FK Sarajevo - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Da li će FK Sarajevo proći u 2. pretkolo lige prvaka?

Da
161
75%
Ne
55
25%
 
Ukupno glasova: 216

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 25 okt 2010, 15:53

1921 je napisao/la: Dedera se ti saberi. Dosli do polufinala Kup UEFA i nismo nikome dali gol :roll: Poslije rata dosli do 3. pretkola, vjerovatno sve sa rezultatom 0:0. Naravno da je i Grbavica renovirana uz pomoc stranaka, kao i svaki drugi objekat u BiH koji je srusen u ratu. Ako ne od stranaka, onda bar od stranaca ali si ti suvise mal da bi se razumio u to. Poslije rata bar godinu dana smo jos jeli ikar konzerve pa ti vidi. Ti kadrovi o kojima pricas su marketinski potez. Dakle, mi izbacimo njihovu sliku na sjeveru i oni nama to uredno plate - biznis, sto bi rek'o Zujo ! Mene plaho boli nesto za Susica :roll:

EDIT : Ako ne znas sta su ikar konzerve, otidji do Vilsonovog setalista.. mislim da tamo ima jedna velika :mrgreen:
EDIT 2 : Zaboravih napisati da od Opstine dobijemo 20 000 maraka, kao sto vi dobijete od SG. Mada i to rijetko kad. Sreca pa su Komsic i Koldzo Zeljovci!
:lol: :lol: :lol: pa da, nas kad gura politika onda smo udbasi a kad guraju vas onda je to samo biznis - ma hajde :lol:
O vasem polufinalu radije ne bih na ovoj temi samo cu reci da smo MI u periodu kad ste vi apsolutno favorizirani od strane svih mogucih i nemogucih stranaka, u evropi napravili DALEKO vise. Pa ti skontaj ;)
Zadnja izmjena: UPS, dana/u 25 okt 2010, 15:55, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Esii TM87
Postovi: 1408
Pridružen/a: 12 feb 2010, 13:34
Lokacija: Juzna tribina
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Esii TM87 » 25 okt 2010, 15:58

Nebih da vam smaram temu ali bi zelio nasto reci...kao vi se cudite sto je Zujo rek'o da smo mi mi biznis :roll: naravno da smo mu biznis to je logicno i meni to nesmeta...a sta ste vi svom presjdniku?Biznis,navijaci,ovce ili nesto drugo. Eto vi niste biznis a lik cim je dosao povecao vam karte za 30-40 % i to je ljubav :roll:
Vidim da se vi dicite svojim vrlim presjednikom jer on na tv govori ono sto bi vi rekli...tacnije uvlaci vam se u dupe,ali dobro sve to...Kad javno se stidi svog oca...kada javno postice rasizam i mrznju...nazivajuci 60% ljudi ovog grada pogrdnim imenima,i onda se cudimo sto se ljudi bodu,ubijaju samo sto su im dresovi druge boje..
Umjesto da to osaudjujete vi se ponosite time :roll: ....aferim i uzdravlje.
1921-2011

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 25 okt 2010, 16:05

vidi kako se sad ne javljaju ......joj strah me bananu cu dobiti ..a svasta bi napisao ...uglavnom DVOLICNJACI!
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
The Prodigy
Postovi: 178
Pridružen/a: 01 apr 2008, 00:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Prodigy » 25 okt 2010, 16:07

Ne ide ovo ovako. Necu vise upozoravati nikog za gluposti koje se pišu, postove brišem, a autore bannujem po kratkom postpuku.

Avatar
prigoda
Postovi: 266
Pridružen/a: 26 maj 2010, 10:16
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la prigoda » 25 okt 2010, 16:12

Koga ono režimi ne vole a za predsjednika im postave Nedžada Brankovića, poznatog opozicionara?
KO NAM ZLO MISLIO NA ..... NAM VISIO

Avatar
The Prodigy
Postovi: 178
Pridružen/a: 01 apr 2008, 00:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Prodigy » 25 okt 2010, 16:14

Daj mi link dje su pisane gluposti brišem odmah i saljem banove.

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la johnnyHZ » 25 okt 2010, 16:16

dodje gospodin i javno opsuje SAFETA SUSICA...neznam jeel banovan ili nije ..al et i to imajte u vidu .... :)
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 25 okt 2010, 16:16

johnnyHZ je napisao/la:ZASTO SE BRISE ONA SLIKA OD MOMKA STO JE STAVIO GDJE SE VIDI PSOVANJE VEDRANA I PSOVANJE ADMIRA ZASTO ...NEKA SVI VIDE KAKVI SU TO PRIMITIVCI! ovo stvarno nije posteno ...do sada se pljuvalo na nas i sve ok cim se na njih pocelo eto administracije na nasu temu!
Zato jer do podstice mrznju, da si i malo pametan skontao bi, a i vidi se da je napisano od strane samo jednog covjeka tako da ne mozes pripisivati taj akt manijacima...
Sarajevo prelose, formacija sa 6 odbrambenih i 2 defanzivna vezna, a prije toga je bila 7 odbrambenih, 2 defanzivna vezna, i jedan da stoji uz stativu.. 8-)
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

faba
Postovi: 150
Pridružen/a: 07 jun 2008, 11:41
Lokacija: Aheršenjo RajvoSa
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la faba » 25 okt 2010, 16:17

A mi na nasem forumu ipak, svi zdusno govorimo, Osim Ivica nije trebo biti spominjan, iako je medju zivim

Avatar
The Prodigy
Postovi: 178
Pridružen/a: 01 apr 2008, 00:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Prodigy » 25 okt 2010, 16:18

OVAKO BANOVAĆU I BRISAĆU ZA SVAKU GLUPOST KOJA BUDE NAPISANA! FRAJER PSUJE VEDRANA PULJIĆA NA NEKOM FORUMU I TI MI TO OVJDE STAVLJAŠ!??!!?!? I JOŠ SE ČUDIŠ ŠTO SAM OBRISAO??? PA DAJTE NEVJEROVATNO. POŠALJITE MI SLOBODNO NA PP SVAKI LINK, POST ILI IME FORUMAŠA KOJI OVAKVE STVARI PIŠE DA GA ZA SVA VREMENA UDALJIM SA FORUMA.

Pirke_TM87
Postovi: 874
Pridružen/a: 26 jul 2009, 19:17
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Pirke_TM87 » 25 okt 2010, 16:18

johnnyHZ je napisao/la:vidi kako se sad ne javljaju ......joj strah me bananu cu dobiti ..a svasta bi napisao ...uglavnom DVOLICNJACI!
Na osnovu cega mislis da smo dvolicnjaci ??? Takvih pojedinaca imas gdje hoces, ali samo cu ti jedno reci, nadji klip na youtube sa naseg posljednjeg susreta u sirokom brijegu i poslusaj malo detaljnije pa ces cuti da sa dijela tribine gdje smo smjesteni bili mi MANIJACI odjekuje ni manje ni vise nego VEDRAN PULJIC! To sto si ti jedan obicni forumas i sto se informises samo preko internete je tvoja stvar, ali shvati da je smisliti pjesmu uvredljivog sadrzaja za covjeka kao sto je Ivica Osim, i takve stvari opjevati na javnom mjestu NESTO NAJGROZNIJE I NAJODVRATNJE STO SAM CUO! Mnogi balavci sa te iste vase tribine nisu bili ovdje u ratu i ne znaju kako je i sta je to isti taj Ivica uradio u trenutcima kada je vodio selekciju jugoslavije, a nije morao, ali ga je srce natjeralo. Fuj ovo je sramota! Ovo je jedan od mojih posljednjih postova na ovom forumu, a samo cu ti jos jedno reci, jer sam mnogo mnogo stariji od tebe i pamtim ja derbije kada se pjevalo " Otisao si Dzilda ostala je nevjera vjecno ce te.... horde sa sjevera " a ako si bio u ratu ovdje i ako si prezivljavao sve sto i ja znas onda sta boli, ne samo mene kao navijaca Zelje nego kao gradjanina ovog grada! Sve je ovo otislo u pizdu materinu, sve krenuvsi od utakmice gdje ne znas ko je veci retard ili nasi ili vasi igraci, gdje se vec prije utakmice zna da ce biti nerjeseno, gdje evo vec godinama gledamo utakice bez golova... Jel to ovaj grad zasluzio ? Jel ovaj grad zasluzio da jedni drugima sacekuse pravimo i nastojimo nanijeti teske tjlesne povrede. Ovaj nas derby je dotako samo dno... Mislim da gore ne moze biti. A VAMA SVAKA CAST NA PJESMI!

Avatar
1921
Postovi: 1317
Pridružen/a: 07 mar 2010, 18:14
Lokacija: Država Željo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la 1921 » 25 okt 2010, 16:22

UPS je napisao/la:
1921 je napisao/la: Dedera se ti saberi. Dosli do polufinala Kup UEFA i nismo nikome dali gol :roll: Poslije rata dosli do 3. pretkola, vjerovatno sve sa rezultatom 0:0. Naravno da je i Grbavica renovirana uz pomoc stranaka, kao i svaki drugi objekat u BiH koji je srusen u ratu. Ako ne od stranaka, onda bar od stranaca ali si ti suvise mal da bi se razumio u to. Poslije rata bar godinu dana smo jos jeli ikar konzerve pa ti vidi. Ti kadrovi o kojima pricas su marketinski potez. Dakle, mi izbacimo njihovu sliku na sjeveru i oni nama to uredno plate - biznis, sto bi rek'o Zujo ! Mene plaho boli nesto za Susica :roll:

EDIT : Ako ne znas sta su ikar konzerve, otidji do Vilsonovog setalista.. mislim da tamo ima jedna velika :mrgreen:
EDIT 2 : Zaboravih napisati da od Opstine dobijemo 20 000 maraka, kao sto vi dobijete od SG. Mada i to rijetko kad. Sreca pa su Komsic i Koldzo Zeljovci!
:lol: :lol: :lol: pa da, nas kad gura politika onda smo udbasi a kad guraju vas onda je to samo biznis - ma hajde :lol:
O vasem polufinalu radije ne bih na ovoj temi samo cu reci da smo MI u periodu kad ste vi apsolutno favorizirani od strane svih mogucih i nemogucih stranaka, u evropi napravili DALEKO vise. Pa ti skontaj ;)
Ma ja ti si najpametniji. Babo ti je renovir'o kucu od svojih para.. a-ha :roll:
Iz daleka gledam ulice tvoje
tamo su slike, djetinjstva moga
tamo je sve što je moje.

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 25 okt 2010, 16:28

To radis ti, i TEBI se obracam :!: I tim drugima su govorili ali su bili tvrdoglavi kao i ti, lafo neke osvete pravili, pa se desi sto se desi.. Daj jednom prevazidjite to, da i mi to nesto radimo lose.. Budite vi bolji onda majka mu stara, pa onda nece niko.
Pojedinci saraju, to je 50 ljudi max, pojedinci bodu, 20 max, jedni jedini vam odrede tribinu, i to se svi slazemo, nema nista lose u tome (dobili ste koliko ste dobili, ako necete uradite to sto ste uradili i zdravo). Jel ti znas da je u tom "jezgru" 80% djece inace, i da oni ponove sta god neki uhljup rekao, bilo to za Haseta, ili Susica, itd.

Prestanite generalizirati stvari, i shvatite da su Zeljo i Sarajevo dio grada. Muski podnesite poraz u necemu, ma sta god to bilo..
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

Avatar
E=mc2
Postovi: 60
Pridružen/a: 25 okt 2010, 03:00
Lokacija: Székesfehérvár
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la E=mc2 » 25 okt 2010, 16:48

Čestitke našem predsjedniku na pokazivanju damu onamo onim, a posebna čestitka igračima koji su se lavovski borili. 11 lavova! Khm khm... osam :mrgreen:

Avatar
The Prodigy
Postovi: 178
Pridružen/a: 01 apr 2008, 00:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la The Prodigy » 25 okt 2010, 16:52

Zaključao sam temu FK Željezničar, zaključaću i ovu bude li postan još samo jedan post koji se ne tiče utakmice i sporta.

Avatar
Raz_ba
Postovi: 749
Pridružen/a: 14 avg 2009, 10:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Raz_ba » 25 okt 2010, 16:57

The Prodigy je napisao/la:Zaključao sam temu FK Željezničar, zaključaću i ovu bude li postan još samo jedan post koji se ne tiče utakmice i sporta.

To ti i sudija radite u talu, on je Sarajevu isključio 2 igrača a želji jednog a ti Želji zaključo temu a Sarajevo upozorio. Sad su 1:1 hahahaha. Šala mala, mislim da je dobro da se malo smiri situacija, otišlo daleko od fudbala.
A đe da znam?!

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 25 okt 2010, 16:59

Hajmo sad malo o Leotaru. Zdravstveni bilans je izgleda dobar, izuzev Dine koji ce vjerovatno pauzirati malo duze. Kakva nam je situacija sa kartonima zna li neko? Ledeta i Hilme nema to je sigurno ;) Sta je sa ostalima? Hocemo li skrpiti 11 za tu tekmu?

P.S. bitno je da je Zijo zdrav :D
Zadnja izmjena: UPS, dana/u 25 okt 2010, 17:00, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ZELJO MOJA
Postovi: 456
Pridružen/a: 29 jan 2010, 22:55
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la ZELJO MOJA » 25 okt 2010, 17:00

pa i derbi nije licio na fudbalsku utakmicu nego ko da je neko iz saveza umjesao svoje prste

Normalan
Postovi: 113
Pridružen/a: 26 maj 2010, 02:47
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la Normalan » 25 okt 2010, 17:01

Što se utakmice tiče :mrgreen: jad i bijeda. Agresivnosti je bilo samo u onih par minuta koškanja. Sve curica do curice. Nevjerovatno za najobičniju utakmicu, a kamoli za derbi. K tomu još i ne znaju igrati.

Sudija nije svirao čist penal za Želju. Muharemovića je poštedio drugog žutog za start na Bešliji. Samo Bog zna zašto je dao crvene kartone Popoviću i Gutiću. Jedino što se vidi na svim snimcima je da se Popović zalijeće, a za to niko nikad nije dobio crveni karton. Bio je još jedan izmišljen ofsajd na štetu Želje i ukraden korner kad je Hamzić intervenisao nakon šuta VIšće u drugom poluvremenu. Imam snimak i ne znam ni teoretski na šta bi se Sarajevo moglo požaliti što se tiče suđenja.

I da, Kerli je za obostrano grljenje za prvi start na utakmici dao žuti karton. A stoper ne može igrati 85 minuta sa žutim kartonom, zbog čega nam je najbolji igrač zamijenjen već na poluvremenu. Da ne govorim da nam se igra bez Popovića raspala, jer nemamo alternative, za razliku od Sarajeva za Gutića.
Zadnja izmjena: Normalan, dana/u 25 okt 2010, 17:06, ukupno mijenjano 1 put.

UPS
Postovi: 1611
Pridružen/a: 15 maj 2010, 00:13
Kontakt:

Re: FK Sarajevo

Post Postao/la UPS » 25 okt 2010, 17:02

@samo sarajevo

ma naravno da je bilo, ali pusti sad to, please


LEOTAR je bitno pobjediti. moramo nastaviti ovaj niz

P.S. ne nasjedajte na provokacije komsinica ;)
Zadnja izmjena: UPS, dana/u 25 okt 2010, 17:04, ukupno mijenjano 2 puta.

Zaključano

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: SamoDaKazeem, supervizor i 26 gostiju.