
- Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la Goalgetter » 06 mar 2019, 23:24
Jao pa ovo je mora obiti gol

Zadnja izmjena:
Goalgetter, dana/u 06 mar 2019, 23:25, ukupno mijenjano 2 puta.
-
rope11
- Postovi: 18188
- Pridružen/a: 05 okt 2012, 20:42
- Lokacija: Ze
-
Kontakt:
Post
Postao/la rope11 » 06 mar 2019, 23:24
a yebem ti kakve dvije šanse propusti
ovo će im se sad osvetiti.
Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo.
FORZA MILAN !
-
enobarca
- Postovi: 8070
- Pridružen/a: 10 nov 2010, 22:01
-
Kontakt:
Post
Postao/la enobarca » 06 mar 2019, 23:25
E jbg, ispadnu li bice tragičar 2 zicera za 2 minute masi
-
Raonffa
- Postovi: 25961
- Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
-
Kontakt:
Post
Postao/la Raonffa » 06 mar 2019, 23:25
Morao je dati bar jedan gol iz ovakve dvije šanse.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"
-
Alminjo99
- Postovi: 4051
- Pridružen/a: 07 dec 2016, 19:00
-
Kontakt:
Post
Postao/la Alminjo99 » 06 mar 2019, 23:25
Morao je ovo zabiti..
Rezultat je trend, ideal je vječan!
-
babino
- Postovi: 8024
- Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
-
Kontakt:
Post
Postao/la babino » 06 mar 2019, 23:26
dragi edine...hajd prva al ovo, yebi ga..
-
coelho41
- Postovi: 15725
- Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
-
Kontakt:
Post
Postao/la coelho41 » 06 mar 2019, 23:26
ZIIIIIINNNGAAAAAA YEBOOOOO TEEEE ....
-
COYS
- Postovi: 6428
- Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
- Lokacija: Interstellar space
-
Kontakt:
Post
Postao/la COYS » 06 mar 2019, 23:26
KURVO! Sve je lijepo uradio jbg
Zadnja izmjena:
COYS, dana/u 06 mar 2019, 23:26, ukupno mijenjano 1 put.
Trenutno korisnika/ca: 19vendetta87, addebisi, AnelMid, Atlanta, Beduin, Bordo10, Brazzzoo123, CHR, Cwirek, farenhajt, feniksptica, Goalgetter, GrbavicaHrammm, haklamas, HariTz, Iniesta12, klasik, kouadio, Lavcina, LenyYoro15, LjutaPaprika, MundijalVibes26, omanovski, oneday, ovisnik, Pensioner26, Rule_hz, Shevko, Sheyi, SHZ82, signalidunapark, soccerfan, StevieG8, TefalTava, TETRAPAK, Tracy3McGrady, tutankamon1905, Wilshere10, Wisey, Wolffire, Zgemboo89, Zglavkar i 324 gosta.
DEBUG SSO: [] | STATUS: []